Septembar 19, 2024, 11:26:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: nestasica proteina...-help  (Pročitano 16541 puta)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #60 poslato: April 30, 2010, 11:16:03 pre podne »
Ja kad gledam protein prvo gledam koliko ima g proteina na mericu od 30g.., koliko ima amino kiselina  itd..a ukusi ..jbg..

taj api koliko vidim ima 23g na 32g mericu sto znaci da ima 21.6g proteina na 30g mericu koliko je normalna inace sto je bas malo.....ispod 72 % proteina.


Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #61 poslato: April 30, 2010, 11:20:12 pre podne »
Pejo nisi bas u pravu za API protein...Ukus jeste super, rastvorljivost 6/10, ali procenat proteina je nizak...Jedino sto je jeftin, ali maltene kosta isto kao mesavine izolat/koncentrat kad se uzme cena po gramu proteina. Pre je bio bolji, sad je jednostavno niza klasa!

tacno....

@pejabg

pa imas THE koji ti ociglendo iz nekog razloga ne kapiras al to je verovatno jer nije is USA ili KANADE vec iz EU..gde dobijes 2 kg 80% proteina sa 3900 din...a neznam sto si se uhvati za ukuse jer ja znam sa 1000000% sigurnosti da API nema bolje ukuse od THE pogtovo kada je egozitka u pitanju tipa.lesnik,capucino,banana..itd itd itd itd
ali ja kao sto rekoh i ponavljam po milioti put....o ukusima se ne raspravlja i nekome moze i okus govna da bude extra dok vecini smeta....ili obratno....nije ni bitno....ja samo kazem KAKO STVARI RELANO STOJE...
a ni jednog trenuka nisam pomilsio na THE vec si ga ti spomenuo a neznam iz kog raloga a nesto se ne secam da si ti ikada i probao THE itd itd itd a merilo kvalitete nekog rpoteina nije NI UKUS A NI SARENO PAKOEVANJE itd itd itd i

BURAZ KADA  TI OTVARAS RADNJU  STA SE DESAVA S TIM .. CUJEM NEKE PROMOCIJE , OVDE NEMA NIGDE REKLAME..

Spartak

  • Gost
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #62 poslato: April 30, 2010, 02:40:09 posle podne »
Pejo nisi bas u pravu za API protein...Ukus jeste super, rastvorljivost 6/10, ali procenat proteina je nizak...Jedino sto je jeftin, ali maltene kosta isto kao mesavine izolat/koncentrat kad se uzme cena po gramu proteina. Pre je bio bolji, sad je jednostavno niza klasa!

tacno....

@pejabg

pa imas THE koji ti ociglendo iz nekog razloga ne kapiras al to je verovatno jer nije is USA ili KANADE vec iz EU..gde dobijes 2 kg 80% proteina sa 3900 din...a neznam sto si se uhvati za ukuse jer ja znam sa 1000000% sigurnosti da API nema bolje ukuse od THE pogtovo kada je egozitka u pitanju tipa.lesnik,capucino,banana..itd itd itd itd
ali ja kao sto rekoh i ponavljam po milioti put....o ukusima se ne raspravlja i nekome moze i okus govna da bude extra dok vecini smeta....ili obratno....nije ni bitno....ja samo kazem KAKO STVARI RELANO STOJE...
a ni jednog trenuka nisam pomilsio na THE vec si ga ti spomenuo a neznam iz kog raloga a nesto se ne secam da si ti ikada i probao THE itd itd itd a merilo kvalitete nekog rpoteina nije NI UKUS A NI SARENO PAKOEVANJE itd itd itd i

BURAZ KADA  TI OTVARAS RADNJU  STA SE DESAVA S TIM .. CUJEM NEKE PROMOCIJE , OVDE NEMA NIGDE REKLAME..

Nisi u toku Djole
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,18890.0.html

:))

Van mreže Poseidon

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #63 poslato: Maj 02, 2010, 02:08:37 pre podne »
Ja kad gledam protein prvo gledam koliko ima g proteina na mericu od 30g.., koliko ima amino kiselina  itd..a ukusi ..jbg..

taj api koliko vidim ima 23g na 32g mericu sto znaci da ima 21.6g proteina na 30g mericu koliko je normalna inace sto je bas malo.....ispod 72 % proteina.




oces jako kvalitetan protein imas u xsportu isokool od 908gr cena 2300 dina i sejker cini mi se..uz to ovaj protein na mericu ima 23 grama proteina od cega je 20gr cist izolat ..pa ti vidi...ukus nije bas vrhunski ali nije los...probaj ga

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #64 poslato: Maj 02, 2010, 02:14:47 pre podne »
Ja kad gledam protein prvo gledam koliko ima g proteina na mericu od 30g.., koliko ima amino kiselina  itd..a ukusi ..jbg..

taj api koliko vidim ima 23g na 32g mericu sto znaci da ima 21.6g proteina na 30g mericu koliko je normalna inace sto je bas malo.....ispod 72 % proteina.


hvala al reko vec sam uzeo elite..sa 24 g proteina, nisam mogao da cekam na ove sto stanrdardno uzimam...sledeci mesec ;)



oces jako kvalitetan protein imas u xsportu isokool od 908gr cena 2300 dina i sejker cini mi se..uz to ovaj protein na mericu ima 23 grama proteina od cega je 20gr cist izolat ..pa ti vidi...ukus nije bas vrhunski ali nije los...probaj ga

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #65 poslato: Maj 02, 2010, 11:11:27 pre podne »
Ja kad gledam protein prvo gledam koliko ima g proteina na mericu od 30g.., koliko ima amino kiselina  itd..a ukusi ..jbg..

taj api koliko vidim ima 23g na 32g mericu sto znaci da ima 21.6g proteina na 30g mericu koliko je normalna inace sto je bas malo.....ispod 72 % proteina.




oces jako kvalitetan protein imas u xsportu isokool od 908gr cena 2300 dina i sejker cini mi se..uz to ovaj protein na mericu ima 23 grama proteina od cega je 20gr cist izolat ..pa ti vidi...ukus nije bas vrhunski ali nije los...probaj ga
ne kapiram koja je to cena 2300 kad mu je on oko 3 i nesto??

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #66 poslato: Maj 02, 2010, 11:43:41 pre podne »
Ne isocool vec isokool od allmaxa ;) I ostalo je jos par kutija...Ja ga pijem trenutno, ukus bas jak pa ga nekad pijem i tokom dana kao sok (pola merice na 3dl vode)

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #67 poslato: Maj 02, 2010, 11:53:52 pre podne »
aha, ok..kad istice?

Van mreže Oblak

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #68 poslato: Maj 02, 2010, 01:07:16 posle podne »
nisam siguran da mu brzo istice rok jer mu je ta cena vec mesecima.

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #69 poslato: Maj 04, 2010, 07:00:15 pre podne »
Ne istice brzo vec uvoznik dao dobru cenu iz meni nepoznatog razloga :)

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #70 poslato: Maj 04, 2010, 07:30:26 pre podne »
ah ti uvoznici :)

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #71 poslato: Jul 15, 2010, 10:32:20 pre podne »
E momci ima jedno pitanje za vas ujutru kada jedem protein s' ovsenim pahuljicama toliko mi se gadi da mi s epovraca od toga...  Mrzim cokoladu.... Pa imam jedno pitanje... Da li bi mogao naprimer kada ustanem popijem protein pa posle 2 sata jedem ovsene s' jajima??? Moze li ta kombinacija?? hvala ...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #72 poslato: Jul 15, 2010, 10:33:51 pre podne »
E momci ima jedno pitanje za vas ujutru kada jedem protein s' ovsenim pahuljicama toliko mi se gadi da mi s epovraca od toga...  Mrzim cokoladu.... Pa imam jedno pitanje... Da li bi mogao naprimer kada ustanem popijem protein pa posle 2 sata jedem ovsene s' jajima??? Moze li ta kombinacija?? hvala ...
a sa cim ces onda da jedes ovsene?
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #73 poslato: Jul 15, 2010, 10:36:31 pre podne »
PA napisao sam s' jajima :D

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #74 poslato: Jul 15, 2010, 10:38:02 pre podne »
PA napisao sam s' jajima :D
kako ces spremiti to te pitam
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!