Septembar 19, 2024, 11:52:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana I suplementi za Maj 2010  (Pročitano 6106 puta)

Van mreže YocaKg

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
  • ✖‿✖ it's began . Newer break down !
Ishrana I suplementi za Maj 2010
« poslato: Maj 05, 2010, 05:56:35 posle podne »
Hteo sam da pitam , za strucno misljenje o mom odabiru za mesec Maj 2010 .Sto se tice suplemenata , pomoc mi treba mala.  Posto sam skinuo od 1 februara , do 1 maja 20kg :) . Koristio sam AC. i whey isolate. Naravno uz to glutamin . Posto inace imam 192 cm i 90kg , hteo sam da nabacim malo misica :) . Sad kakvu hranu i suplemente mi vi predlazete ? Ja sam se odlucio na ovakav rad i trening :
1. obrok.....1,5 merica whey-a i 100 gr ovsenih pahuljica
2. obrok.....tunjevina, pirinac, zelena salata
3. obrok.....150 gr junetine i 100 gr pirinca
4. obrok.....200 gr belog mesa i salata (jaja+salate bez 200g belog mesa pred trening )
5. obrok.....200 gr belog mesa i pirinac neka ovaj obrok ide posle treninga
6. obrok.....100 gr ella sira i merica whey-a
Suplemente sam odabrao :
SNI Glutamine Micronized
SNI BCAA
SYNTHA-6 ( to samo ujutru sa ovsenim pahuljicama )
ZELIM DA DOBIJEM oko 5 kg misica . . .Sad oko proteina se razmisljam : Koristio sam California Labs , UN PROSTAR 100% i sad trenutno pijem GOLD STANDARD 100% isolate. Sad posto sam hteo da nabacim CISTE MISICE ,(normalno zelja svakog coveka) hteo sam da pitam koji sada protein , razmisljam se posto bih ujutru uzimao SYNTHA-6  , a posle treninga KOJI ??? Razmisljao sam o : Elite Gourmet Whey Protein , Nutrabolics ISOBOLIC , Ellite whey pro ili iso sensation 93 , sto mi je skupo , a meni kao pocetniku ne treba toliko "savrsen"whey tj razlika je u ugradnji i maloj kolicini . Naravno i u ceni :))))Sad price su price , sta mislite o 4 merice wheya na dan I ujutru SYNTHA -6 , mozda je preterano I nece da se iskoristi , ali pitam za misljenje ? Sta mislite kao DODATKU TOGA I Growth Factor-(Nutrabolics)ili neki keratin . Sada preporucite mi sta i kako . Da jos jedno posto sad zavrsavam sa AC. mislio sam da uzmem neki slabiji sagorevac kao L-carnitine ili sto se bas razmisljam je ON-Complete Diet Boost , Inferno-(Nutrabolics).Za sad novac nije bitan , posto bas planiram da dam na dobrim suplementima kao i uvek :) Ne treba stedeti na sebi :) .Na kraju krajeva ne mora ovo sto sam ja naveo , navedite vas odabir pa ako mi se svidi tj ako je dobro (u to ne sumnjam ) poslusacu vas .Navedite mi suplemente koje bi mi preporucili  I naravno svaki vas savet  je dobro dosao  . Hvala vam unapred . :))

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #1 poslato: Maj 06, 2010, 06:42:30 pre podne »
pozdrav
ishrana ti je veoma dobro STO JA NAJVZNIJE kada je rec o tome da nabacis cistu misicnu masu
sto se tice uzimanja "slabijeg"sagorevaca -NEMOJ TO DA RADIS a pogtovo ne to sto ti hoces
sto se tice suplemetacije.
ostani na tome sto si prvo nabrojao tj u tim okvirima jedino sto mozes ukoliko hoces da malo promenis nesto kada je neka firma u pitanju ali bitno je da ostavis sistem koji si naveo..

GLM
BCAA (firme koje si naveo necu da komentrasiem jel se dosta zna o tome)
synta 6 kao mesavina sa ovsenim extra ili pred spavanje
GOLD standard extra
a svima ne tabi kao pocdtnku bi sigurno bilo bolje ISOLAT neki koncetrat ali posto novac odredjue i limitira onda je najbolje tako kako si rekao,a daleko od toga da NEKOME NE TREBA STO CISCI PROTEIN....
 u pravu si da ne treba da se stedi na sebi jer samo tako mozes i da budes zadvljan ali isto tako NEMOJ DA NOVAC BACAS U BUNAR za gluposti..

i svaka cast na skidanju kg

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #2 poslato: Maj 06, 2010, 06:46:34 pre podne »
odlican je joca, za kratko vreme se transformisao i skinuo dosta..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #3 poslato: Maj 06, 2010, 09:58:25 pre podne »
sve je odlicno,samo taj SNI zameni nekom drugom firmom;)
i nemoj whey ujutru i pre spavanja,sada postoje BLENDOVI koji odlicno zamenjuju whey u toku dana;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #4 poslato: Maj 06, 2010, 11:27:00 pre podne »
sve je odlicno,samo taj SNI zameni nekom drugom firmom;)
i nemoj whey ujutru i pre spavanja,sada postoje BLENDOVI koji odlicno zamenjuju whey u toku dana;)

ja sam ukapirao da on u toku dana hoces sytnhu sto je ok izbor kao i npr  myfousinon ili the blend ili gourmet....
a da si u pravu oko whey..naravno..
a za SNI si ti rekao...hahhahaha

Van mreže YocaKg

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
  • ✖‿✖ it's began . Newer break down !
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #5 poslato: Maj 06, 2010, 04:56:06 posle podne »
Hvala ti puno da odgovorima . Znaci da se pridrzavam ove ishrane . Znaci moze da se uzme SYNTHAi Ellit gorument ? Oke , promenicu firmu na DYM ili UN. Hvala za sagorevac , predpostavio sam da je tu greska , ali bolje da pitam . Oke ove glupost necu da uzimam . Reci mi samo , da uzmem ponovo izolat ili ova dva sto sam naveo . Posto nisam bas toliko strucan jos :) , koje blendove da uzmem i kako da ih koristim . Hvala unapred :) Micko hvala i tebi :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #6 poslato: Maj 06, 2010, 10:44:21 posle podne »
MYO gaspari je odlican blend;)nemoj tako gledati..promenicu firmu na DYM i UN,ima jos dosta dobri firmi,dobrih cena-kvalitet itd...samo MOJNE SNI bcaa pisano je zasto da ne pisemo opet.....isolat pijes samo posle treninga,blend moze u toku dana,a kazein pre spavanja..
nije isto isolat i blend ...to su dve razlicite stvari
odlicno je sve,samo cepaj ovim tempom(vidim da te je momak pohvalio)samo cepaj;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže YocaKg

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
  • ✖‿✖ it's began . Newer break down !
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #7 poslato: Maj 07, 2010, 12:44:13 pre podne »
:) Hvala Neutralni :) . Ne samo sam predlozio , a izabrao sam ovo od suplemenata za sad : Super Multi(Dymatize Nutrition)
BCAA
Glutamine micronized
SAD IMAM DVOUMICU IZMEDJU : BSN N.O. X Plode i DYM Xpand Xtreme Pump (PREPORUCITE MI STA JE BOLJE )
DYM Elite Gourmet Protein
DYM Elite 12-Hour Protein

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #8 poslato: Maj 07, 2010, 09:50:22 pre podne »
:) Hvala Neutralni :) . Ne samo sam predlozio , a izabrao sam ovo od suplemenata za sad : Super Multi(Dymatize Nutrition)
BCAA
Glutamine micronized
SAD IMAM DVOUMICU IZMEDJU : BSN N.O. X Plode i DYM Xpand Xtreme Pump (PREPORUCITE MI STA JE BOLJE )
DYM Elite Gourmet Protein
DYM Elite 12-Hour Protein
od NO. moj glas ide DYM iz razloga sto sam ga pio i odlicno radi
a od blendova isti djavo,gourmet je ukusniji i ima 1g vise uh koje ne znaci toliko bas...tako da koji god da uzmes neces pogresiti;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #9 poslato: Maj 07, 2010, 11:22:19 pre podne »
:) Hvala Neutralni :) . Ne samo sam predlozio , a izabrao sam ovo od suplemenata za sad : Super Multi(Dymatize Nutrition)
BCAA
Glutamine micronized
SAD IMAM DVOUMICU IZMEDJU : BSN N.O. X Plode i DYM Xpand Xtreme Pump (PREPORUCITE MI STA JE BOLJE )
DYM Elite Gourmet Protein
DYM Elite 12-Hour Protein
naravno no xplode i gourment :)
zasto?
probao sam sva 4 i no xplode  radi sa jednom mericom a uh..imam dosta misica na sebi pa se cudim kada sam citao da neki kao probali po tri i nista posebno..svaka cast ako su mogli da gledaju na oci posle tolike doze ;)
elite 12 ocaj ukus i ocaj se muti.. gourment je super za te pare..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #10 poslato: Maj 07, 2010, 11:43:56 pre podne »
ELIT 12 se dobro muti,ukus cokolada je barem po meni mnogo ukusniji nego gourmet cokolada...a ostali ukusi ELIT 12 su zaista gadni..
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže YocaKg

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
  • ✖‿✖ it's began . Newer break down !
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #11 poslato: Maj 07, 2010, 11:47:21 pre podne »
Hvala vam ljudi : )

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #12 poslato: Maj 07, 2010, 12:10:20 posle podne »
ELIT 12 se dobro muti,ukus cokolada je barem po meni mnogo ukusniji nego gourmet cokolada...a ostali ukusi ELIT 12 su zaista gadni..
citao sam tvoje iskaze ppre i sada. kako sta pricas..mislim da si postao pristrasan, pogotvu sto si sada prodavac.
.a to nije bas pametno.ostani sportista i kakav si bio...
uzmes slikas to sto pricas, pa dokumentujes..a i ja cu omah posle tebe....nije poenta umutiti nesto u mikseru ili sejkeru , nego u casi itd..
kad ga budes pio sledeci put..ti to uradi..sipaj vodu, sipaj prah, slikaj tako , umuti 3-4 puta, slikaj..ostavi malo slikaj..
pa onda utisak

ps.gore si vec napisao da je gourment ukusniji a sada kazes elite 12 cokolada lepsa..jbg druze..ne moras svaki put da kontriras iako mislis kao ja..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #13 poslato: Maj 07, 2010, 12:19:36 posle podne »
gourmet je ukusniji TO SVI KAZU
ali jagoda gourmet i borovnica12 hour(jedina priblizna jagodi) ne mogu da se uporede,gourmet je ukusniji dosta
generalno svi je gourmet ukusniji,ali ZA moj ukus cokolada elit 12 je ukusnija
kada sam rekao da je gourmet ukusniji nisam mislio za mene nego ZA SVE je gourmet ukusniji,mada glupavo da pricamo o tome...a elit 12 se dobro muti,svi mutimo u SEJKERU i to je to,sta ima da ga mutim u casi,bitno je da moze u sejkeru....
moja misljenja se nisu promenila,UVEK pise-hvalim ono sto SAM JA PROBAO,nikada neces videti od mene da pljujem BSN ili da ga hvalim iz raloga samo sto ga nisam probao kao i LABRADU...ne kazem da tu to losi proizvodi cak naprotiv...ali jednostavno ne volim da pricam o necemu sto nisam probao(kao sto me nikada neces naci na temama vezanih za AAS,a znam koliko toliko o tome da mogu da pricam nesto,ali jednostavno nije to moj fazon;) isto za kreatin nisam nista pricao dok ga nisam probao pre godinu dana;))
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: Ishrana I suplementi za Maj 2010
« Odgovor #14 poslato: Maj 07, 2010, 12:26:44 posle podne »
E a sto  SNI nije pod libelu ?