Jun 30, 2024, 02:02:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: koliko trosite dnevno?  (Pročitano 20185 puta)

Van mreže Sport boy

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #30 poslato: April 26, 2010, 11:21:40 pre podne »
Od ljubavi se ne zivi kao i entuzijazma.
Nikad se nisam spremao za takmicenje,ali znam da je veoma tesko,kao i da je potrebbno odricanje.
Tako da,ti se spremas,mucis se ovo ono i na kraju prc,nemas nikakvu moticaciju bile ili nebile 50 ili 100 e.
Za pro licencu znam.
Ja se sale u potpunosti slazem sa tobom brate,ali kazem stanje bodibildinga bar kod nas je jako lose.

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #31 poslato: April 26, 2010, 01:24:44 posle podne »
Od ljubavi se ne zivi kao i entuzijazma.
Nikad se nisam spremao za takmicenje,ali znam da je veoma tesko,kao i da je potrebbno odricanje.
Tako da,ti se spremas,mucis se ovo ono i na kraju prc,nemas nikakvu moticaciju bile ili nebile 50 ili 100 e.
Za pro licencu znam.
Ja se sale u potpunosti slazem sa tobom brate,ali kazem stanje bodibildinga bar kod nas je jako lose.

Eto vidis ja zivim od ljubavi.. :)
Salim se naravno, razumemo se u potpunosti... Ali nemoj da gledas na tu bednu novcanu nagradu..
Rekoh ti vec, moze i te kako da se unovci sva ova muka i trosak koji je bio potrosen za takmicenja iza sebe..

A koliko su bedne tih 100 evra bolje da nisu ni davali takmicarima.. Mi potrosimo po par hiljada evra u pripreme, a daju 100.
Bolje je po meni da daju proteine kao poklon u vrednosti od 100 evra, nego kao novcanu nagradu.. Ali dobro..

Evo bas prekjuce na kupu dok sam gledao takmicenje sam rekao, da treba neko ko je pobedio u kategoriji da se napravi lud i da izvadi onih 100 evra iz koverta (ako ih je bilo unutra) i da zalepi voditelju na celo i kaze: "Uzmi popij nesto brate"...   :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.585
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #32 poslato: April 26, 2010, 01:37:46 posle podne »
evo realno nesto...posto sam i ja kao i polomac primetio da mnogi stavljaju neke jelovnike kakve bi voleli...ja dnevno trosim oko 300 dinara  na hranu...supse ne pijem posto nemam sad para...a pored tih 300 dnevno mesecno izdvojim 1600 za teretanu :) tako :D
+ kad padne neka zero onda ode na 400...ja ljudi stavrno ne znam odakle vama toliko para ..msm gde vi radite :D

koliko ulazem u sebe tako i izgledam i sa tim sam zadovoljan kad se uzme u obzir koliko ulazem :D
nemoguce je ziveti sa 300 dinara dnevno ... pa ne znam kako da ih uglavis ... reci mi sta kupis za tih 300 dinara da pojedes ?

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #33 poslato: April 26, 2010, 01:44:53 posle podne »
evo realno nesto...posto sam i ja kao i polomac primetio da mnogi stavljaju neke jelovnike kakve bi voleli...ja dnevno trosim oko 300 dinara  na hranu...supse ne pijem posto nemam sad para...a pored tih 300 dnevno mesecno izdvojim 1600 za teretanu :) tako :D
+ kad padne neka zero onda ode na 400...ja ljudi stavrno ne znam odakle vama toliko para ..msm gde vi radite :D

koliko ulazem u sebe tako i izgledam i sa tim sam zadovoljan kad se uzme u obzir koliko ulazem :D
nemoguce je ziveti sa 300 dinara dnevno ... pa ne znam kako da ih uglavis ... reci mi sta kupis za tih 300 dinara da pojedes ?
kupis 1.2kg belog sa kostima;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #34 poslato: April 26, 2010, 02:25:18 posle podne »
ja stvarno ne mogu da verujem da neko ima obraza da kaze da zivi sa 300-400 kinti dnevno! pa to je 12 hiljada na mesecno nivou.tj 120e! pa od cega si toliko veliki aj mi reci???????! od proteJina preko sups-a mm???? hemije??? mm???? pola kile belog mesa pojedes na dan ,a gde je ostatak namirnica koje idu uz to...svi imaju po 5-6-7 obroka 500 g pojeds u 2 ,sta je sa ostalih 5? ajdete molim vas..
Jedi Master

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #35 poslato: April 26, 2010, 02:42:03 posle podne »
A sta treba da se stidi toga sto nema 10000e/mesecno? (mozda nisi to mislio ali meni je tako zvucalo)
Ne kapiram ni ja kako uspeva, bash bih voleo da znam, ali nista lose tu nema ako on malo potrosi dnevno.
 
ja stvarno ne mogu da verujem da neko ima obraza da kaze da zivi sa 300-400 kinti dnevno!

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #36 poslato: April 26, 2010, 07:53:25 posle podne »
Pa 300din - pola elle,  400g piletine, 4 jajeta, kg krompira :)

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #37 poslato: April 26, 2010, 08:31:16 posle podne »
ja stvarno ne mogu da verujem da neko ima obraza da kaze da zivi sa 300-400 kinti dnevno! pa to je 12 hiljada na mesecno nivou.tj 120e! pa od cega si toliko veliki aj mi reci???????! od proteJina preko sups-a mm???? hemije??? mm???? pola kile belog mesa pojedes na dan ,a gde je ostatak namirnica koje idu uz to...svi imaju po 5-6-7 obroka 500 g pojeds u 2 ,sta je sa ostalih 5? ajdete molim vas..

ajde pa ti ne preteruj i ne pametuj mnogo. Pazi molim te kako neko ima obraza. Pa ljudi nemaju para, veruj mi da je za moje drugar iz istocne Srbije i 300-400 dinara koliko ja trosim dnevno na ishranu, mnogo. Gledaju me kao milione da trosim, kad mogu lepo da se najedem pasulja ili necega ceo dan za 100 dinara. Iskreno kad i  izracunam, koj qrac ja bacam bar 12000 mesecno za HRANU kad neko ima toliku penziju od koje mora da placa i struju, i stan... Za te pare mogu lepo da kupim patike, novu jaknu + jos nesto, mogu i devojci da nesto cesce kupim, a ne da stekam na odeci i bog zna jos sve cemu da bi imao "samo tih" 400 din dnevno za ishranu. Ako neki imaju vise svaka cast njima, ali manite te fore kako ne moze sa tim parama, koj djavo bi neko lagao koliko pare trosi nahranu...
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #38 poslato: April 26, 2010, 09:34:22 posle podne »
Ja mjesecno primim 210-220 eura i lora sinjore....nema supsa, samo klopa i gym i to je to...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.585
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #39 poslato: April 26, 2010, 09:41:38 posle podne »
ja stvarno ne mogu da verujem da neko ima obraza da kaze da zivi sa 300-400 kinti dnevno! pa to je 12 hiljada na mesecno nivou.tj 120e! pa od cega si toliko veliki aj mi reci???????! od proteJina preko sups-a mm???? hemije??? mm???? pola kile belog mesa pojedes na dan ,a gde je ostatak namirnica koje idu uz to...svi imaju po 5-6-7 obroka 500 g pojeds u 2 ,sta je sa ostalih 5? ajdete molim vas..

vidis da ima brate ,ali nije to samo stvar obraza nego i  pameti i jos po nesto ;) ... jbt ako nesto lazete smislite makar da ima logike ... to svi jbt nemaju para tezak zivot brate , a onda samo sevaju sa temama kako da koristim ovaj suplement kako onaj , znas... dobio od druga od tetke , dobio kao poklon , alo bre ... ko jos poklanja suplemente ???  ko  bre moze da zivi od 300 dinara eeee? patike kostaju 10 soma i to da ih nosis jednu sezonu i da ne lice ni na sta ... a ovaj bi da kupi i jaknu uz to i jos da mu ostane jos po nesto ...  ljudi ispadate smesni ... ko da samo vi zivite u Srbiji a mi sisali vesla pa ne znamo kakve su cene ...

bez uvrede za one koji stvarno zive od 300 dinara dnevno za hranu , ja licno znam takve i verujte mi njima je bodibilding poslednja stvar na koju misle do koje im je stalo ...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #40 poslato: April 26, 2010, 09:44:18 posle podne »
ja stvarno ne mogu da verujem da neko ima obraza da kaze da zivi sa 300-400 kinti dnevno! pa to je 12 hiljada na mesecno nivou.tj

Daj ne preteruj da ne kažem nedaj Bože : NE LUPAJ ;) :D... ali sam kulturan pa neću da kažem NE LUPAJ.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #41 poslato: April 26, 2010, 10:00:21 posle podne »
ja stvarno ne mogu da verujem da neko ima obraza da kaze da zivi sa 300-400 kinti dnevno! pa to je 12 hiljada na mesecno nivou.tj 120e! pa od cega si toliko veliki aj mi reci???????! od proteJina preko sups-a mm???? hemije??? mm???? pola kile belog mesa pojedes na dan ,a gde je ostatak namirnica koje idu uz to...svi imaju po 5-6-7 obroka 500 g pojeds u 2 ,sta je sa ostalih 5? ajdete molim vas..

vidis da ima brate ,ali nije to samo stvar obraza nego i  pameti i jos po nesto ;) ... jbt ako nesto lazete smislite makar da ima logike ... to svi jbt nemaju para tezak zivot brate , a onda samo sevaju sa temama kako da koristim ovaj suplement kako onaj , znas... dobio od druga od tetke , dobio kao poklon , alo bre ... ko jos poklanja suplemente ???  ko  bre moze da zivi od 300 dinara eeee? patike kostaju 10 soma i to da ih nosis jednu sezonu i da ne lice ni na sta ... a ovaj bi da kupi i jaknu uz to i jos da mu ostane jos po nesto ...  ljudi ispadate smesni ... ko da samo vi zivite u Srbiji a mi sisali vesla pa ne znamo kakve su cene ...

bez uvrede za one koji stvarno zive od 300 dinara dnevno za hranu , ja licno znam takve i verujte mi njima je bodibilding poslednja stvar na koju misle do koje im je stalo ...


patike 10000 ahahahah, air max a? To sto ti kupujes mozda nesra precenjene patike je tvoja stvar neznanja i bahatosti ,ako ti imas 10000 za patike svaka cast, ja NEMAM, ocigledano cim vidis nesto jeftinjije mislis da je njesra ali postoje dosta kvalitetnih stvari koje su jeftinjije od precenjenog DRAGANA i GORANA i te druge fensi marke...
Ja sam kupio jos pre godinu i po CONVERSE KOZNE patike svaki dan ih nosim, i nosicu ih jos zato sto su u odlicnom stanju u jer nemam para za nove. A za 12000 hiljada mogu gomilu stvari da ti kupim... Eto patike 4000 dinara, kupio jaknu u ZARI za 6000(dusa mi je plakala kad sam dao 6000 za jaknu, ali ajd i ja nesto bolje da kupim) i imam jos 2 hiljde za 2-3 majce u Nju Jorkeru ili TERRANOVI.
A to sto se tice hrane meni moji posalju cek koji ide na 5000, i stize na otplatu za 3 meseca. Kupim hranu za 4000-4500 a ostalo na neke druge potrepstine. I Sa time ja imam za hranu za 2 nedelje. Recimo ako sam kupio 56 tunjevine 4xdnevno to je tacno za 2 nedelje, i nadjem nekako kintu da bar svaki drugi dan jedem ella sir+ jos nesto vlaknasto i pirinac i eto ishrane.
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #42 poslato: April 26, 2010, 10:02:40 posle podne »
Moze sa 300 da se prezivi, to je prelazni period kada ima visih prioriteta od mase i bf%.

Ja sam tu negde 600-800, nemogu da racunam kada ne znam koliko kostaju salate i gluposti.

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #43 poslato: April 26, 2010, 10:25:39 posle podne »
Moze sa 300 da se prezivi, to je prelazni period kada ima visih prioriteta od mase i bf%.

Ja sam tu negde 600-800, nemogu da racunam kada ne znam koliko kostaju salate i gluposti.

SA 300 kinti moze da se prezivi   DA ali ako hoces nesto da napravis nesto od sebe MORAS DA JEDES! zato ne drvite kur*u mnoggo nego lepo recite.a ne tu "ma meni je genetika mnogo dobro, znam ja sta treba da jedem nja nja nja...sve kad podvucem imam za hranu + mi ostane sa strane" ajde ne lupajte! ovaj @FILIP JOVANOVIC ko od stene da je odvaljen ima takmicarske ambicije ,a trosi 400 kinti dnevno - daj molim te..
pa ajde ,svi smo zajedno u ovom sportu ,na 1000 tema komentarisemo i slazemo se i SAD odjednom svima nam se kose misljennja oko toga koliko su nam troskovi za hranu..a sto kaze @PIRAT ,nego ko trosi 300 kinti dnevno na hranu ce sigurno da se na kraj pameti BAVI  BODYBULIDINGOM ,rekreativno da ALI DA neko sa do jaja izgledom dodje i kaze da trosi toliko kliko trosi i tako izgleda je IRONIJA! i to nas upravo dovodi do bitne stvari - PARE!mene ne ljute ljudi koji izgledaju onako..prosecno,pa ajde kazu kao i trosimo toliiko ali brate do jaj asi gradjen i kazes da trosis neke male pare ,pa ja ne znam ko ce da proguta tu pricu.
@ZILE 88 - jel imas ti svoje slike ovde molim te????? ako imas baci mi link moolim te. 4000 za 2 nedelje,to je 8000 na mesecnom nivou,to je 80e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pa idem da skocim s pancevca odma' !! vidim i oblacis se na finim mestima ,znaci nije da NEMAS JEL DA?? doduse na tim mestima ima i jeftine robe ali ako neka osova kaze "da ce pre napuniti svoju pupu za 100 kinti sa pasuljem za ceo dan" onda mogu vise da te ocekujem u bloku 70 kod kineza nego u delty i USCU! tako da Srbine moj,nemoj te price...dosta treba za ovo i ne znam sto je STID reci.neko mora MNOGO MNOGO da ulaze u ovo da bi dobio nesto.jbg,jednostavno nema predispozicije za tako  nesto i mora puno da jede ,5x vise u odnosu na ostale!a i ovi koji su genetski dobro predisponirani moraju isto,tako da ono.........ako si siromah ok - ali ako ne.nemoj te price.


Jedi Master

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: koliko trosite dnevno?
« Odgovor #44 poslato: April 26, 2010, 10:32:21 posle podne »
Moze sa 300 da se prezivi, to je prelazni period kada ima visih prioriteta od mase i bf%.

Ja sam tu negde 600-800, nemogu da racunam kada ne znam koliko kostaju salate i gluposti.

SA 300 kinti moze da se prezivi   DA ali ako hoces nesto da napravis nesto od sebe MORAS DA JEDES! zato ne drvite kur*u mnoggo nego lepo recite.a ne tu "ma meni je genetika mnogo dobro, znam ja sta treba da jedem nja nja nja...sve kad podvucem imam za hranu + mi ostane sa strane" ajde ne lupajte! ovaj @FILIP JOVANOVIC ko od stene da je odvaljen ima takmicarske ambicije ,a trosi 400 kinti dnevno - daj molim te..
pa ajde ,svi smo zajedno u ovom sportu ,na 1000 tema komentarisemo i slazemo se i SAD odjednom svima nam se kose misljennja oko toga koliko su nam troskovi za hranu..a sto kaze @PIRAT ,nego ko trosi 300 kinti dnevno na hranu ce sigurno da se na kraj pameti BAVI  BODYBULIDINGOM ,rekreativno da ALI DA neko sa do jaja izgledom dodje i kaze da trosi toliko kliko trosi i tako izgleda je IRONIJA! i to nas upravo dovodi do bitne stvari - PARE!mene ne ljute ljudi koji izgledaju onako..prosecno,pa ajde kazu kao i trosimo toliiko ali brate do jaj asi gradjen i kazes da trosis neke male pare ,pa ja ne znam ko ce da proguta tu pricu.
@ZILE 88 - jel imas ti svoje slike ovde molim te????? ako imas baci mi link moolim te. 4000 za 2 nedelje,to je 8000 na mesecnom nivou,to je 80e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pa idem da skocim s pancevca odma' !! vidim i oblacis se na finim mestima ,znaci nije da NEMAS JEL DA?? doduse na tim mestima ima i jeftine robe ali ako neka osova kaze "da ce pre napuniti svoju pupu za 100 kinti sa pasuljem za ceo dan" onda mogu vise da te ocekujem u bloku 70 kod kineza nego u delty i USCU! tako da Srbine moj,nemoj te price...dosta treba za ovo i ne znam sto je STID reci.neko mora MNOGO MNOGO da ulaze u ovo da bi dobio nesto.jbg,jednostavno nema predispozicije za tako  nesto i mora puno da jede ,5x vise u odnosu na ostale!a i ovi koji su genetski dobro predisponirani moraju isto,tako da ono.........ako si siromah ok - ali ako ne.nemoj te price.





ako te bas zanima moj izgled evo ti http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,15320.15.html.
Ako hoces baci se mosta slobodno, svi koji me znaju, dobro poznaju moju materijalnu situaciju. Iz Bora sam,  majka invalidska penzija, otac prima socijalno zato sto je uzeo program da mu daju pare jos 2 godine do penzije.Znaci majka + otac=550 evra pare. 120 evra sobu placam, + dobijem neke pare za trosak  za ella sir, neko pice sa curom, za knjige.... I da salju mi tako cek na 5000 2 x mesecno. Jos kad se uracuna da treba da se placaju komunalije kod mene u Boru, tako da vidis da i da hocu nema vise para... a o dugovima da ne pricam.... plus moram da dajem 200 teretana, + 1000 mesecna karta.
A u tera novi i nju jorkeru ima majce za 500/600/800/1000 dinara , jel to skupo?
« Poslednja izmena: April 26, 2010, 10:35:14 posle podne zile88 »
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face