Septembar 27, 2024, 07:19:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Test E+ Tren A+ Wins  (Pročitano 2763 puta)

Van mreže bugsbunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Test E+ Tren A+ Wins
« poslato: April 05, 2010, 12:37:34 posle podne »
Iza sebe imam nekoliko kura  i dugi staz u teretani, buduci da imam 34 god a poceo sam s 20,mada je bilo manjih prekida. Interesuje me misljenje za sljedecu kuru>
1-6   Test E 750
6-12 Test E 500 + Tren A (Genesis) svaki drugi dan 100
Wins 50 ED (TigerB) 6-10
PCT
Znam da je bolja varijanta Test P,ali ovaj mi je dostupan.
Unaprijed zahvalan

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Test E+ Tren A+ Wins
« Odgovor #1 poslato: April 05, 2010, 01:21:02 posle podne »
klasika i skroz ok varijatna samo taj enahtat malo je ipak......
ali dobro...
i neznam sto bi isao solo sa galenikom 6 nedelja..pa onda natavljao jos 6 uz tren..
mislim..nije da ne moze...samo mi to sve dodje dosta dugo na ovoj vrsti hemije i siguran sam da ce ti trebati podostaaaa vremena za oporavak...
« Poslednja izmena: April 05, 2010, 01:22:47 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže bugsbunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Test E+ Tren A+ Wins
« Odgovor #2 poslato: April 05, 2010, 02:46:31 posle podne »
Ok,pa dobro kazes i cijenim tvoje misljenje...Sta bih onda dodao tih prvih sest sedmica uz galeniku? Jasno mi je za oporavak, sta bih ucinio za brzi oporavak? Hvala mnogo na korisnom savjetu
I jos nesto...Da li je pametnije sa Wins ici od 4 do 8 sed ili kako sam naveo zadnje 4 sedmice, jer nekako sam mislio da je mozda pametnija varijanta da oral ne ostavljam za kraj radi sto boljeg zadrzavanja stanja stecene muskulature. Znam da  kombinacija wins i trena utice mnogo  na libido,pa me isto tako zanima da li je varijanta 500 testa uz to dovoljna da odrzi ``vitalne`` funkcije koliko-toliko
« Poslednja izmena: April 05, 2010, 02:56:21 posle podne bugsbunny »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Test E+ Tren A+ Wins
« Odgovor #3 poslato: April 05, 2010, 04:49:55 posle podne »
pa napravi tu kombinaciju ali od 10 nedelja sa tim sto prvu nedlju radis npr frontload sa propi i onda 5 galenike i onda 4 to sto si mislio..
npr tako...
ona ce ti mozda trebati neki lagani pct u vidu nplvadex+tribulus a ovo kako ti mislis..bogami....trebalo bi tu svasta onda..

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Test E+ Tren A+ Wins
« Odgovor #4 poslato: April 05, 2010, 05:42:13 posle podne »
hmm..pa sta bi onda meni trebalo za oporavak od testa i trena  (i provirona)..ako ovo idem 10nedelja... tribulus ok,i da li jos nesto....!?

Van mreže bugsbunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Test E+ Tren A+ Wins
« Odgovor #5 poslato: April 05, 2010, 05:45:26 posle podne »
Pedja, hvala ti jos jednom, vidim da se trudis zaista kako bih mi pomogao. Tvoje misljenje i te kako cenim i molio bih te da primjer tog ciklusa sa frontload s prop napises kako si zamislio, onako pregledno po sedmicama, sta i koliko cega. Definitivno vjerujem u tvoje savjete...Zivio

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Test E+ Tren A+ Wins
« Odgovor #6 poslato: April 05, 2010, 06:21:01 posle podne »
zao mi je sto nisi pre pratio forum tj iz razloga da bi video da ja nemam praksu da dajem ovako javno savete iz nekih razloga iz proslosti sto su moju dobru volju neki ljudu iskoristili i protumacili drugacije te ja ispao kriv da nagovram nekoga na upotrebu aas,a moje namere bile bas poptuno drugacije i obratne tj da se neko ne unisti
dakle ono sto kazem ja govrim u prvom licu i kazem DA SAM TO PROBAO NA SEBI

Van mreže bugsbunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Test E+ Tren A+ Wins
« Odgovor #7 poslato: April 05, 2010, 08:34:53 posle podne »
Zato te i pitam da napises, jer znam da pricas iz licnog iskustva..Napisi mi slobodno ,onako pregledno, tvoje misljenje..Eto, molim te..Ja ne pratim mnogo forum,jer znam da ima puno ``znalaca``..Zato mi je drago sto imam mogucnost da dobijem misljenje iz prakse od tebe..Hvala