Jun 30, 2024, 01:11:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: koliko trosite dnevno?  (Pročitano 20175 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.585
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #45 poslato: April 26, 2010, 10:40:01 posle podne »
Citat
patike 10000 ahahahah, air max a?
to air - govno ne bih nosio da mi daju dzabe  i one kostaju preko 15 hiljada ... igrom slucaja sam video cene ... dobro ok mozes da kazemo da nabavis patike i jaknu za 12 000 i dve majce ... sto se tice konfekcije moze UVEK da se nadje neki kompromis ...al iti brate ti jedes 4 konzerve dnevno i sad ti nadjes na to neku kintu za jos po nesto  jbg to onda nije 300 dinara... to pod jedan ... drugo ti sad hoces da mi kazes da ti od cetiri obroka , 4 konzerve tune rastes ? imas snage uopste da ides u teretanu i dizes tegove ??? brate na pozornicu odma ili neki sport da uzmes kes! ti si cudo genetike !!! patike da valjaju nazalost kostaju makar 9 000 pri tome ajd ako se stisnes pa kazes sebi ja cu nositi converse model od 1999 koje vec godine ok , ali cekaj tebi trebaju patike jedan par  i jakna i to je to .... znaci  ti i to sto si naveo da si uzeo za 12 hiljada je MALO ti se ponovo nisi obukao ... ne mozes ici u jednim patikama i na fax i u gym , i na neciji rodjendan ... ne mozes , ne mozes imati samo jednu jaknu i za zimu i za leto i za prelazni period , a da bi imao makar nesto od toga ti ako kupis  taj mesec po tvojoj racunici ostajes bez hrane uopste... tako da nije to to sto pricas
ja ne govorim o bahatosti to neomj meni da pripisujes ja govorim o standardu koji je ovde jako nizak i o visokim cenama , tako da te cene o kojima vi pricate da bi ispali ne znam i ja sta su nerealne , pa boli me dupe i ako neko kaze da trosi 5 hiljada dnevno neka ga ako ima njegova stvar , drago mi zbog njega bolje i to nego da tvrdi suprotno a to  neznanje to pripisi samo sebi  ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.585
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #46 poslato: April 26, 2010, 10:48:32 posle podne »
Citat
ako te bas zanima moj izgled evo ti http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,15320.15.html.
ti ovako izgledas od 4 konzerve tune tj 300 dinara dnevno za hranu.. ???? ti si jbt takmicar , trebao si malo bolje da razmislis pre nego sto to kazes ...   :)
ne respekt za izgled i trud i sve ostalo ali izvini me sa ove teme dalje stvarno ne mogu da trosim vreme i reci ...

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #47 poslato: April 26, 2010, 10:52:52 posle podne »
Citat
patike 10000 ahahahah, air max a?
to air - govno ne bih nosio da mi daju dzabe  i one kostaju preko 15 hiljada ... igrom slucaja sam video cene ... dobro ok mozes da kazemo da nabavis patike i jaknu za 12 000 i dve majce ... sto se tice konfekcije moze UVEK da se nadje neki kompromis ...al iti brate ti jedes 4 konzerve dnevno i sad ti nadjes na to neku kintu za jos po nesto  jbg to onda nije 300 dinara... to pod jedan ... drugo ti sad hoces da mi kazes da ti od cetiri obroka , 4 konzerve tune rastes ? imas snage uopste da ides u teretanu i dizes tegove ??? brate na pozornicu odma ili neki sport da uzmes kes! ti si cudo genetike !!! patike da valjaju nazalost kostaju makar 9 000 pri tome ajd ako se stisnes pa kazes sebi ja cu nositi converse model od 1999 koje vec godine ok , ali cekaj tebi trebaju patike jedan par  i jakna i to je to .... znaci  ti i to sto si naveo da si uzeo za 12 hiljada je MALO ti se ponovo nisi obukao ... ne mozes ici u jednim patikama i na fax i u gym , i na neciji rodjendan ... ne mozes , ne mozes imati samo jednu jaknu i za zimu i za leto i za prelazni period , a da bi imao makar nesto od toga ti ako kupis  taj mesec po tvojoj racunici ostajes bez hrane uopste... tako da nije to to sto pricas
ja ne govorim o bahatosti to neomj meni da pripisujes ja govorim o standardu koji je ovde jako nizak i o visokim cenama , tako da te cene o kojima vi pricate da bi ispali ne znam i ja sta su nerealne , pa boli me dupe i ako neko kaze da trosi 5 hiljada dnevno neka ga ako ima njegova stvar , drago mi zbog njega bolje i to nego da tvrdi suprotno a to  neznanje to pripisi samo sebi  ;D
konzerva tune je 80 din 4 dnevno je 320, za dva dana 640+120 ella sir=760 din za dva dana=prosecno 380 din dnevno. A ako hoces sad da ubacim i kilo ovsenih od 100 dinara sto mi traje nedelju dana+ pola kilo pirinca  60 dinara sto mi traje 3 dana= eto malo preko 400. Medjutim ja to ne racunam jer mi moji spreme pirinac i kupe ovsene i posalju torbu zajedno sa vesom ili necim drugim...
Dao sam ti jedan primer za 12000, necu svaki put da kupim jaknu i patike za 12000 din, mogu idicu put 3 pari farmerice + bog zna koliko parij majci, ali ajd....
Pazi molim te ne mogu u iste patike na trening i na rodjendan i u grad. Prvo za trening imam neke opicene kapa patike koje sam pronasao u nekom ultra jeftinoj prodavnici iznad SKC-a, bile su 1800 din. Posto mi se uklapaju u stil koji furam, opusteno mogu da mi sluze i za setnji i za fah.
Posebna odeca za rodjendana i izlaske?!?! Ajd shvatam ja da ima ultra fensi ljudi, ja jednostavno imam odecu za trening, odecu za setnju/fah i jos nesto za izlazak. Na mesta gde ja izlazim se ljudi ne oblace u ultra tesne roze majce i kosulje i ne slusam trubofolk, isto vazi i za rodjendane ne idem na fensi dogadjaje.....
Jaknu imam 1 zimsku vec trecu zimu, imao sam jednu prolecnu koju sam kupio pre 4 godine, pa sam kupio sam novu za period prolece/leto/jesen jer je jakna zaista extra. Nije ti je hladno, ni toplo u njoj, mozes da je nosis uvek sem zime....
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #48 poslato: April 26, 2010, 10:55:11 posle podne »
Citat
ako te bas zanima moj izgled evo ti http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,15320.15.html.
ti ovako izgledas od 4 konzerve tune tj 300 dinara dnevno za hranu.. ???? ti si jbt takmicar , trebao si malo bolje da razmislis pre nego sto to kazes ...   :)
ne respekt za izgled i trud i sve ostalo ali izvini me sa ove teme dalje stvarno ne mogu da trosim vreme i reci ...

ja da razmislim pre nego sto kazem ??? ja ti kazem istinu i ne nameravam da se raspravljam vise , jer krecu ruke da mi se tresu od nervoze (i manjka uh). Ti me nisi pitao glavnu stvar, nisam natural pa mi se moze, + imao sam krajem februara kad sam krenuo da regulisem ishranu 97 kila, sad sam vec mesec i po na 92 sto mi jako odgovara i zadovoljan sam time.
sad sam izracunao ako 100 grama tune ima 24 g proteina , 4 tune imaju 124 grama proteina+pola elle 30 grama + protein od nekog krsa koji mi upade i jos ode necega. Znaci unosim 150-180 grama, sto priznajem jesto jako malo jer bi trebao da unosim jedno 250 grama. Ali unosim malo vise uh-a, recimo da variram 150-400 grama dnevno, u zavisnoti koliko sam kuci/fah ili negde drugde. Tako da ako te bas cudi kako drzim formu eto po meni tako + 20 mg danabola dnevno +200 mg trena enantana u 10 dana. Eto ja sam izbacio apsolutno sve sta jedem/unosim.
« Poslednja izmena: April 26, 2010, 11:07:17 posle podne zile88 »
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.585
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #49 poslato: April 26, 2010, 11:12:51 posle podne »
Citat
ako te bas zanima moj izgled evo ti http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,15320.15.html.
ti ovako izgledas od 4 konzerve tune tj 300 dinara dnevno za hranu.. ???? ti si jbt takmicar , trebao si malo bolje da razmislis pre nego sto to kazes ...   :)
ne respekt za izgled i trud i sve ostalo ali izvini me sa ove teme dalje stvarno ne mogu da trosim vreme i reci ...

ja da razmislim pre nego sto kazem ??? ja ti kazem istinu i ne nameravam da se raspravljam vise , jer krecu ruke da mi se tresu od nervoze (i manjka uh). Ti me nisi pitao glavnu stvar, nisam natural pa mi se moze, + imao sam krajem februara kad sam krenuo da regulisem ishranu 97 kila, sad sam vec mesec i po na 92 sto mi jako odgovara i zadovoljan sam time.
ti ne kapiras o cemu ja pricam ...
a to da nisi natural svakako menja stvar- znaci ti imas pare i za aas :P ;D 
ne salu na stranu, ja mislim ovako ti onako , mozemo da se zajebavamo do sutra a to nicemu ne vodi ...

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #50 poslato: April 26, 2010, 11:20:02 posle podne »
Citat
ako te bas zanima moj izgled evo ti http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,15320.15.html.
ti ovako izgledas od 4 konzerve tune tj 300 dinara dnevno za hranu.. ???? ti si jbt takmicar , trebao si malo bolje da razmislis pre nego sto to kazes ...   :)
ne respekt za izgled i trud i sve ostalo ali izvini me sa ove teme dalje stvarno ne mogu da trosim vreme i reci ...

ja da razmislim pre nego sto kazem ??? ja ti kazem istinu i ne nameravam da se raspravljam vise , jer krecu ruke da mi se tresu od nervoze (i manjka uh). Ti me nisi pitao glavnu stvar, nisam natural pa mi se moze, + imao sam krajem februara kad sam krenuo da regulisem ishranu 97 kila, sad sam vec mesec i po na 92 sto mi jako odgovara i zadovoljan sam time.
ti ne kapiras o cemu ja pricam ...
a to da nisi natural svakako menja stvar- znaci ti imas pare i za aas :P ;D  
ne salu na stranu, ja mislim ovako ti onako , mozemo da se zajebavamo do sutra a to nicemu ne vodi ...


definitivno ne vodi nigde ali ajd da zavrsim. Za "gear" hemije koja me je kostala 75 evra, sam skupljao novac malo po malo... Tu kuru koja je ralno trebala da traje  jedno 5-6 nedelja koliko sam uzeo, razvlacim je vec jos malo pa 12 nedelja-manje i redje doze, cisto da me pogura, tj radi...
Za sve sto sam rekao stojim, ja sam ~400 dinara dnevno ishrane, bez suplementa sam napravio ovo sto imam sada, ko ne veruje ne mora, ja znam, jos neki ljudi oko mene znaju i ja sam time zadovoljan.
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #51 poslato: April 26, 2010, 11:23:30 posle podne »
Zile metandzija??

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #52 poslato: April 26, 2010, 11:38:46 posle podne »
Zile metandzija??

he he, metandzija. Nuzno zlo, jeftino je , thai danabol je danas na trzistu najkvalitetniji oblik "metana", odgovara mi jer:
1. jeftin je
2. ne navlaci mi vodu - tu ulogu ima i ishrana
3. nisam izgubio snagu ni malo, a imam bar 5 kila manje od kad sam krenuo da ga pijem , cak sam na nekim partijama i ojacao
4. mislim da su vise nego dovoljne stavke 1-3 :D.
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #53 poslato: April 27, 2010, 12:53:20 pre podne »
/facepalm naturalci, alchemy ruulz... hahaha prpa a?

A i drugo neko koje sada na 300 ne znaci da je dok je nabacivao misic bio na 300 i oduvek bez supsa itd. Ne odu misici preko noci, a i na Vuksi se vidi junkuje...

Spartak

  • Gost
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #54 poslato: April 27, 2010, 03:02:15 pre podne »
a racunate li vi ljudi, npr ugljene hidrate koje pojedete,salatu, zacine,vodu,eventualno sok ?gradski prevoz/gorivo ?

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #55 poslato: April 27, 2010, 08:38:44 pre podne »
a racunate li vi ljudi, npr ugljene hidrate koje pojedete,salatu, zacine,vodu,eventualno sok ?gradski prevoz/gorivo ?
Ja sam makar rekao da mizeno malo pare idu na UH- pirinac + ovsene, ili krompir. Sok ne pijem, ali idem sa vremena na vreme na espreso sa mlekom, ili kafe latte, ili pojedem plazmu/sladoled ili nesto trece.
Ova tema je valjda koliko trosite kinte za hranu za trening? Ja tu prvenstveno mislim na visokoproteinsko nesto, jer da ne treniram ne bi unosio ni 20% proteina nego sto unosim trenutno.
 Zasto bi gradski prevoz tu racunao? Ja ga uzimam iz drugih razloga, jer svaki dan promenim makar 10 gradskih i bez teretane, pa kupim mesecnu za 1000 dinara ;).
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #56 poslato: April 27, 2010, 09:55:59 pre podne »
vi ste totalno izgubili poentu...sad se covek pravda kolko trosi i kako izgleda -.-

ja znam za borce kolko trose i to nije malo...5 obroka dnevno, suplementi...2-3 treninga dnevno...treba platiti te treninge + transport...oprema u startu nije malo...+ flasteri (da se uvezu prsti prilikom partera...ne izgleda puno ali spicis min 2 koluta mesecno), gelovi za uboje itd...za solidnu pripremu za mec ne moze covek da prodje bez min 500e mesecno...a da ne racunam ako dodje do povreda prilikom treninga ili povrede posle meca
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #57 poslato: April 27, 2010, 01:14:22 posle podne »
pasulj+genetika+metan = formula za uspeh
Jedi Master

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #58 poslato: April 27, 2010, 01:15:01 posle podne »
ja stvarno ne mogu da verujem da neko ima obraza da kaze da zivi sa 300-400 kinti dnevno! pa to je 12 hiljada na mesecno nivou.tj 120e! pa od cega si toliko veliki aj mi reci???????! od proteJina preko sups-a mm???? hemije??? mm???? pola kile belog mesa pojedes na dan ,a gde je ostatak namirnica koje idu uz to...svi imaju po 5-6-7 obroka 500 g pojeds u 2 ,sta je sa ostalih 5? ajdete molim vas..
brate sta ti nije jasno? svi vi imate po 5-6-7 obroka dnevno..ja NEMAM zato sto nemam para da jedem toliko..a da mogu da pojedem mogu
al se nekad dobro jelo

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #59 poslato: April 27, 2010, 01:16:56 posle podne »
Kakva ti je ishrana Vuksa??

Znam samo da su ti noge prebrutalne...mislim na quadse...