Septembar 17, 2024, 04:48:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Problem sa Pektoralisom  (Pročitano 2355 puta)

Van mreže Damann

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Problem sa Pektoralisom
« poslato: Maj 04, 2010, 12:40:54 posle podne »
Vec mesec dana poprilicno ne stizem da adekvatno treniram usled previse posle,i dosta sam katabolizirao....Naime snaga i obimi su podosta opali,i to drasticno u roku od nekoliko dana promene su strasne..misic bukvalno nestaje!...pa tako i sa grudima ...medjutim juce sam radio svoj klasican trening sa kosim benchom propadanjima i letenjem....istezao sam se malo jace ali nista preterano...I onda uvece pred spavanje(posto sam malo manje izdefinisan,a bolje se vidi u senci sve) sam video na levom pektoralisu u gornjem delu uz sternum,kao rupu! bukvalno da je genetika pa da se neka vlakna preklapaju i pravi takav oblik ajde,ali to ne moze da se desi u roku od jednog dana...bola nema ,nema podliva nikakvih samo kao da je deo vlakana udubljen ili nestao!...nemogu da uslikam jer kazem ovako se nevidi,vec kad primaknem levi pektoralis desnom i to u polu senci...kad napipavam palpatorno isto se oseca kao da je taj donji deo rupe plici odnosno gornji visi...Jednostavno jedina promena koju sam primetio je da je u poslednje vreme kazem opao volumen grudi i snaga na proslom treningu je slabija  bila...i jednostavno pogledam uvece i vidim to...jel neko mozda ideju sta bi to moglo biti i da li ima neko resenje,jer stvarno imam dobar oblik grudi genetski i ovo me jako brine posto bas ruzno izgleda...sa povecanjem obima misica mislim da bi ta razlika bila jos upecatljivija sto me tek zabrinjava...hvala puno...

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Problem sa Pektoralisom
« Odgovor #1 poslato: Maj 05, 2010, 01:22:11 pre podne »
mislim da nije pucanje misica zato sto nema bola svako pucanje misica je praceno nbeverovatnim bolom.znaci to nije, a sad ovako napamet ne vredi da se nagadja bez slike.
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Problem sa Pektoralisom
« Odgovor #2 poslato: Maj 05, 2010, 01:40:18 pre podne »
Zasto ne odes doktoru?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Problem sa Pektoralisom
« Odgovor #3 poslato: Maj 05, 2010, 02:05:53 pre podne »
ne ne!! PRVO FORUM pa doktor! jer negde u sebi on ceka da mu neko kaze " ma nije to nista,bices ti ko nov za par dana" samo daNE bi otisao na pregled...
prvom prilikom-pravac lekar!
Jedi Master

Van mreže Damann

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Problem sa Pektoralisom
« Odgovor #4 poslato: Maj 05, 2010, 10:30:42 pre podne »
Jako zreo odgovor nema sta-klasican tip lika koji boravi na forumu samo da bi napadao druge...Nije ti mozda palo na pamet da kod doktora treba da se zakaze i da se ceka?pogotovo doktora te vrste?ovde sam postovao upravo dok ne odem na pregled da pitam dali mozda neko zna  o cemu se radi ili je imao slicno iskustvo jer je poprilicno neprijatno,a ne da mi pametuje tu i moralise

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Problem sa Pektoralisom
« Odgovor #5 poslato: Maj 05, 2010, 03:42:52 posle podne »
postoje lekari opste prakse i lekari za hitne intervencije po domovima zdravlja (kod kojih MOGU DA DAM GLAVU da nisi ni isao niti nameravao da ides dok ne dobijem utesan odgovor sa foruma) i bolje da si NARODNI LEKAR uzeo nego sto ti i 1000 drugiih "klasicnih tipova" ostavljaju pitanja po forumu ovog tipa. a pod dva, posao kojim se bavim i vreme koje provodim u interakciji sa ljudima mi da je za potpunu slobodnu da kazem tako nesto. prica zavrsena  mars kod lekara.
i da  jos nesto : jel si ovo pitanje postavio samo ovde,tj. jel si postavio samo na forumu ovog tipa? :)
« Poslednja izmena: Maj 05, 2010, 03:45:52 posle podne cartell »
Jedi Master

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Problem sa Pektoralisom
« Odgovor #6 poslato: Maj 05, 2010, 03:45:01 posle podne »
A CIME SE BAVIS???  ;D ;D
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Damann

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Problem sa Pektoralisom
« Odgovor #7 poslato: Maj 05, 2010, 09:35:57 posle podne »
postoje lekari opste prakse i lekari za hitne intervencije po domovima zdravlja (kod kojih MOGU DA DAM GLAVU da nisi ni isao niti nameravao da ides dok ne dobijem utesan odgovor sa foruma) i bolje da si NARODNI LEKAR uzeo nego sto ti i 1000 drugiih "klasicnih tipova" ostavljaju pitanja po forumu ovog tipa. a pod dva, posao kojim se bavim i vreme koje provodim u interakciji sa ljudima mi da je za potpunu slobodnu da kazem tako nesto. prica zavrsena  mars kod lekara.
i da  jos nesto : jel si ovo pitanje postavio samo ovde,tj. jel si postavio samo na forumu ovog tipa? :)

Jao jao...ici kod lekara opste prakse za nesto sto nema veze sa njegovim znanjem i gde znam koji bih odgovor dobio a to je uput kod kvalifikovanijeg lekara..e pa ja sam vec tu direktno otisao i zakazao,tako da taj posao ocigledno kojim se bavis te nije ucinio nesto pametnim posebno..Ovo je sportski otvoren forum i moje je pravo da pitam bilo sta vezano za povredu trening suplementaciju itd..KO HOCE da ogvoroi i pomogne neka uradi,ako neces nego zelis da se raspravljas ,pali iz teme...Jer ti da nisi neki dokon tip i da imas neke prave obaveze u zivotu,  ,zadnje sto bi radio je kontrirao nekome ko ima problem bez ikakvog realnog razloga,tako da tvoj boravak na ovom forumu je jedinu upravo da bi zapocinjao glupave rasprave...Idi svoje frustracije resavaj drugde..ako neces da napises iskustvo svoje ili da eventualno das savet/pomognes nemoj ni da pises i lupetas..ko si ti i kako mozes da znas koga sam ja sve pitao i dali jesam ili nisam otisao kod doktora??daj bre batali me tih prodavanja magle idi radi nesto konkretno

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Problem sa Pektoralisom
« Odgovor #8 poslato: Maj 05, 2010, 11:05:04 posle podne »
ako neces da napises iskustvo svoje ili da eventualno das savet/pomognes nemoj ni da pises i lupetas..
imam: idi kod lekara.
Jedi Master

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Problem sa Pektoralisom
« Odgovor #9 poslato: Maj 09, 2010, 08:22:28 posle podne »
jel imas sportsku medicinu u svom mestu?
za to ti ne treba uput mozes direktno.

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Problem sa Pektoralisom
« Odgovor #10 poslato: Maj 09, 2010, 09:16:02 posle podne »
Mozda su ti vanzemljaci uzimali uzorak tkiva na biopsiju, da te proucavaju. Jel imas cudne snove, jel si se gubio na duze kad si sao u prodavnicu, jel ti brod i vucni zrak izgledaju poznato? ;D