Jun 27, 2024, 11:07:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.241 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: koliko trosite dnevno?  (Pročitano 20172 puta)

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #60 poslato: April 27, 2010, 01:17:06 posle podne »
Moze sa 300 da se prezivi, to je prelazni period kada ima visih prioriteta od mase i bf%.

Ja sam tu negde 600-800, nemogu da racunam kada ne znam koliko kostaju salate i gluposti.

SA 300 kinti moze da se prezivi   DA ali ako hoces nesto da napravis nesto od sebe MORAS DA JEDES! zato ne drvite kur*u mnoggo nego lepo recite.a ne tu "ma meni je genetika mnogo dobro, znam ja sta treba da jedem nja nja nja...sve kad podvucem imam za hranu + mi ostane sa strane" ajde ne lupajte! ovaj @FILIP JOVANOVIC ko od stene da je odvaljen ima takmicarske ambicije ,a trosi 400 kinti dnevno - daj molim te..
pa ajde ,svi smo zajedno u ovom sportu ,na 1000 tema komentarisemo i slazemo se i SAD odjednom svima nam se kose misljennja oko toga koliko su nam troskovi za hranu..a sto kaze @PIRAT ,nego ko trosi 300 kinti dnevno na hranu ce sigurno da se na kraj pameti BAVI  BODYBULIDINGOM ,rekreativno da ALI DA neko sa do jaja izgledom dodje i kaze da trosi toliko kliko trosi i tako izgleda je IRONIJA! i to nas upravo dovodi do bitne stvari - PARE!mene ne ljute ljudi koji izgledaju onako..prosecno,pa ajde kazu kao i trosimo toliiko ali brate do jaj asi gradjen i kazes da trosis neke male pare ,pa ja ne znam ko ce da proguta tu pricu.
@ZILE 88 - jel imas ti svoje slike ovde molim te????? ako imas baci mi link moolim te. 4000 za 2 nedelje,to je 8000 na mesecnom nivou,to je 80e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pa idem da skocim s pancevca odma' !! vidim i oblacis se na finim mestima ,znaci nije da NEMAS JEL DA?? doduse na tim mestima ima i jeftine robe ali ako neka osova kaze "da ce pre napuniti svoju pupu za 100 kinti sa pasuljem za ceo dan" onda mogu vise da te ocekujem u bloku 70 kod kineza nego u delty i USCU! tako da Srbine moj,nemoj te price...dosta treba za ovo i ne znam sto je STID reci.neko mora MNOGO MNOGO da ulaze u ovo da bi dobio nesto.jbg,jednostavno nema predispozicije za tako  nesto i mora puno da jede ,5x vise u odnosu na ostale!a i ovi koji su genetski dobro predisponirani moraju isto,tako da ono.........ako si siromah ok - ali ako ne.nemoj te price.




brate posto vidim da si zapeo za nas sto trsimo malo...jel smo ti mi krivi sto u sebe ulazes xxx evra a izgledas lose?meni je npr nemoguce da ti pored ne znam koliko para izgledas kako izgledas...ja da imam dnevno8-9e ja bi bio ludilo :)
al se nekad dobro jelo

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #61 poslato: April 27, 2010, 01:20:55 posle podne »
Kakva ti je ishrana Vuksa??

Znam samo da su ti noge prebrutalne...mislim na quadse...

500-600g belog mesa...mozda neko jaje i pirinac 300g
al se nekad dobro jelo

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #62 poslato: April 27, 2010, 01:28:10 posle podne »
Kakva ti je ishrana Vuksa??

Znam samo da su ti noge prebrutalne...mislim na quadse...


A listovi jesi li njih video  :o :o  isto VRH.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #63 poslato: April 27, 2010, 03:26:59 posle podne »
znaci u sustini bez hemije si DJOKA jel?????  jer vidim da se javljaju samo hemicari. ok..znaci: palacinka 70 kinti + pasulj 100 kinti +hemija = MR OLIMPIA here i come!! sa samo 170 RSD po danu!! 8) jebes 'ranu macori i to sto kazes...ma da...zdravlje i misici ulaze preko vene.o Boze sta sam radio svih ovih godina u teretani i koje sam ja smece jeo od hrane i to KOLIKO :O :O :O
Jedi Master

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #64 poslato: April 27, 2010, 03:33:41 posle podne »
Vuksa ti je lepo rekao: "smo ti mi krivi sto u sebe ulazes xxx evra a izgledas lose?"
Dalje rasprave vodi sa sobom...

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #65 poslato: April 27, 2010, 04:00:45 posle podne »
kvalitetna ishrana uopste ne zahteva mnogo novca, ja pileci file u mesari placam 330 dinara kg, kesa pirinca je 70 dinara, kilogram krompira 30-40 dinara, kupus je smesno i gledati koliko je, tako da je racunica vrlo prosta i uopste se nije problem uklopiti u 300-400 dinara dnevno


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #66 poslato: April 27, 2010, 04:48:24 posle podne »
pasulj+genetika+metan = formula za uspeh
jel mene prozivas,nisam ni video????
sta ti nije jasno trosim 1000din dnevno na BB,ali sto se tice hrane trosim oko 400din
jedem 1kg sa kostima belog to su mi 4 obroka,jedem 300g elle to mi je 5 obrok...i to je to od proteina IZ HRANE!!!!!!!!!
dalje,jedem krompir(30din 1kg)jedem pirinac(70din 1kg)jedem povrce ali kupus 1kg 25din,vodu pijem ali cesmovacu...malo kikirikija(250din 1kg) i to je to...jel ti sada jasno...dalje ako jedem jaja jedem 10 jaja jedno jaje 6din,onda smanjim meso pa imam 3 obroka mesa,jedan obrok jaja,jedan obrok sir........
eto ti moja hrana
a sto se tice supsa tu dajem dosta...napisao sam 400din me kostaju supsi samo oko treninga!!!!!
ujutru blend(2 merice)MULTI 5tab,omega3 11tab
ne razumem sta hoces da kazes da lazem ili sta????????????
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #67 poslato: April 27, 2010, 04:49:45 posle podne »
kvalitetna ishrana uopste ne zahteva mnogo novca, ja pileci file u mesari placam 330 dinara kg, kesa pirinca je 70 dinara, kilogram krompira 30-40 dinara, kupus je smesno i gledati koliko je, tako da je racunica vrlo prosta i uopste se nije problem uklopiti u 300-400 dinara dnevno
dobro je nisam lud;)
pa ja kada jedem SMECE trosim oko 1500din na dan,ne isplati mi se da se tako hranim(niti zelim)TED je dao istu racunicu kao ja
inace ja sam NATURAL i meni ne treba 500g proteina;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #68 poslato: April 27, 2010, 04:54:14 posle podne »
ima jos:D
ovo sto sam napisao je najeftinije sto moze da se prodje
naravno da bi voleo da mi je jedan obrok curetina pa biftek pa riba......ali belo kod MATIJEVICA mi je najisplatljivije,jaja kupujem na 300kom,ella sir u TEMPU,dalje    naravno da bi voleo da u svakom obroku imam brokoli(300din 1kg)al jbg,naravno da bi voleo da cema bademe(500din 1kg)....i da ne nabrajam vise
nemoj vise da sam cuo te fore lazem ili sta ti ja znam...ovde sam 3 godine,sve slike moje sam stavio,svaku djetu sam napisao,svaki sups koji sam pio sam rekao i slikao,slike pre i posle...sve crno na belo;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Sport boy

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #69 poslato: April 28, 2010, 08:08:41 posle podne »
Brate opusti se,treba imati muda pa trenirati i biti posvecen sportu kao ti,iskreno zavidim ti.
Ovih kvazi strucnjaka sto trose po 4000 dnevno je bilo,sto im je krivo sto drugi koriste hemiju i ostala sranja.
Znaci opusti se kao kad kosis :)

Spartak

  • Gost
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #70 poslato: April 28, 2010, 08:32:29 posle podne »
onda ste vi blazeni sto se tice hrane u srbiju, u cg je oder,pola kile bijelog je oko 3.5 u najboljem slucaju, 10 jaja je oko 1.2eur,posni sir po kile 2.5e,1 tuna tu oko 80centi. Ko ne zivi sam ne moze da zna koliko ga izadje drkalica dnevno da pokupuje.a ko moze jesti 500gr piletine 360dana u godini, svaka cast!! samo napred, meni se smuci posle 5 dana...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #71 poslato: April 28, 2010, 08:38:42 posle podne »
onda ste vi blazeni sto se tice hrane u srbiju, u cg je oder,pola kile bijelog je oko 3.5 u najboljem slucaju, 10 jaja je oko 1.2eur,posni sir po kile 2.5e,1 tuna tu oko 80centi. Ko ne zivi sam ne moze da zna koliko ga izadje drkalica dnevno da pokupuje.a ko moze jesti 500gr piletine 360dana u godini, svaka cast!! samo napred, meni se smuci posle 5 dana...
bato
ovde je 450g elle 1.2 eura
1kg belog bez kostiju 3.5 eura
1kg junetine 4.5 eura
jaja nadjes za 0.6 eura
itd
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #72 poslato: April 28, 2010, 10:29:25 posle podne »
kvalitetna ishrana uopste ne zahteva mnogo novca, ja pileci file u mesari placam 330 dinara kg, kesa pirinca je 70 dinara, kilogram krompira 30-40 dinara, kupus je smesno i gledati koliko je, tako da je racunica vrlo prosta i uopste se nije problem uklopiti u 300-400 dinara dnevno
dobro je nisam lud;)
pa ja kada jedem SMECE trosim oko 1500din na dan,ne isplati mi se da se tako hranim(niti zelim)TED je dao istu racunicu kao ja
inace ja sam NATURAL i meni ne treba 500g proteina;)
400 gr belog 150 din , tuna u vodi 90,din, 20 jaja 140 din... pirinac i ostale fora tipa kupus je smesno i spominjati...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #73 poslato: April 28, 2010, 10:32:36 posle podne »
kvalitetna ishrana uopste ne zahteva mnogo novca, ja pileci file u mesari placam 330 dinara kg, kesa pirinca je 70 dinara, kilogram krompira 30-40 dinara, kupus je smesno i gledati koliko je, tako da je racunica vrlo prosta i uopste se nije problem uklopiti u 300-400 dinara dnevno
dobro je nisam lud;)
pa ja kada jedem SMECE trosim oko 1500din na dan,ne isplati mi se da se tako hranim(niti zelim)TED je dao istu racunicu kao ja
inace ja sam NATURAL i meni ne treba 500g proteina;)
400 gr belog 150 din , tuna u vodi 90,din, 20 jaja 140 din... pirinac i ostale fora tipa kupus je smesno i spominjati...
za 90din kupis jos 200g belog izabcis tunu
onda imas 600g belog i 20 jaja sto je odlicno!!!
pirinac i da ga jedes 500g to je 35din(a ne jedes;))kupus pojedi 500g dnevno to je 13din....
jbg ja dajem 400din na hranu a 600din na supse.....skupi mi supsi oko treninga jbg.......
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #74 poslato: April 28, 2010, 10:40:34 posle podne »
volim onu tunu u vodi... a i tih 40 din sto bi ustedeo mi nista ne znace... inace nadam se da smo objasnili narodu da se bez nekih para moze normalno i kvalitetno hraniti!!! e sad ko koliko ima i moze da izdvoji je druga strana price...