Septembar 24, 2024, 12:16:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!  (Pročitano 13877 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #45 poslato: Maj 03, 2010, 05:38:22 posle podne »
tesko ce badr izlaziti na kraj sa semijem... ima najduze ruke, a obara prednjim direktom.. sto mi je fascinantno... shilt je jako pametan borac, tacno zna gde treba da udara, npr prednji mai geri - svaki put gadja u jetru... i onda ma koliko je protivnik jak ili tvrd mora da padne, to je uzasan bol, ako je neko nekad osetio :) 
imao je Badr sansu i lek za Semija , ali ponovo glava jbg , izdalo ga strpljenje i onda je onako skolski bez garda naleteo na Semijev direkt koliko se secam ... na Semijevoj strani je  iskustvo koje Badr nema ali polako...cini mi se da  je sve u tom tajmingu .... laicki gledano naravno..

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #46 poslato: Maj 03, 2010, 06:08:09 posle podne »
tesko ce badr izlaziti na kraj sa semijem... ima najduze ruke, a obara prednjim direktom.. sto mi je fascinantno... shilt je jako pametan borac, tacno zna gde treba da udara, npr prednji mai geri - svaki put gadja u jetru... i onda ma koliko je protivnik jak ili tvrd mora da padne, to je uzasan bol, ako je neko nekad osetio :) 
Sve si objasnio :) :) :) :)

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #47 poslato: Maj 03, 2010, 06:12:20 posle podne »
uf, covek ima 2.12, gde nece da obori prednjim direktom :D

opet mislim da bi overim jos kako imao sanse protiv semija.
samo da uspe da skrati distancu.

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #48 poslato: Maj 03, 2010, 06:26:05 posle podne »
uf, covek ima 2.12, gde nece da obori prednjim direktom :D

opet mislim da bi overim jos kako imao sanse protiv semija.
samo da uspe da skrati distancu.
Ne verujem statican je dosta, laka je meta za Shilta, a i njih dvojica su iz iste ekipe Golden Glory tako da se nece sastati osim ako bas budu morali, znaci na K1 finalnom turniru

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #49 poslato: Maj 03, 2010, 06:41:40 posle podne »
e, jes oftopik, al rece mi ortak koji snima ono djubre sa sekom aleksic da je njen decko trenirao jedno vreme u golden glory :D

ma jeste statican, ali ako neko moze da istrpi par udaraca prilikom skracivanja distance, to je on.

elem, novosti oko gudriranja

By CHRIS HOWIE
MMANEWS.COM Staff Writer wrote:
MMANews.com spoke with Alistair Overeem this weekend regarding his upcoming fight with Brett Rogers on May 14th at Strikeforce: Heavy Artillery and the Strikeforce heavyweight champion talked about one question that has lingered around him ever since he sprouted big muscles, is he on steroids?

“People will always speculate” says Overeem, “I will be tested just like anybody else and like I’ve said before I weighed 235lbs in no time when I did not have to cut weight. Gaining 10lbs a year by lifting weights isn’t a big problem. Before I would cut between 22lbs-26lbs to get to the 205lbs weight limit. It was crazy. Now that I can eat and do not have to cut anymore(with his move to heavyweight division) it was easy to put on the extra muscle weight. I feel great.”

Overeem will defend the title for the first time since he won it in November of 2007 and according to the Rogers camp Overeem will go through strict drug testing prior to the bout to ensure performance enhancing drugs will not come into play but that doesn’t faze Overeem.

“People are just jealous.”

“The Demolition Man” also wonders why he catches so much heat from critics and fans over his size when there are others just as big or bigger.

“I don’t see or hear any of these types of accusations towards Brock Lesnar yet he is even bigger than I am. They can test me all they want. I’ll be in the states soon and I will prove everyone wrong.”

Another of Overeem’s critics has been Fedor Emelianenko’s manager, Vadim Finkelstein who has accused him of being a “steroid bully” but according to Overeem that air has been cleared.

“Vadim has apologized to me for his remarks and stated that M-1 would agree with the athletic commission rules and testing and they do not want me to do all the extra tests. Sounds promising (for a Fedor fight).”

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #50 poslato: Maj 03, 2010, 06:53:27 posle podne »
e, jes oftopik, al rece mi ortak koji snima ono djubre sa sekom aleksic da je njen decko trenirao jedno vreme u golden glory :D

ma jeste statican, ali ako neko moze da istrpi par udaraca prilikom skracivanja distance, to je on.

elem, novosti oko gudriranja

By CHRIS HOWIE
MMANEWS.COM Staff Writer wrote:
MMANews.com spoke with Alistair Overeem this weekend regarding his upcoming fight with Brett Rogers on May 14th at Strikeforce: Heavy Artillery and the Strikeforce heavyweight champion talked about one question that has lingered around him ever since he sprouted big muscles, is he on steroids?

“People will always speculate” says Overeem, “I will be tested just like anybody else and like I’ve said before I weighed 235lbs in no time when I did not have to cut weight. Gaining 10lbs a year by lifting weights isn’t a big problem. Before I would cut between 22lbs-26lbs to get to the 205lbs weight limit. It was crazy. Now that I can eat and do not have to cut anymore(with his move to heavyweight division) it was easy to put on the extra muscle weight. I feel great.”

Overeem will defend the title for the first time since he won it in November of 2007 and according to the Rogers camp Overeem will go through strict drug testing prior to the bout to ensure performance enhancing drugs will not come into play but that doesn’t faze Overeem.

“People are just jealous.”

“The Demolition Man” also wonders why he catches so much heat from critics and fans over his size when there are others just as big or bigger.

“I don’t see or hear any of these types of accusations towards Brock Lesnar yet he is even bigger than I am. They can test me all they want. I’ll be in the states soon and I will prove everyone wrong.”

Another of Overeem’s critics has been Fedor Emelianenko’s manager, Vadim Finkelstein who has accused him of being a “steroid bully” but according to Overeem that air has been cleared.

“Vadim has apologized to me for his remarks and stated that M-1 would agree with the athletic commission rules and testing and they do not want me to do all the extra tests. Sounds promising (for a Fedor fight).”
Naci ce mu k...c, ne uzima on klasicne steroide ako je uzeo nesto uzeo je hormon sta je za njega par hiljada dolara, a to se nece videti na doping testu...

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #51 poslato: Maj 03, 2010, 07:03:50 posle podne »
naravno.
pasce jedino ako su unapred odlucili da padne.

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #52 poslato: Maj 03, 2010, 08:40:08 posle podne »
ha, kad god neko pomene steroide, meni ne padnu prvo na pamet bilderi, nego inijesta koji sa svojih 30 kila sa lakocom dvojcu nosi na ledjima.


to se zove balans ploca...nikakvi steroidi nisu zasluzni za to...
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #53 poslato: Maj 04, 2010, 02:26:13 pre podne »
jes, zato i ne umiru barem po 3 fudbalera svake godine, uzrasta od 7 do 77.

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #54 poslato: Maj 04, 2010, 08:25:30 posle podne »
ma odrace ga rogers :}
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #55 poslato: Maj 04, 2010, 11:26:47 posle podne »
jes, zato i ne umiru barem po 3 fudbalera svake godine, uzrasta od 7 do 77.

a ljudi koji su van sporta ne umiru u tom uzrastu?  dokle vise vrtenje iste price o dopingu..to je vrhunski sport i ko smo mi da njima sudimo kad su oni vise puta trenirali u zivotu nego sto mi izasli u setnju

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #56 poslato: Maj 05, 2010, 03:40:02 pre podne »
jes, zato i ne umiru barem po 3 fudbalera svake godine, uzrasta od 7 do 77.

a ljudi koji su van sporta ne umiru u tom uzrastu?  dokle vise vrtenje iste price o dopingu..to je vrhunski sport i ko smo mi da njima sudimo kad su oni vise puta trenirali u zivotu nego sto mi izasli u setnju
majstore, ako ti stvarno nije jasno da neoravilna (zlo)upotreba dopinga moze dovesti do fatalnih posedica, meni stvarno ne pada na pamet da ti objasnjavam suprotno. samo cepaj :)

Spartak

  • Gost
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #57 poslato: Maj 05, 2010, 02:34:10 posle podne »
ja i dalje ne mogu vjerovat da se raspravlja na ovu temu ii bilo koju temu o upotrebi dopinga, tj o sustini istog

Van mreže HikMik

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #58 poslato: Maj 05, 2010, 04:24:53 posle podne »
Što ne ostave čovjeka na miru? Testovi bi trebali da budu isti za sve borce.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #59 poslato: Maj 05, 2010, 04:25:04 posle podne »
druze ako neko pravilno koristi doping onda su to pro sportisti koji uz sebe imaju timove strucnjaka..zloupotreba dopinga je vise vezana za ulicne diletante