Jul 02, 2024, 07:15:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Carwin: Fedor je na vrhu  (Pročitano 2361 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Carwin: Fedor je na vrhu
« poslato: Mart 31, 2010, 01:31:32 posle podne »
Carwin: Poslao sam Lesnaru zahtjev na Facebooku, još uvijek čekam odgovor

I dalje je glavna tema svjetskih MMA medija borba Shanea Carwina i Franka Mira u kojoj je Carwin nokautom osvoji titulu privremenog UFC-ovog prvaka, kao i priliku protiv vlasnika teškaškog pojasa Brocka Lesnara.

Shane je za Fightline.com odgovorio na nekoliko pitanja o borbi protiv Lesnara koja bi se ubrzo trebala dogoditi.

"Sad se trebam vratiti u kolotečinu treniranja. Brock je velika opasnost zbog svoje brzine, rušenja i snage. On je zapravo vrlo sličan meni po dosta stvari i tko zada prvi pravi udarac, gotovo će sigurno pobijediti u borbi. Lesnar drži pravi pojas, onaj koji je bitan i to će biti u fokusu nakon što elaboriramo borbu s Mirom", objasnio je Carwin.

Na pitanje je li uopće razgovarao s Lesnarom nakon što se ovaj oporavio od bolesti, Shane odgovara: "Ne, ne znam previše o njemu i nemamo nikakav kontakt. Poslao sam mu zahtjev za prijateljstvo na Facebooku, no još uvijek čekam odgovor."

Carwin se na kraju osvrnuo i na najboljeg od najboljih, Fjodora Jemelijanenka.

"Mislim da bi imao šansu, no sigurno je da je Fjodor na vrhu hranidbenog lanca", zaključio je privremeni prvak UFC-ove teške kategorije.

Marko Petrak

www.profightstore.com

----------------------

Dobar je lik, realan za promjenu.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: Carwin: Fedor je na vrhu
« Odgovor #1 poslato: Mart 31, 2010, 02:04:11 posle podne »
Obrazovan covjek. I stalozen

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Carwin: Fedor je na vrhu
« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2010, 04:18:03 posle podne »
kakav car, nemam reci.
na vrhu, a i dalje na zemlji.
meni je posebno impresivno sto je doskora radio puno radno vreme kao masinski inzenjer.
takav start u poznim godinama ni rendi nije imao. a on je ipak bio rvac olimpijskog kvaliteta.
i ako karvin kaze ko je najbolji, mislim da je svaka dalja rasprava lisena smisla :)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Carwin: Fedor je na vrhu
« Odgovor #3 poslato: Mart 31, 2010, 04:26:28 posle podne »
kakav car, nemam reci.
na vrhu, a i dalje na zemlji.
Svaka mu cast na izjavama.Konacno neko sebe ne dize u nebesa.

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Carwin: Fedor je na vrhu
« Odgovor #4 poslato: April 01, 2010, 10:54:42 pre podne »
Od sada, moj omiljeni borac u UFC!

Mislim da u UFC nije bio ovako kvalitetan borac, ali sa izrazenim drugim kvalitetima, kakve Carwin poseduje!

Go Shane!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Carwin: Fedor je na vrhu
« Odgovor #5 poslato: April 01, 2010, 12:02:30 posle podne »
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Carwin: Fedor je na vrhu
« Odgovor #6 poslato: April 17, 2010, 01:50:11 posle podne »
Carwin: Poslao sam Lesnaru zahtjev na Facebooku, još uvijek čekam odgovor

I dalje je glavna tema svjetskih MMA medija borba Shanea Carwina i Franka Mira u kojoj je Carwin nokautom osvoji titulu privremenog UFC-ovog prvaka, kao i priliku protiv vlasnika teškaškog pojasa Brocka Lesnara.

Shane je za Fightline.com odgovorio na nekoliko pitanja o borbi protiv Lesnara koja bi se ubrzo trebala dogoditi.

"Sad se trebam vratiti u kolotečinu treniranja. Brock je velika opasnost zbog svoje brzine, rušenja i snage. On je zapravo vrlo sličan meni po dosta stvari i tko zada prvi pravi udarac, gotovo će sigurno pobijediti u borbi. Lesnar drži pravi pojas, onaj koji je bitan i to će biti u fokusu nakon što elaboriramo borbu s Mirom", objasnio je Carwin.

Na pitanje je li uopće razgovarao s Lesnarom nakon što se ovaj oporavio od bolesti, Shane odgovara: "Ne, ne znam previše o njemu i nemamo nikakav kontakt. Poslao sam mu zahtjev za prijateljstvo na Facebooku, no još uvijek čekam odgovor."

Citat
Carwin se na kraju osvrnuo i na najboljeg od najboljih, Fjodora Jemelijanenka.
 

"Mislim da bi imao šansu, no sigurno je da je Fjodor na vrhu hranidbenog lanca", zaključio je privremeni prvak UFC-ove teške kategorije.

Marko Petrak

www.profightstore.com

----------------------

Dobar je lik, realan za promjenu.

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Carwin: Fedor je na vrhu
« Odgovor #7 poslato: April 17, 2010, 04:49:29 posle podne »