Septembar 28, 2024, 01:24:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Jos jedna od onih tema :P  (Pročitano 5687 puta)

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Jos jedna od onih tema :P
« poslato: April 26, 2010, 01:56:10 posle podne »
Evo ovako da se predstavim,
Imam 21godinu, treniram oko 4godine sa malim pauzama zadnjih 5meseci(sad pocinje 6) treniram oko 5-6x nedeljno i uhodan sam u program treninga i upoznat sa vezbama veoma dobro.
Naravno moze se predpostaviti zasto pisem ovde :) trazim savet oko mojeg prvog ciklusa.Ishrana mi je jako dobra(200-300g proteina i do 3000kal.) zadnjih oko 2 meseca rasporedjeni u 6obroka.
190/93kg imam malo stomak nista specijalno

Odlucio sam se da pocnem sa ciklusom testosterona(galenika) 2x250 nedeljno u razmaku od 3 dana ujutru
ubodeh se danas prvi put u spoljni deo butine, sve proslo ok, pratio sam protokol koji ste ovde 1000x naveli. :P

Ciklus sam zamislio da traje 10 nedelja
Prve dve nedelje samo testosteron
a u ostatak od 8nedelja da ubacim Dianabol 3x10mg (koji mi jos uvek nije stigao kad stigne pisem :) ) jedna ujutru 1za rucak i posle treninga (posle ili pre ????)

Razmisljao sam o Deci ali mi se cini da je ovo za prvi ciklus dovoljno.. ako ima nekih predloga samo pisite :)

Treninzi mi se sastoje od 3 dana pa 1 pauze uglavnom to ide ovako
1.Grudi+triceps
2.Ledja+Biceps
3.Ramena+Noge(nista preterano ne forsiram noge jer uglavnom mi brzo buknu pa ne mogu udjem u farmerke)

Mislio sam da ubacim u ovaj 4 dan kad mi je dan odmora malo vise kardio vezbi zbog onog stomaka na pocetku teksta.

Pitanje je jel treba nesto da izmenim da bi postigao maximalne rezultate iz prvog ciklusa.
Fokusirao sam se na stomak i da nabacim misica ali uglavnom skinem stomak(pokusao xxx puta) a misice jako slabo dobijem

Hvala unapred


ps.
Da ne bude jaooo dosao jos jedan novajlija pa prvi post u steroidi podforumu, posmatram ja vas vec dugo i citam vas forum ali sam se uclanio danas :)


Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #1 poslato: April 26, 2010, 02:12:57 posle podne »
mnogo je 8 nedelja na oralu...100 puta je receno...nikako vise od 4-5 nedelja
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže boolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #2 poslato: April 26, 2010, 02:21:24 posle podne »
koliko sam ja shvatio metan se uzima na pocetku ciklusa da bi radio dok nepocne testo da deluje a ako pocinjes sa njim u drugoj ili trecoj nedelji mislim da nema neke velike svrhe
nisam siguran ali samo iznosim zakljucak kako sam ja shvatio citajuci po forumima

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #3 poslato: April 26, 2010, 05:56:45 posle podne »
ok znaci d-bol 5 nedelja

pa ovo 2 nedelje sa depoom radim frontload.tako procitah na forumima da je najbolje

mislim da pocnem posle 2 nedelje i nolvadex da uzimam po 2 tablete 1 ujutru 1 uvece  ???


Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #4 poslato: April 26, 2010, 05:57:40 posle podne »
Mislim da je Vladar rekao da frontload dugim estrima ne radi....
No curling in the squat rack!

Van mreže boolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #5 poslato: April 26, 2010, 06:12:24 posle podne »
valjda se frontload radi sa oralnim zato sto je brz estar
mislim da si pobrkao

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #6 poslato: April 26, 2010, 10:51:11 posle podne »
ok sutra stize d-bol pa cu da krenem po 3x10mg

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #7 poslato: April 26, 2010, 11:52:36 posle podne »

mislim da pocnem posle 2 nedelje i nolvadex da uzimam po 2 tablete 1 ujutru 1 uvece  ???


probaj da ubacis proviron ako ti je bas frka..a nolvu drzi samo pri ruci!! i ne ubacuj je dok ne osetis peckanje-ako uopste i osetis..

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #8 poslato: April 28, 2010, 10:41:29 pre podne »
Citat

Sta je frontloading?
Frontloading se koristi da se zeljena koncentracija steroida u krvi postigne sto prije sto nije slucaj sa konvencionalnim ciklusima.Frontload se naravno koristi samo sa dugodjelujucim steroidima kao sto su enanthat, cypionat...

Primjer obicnog ciklusa 500mg testosteron enanthata sedmicno,kolicina steroida u krvi:
Sedmica 1 – 250mg
Sedmica 2 – 375mg
Sedmica 3 – 437.5mg
Sedmica 4– 469.2mg
Sedmica 5 – 485mg
Sedmica 6 – 492.9mg
Sedmica 7 – 496.8mg
Sedmica 8 – 498.7mg
Vidite koliko vam dugo treba da ustvari postignete 500 mg sedmicno.

A sad frontload!!!Jednostavno poduplate vasu sedmicnu dozu.
To izgleda ovako:
Sedmica 1 – 1000mg
Sedmica 2 – 500mg
Sedmica 3 – 500mg
I nastavite dalje sa 500mg/sedmicno

Druga opcija je oralni „kickstart“ sto podrazumjeva uzimanje oralnih steroida u prve cetiri sedmice ciklusa dok vas injektivni steroid ne dodje do svog maksimuma.Naprimjer 30 mg dianabola dnevno.



tu sam naso u temi na forumu :P

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #9 poslato: April 28, 2010, 11:25:10 pre podne »
Ako neces / nemozes da cekas da test E proradi, uzmi ili Danabol ili test propionat prve 3-4 nedelje i to je to.
Mislim da je frontloading neka bb fama koja datira mnogo godina unazad, ako malo razmislis, brzina kojom ce poceti neka hemija da radi zavisi od estera, a ne od kolicine koju si ubo. Posto je E forma sporodejstvujuca, nema razloga da ce veca kolicina poceti brze da dejstvuj, zar ne? Mislim nemozes nista da ucinis sa esterom i brzinom otpustanja, on je takav kakav je. Ono sto mozes je da uzmes kombinaciju ili orala ili brzodejstvujuceg estera, propionat ili suspenziju ( koju ti toplo ne preporucujem ).
Eto pa ti sada radi kako hoces.

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #10 poslato: April 28, 2010, 11:49:42 pre podne »
neka sacekacu ja oko 2 nedelje dok pocne da radi
nedeljno po 500mg (ponedeljak, cetvrtak)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #11 poslato: April 28, 2010, 12:34:19 posle podne »
Citat

Sta je frontloading?
Frontloading se koristi da se zeljena koncentracija steroida u krvi postigne sto prije sto nije slucaj sa konvencionalnim ciklusima.Frontload se naravno koristi samo sa dugodjelujucim steroidima kao sto su enanthat, cypionat...

Primjer obicnog ciklusa 500mg testosteron enanthata sedmicno,kolicina steroida u krvi:
Sedmica 1 – 250mg
Sedmica 2 – 375mg
Sedmica 3 – 437.5mg
Sedmica 4– 469.2mg
Sedmica 5 – 485mg
Sedmica 6 – 492.9mg
Sedmica 7 – 496.8mg
Sedmica 8 – 498.7mg
Vidite koliko vam dugo treba da ustvari postignete 500 mg sedmicno.

A sad frontload!!!Jednostavno poduplate vasu sedmicnu dozu.
To izgleda ovako:
Sedmica 1 – 1000mg
Sedmica 2 – 500mg
Sedmica 3 – 500mg
I nastavite dalje sa 500mg/sedmicno

Druga opcija je oralni „kickstart“ sto podrazumjeva uzimanje oralnih steroida u prve cetiri sedmice ciklusa dok vas injektivni steroid ne dodje do svog maksimuma.Naprimjer 30 mg dianabola dnevno.



tu sam naso u temi na forumu :P

Super, samo sto je to teorijsko naglabanje, nikako da neko na bilo kom forumu stranom ili nasem, postavi svoje nalaze pa da nam potvrdi da ako u prvoj nedjelji uzme duplu dozu da ce u drugoj biti koncentracija koja bi trebala da bude nakon 3-4 nedjelje uzimanja lijeka. Svi se oslanjaju na "osjecaj"...

Kombinovanje enenathata i propionata nije stvar za neiskusne korisnike. Ili jedan ili drugi, bez ikakvog frontloada, drzite stvari sto jednostavnijim kad vec ne znate sta radite a hocete da se rokate.

Methan je smece od orala.

Nolvadex koristiti po defaultu iako nema potrebe je glupost. 

Ono sto mozes je da uzmes kombinaciju ili orala ili brzodejstvujuceg estera, propionat ili suspenziju ( koju ti toplo ne preporucujem ).
Eto pa ti sada radi kako hoces.

Ovome gore covjeku ne treba preporucivati ama bas nista, posto nema veze sa materijom, i moze samo sebi da naskodi, a rezultati ce biti kao i kod ostalih koji slicno znaju i rade. Tanki.

BTW... Suspenzija rula.

Samo moje misljenje za neke detalje iz ove teme, a naravno cova je krenuo u akciju, pa je prilicno beskorisno upirati, ali mozda neko drugi se i dozove pameti, pa batali steroide dok malo ne iscita sta sve moze da podje po djavolu mocnom manipulacijom hormona koju rade ovi ljekovi.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #12 poslato: April 28, 2010, 09:29:37 posle podne »
Citat
Mislim da je frontloading neka bb fama koja datira mnogo godina unazad
slabo mislis

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #13 poslato: April 29, 2010, 09:10:11 pre podne »
Objasni

Van mreže Burki

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Jos jedna od onih tema :P
« Odgovor #14 poslato: April 30, 2010, 12:48:57 posle podne »
Meni se nešto mnogo malo čini 3000kcal za tvoju visinu/težinu. Iskoristi sad taj period dok si na ass da narasteš, znači "jedi ko lav, treniraj ko tigar"  :).
Verovatno bi mogao i da si smisliš neki bolji trening program ali ako ti ovaj daje željene rezultate vozi ga dalje, ja bi samo menjao triceps/biceps dane jer dok radiš grudi ti radi i triceps pa je po mojem mišljenju bolje taj dan opaliti po bicepsu itd.