Septembar 24, 2024, 03:22:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Arisha4en
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav svim clanovima  (Pročitano 14977 puta)

Vojislav

  • Gost
Re: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #45 poslato: Septembar 01, 2006, 05:33:42 posle podne »
Citat: BoRa_TS
Mleko pred spavanje ;) :lol:


Jel to tvoj klinac? Sprema se za neko takmicenje uskoro?  :D

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #46 poslato: Septembar 01, 2006, 05:35:42 posle podne »
NEMOJTE DA KVARITE TEMU MAFISU IMATE BORINU TEMU PA TAMO PRICAJTE O BORI , COVEK SAZNAO DA CE DA DOBIJE DETE A VI MU KVARITE TEMU UMESTO DA MU CESTITATE

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Re: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #47 poslato: Septembar 01, 2006, 06:51:55 posle podne »
Prvo opet svima,svima da se zahvalim.
Markoni ne smeta,Borin klinac dobro napreduje i neka je i on ziv i zdrav.
Nasa buducnost.
Ljudi sta da vam kazem nego da sam srecan.
Evo malopre sam se vratio iz teretane koju redovno posecujem vec mesec dana i vec sam stekao dobru formu.Naravno nije to kao sto je ranije bilo ali za sada sam zadovoljan.Bice bolje naravno.Saljem slike uskoro.
Nema se toliko vremena jer sam preko i dosta se sljaka.Jebiga muka naterala da dodjem ovde i uzmem neku lovu.
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Re: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #48 poslato: Septembar 01, 2006, 06:54:54 posle podne »
Inace ovi Englezi nisu neki bilderi.Ili jure neki fitnes ili se goje nenormalno.U teretani gde idem nisam video nekog da kazem da solidno izgleda.
Naravno jedino,od Britanaca,skidam kapu Dorianu.
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #49 poslato: Septembar 01, 2006, 08:31:55 posle podne »
Dobro bi bilo da postavis slike upravo sada, pa onda ponovo za par meseci, bas zbog toga da vidimo kakvu ces transformaciju da napravis. Inace respect, za one slike sa takmicenja. Steta sto nisi nastavio sa redovnim treniranjem.

Pozdrav. Batali Engleze, ti samo cepaj po nasim proverenim sistemima. :wink:

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Re: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #50 poslato: Septembar 01, 2006, 09:07:19 posle podne »
Citat: sasadim
Dobro bi bilo da postavis slike upravo sada, pa onda ponovo za par meseci, bas zbog toga da vidimo kakvu ces transformaciju da napravis. Inace respect, za one slike sa takmicenja. Steta sto nisi nastavio sa redovnim treniranjem.

Pozdrav. Batali Engleze, ti samo cepaj po nasim proverenim sistemima. :wink:

hvala za respect.potrudicu se da se uslikam malo ovih dana pa cu da postavim slike.iskusno,iskusno.
A Engleze sam batalio odavno.Malo vise dignu nos pa se sepure,nas sistem je najbolji,a i sam si rekao da je proveren i nikada ga ne bih menjao.Pozdrav.
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže arny88

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 340
Re: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #51 poslato: Septembar 01, 2006, 11:10:30 posle podne »
Citat: mafis
hvala vam momci.
dace bog Arny da budu oboje,ha ha, bas bih voleo.
jos jednom hvala.

dace bog
mozda si jaci ali nisi ludji

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #52 poslato: Februar 04, 2007, 05:12:23 posle podne »
Zdravo dragi forumasi,

Evo posle jedno 5 meseci i ja da se oglasim.
Razlog mog odsustva je zato sto sam bio u velikim problemima i jednostavno nisam bio voljan da se obratim nikom a kamoli da se jadam.Jebiga takav sam.Trudim se da sam resim problem pa onda kada sve dodje na svoje mesto onda se vracam normali.Sve ovo vreme na neki nacin sam bio prisutan na forumu i upucen sam u sve sta se dogadja.Naravno koristim ovu priliku da se izvinem svim forumasima sto se nisam oglasavao neko vreme ali kao sto rekoh jednostavno nisam mogao.Elem da krenem sa ojasnjenjem:
Pred kraj avgusta prosle godine dobio sam obavestenje da ce  kompanija u kojoj radim,ovde u Engleskoj,da se zatvori a samim tim i ja cu izgubiti posao.Nije mala stvar jer u januaru prosle godine sam dosao ovde da bih radio i napravio neku buducnost.Taman sam mislio da sam se ugnjezdio i poceo normalan zivot kada ono cvrc.Closing down.
Nisam se brinuo zbog sebe vec zbog moje familije(koja je jos uvek u BG-u) i zbog buduce prinove koju ocekujem krajem marta.
Pao sam u ocaj i malo se povukao u sebe.Cak ni mojima nisam nista rekao sta se dogadja.Imao sam nepuna tri meseca da nadjem novi posao.Naravno da to nije lako jer sam na radnoj dozvoli i nece bas svako da te zaposli (mislim na moju profesiju avio mehanicar) ako ti treba radna dozvola i ako nisi iz EU.
Poceo sam sa vec isprobanim receptom i poceo da saljem svoj CV kome god sam stigao.Slao,slao i slao.Mnogi su me kontaktirali ali kada cuju da sam iz Srbije i da trebaju da apliciraju za radnu dozvolu onda samo "bicemo u kontaktu".Tako sam ja i dalje pecao i nikom nisam nista govorio.Naravno iako nisam ucestvovao u diskusijama forum i vi ste me odrzali svako na svoj nacin..Da ne duzim puno to je trajalo tamo pred kraj novembra 2006.Tada sam dobio poziv od KLM-a ovde u Velikoj Britaniji.Zvali su me na intervju.Otisao,video i pobedio.
Bili su zadovoljni samnom i mojim licencama i iskustvom.Dobio sam posao i novu radnu dozvolu koja je na pet godina.Mojoj sreci nije bilo kraja.Naravno trebalo mi je vremena da se preselim u drugi grad i da se snadjem ali to je sitnica u odnosu na problem koji sam imao.Sada sam u Norwich-u na istoku Engleske,radim punom parom i to je to (U kratkim crtama).
Krivo mi je sto sam prekinuo moje treninge a taman sam se bio dobro zagrejao ali jebiga ovo je bilo vaznije.Ali nema veze vec sam nasao novu teretanu ovde i planiram da krenem za nedelju dana.Uh jedva cekam.
Prvo da cestitam Generalu na uspesima koje je postigao na takmicenjima i da samo tako nastavi.Mnogo si me obradovao i jos jednom se izvinjavam sto cestitke dolaze sa zakasnjenjem.
Posto ocekujem i ja prinovu cestitam Bori i Manimalu opet sa zakasnjenjem.
Vladar je cudo jer je pun znanja i informacija o ovom sportu tako da je jedan od stubova ovog foruma i samo tako brate.
Da ne spominjem sve ostale ali bukvalno svi ste mi pruzili podrsku kada mi je trebala a da to niste ni znali.Hvala vam.

I`m back.
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #53 poslato: Februar 04, 2007, 05:14:24 posle podne »
Da vratim svoje stare slike koje su nestale a i da postavim neke nove.
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #54 poslato: Februar 04, 2007, 05:17:56 posle podne »
Hvala na cestitci brate !

Drago mi je da si nasao posao i sa tim ujedno osigurao sebe i svoju familiju.

Sada bez zabusavanja i nazad u teretanu. :D

Pozdrav!

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #55 poslato: Februar 04, 2007, 05:18:39 posle podne »
Welcome back.......

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #56 poslato: Februar 04, 2007, 05:20:46 posle podne »
I jos malo
« Poslednja izmena: Februar 05, 2007, 07:45:25 posle podne sasacg »
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #57 poslato: Februar 04, 2007, 05:22:33 posle podne »
Hvala na cestitci brate !

Drago mi je da si nasao posao i sa tim ujedno osigurao sebe i svoju familiju.

Sada bez zabusavanja i nazad u teretanu. :D

Pozdrav!
Hvala.Nece obecavam.
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #58 poslato: Februar 04, 2007, 05:23:25 posle podne »
Welcome back.......
Hvala Bajke.Gde si kolega sta ima novo?
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Pozdrav svim clanovima
« Odgovor #59 poslato: Februar 04, 2007, 05:27:38 posle podne »
Nema nista kolega, zabrunuo me tvoj visemesecni izostanak odavde...Drago mi je da je sad bolje...
Kod mene.....Hm, sta reci -na zapadu nista novo -Mr Hamingway ako se nevaram.....
Svidjeju mi se one dve slike moje prve ljubavi avijona.......Brmmmmmmmmmmmm brmmmmmmmmmmm Nisam dobro opazio DC9 ili Boeing 737... ili nesto trece?