Septembar 20, 2024, 12:39:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: RAME NECE DA PRODJE>  (Pročitano 3782 puta)

Van mreže JedemSiPrsut

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
RAME NECE DA PRODJE>
« poslato: Mart 08, 2010, 01:11:58 posle podne »
pozdrav  decki ... vec godinu dana    imam neki problem...   u desno rame.. ima jedna loptica i stalno kad dignem ruku  il kad se bilo kako okrenem cujem kako skljocne
tolko je strasno da nemogu da obucem jaknu..     bio sam kod masera i to...  morao sam stavljati led...  i da odmaram..   ma kakvi..  nista od toga..
neznam kako se ovo desilo  nit se sjecam  ... jel ima neko isti problem..  da mi kaze  sta mogu napravit?

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2010, 01:49:23 posle podne »
probaj sa # Glucosamine  tabletama ja sam imao slican problem sa kolenom i od kad koristim glucos. nema bolova,on sluzi za takozvano podmazivanje zglobova koji se trose pri velikom stresu tj. opterecnju.
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2010, 01:54:08 posle podne »
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže JedemSiPrsut

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2010, 02:09:47 posle podne »
igore procitao sam to vec... al tebe neboli   ti samo cujes da kljucka...         kolko sam procitao...   a mene boli kad bilo sta vucem..   al kad   guram onda ne
i tablete znaci xa?   a znaci nije neki poremecaj...    ajd probacu te te tablete,,,  thQ!

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #4 poslato: Mart 08, 2010, 02:11:46 posle podne »
a sto ne odes kod doktora da ti to snime?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #5 poslato: Mart 08, 2010, 02:14:06 posle podne »
Meni je pomogao glukosamin-sulfat...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #6 poslato: Mart 08, 2010, 02:14:17 posle podne »
jesi bio kod doktora,ako boli trebas obavezno otic kod doktora da snimis to da vidis sta je,odmoris malo od tegova!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže JedemSiPrsut

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #7 poslato: Mart 08, 2010, 02:22:40 posle podne »
veli da idem kod masera ....  zivim u dijaspori..  ovo su stoke..  dje su srpski doktori.. i strucnjaci.. a dje su ovi papci .. boze sacuvaj.. 
reko sam joj da me boli.. i cjelu pricu.. i zatim  oso kod tog sto masira..  9 puta sam bio..     i rekao je  nakon svih tih puta  ''led stavi sinko  led...''  pa jebla ga led.. kad nece da prodje
kaze da nezna...          a ja nemogu ici u bolnicu  . prije neg mi doktor daje uputnicu..  a doktor  ostaje na svoje. usta ga jebem   tako..da   ako neko imao isti problem...  i osjeca tu bol
nek mi kaze..          ja cu te tablete probat...  al mozda je neko od vas  na drugi nacin to popravio?

Van mreže saleza

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #8 poslato: April 12, 2010, 04:12:22 posle podne »
Mene prednje rame boli vec neko vreme, ne boli me ovako van teretane i pri normalnim pokretima ali ne mogu da vezbam. Mogu jedino uski potisak da radim kada mi je nadlaktica skroz uz telo ali cim uvatim malo siri hvat ne mogu ni jedan potisak, ni ravan ni kosi ni potisak za ramena, boli me prednji deltoid ... pravio sam pauzu 10ak dana ali nista se nije poboljsalo ...bas sam se smorio opasno. Pitao sam u apoteci za glukosamin al ima 15 vrsta, ne znam da li da probam to i koji ... neki savet? trenutno nemam socijalno pa ne mogu kod lekara

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #9 poslato: April 12, 2010, 04:49:20 posle podne »
Nemoj da radis uopste ako se javlja bol

Ne znam sta da ti kazem,ako ne mozes kod doktora...Mozda je nesto zesce sto glucosamin ne moze da sanira...

Ako vec hoces probaj Ultimate MSM&Glucosamin...Pij 30-40 dana,pa vidi ima li poboljsanja

Ako te boli dok radis,samo pravis jos vece sranje
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže saleza

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #10 poslato: April 12, 2010, 05:54:11 posle podne »
Hvala
Nisam probao glucosamin, nego sam pitao u apoteci ali ima 15 vrsta pa nisam znao sta bih uzeo ako bih uzimao.
A fora je sto me ne boli pri normalnim pokretima rukom ovako svakodnevno vec samo kad guram teg, napravicu malo duzu pauzu ali moram s vremena na vreme da probam jer inace ne znam kada me je proslo

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #11 poslato: April 12, 2010, 05:58:22 posle podne »
Pa bilo koji glukosamin-sulfat od recimo 500 mg tableta da je i takve 3x na dan...ni mene nije boljelo pri normalnim pokretima...samo kad je pod opterecenjem...

Van mreže ivanx3m

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #12 poslato: April 12, 2010, 10:05:44 posle podne »
Mislim da ti glukozamin neće mnogo pomoći. Naravno da bi trebao da odeš kod doktora, možda i snimiš rame. Meni se čini da si izmestio nešto i treba to vratiti nazad. Šteta što nisi u Beogradu. Ja ovde imam odličnog fizioterapeuta koji je 20 godina radio na VMA i čim te pogleda na vratima ti postavi dijagnozu :-)) Bez šale! Uglavnom mi vrati ono što je izmešteno i oblepi kinezio trakama. Ne kažem da je u pitanju iščašenje kada kažem da mislim da nije sve na svome mestu. ponekad mala izmeštenja prouzrokuju velike bolove...

Van mreže saleza

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #13 poslato: April 13, 2010, 10:29:33 pre podne »
Od prvog maja cu imati socijalno, a inace da te nick ne zavara, jesam iz Beograda :)  a ne verujem da sam nesto mnogo izmestio, ja tipujem da sam istegao neku tetivu i slicno ?

Van mreže KRKIĆ DOBRIVOJE

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: RAME NECE DA PRODJE>
« Odgovor #14 poslato: Maj 09, 2010, 01:19:39 posle podne »
jesi bio kod doktora,ako boli trebas obavezno otic kod doktora da snimis to da vidis sta je,odmoris malo od tegova!

slazem se s tobom,obavezno otici doktoru uslikaj na rengen to je najbolje,mene je bolila noga 2 mjeseca i nisam htio ici reko nije nista ali kad sam otisao,slomljen mi prst.