Septembar 23, 2024, 10:12:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!  (Pročitano 13873 puta)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #30 poslato: Maj 01, 2010, 01:43:15 posle podne »
lesnara tacno mozes da ispratis dok je bio na steroidima...sad tacno vidis razliku u izgledu...al on je ipak freak of nature...prirodno je preogroman i strasno explozivan

http://www.yorkblog.com/mma/Overeem-Timeline.jpg

al ovaj mi je ipak malo cudan ;)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #31 poslato: Maj 01, 2010, 02:01:34 posle podne »
pa da... zelene jabuke, al dvaput oprane :P
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #32 poslato: Maj 02, 2010, 02:39:42 pre podne »
pa ko nije,  jebote :D
mir je nabacio 20 kila misica za 2 meseca a niko to ne pominje.

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #33 poslato: Maj 02, 2010, 08:05:33 pre podne »
i dalje popio batine XD
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #34 poslato: Maj 02, 2010, 11:05:25 pre podne »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #35 poslato: Maj 02, 2010, 01:49:52 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=N0X9BJDRjOg&feature=fvst
toliko o tome :P
Bogami cini mi se da se u tom mecu Overeemu zaledilo govno , samo je gutao knedle :) Badr Hari spremniji nego ikada tad , ali ga je spuco Semi u finalu jbg

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #36 poslato: Maj 02, 2010, 01:56:18 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=N0X9BJDRjOg&feature=fvst
toliko o tome :P
Bogami cini mi se da se u tom mecu Overeemu zaledilo govno , samo je gutao knedle :) Badr Hari spremniji nego ikada tad , ali ga je spuco Semi u finalu jbg
Jbg, izgoreo sam bio, bio je nekako stegnut u finalu, slabije se kretao, mozda posledica vece misicne mase, nije imao od cega da bude umoran, mozda psiha, sve u svemu jbg ali on je po meni najbolji borac k1, svaki njegov mec je prica za sebe...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #37 poslato: Maj 02, 2010, 04:01:11 posle podne »
toliko o tome :P

Ipak tek je 1:1, posto je i Alistar obrisao pod sa njim.
http://www.youtube.com/watch?v=hHLviK5XzMo

Jbg, izgoreo sam bio, bio je nekako stegnut u finalu, slabije se kretao, mozda posledica vece misicne mase, nije imao od cega da bude umoran, mozda psiha, sve u svemu jbg ali on je po meni najbolji borac k1, svaki njegov mec je prica za sebe...

Pa uvijek je stegnut kad ga neko dohvati, ispucao je par serija na Semmija, ovaj se nije povukao i bacio ga kao amatera prednjim direktom na pod. Hari je atraktivan borac, ali i borac koji ne moze da podnese udarac.

BTW... Cim ga poredjujemo sa nekim MMA borcem (Alistar) i kad sa takvim nekim ima problmea u svom K1 ringu on se cini i nije bas tako dobar.  :P
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #38 poslato: Maj 02, 2010, 04:08:29 posle podne »
toliko o tome :P

Ipak tek je 1:1, posto je i Alistar obrisao pod sa njim.
http://www.youtube.com/watch?v=hHLviK5XzMo

Jbg, izgoreo sam bio, bio je nekako stegnut u finalu, slabije se kretao, mozda posledica vece misicne mase, nije imao od cega da bude umoran, mozda psiha, sve u svemu jbg ali on je po meni najbolji borac k1, svaki njegov mec je prica za sebe...

Pa uvijek je stegnut kad ga neko dohvati, ispucao je par serija na Semmija, ovaj se nije povukao i bacio ga kao amatera prednjim direktom na pod. Hari je atraktivan borac, ali i borac koji ne moze da podnese udarac.

BTW... Cim ga poredjujemo sa nekim MMA borcem (Alistar) i kad sa takvim nekim ima problmea u svom K1 ringu on se cini i nije bas tako dobar.  :P
Pa nije bas tako Overem je vrhunski borac i u k1, pogledaj sta je uradio Ercu, Bonjaski ga jedva dobio. Badr Hari je u ovaj mec usao totalno nespreman..... za razliku od drugog meca....Inace Badr je pokazao u vise navrata da moze da izdrzi udarac od Erola Cibermana, Ruslana, Hong Man Coia itd... ako je nokautirao ga je Shilt ali koga pa nije nokautirao seti se protiv Sefa koji je jak borac sahranio ga je prednjim direktom koji je najslabiji udarac u borlilackim sportovima jer je radijus pokreta jako mali, a Sefo ne pada tek tako..... sve u svemu kad Badr Hari radi mec ZABAVA je zagarantovana :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #39 poslato: Maj 02, 2010, 05:57:00 posle podne »
i meni se cini da Badr ima dobar chin ali njega jebe psiha , kontrola... dal je iskustvo pitaj boga... Bonjaski mi je bio omiljen borac vrlo inteligentan ali na osnovu poslednjeg sto sam video nije u najboljem svetlu... mnogo je zatvoren i bori se samo na poene... za razliku od Harija koji ume da se zaleti ono srcem pa sta bude nek bude - miss big but swing big ...

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #40 poslato: Maj 02, 2010, 05:58:49 posle podne »
i meni se cini da Badr ima dobar chin ali njega jebe psiha , kontrola... dal je iskustvo pitaj boga... Bonjaski mi je bio omiljen borac vrlo inteligentan ali na osnovu poslednjeg sto sam video nije u najboljem svetlu... mnogo je zatvoren i bori se samo na poene... za razliku od Harija koji ume da se zaleti ono srcem pa sta bude nek bude - miss big but swing big ...
Bas tako :)

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #41 poslato: Maj 03, 2010, 11:48:34 pre podne »
ma meni je onaj drugi match overeem vs hari bio komedija...sudija je usro ... bzvz k1 mi je zbog sudaca vec odavno sranje :( ...

Spartak

  • Gost
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #42 poslato: Maj 03, 2010, 12:16:56 posle podne »
ma dje usro, spasio je overeema,tj konopi su ga spasili da ne ljosne

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #43 poslato: Maj 03, 2010, 12:18:18 posle podne »
ma dje usro, spasio je overeema,tj konopi su ga spasili da ne ljosne
ja sam samo rekao svoje misljenje ...trebao ga je pustiti da padne :)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Samo za Overeema olimpijski testovi na steroide!
« Odgovor #44 poslato: Maj 03, 2010, 04:01:20 posle podne »
tesko ce badr izlaziti na kraj sa semijem... ima najduze ruke, a obara prednjim direktom.. sto mi je fascinantno... shilt je jako pametan borac, tacno zna gde treba da udara, npr prednji mai geri - svaki put gadja u jetru... i onda ma koliko je protivnik jak ili tvrd mora da padne, to je uzasan bol, ako je neko nekad osetio :) 
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..