Septembar 22, 2024, 05:31:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Sta se ne sme kombinovati  (Pročitano 7957 puta)

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #15 poslato: Avgust 17, 2006, 04:14:02 posle podne »
ma to je u 99% slucajeva izmedju 11:00 i 13:00,obicno ti raniji termini

ma ja obicno u posljednje vrijeme ujutro pojedem pastu,pa neki pola sata,ili sat poslije vise se fokusiram na proteina,znaci jaja ili meso i sl.pa onda na trening otprilike sat i po poslije toga,sta mislis o prostim Uh prije treninga,nisam u prilici da i prije treninga uzmam protein jer ga stedim za pwm ili neki drugi suplement

mozda da prije treninga smiksam kakav sejk,energetski napitak ili sl,ali opet tu ima i dosta prostih secera pa me to koci bili mozda tako probao ili ne

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #16 poslato: Avgust 17, 2006, 05:33:30 posle podne »
Citat: Markoni
Citat: hare
aha,na to si mislio:D ma za omegu znam od ranije,ma ja poslije treninga jedem i masti,ako vec tako gledamo na jaja,meso sl naravno uz krompir ili rizu ili tjesteninu i sl.,to su mi glavni obroci poslije treninga i opcenito u mojoj ishrani,i kako dan odmice smanjujem te skrobaste UH,hljeb,tjesteninu(opcenito UH) i fokusiram se na proteine sa nekim manjim unosom UH a minimalnim unosom masti

hej kad vec tipkam da ne otvaram novi topic i da pitam za prije treninga nesto,nedavno sam pedjosa pitao za obrok prije treninga ,zanmalo me sta da pojedem prije treninga ,kakav obrok i sl.a da je dobar ,tj.kvalitetana i da me pogura malo sa energijomj er osjecam da nemam bas nesto extra snage na treningu kao sto je to znalo biti.mogu li prosti UH prije treninga ili ne(zbog insulinskog soka,mada to mozda i ne vriejdi kod svakog),i koliko prije treninga ili mozda za dorucak ili neka kombinacija,imas ti prijedlog markoni ??


kada treniras , ako treniras ujutru moze da bude problem snaga ako treniras posle podne ne bi trebalo , ja ujutru jedem belanca i ovsenu i 2 sata nakon toga trening , pre trninga uzmem pola ili celu mericu ISO-100
..ovo je odlican primer.....

ali milso ej neseto pricao o korsitenju nekog drinka during workout..kaze da sde uskor da podeli tajnu sa svima..videti ce mo..sta je to.\

markoni..ajd nabaci onaj link gde radi ramnea sa onim malezijcima..ono je extra..i na onom prinicpu se meni sada znaisva svaki trening..sta god da radim.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #17 poslato: Avgust 17, 2006, 05:55:28 posle podne »
taj trening sa malezijcima sam vec postavio , davno u pod forumu trening, ali uskoro ce biti i trening za ledja , kako Milos rece ako me pamcenje ne vara , na bodybuildingu kada izadje javljam


a evo malo o ovim shakeovima
http://milossarcev.com/board/index.php?topic=606.0

i malo sta Milos kaze o tome
http://milossarcev.com/board/index.php?topic=5812.0

tri proizvoda Milos ce predstaviti uskoro , za jedan se zna da je pre i during workout shake , druga dva neznamo sta ce biti

ja mislim da ce sastav ovoga shakea biti hidrolizat whey izolata , BCAA , mozda glutamin , mada ne verujem , i vitargo 100% , za ova tri sastojka sam uveren 100% da ce biti e sada da li ce jos nesto videcemo kada izbaci

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #18 poslato: Avgust 17, 2006, 09:03:32 posle podne »
probacu ubaciti proste secere pred trening,ali necu neku junk hranu,poput slatkisa i sl. pa cu vidjeti kako ce mi djelovati,sta vi mislite ??

a to kad objavi i ako objavi milos

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #19 poslato: Avgust 17, 2006, 09:11:36 posle podne »
Milos je vec objavio da ce izaci pitanje je vremena

ja bi pre hidrolizat izolata whey proteina nego secer

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #20 poslato: Avgust 17, 2006, 09:39:06 posle podne »
pa i ja bi al nemam love sad i za to,a ovaj whey stedim

a kakav je taj izolat whey,sto ga ne pijes u pwm,zasto bas on prije treninga ??

pa sta cu onda pred trening,sve dolazi u obzir osim suplementacije jer nemam sad trenutno za nju,a i kad budem imao prije cu uzeti glutamin,kreatin da ih mogu kombinovati u pwm .

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #21 poslato: Avgust 17, 2006, 10:07:13 posle podne »
Uzmi skrobastih UH pre treninga i nemas frke.... To je valjda po onome sto sam cuo oko 30-40% dnevne kolicine UH... Ali ovo ako nisi na definiciji.... Ako jesi onda trazi resenje u nekim drugim stvarima poput energetskih pica, guarane, efedrina, itd... pozzz

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #22 poslato: Avgust 17, 2006, 10:45:13 posle podne »
Ej to sa apsorpcijom to je jedna velika glupost. Citao sam o tome pre jedno godinu dana. Pravi zakljucak te studije glasi nesto poput: iako se proteini i ugljeni hidrati apsorbuju u razlicitim sredinama, jos uvek se ne zna zasto se apsorpcija moze efikasno vrsiti istovremeno. To je za sada nemoguce objasniti.
The only place success comes before work is in dictionary

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #23 poslato: Avgust 18, 2006, 06:35:49 pre podne »
Citat: hare
pa i ja bi al nemam love sad i za to,a ovaj whey stedim

a kakav je taj izolat whey,sto ga ne pijes u pwm,zasto bas on prije treninga ??

pa sta cu onda pred trening,sve dolazi u obzir osim suplementacije jer nemam sad trenutno za nju,a i kad budem imao prije cu uzeti glutamin,kreatin da ih mogu kombinovati u pwm .


uzimam i pre treninga i u PWM

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #24 poslato: Avgust 18, 2006, 08:06:47 pre podne »
Citat: Markoni
Citat: hare
pa i ja bi al nemam love sad i za to,a ovaj whey stedim

a kakav je taj izolat whey,sto ga ne pijes u pwm,zasto bas on prije treninga ??

pa sta cu onda pred trening,sve dolazi u obzir osim suplementacije jer nemam sad trenutno za nju,a i kad budem imao prije cu uzeti glutamin,kreatin da ih mogu kombinovati u pwm .


uzimam i pre treninga i u PWM


mozes ti :)

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #25 poslato: Avgust 26, 2006, 11:27:38 posle podne »
Da li bi mi pojasnili da li sme da se kombinuje pilce belo i krompir salata?? Mislim da ne bi trebalo ali nasao sam dva odgovore i da i ne pa me interesuje vase misljenje?? i koju su UH dobri pre treninga(definicja se radi)

pozzzz i hvalaa :?:  :?:  :?:  :?:
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #26 poslato: Avgust 27, 2006, 12:25:04 pre podne »
JOOOOJJ

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Re: Sta se ne sme kombinovati
« Odgovor #27 poslato: Avgust 27, 2006, 08:06:48 pre podne »