Jul 02, 2024, 07:35:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Holyfield nokautirao Bothu  (Pročitano 3213 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Holyfield nokautirao Bothu
« poslato: April 11, 2010, 08:56:44 posle podne »
U rano je nedjeljno jutro po našem vremenu u Las Vegasu bivši svjetski prvak Evander Holyfield (SAD, 43-10-2) prekidom u osmoj rundi pobijedio Francoisa Bothu (JAR, 47-5-3).
Dvobojem boksačkih djedica (Holyfield - 47 godina, Botha 41 godina) za drugorazredni WBF-ov pojas svjetskoga prvaka malo tko je bio oduševljen. Pobjedu je Holyfield izborio nakon ravnopravnog meča (sudačke liste 2x 67-66 za Bothu, 1x 69-64 Holyfield) kada je desnim krošeom oborio Bothu početkom osme runde. Botha je ustao, ali je vidno uzdrmanog borca sudac poštedio danjih muka.
Holyfield je nakon meča izjavio:
- Ovo ne radim zbog novca, boksam zato što želim boksati. Boksao sam sa svima najboljima, i to želim i dalje činiti, to nema veze s mojim godinama, mada mi govore da sam star i senilan. Čovjeka treba poštovati prema onom što daje u ringu, a ne prema godinama, to sam naučio boksajući protiv Georgea Foremana, koji je tada imao 42, a ja 29 godina.
Te je najavio nove mečeve:
- Nije me bilo dugo u ringu, vjerujem da mogu biti bolji, želio bih uskoro opet u ring.

T.K.
www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #1 poslato: April 11, 2010, 09:37:52 posle podne »
Holyfield je car,svaka cast coveku i na pobedi i na izjavama!

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #2 poslato: April 12, 2010, 01:06:07 posle podne »
ma kakve veze godine imaju..covek je spremniji 10 puta od 20 godina mladjih od njega! izgleda kao zmaj a i krece se po ringu kao car za svoje godine
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #3 poslato: April 12, 2010, 07:45:17 posle podne »
E bas mi je drago sto je Holyfield osvojio WBF-ov pojas. :)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #4 poslato: April 13, 2010, 10:14:07 pre podne »
Stara puska i dalje ima baruta. Mozda je nekome interesantno da Real deal prvi profesionalni mec odradio davne 1984. godine.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #5 poslato: April 13, 2010, 11:11:37 pre podne »
Mozda je nekome interesantno da Real deal prvi profesionalni mec odradio davne 1984. godine.
Nokautiravsi Lionela Byarma (tada u poluteskoj kategoriji).

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #6 poslato: April 13, 2010, 12:37:04 posle podne »
a ja rodjen '85....legenda
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #7 poslato: April 14, 2010, 02:42:45 posle podne »
bas bih voleo da ga vidim protiv nekog od brace klicko... on je izmislio boks za njih dvojicu... ;)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #8 poslato: April 14, 2010, 03:23:46 posle podne »
bas bih voleo da ga vidim protiv nekog od brace klicko...
NIkako,osramotili bi ga...ipak su oni i jaci,i brzi i dosta mladji (nisu kao onaj bivo Vauev da ga udaras a da se on ne krece).
Jeste on bio mnogo bolji bokser od njih-oni nikad nece biti takvi,ali bas zbog toga ne bih voleo da udje u ring sa njima.
Ne bih da niko gleda kaljanje ugleda jedne legende (a realno oni bi ga sastavili za zemljom).

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #9 poslato: April 14, 2010, 03:41:03 posle podne »
ja mislim da nisi u pravu... braca klicko imaju 2 udarca: prednji i zadnji direkt, i ovako su podeljeni po rundama: 150 prednjih i 1 zadnji xD ne znam da li si primetio da su svi protivnici brace klicko bili bokseri koji se krecu pravolinijski, znaci napred i nazad. sve u svemu mislim da bi se holifild dobro nosio sa nekim od njih
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #10 poslato: April 14, 2010, 06:52:52 posle podne »
ja mislim da nisi u pravu... braca klicko imaju 2 udarca: prednji i zadnji direkt, i ovako su podeljeni po rundama: 150 prednjih i 1 zadnji xD ne znam da li si primetio da su svi protivnici brace klicko bili bokseri koji se krecu pravolinijski, znaci napred i nazad. sve u svemu mislim da bi se holifild dobro nosio sa nekim od njih
On je tehnicki mnogo potkovaniji,tu se slazemo.Medjutim,Holyfield zbog godina bezi od protivnika i ne upusta se u klinceve,i standardno bezi od coskova.On ne moze da podnese visok tempo,a otkad se vratio borio se ili sa jako losim bokserima ili sa sporim bokserima.
Ako si gledao Vladimira kako se bori,to je borac koji zadaje strasan tempo,ne da protivniku da dise ako on tako hoce.
Drugo,pored toga sto je mladji i za razliku od Holyfielda koji ne moze u tempu da izdrzi vise od 5-6 rundi,Vladimir je fizicki trenutno najbolje spremljeni bokser i 12 rundi uvek moze da boksuje.
Trece,raspon Vladimirovih ruku (i snaga udarca)u kombinaciji sa njegovom brzinom (koja je impresivna za boksera te visine) davala bi mu ogromnu,ali ogromnu prednost.
Za Vitalija vazi skoro isto,stim da je Vladimir ipak bolji.

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #11 poslato: April 14, 2010, 08:27:08 posle podne »
ma moze tempo da bude strasan koliko hoce, ali ako se holifild lepo krece bocno i ide kroseima.. moze nestto da uradi... a mislim da ce david hay pobediti klicka, ako to ne uradi holifild :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #12 poslato: April 14, 2010, 10:35:25 posle podne »
ma moze tempo da bude strasan koliko hoce, ali ako se holifild lepo krece bocno i ide kroseima.. moze nestto da uradi... a mislim da ce david hay pobediti klicka, ako to ne uradi holifild :)
Ja cu se nadati i navijati za starog majstora,posto obozavam Holyfielda,ali nema sanse bice ponizen.
A Hay je naduvani seronja kojem treba jos mnogo borbi i  bar 15-20kg vise da bi mogao da se nosi sa njima,on je vise poluteska,treba jos mnogo da radi na masi.Hay bi trebao da pogleda malo kakve borbe su imali Tyson,Lenox i drugi majstori,pa da onda izjavi gluposti kakve izjavljuje.

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #13 poslato: April 15, 2010, 01:06:43 pre podne »
jbg, to je njegov stil... mada ni ja ne volim to kurcenje :) ma samo neko da prebije bracu i bice mi srce puno :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Holyfield nokautirao Bothu
« Odgovor #14 poslato: April 15, 2010, 01:40:49 pre podne »
ma samo neko da prebije bracu i bice mi srce puno :)
Aaaaaaa,u tome je fora.Pa svi bi to,al niko ne moze,bar ne trenutno.