Septembar 20, 2024, 01:55:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: nestasica proteina...-help  (Pročitano 16581 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #30 poslato: April 27, 2010, 07:59:20 posle podne »
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #31 poslato: April 27, 2010, 08:12:35 posle podne »
Ovo kao da citam za nekog narkosa koji krizira za fix  :D

Naturalni i njegov sexy glasic, NEPROCENJIVO!  ;D

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #32 poslato: April 28, 2010, 12:43:37 pre podne »
radim tamo;)
za PROSTAR da ima samo 450g(ali ce uskoro doci sva pakovanja)
ostalo sto sam ti nabrojao ima....
l ne mogu da cekam , nemam proteina nista.
Kupi bilo sta da ne umres za tih 5 dana

sisaj sisu jel znas... :D...znam da nece nista biti, ali je podsvest cudo, mozak igra ogromnu ulogu u napretku ako nisi znao u svakom pogledu.

@the dominic...hahah a bas sam to hteo da napisem u prethodnim odgovorima...ko da kriziram lol  al nema veze..to dovoljno govori koliko ozbiljno svatam ovo ;)


p.s. uzeo sam Elite whey 4.54 kg 7000 din, 24 g proteina na mericu od 30g ...jbg , kriza je bila jaca od mene :D sledeci put ide prostar
« Poslednja izmena: April 28, 2010, 12:46:48 pre podne King_Leonidas »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #33 poslato: April 28, 2010, 06:25:51 pre podne »
trenutno ne, moja preporuka iz xsporta je API Whey Protein  sastav dobar, pio sam mnogo proteina ON gold,ULT prostar,MT hardcore....ali api mi ima najbolji ukus
jel si ti citao sastav?

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #34 poslato: April 28, 2010, 02:34:48 posle podne »
trenutno ne, moja preporuka iz xsporta je API Whey Protein  sastav dobar, pio sam mnogo proteina ON gold,ULT prostar,MT hardcore....ali api mi ima najbolji ukus
jel si ti citao sastav?

bas tako...ko jos pije whey ili bilo sta zbog ukusa ...stucem one bcaa u toku treninga ko da su najsladja cokolada :D

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #35 poslato: April 28, 2010, 04:58:33 posle podne »
trenutno ne, moja preporuka iz xsporta je API Whey Protein  sastav dobar, pio sam mnogo proteina ON gold,ULT prostar,MT hardcore....ali api mi ima najbolji ukus
jel si ti citao sastav?
da sto?

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #36 poslato: April 28, 2010, 04:59:41 posle podne »
trenutno ne, moja preporuka iz xsporta je API Whey Protein  sastav dobar, pio sam mnogo proteina ON gold,ULT prostar,MT hardcore....ali api mi ima najbolji ukus
jel si ti citao sastav?

bas tako...ko jos pije whey ili bilo sta zbog ukusa ...stucem one bcaa u toku treninga ko da su najsladja cokolada :D
napisao sam da je sastav sasvim ok, a naravno da cu uzeti nesto ukusno nego da mi krece pegla kad pijem!!

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #37 poslato: April 28, 2010, 05:46:13 posle podne »
radim tamo;)
za PROSTAR da ima samo 450g(ali ce uskoro doci sva pakovanja)
ostalo sto sam ti nabrojao ima....
l ne mogu da cekam , nemam proteina nista.
Kupi bilo sta da ne umres za tih 5 dana

sisaj sisu jel znas... :D...znam da nece nista biti, ali je podsvest cudo, mozak igra ogromnu ulogu u napretku ako nisi znao u svakom pogledu.

@the dominic...hahah a bas sam to hteo da napisem u prethodnim odgovorima...ko da kriziram lol  al nema veze..to dovoljno govori koliko ozbiljno svatam ovo ;)


p.s. uzeo sam Elite whey 4.54 kg 7000 din, 24 g proteina na mericu od 30g ...jbg , kriza je bila jaca od mene :D sledeci put ide prostar
7000 gde, da kupim 10 kutija odmah

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #38 poslato: April 28, 2010, 05:52:51 posle podne »
radim tamo;)
za PROSTAR da ima samo 450g(ali ce uskoro doci sva pakovanja)
ostalo sto sam ti nabrojao ima....
l ne mogu da cekam , nemam proteina nista.
Kupi bilo sta da ne umres za tih 5 dana

sisaj sisu jel znas... :D...znam da nece nista biti, ali je podsvest cudo, mozak igra ogromnu ulogu u napretku ako nisi znao u svakom pogledu.

@the dominic...hahah a bas sam to hteo da napisem u prethodnim odgovorima...ko da kriziram lol  al nema veze..to dovoljno govori koliko ozbiljno svatam ovo ;)


p.s. uzeo sam Elite whey 4.54 kg 7000 din, 24 g proteina na mericu od 30g ...jbg , kriza je bila jaca od mene :D sledeci put ide prostar
7000 gde, da kupim 10 kutija odmah

u panu , sa zlatnom karticom

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #39 poslato: April 28, 2010, 06:15:45 posle podne »
ma to je strasno sta oni rade

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #40 poslato: April 28, 2010, 08:11:18 posle podne »
ma to je strasno sta oni rade
ne strasno nego bezobrazluk
na 3din radi kao semenkari!!!!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #41 poslato: April 28, 2010, 09:25:54 posle podne »
trenutno ne, moja preporuka iz xsporta je API Whey Protein  sastav dobar, pio sam mnogo proteina ON gold,ULT prostar,MT hardcore....ali api mi ima najbolji ukus
jel si ti citao sastav?
da sto?

pa pitam samo...cisto  informativno...

ali drugo
meni nije jedna stvar jasna nikako u ovim pricama
pazi sada
dobro se zna i vrapci oni najgluplji valjda znaju neke stvari..bar se nadam da je tako
u poplavi preparata na nasem trzistu i posle svega sta je receno moze da se procita ovako nesto npr...
pa stvanro mi nije jasno
dakle..
posle ULT MT i ostalih velikih brenova covek daje prepruku za taj whey koji necu ni da spominjem i jos kaze da ima najbolji okus
dobro,.
o okisuma ili ukusima se ne raspraljva
nekom je najbolji ovaj nekom onaj..ajd..moze da progutam..mada iz licnog iskstuva znam da je to uzasno licemerna konstatcija,nod dobro..kao sto rekoh da bi se zavrsilo sa kosntacijom IMA DOBAR SASTAV u smislu..jebo mi pas mater koji sam kurac torsio pare u opste do sada na ostale stvari..

a ono sto je najbotnije..SAM ZNA DA TO NIJE TAKO VEC VALJDA RADI PSIHILOGIJE COVEKA SAM TRAZI podrsku za t sto je uradio...

ko razume..shvatiti ce...
ko ne...sta da mu radim

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #42 poslato: April 28, 2010, 11:22:16 posle podne »
trenutno ne, moja preporuka iz xsporta je API Whey Protein  sastav dobar, pio sam mnogo proteina ON gold,ULT prostar,MT hardcore....ali api mi ima najbolji ukus
jel si ti citao sastav?
da sto?

pa pitam samo...cisto  informativno...

ali drugo
meni nije jedna stvar jasna nikako u ovim pricama
pazi sada
dobro se zna i vrapci oni najgluplji valjda znaju neke stvari..bar se nadam da je tako
u poplavi preparata na nasem trzistu i posle svega sta je receno moze da se procita ovako nesto npr...
pa stvanro mi nije jasno
dakle..
posle ULT MT i ostalih velikih brenova covek daje prepruku za taj whey koji necu ni da spominjem i jos kaze da ima najbolji okus
dobro,.
o okisuma ili ukusima se ne raspraljva
nekom je najbolji ovaj nekom onaj..ajd..moze da progutam..mada iz licnog iskstuva znam da je to uzasno licemerna konstatcija,nod dobro..kao sto rekoh da bi se zavrsilo sa kosntacijom IMA DOBAR SASTAV u smislu..jebo mi pas mater koji sam kurac torsio pare u opste do sada na ostale stvari..

a ono sto je najbotnije..SAM ZNA DA TO NIJE TAKO VEC VALJDA RADI PSIHILOGIJE COVEKA SAM TRAZI podrsku za t sto je uradio...

ko razume..shvatiti ce...
ko ne...sta da mu radim
:) zanimljivo

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #43 poslato: April 28, 2010, 11:38:29 posle podne »
pedja , ja sa gazdom xsporta (da ga ne imenujem ovde) nemam nikakve veze ja sam iz bg on iz ns nikad ga nisam upoznao jednio kako smo kontaktirali je preko foruma(xsport) tako da mi nije cilj da mu nabavljam musterije jednostavo ja tamo pazarim jel mislim da je najpovoljni i da ima najveci izbor...(mozda gresim nemam pojma,ali ja cu i dalje kupovati kod njega)
sto se tice API wheya pio sam ga i opet cu ga piti jel je za tu lovu extra whey, trenutno pijem isoflex jel sam ga nasao povoljno(opet cu naglasiti u xsportu)

a sto se ukusa tice kao sto si rekao o ukusima se ne raspravlja, i nema sta da gutas(ne znam sto nisi jedva progutao kada su mnogi napisali kako THE whey ima najbolji ukus a pili su mnoge proteine :) ) jel treba porediti API i THE ne bih rekao . api je odlicna kanadska firma kao i njihov whey
sastav DOBAR ne odlican nego DOBAR ukus(ja pio cokoladu) ODLICAN ne peni ODLICNO se rastvara.....

a ako te kopka to sto sam napisao "moja preporuka iz xsporta" decku sam hteo da dam predlog jel je jedan od najboljih trenutno dostupnih na lageru...

i opet cu reci API odlican whey

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #44 poslato: April 28, 2010, 11:43:46 posle podne »
sve je to ok..ali sve to sto si naveo imas u amg , verujem cak i povoljnije i veci izbor, jer oni kad udjes i kazes dobar dan daju ti one kartice