Septembar 19, 2024, 06:12:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: nestasica proteina...-help  (Pročitano 16525 puta)

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #45 poslato: April 28, 2010, 11:50:53 posle podne »
kao sto rekoh mozda gresim. znam da  amg ima povoljne cene i cesto neke stvari ispazarim kod njih. iskreno nisam znao da i oni imaju neke kartice.
ne znam na koje prodajno mest mislis ali ono u piramidi nema ni pola onog sto ima u xsportu

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #46 poslato: April 28, 2010, 11:52:43 posle podne »
ne gresis sigurno sto se tice kupovine, to su dve ok firme.. sve je bolje osim da kupujes na znas kom mestu..ali je tacno da sada nema kvalitetnih proteina na trzistu..napravio se neki vakum..

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #47 poslato: April 29, 2010, 12:01:00 pre podne »
mislis nema kvalitetnih proteina uopste na trzistu ili ih trenutno nema na lageru nisam te najbolje razumeo :)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #48 poslato: April 29, 2010, 12:05:09 pre podne »
mislis nema kvalitetnih proteina uopste na trzistu ili ih trenutno nema na lageru nisam te najbolje razumeo :)

na lageru..neredovno dobijaju a sve kvalitetno se proda...

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #49 poslato: April 29, 2010, 12:06:14 pre podne »
pa dobro ne znam kako to ide ali ja da imam shop prostar i on golda nikad dosta :) njih treba naruciti najvise

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #50 poslato: April 29, 2010, 12:08:40 pre podne »
mislis nema kvalitetnih proteina uopste na trzistu ili ih trenutno nema na lageru nisam te najbolje razumeo :)
sad trenutno se javio luft da svi nemaju to sto inace ide..tesko vreme ide

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #51 poslato: April 29, 2010, 01:10:08 pre podne »
Uvoznici zajebu stvar, nije to do vlasnika shopova

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #52 poslato: April 29, 2010, 07:14:19 pre podne »
pedja , ja sa gazdom xsporta (da ga ne imenujem ovde) nemam nikakve veze ja sam iz bg on iz ns nikad ga nisam upoznao jednio kako smo kontaktirali je preko foruma(xsport) tako da mi nije cilj da mu nabavljam musterije jednostavo ja tamo pazarim jel mislim da je najpovoljni i da ima najveci izbor...(mozda gresim nemam pojma,ali ja cu i dalje kupovati kod njega)
sto se tice API wheya pio sam ga i opet cu ga piti jel je za tu lovu extra whey, trenutno pijem isoflex jel sam ga nasao povoljno(opet cu naglasiti u xsportu)

a sto se ukusa tice kao sto si rekao o ukusima se ne raspravlja, i nema sta da gutas(ne znam sto nisi jedva progutao kada su mnogi napisali kako THE whey ima najbolji ukus a pili su mnoge proteine :) ) jel treba porediti API i THE ne bih rekao . api je odlicna kanadska firma kao i njihov whey
sastav DOBAR ne odlican nego DOBAR ukus(ja pio cokoladu) ODLICAN ne peni ODLICNO se rastvara.....

a ako te kopka to sto sam napisao "moja preporuka iz xsporta" decku sam hteo da dam predlog jel je jedan od najboljih trenutno dostupnih na lageru...

i opet cu reci API odlican whey

o cemu ti pricas zivota ti??
kakve veze igor i njegova firma imaju sa onim sta sam ja napisao?????
da se i malo razumes onda bi shvatio da igro drzi taj brend kao i mnoge druge zato sto hoce da imas sve a ne iz nekog naocitog razloga ili da ti ne ulazim u bilo kakvu daljnju tematiku oko toga iz kog razloga neko drzi nesto jer je i vise nego ocigledno da se ne razumes u to i onda rasprava sa tobom o tome gubi svaki smisao.
dakle..
igora niko spoemnuo nije niti sam imao i jednu kostataciju o njemu niti prema njgovoj firmi...cak sta vise sa vecinom sta se rekao se slazem kada je on u pitanju,a i za raliku od tebe igora LICNO znam vec nekih 11 godina i sasvim smo u ok odnosima tid itd itd..ali to nije tema JOS JEDNOM PONAVLJAM
elem
to koliko se ti razumes u tematiku opet govri i ovo sto si rekao o kadanskoj firmi bla bla bla bla bla bla...
ja necu ovde sada tebe da ucim i da pokusavam bilo sta da pricam jer kao sto rekoh,veoma malo i slabo se razumes u tematiku i onda rasprava gubi smisao jer da si citao forum pazljivo kako treba a ne da cistas samo onos ta hoces da cujes onda bi i shvatio o cemu ja sada govrim ovde.
neznam iz kog razloga si spoemnuo sada THE ali cu ti reci jednu stvar da je THE milion svetslnih godine ispred navedne firme.
a objasnjvao sam iz kog razloga je potrosacki mentalitet u srbji takav da sve od preko je bolje nego sto je iz blizu a takdojer sam i objasnjvao sta i kako se radi tamo itd itd itd itd
ali necu da se ponavljam i da se opravdavam pogtovo ne tebi i ljudima koji dolazi sa stavom NEMAM PARA ZA OVO pa je ONO ISTO TO ili prevedno..ISTO SRANJE A DRUGO PAKOVANJE.
ja neznam koliko puta moram ponoviti da NOVAC NIJE MERILO KVALITETA..nekada jeste ali u ovoj bransi NIJE
a ni ti opet to nemozes da znas kada pojma nemas o cinjenicnom stanju kave su STVARNE CENE,koliko je vrednost,kakve su ralzike i ako ih ima..bla bla bla bla..milion stvari KOJE TI NE RAZUMES a ja ti nisam duzan to objsnajvati ali sam takav covek koji nema dlake na jeziku i uvek akzem ono sta mislim I ONO STA ZNAM pa je tako i ovja put slucaj..
dakle...
niti je ko spominjao bilo koga drugog u nijednom kontextu
a ja sa se obracao tebi i nikome drugom sa konstacijom o tvom licemernom stavu da je I ovaj dobar ali nisi napisao KADA NEMAM PARA ZA DRUGI vec je dobar zato sto je ta cena a ne zato jer je dobar kvalitet..
a tebi trenutno cena je privlacna i ja to u poptunosti razumem i opravdavam tvoj popstupak ali ti sigurno meni ne mozes da pricas o kvalitetu necega
i za tvoj info..
isti taj protein i ja imam u radnji i ovo sta pisem je prilicno za mene lose,ali jos jednom ti ponavljanj ja nisam covek KOJI SERE I LAZE VEC STOJIM IZA ONOGA STA KAZEM A REKAO SAM ONO STA SAM REKAO...

dakle..
kada budes imao mnogo vise iskustva i znanja onda mozemo da rpicamo o mnogo ozibljnjim stvarima itd itd itd i
a do tada,neka API bude odlican protein i neka te cini srecnim jer ako si ti zadovljan onda ti je valjda jasno da JA nemam ni jednog jedinog razloga da budem TUZAN i da kvarim tvoju srecu....
i da..
kada probas neki protein onda mozes da komentarises o njemu....mislim..po pitanju okusa....ako me razumes..
« Poslednja izmena: April 29, 2010, 07:21:01 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #53 poslato: April 29, 2010, 07:17:16 pre podne »
Citat
a sve kvalitetno se proda

nesnam zasto smatrate nekvalitetno..
MYFUSION,ISOFLEX,ISO SENSTATION i naravno uvek AMINO WHEY kada su ti % u pitanju
ili od koncnetrta..ELITE,THE,ISOBOLIC....jbg..moze da se nadje uvek nesto na trzistu bez ikakvih problema....

a onaj ko ceka taj i doceka..uvek imaju mala pakovanja da se premosti dok ne dodje novo.....itd tid itd itd...

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #54 poslato: April 29, 2010, 07:35:28 pre podne »
Citat
a sve kvalitetno se proda
MYFUSION,ISOFLEX,ISO SENSTATION i naravno uvek AMINO WHEY kada su ti % u pitanju
ili od koncnetrta..ELITE,THE,ISOBOLIC....jbg..moze da se nadje uvek nesto na trzistu bez ikakvih problema....

a onaj ko ceka taj i doceka..uvek imaju mala pakovanja da se premosti dok ne dodje novo.....itd tid itd itd...
samo jedno pitance, koji je po tebi trenutno na svjetskom trzistu najkvalitetniji protein?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #55 poslato: April 29, 2010, 10:14:59 pre podne »
moje misljenje se o tome odavno zna adis...
jos jednom
ULOZEN NOVAC U REKLAMU NE ZNACI PO DEFAULTU DA JE NESTO KVALITETNO...
mislim da razumes o cemu govrim....

A PITANJE ZA TEBE
sta ti misis koji je najbolji protein?

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #56 poslato: April 29, 2010, 12:52:38 posle podne »
pedja , ja sa gazdom xsporta (da ga ne imenujem ovde) nemam nikakve veze ja sam iz bg on iz ns nikad ga nisam upoznao jednio kako smo kontaktirali je preko foruma(xsport) tako da mi nije cilj da mu nabavljam musterije jednostavo ja tamo pazarim jel mislim da je najpovoljni i da ima najveci izbor...(mozda gresim nemam pojma,ali ja cu i dalje kupovati kod njega)
sto se tice API wheya pio sam ga i opet cu ga piti jel je za tu lovu extra whey, trenutno pijem isoflex jel sam ga nasao povoljno(opet cu naglasiti u xsportu)

a sto se ukusa tice kao sto si rekao o ukusima se ne raspravlja, i nema sta da gutas(ne znam sto nisi jedva progutao kada su mnogi napisali kako THE whey ima najbolji ukus a pili su mnoge proteine :) ) jel treba porediti API i THE ne bih rekao . api je odlicna kanadska firma kao i njihov whey
sastav DOBAR ne odlican nego DOBAR ukus(ja pio cokoladu) ODLICAN ne peni ODLICNO se rastvara.....

a ako te kopka to sto sam napisao "moja preporuka iz xsporta" decku sam hteo da dam predlog jel je jedan od najboljih trenutno dostupnih na lageru...

i opet cu reci API odlican whey

o cemu ti pricas zivota ti??
kakve veze igor i njegova firma imaju sa onim sta sam ja napisao?????
da se i malo razumes onda bi shvatio da igro drzi taj brend kao i mnoge druge zato sto hoce da imas sve a ne iz nekog naocitog razloga ili da ti ne ulazim u bilo kakvu daljnju tematiku oko toga iz kog razloga neko drzi nesto jer je i vise nego ocigledno da se ne razumes u to i onda rasprava sa tobom o tome gubi svaki smisao.
dakle..
igora niko spoemnuo nije niti sam imao i jednu kostataciju o njemu niti prema njgovoj firmi...cak sta vise sa vecinom sta se rekao se slazem kada je on u pitanju,a i za raliku od tebe igora LICNO znam vec nekih 11 godina i sasvim smo u ok odnosima tid itd itd..ali to nije tema JOS JEDNOM PONAVLJAM
elem
to koliko se ti razumes u tematiku opet govri i ovo sto si rekao o kadanskoj firmi bla bla bla bla bla bla...
ja necu ovde sada tebe da ucim i da pokusavam bilo sta da pricam jer kao sto rekoh,veoma malo i slabo se razumes u tematiku i onda rasprava gubi smisao jer da si citao forum pazljivo kako treba a ne da cistas samo onos ta hoces da cujes onda bi i shvatio o cemu ja sada govrim ovde.
neznam iz kog razloga si spoemnuo sada THE ali cu ti reci jednu stvar da je THE milion svetslnih godine ispred navedne firme.
a objasnjvao sam iz kog razloga je potrosacki mentalitet u srbji takav da sve od preko je bolje nego sto je iz blizu a takdojer sam i objasnjvao sta i kako se radi tamo itd itd itd itd
ali necu da se ponavljam i da se opravdavam pogtovo ne tebi i ljudima koji dolazi sa stavom NEMAM PARA ZA OVO pa je ONO ISTO TO ili prevedno..ISTO SRANJE A DRUGO PAKOVANJE.
ja neznam koliko puta moram ponoviti da NOVAC NIJE MERILO KVALITETA..nekada jeste ali u ovoj bransi NIJE
a ni ti opet to nemozes da znas kada pojma nemas o cinjenicnom stanju kave su STVARNE CENE,koliko je vrednost,kakve su ralzike i ako ih ima..bla bla bla bla..milion stvari KOJE TI NE RAZUMES a ja ti nisam duzan to objsnajvati ali sam takav covek koji nema dlake na jeziku i uvek akzem ono sta mislim I ONO STA ZNAM pa je tako i ovja put slucaj..
dakle...
niti je ko spominjao bilo koga drugog u nijednom kontextu
a ja sa se obracao tebi i nikome drugom sa konstacijom o tvom licemernom stavu da je I ovaj dobar ali nisi napisao KADA NEMAM PARA ZA DRUGI vec je dobar zato sto je ta cena a ne zato jer je dobar kvalitet..
a tebi trenutno cena je privlacna i ja to u poptunosti razumem i opravdavam tvoj popstupak ali ti sigurno meni ne mozes da pricas o kvalitetu necega
i za tvoj info..
isti taj protein i ja imam u radnji i ovo sta pisem je prilicno za mene lose,ali jos jednom ti ponavljanj ja nisam covek KOJI SERE I LAZE VEC STOJIM IZA ONOGA STA KAZEM A REKAO SAM ONO STA SAM REKAO...

dakle..
kada budes imao mnogo vise iskustva i znanja onda mozemo da rpicamo o mnogo ozibljnjim stvarima itd itd itd i
a do tada,neka API bude odlican protein i neka te cini srecnim jer ako si ti zadovljan onda ti je valjda jasno da JA nemam ni jednog jedinog razloga da budem TUZAN i da kvarim tvoju srecu....
i da..
kada probas neki protein onda mozes da komentarises o njemu....mislim..po pitanju okusa....ako me razumes..


pedja ja sam probao skoro sve proteine na nasem trzistu, nisam pio izolate jbg mislim da nema potrebe da ih pijem nit sam takmicar nit sam bb.. i dalje stojim iza toga da mi ja API najbolji ukus!!! THE sam spomenu jel si jedva "progutao" to za ukus pa me je interesovalo kako si cutao kada su mnogi rekli da THE ima najbolji ukus od svih proteina koje su probali a probali su mnoge.
API whey sam decku preporucio jel je po MENI jedan od boljih trenutno dostupnih u srbiji da je bio bolji onda bih mu preporucio bolji... ima da se kupi ove gore sto si naveo ISO93,MYO... ali to su papreno skupi izolati i blend... tako da mu nisam preporucio whey onako od qurca ... ako imas bolji predlog ti mu daj!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #57 poslato: April 29, 2010, 01:08:14 posle podne »
Sta mislite o ovom suplementu   MT Nitro-Tech HardCore PRO?
Pregledao sam proteine u xsportu i nalazi se medju njima,iako sam iz teksta skontao da je neka mesavina.
Pakovanje malo,cena ubitacna.

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #58 poslato: April 29, 2010, 08:12:00 posle podne »
Pejo nisi bas u pravu za API protein...Ukus jeste super, rastvorljivost 6/10, ali procenat proteina je nizak...Jedino sto je jeftin, ali maltene kosta isto kao mesavine izolat/koncentrat kad se uzme cena po gramu proteina. Pre je bio bolji, sad je jednostavno niza klasa!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: nestasica proteina...-help
« Odgovor #59 poslato: April 30, 2010, 06:55:03 pre podne »
Pejo nisi bas u pravu za API protein...Ukus jeste super, rastvorljivost 6/10, ali procenat proteina je nizak...Jedino sto je jeftin, ali maltene kosta isto kao mesavine izolat/koncentrat kad se uzme cena po gramu proteina. Pre je bio bolji, sad je jednostavno niza klasa!

tacno....

@pejabg

pa imas THE koji ti ociglendo iz nekog razloga ne kapiras al to je verovatno jer nije is USA ili KANADE vec iz EU..gde dobijes 2 kg 80% proteina sa 3900 din...a neznam sto si se uhvati za ukuse jer ja znam sa 1000000% sigurnosti da API nema bolje ukuse od THE pogtovo kada je egozitka u pitanju tipa.lesnik,capucino,banana..itd itd itd itd
ali ja kao sto rekoh i ponavljam po milioti put....o ukusima se ne raspravlja i nekome moze i okus govna da bude extra dok vecini smeta....ili obratno....nije ni bitno....ja samo kazem KAKO STVARI RELANO STOJE...
a ni jednog trenuka nisam pomilsio na THE vec si ga ti spomenuo a neznam iz kog raloga a nesto se ne secam da si ti ikada i probao THE itd itd itd a merilo kvalitete nekog rpoteina nije NI UKUS A NI SARENO PAKOEVANJE itd itd itd i
« Poslednja izmena: April 30, 2010, 07:10:07 pre podne Pedja_Petrovic »