Jul 01, 2024, 04:43:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: molim za pomoc ako boga znate  (Pročitano 6650 puta)

Van mreže mali gaga

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • i am the best
molim za pomoc ako boga znate
« poslato: April 04, 2010, 08:39:39 posle podne »
dali je moguce da trapezni misic koji ide preko lopatice pobegne ispod nje mislim da mi lopatica stoji preko a ne ispod kao sto bi valjda trebal
molim vas ako neko zna o ovome sto ja pisem da mi odgovori dali je to moguce ili nije
« Poslednja izmena: April 04, 2010, 08:41:11 posle podne mali gaga »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #1 poslato: April 04, 2010, 11:09:35 posle podne »
za to sto ti bezi ako ti smeta ili ako ti deluje cudno idi kod nekog ko je adekvatan za to da ti pregleda .. ovako na slepo i laicki ti niko to ne moze odgovoriti ... nije tu pitanje dal je moguce , nego dal je to normalno ... vidjao sam da neki ljudi zbog povreda imaju tako neke slicne anomalije , ali su to posledica povreda ...  na odbojci jedna moja koleginica je imala  neki nezgodan i neprirodan pokret tokom treninga , nezagrejana sta vec... pa je iscimala te tetive na lopatici ... lecila se poprilicno dugo ... tako da ako ti je toliko hitno s ozbirom kako si naveo u temi , mislim da si na pogresnom mestu da resavas problem ...

Van mreže mali gaga

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • i am the best
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #2 poslato: April 05, 2010, 12:50:25 pre podne »
ma znam ja to ici cu kod lekara da mi pogledaju problem je u tome sto nisam trenirao skoro cetri nedelje niti sam dizao neki teret samo me interesuje dali to moze ili ne znaci poceo sam da osecam na levoj lopatici nesto kap da je ipod nje i da je gura na gore neznam kako da opisem tacno pa onda su mi utrnuli misici sa leve i desne strane ledja pa onda pocela leva noga da mi trne pa desna sad me jako bole na dodir i ledja i noge stvarno neznam vise koj mi je k........

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #3 poslato: April 05, 2010, 06:44:54 pre podne »
verovatno posledica neke povrede...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #4 poslato: April 05, 2010, 02:17:51 posle podne »
istegao si ti tu nesto , idi kod nekog dobrog fizioterapeuta i ortopeda da ti sto pre odrede terapiju , ima ta elektrostimulacija sta vec i te neke fore stvarno ne znam lupam napamet , dobro je sto si mirovao te nedelje jer se takve povrede najcesce iskristalisu i vidi se sta je kad izadjes iz treninga ... dobro je sto si primetio na vreme i prestao da cimas to dalje... aj nek ti je sa srecom , nadam se da ces se sto pre vratiti treningu  ;)

Van mreže mali gaga

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • i am the best
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #5 poslato: April 06, 2010, 01:31:23 pre podne »
znam da je dobro sto sam primetio a jer znate kako,ceo trapez me boli od pocetka vrata pa sve do donjeg dela kicme gde se on zavrsava to su veoma jaki bolovi i ceo taj misic mi je utrnuo i sa leve i sa desne strane ledja interesuje me dali se nekom od vas tako nesto vec dogodilo samo to sam hteo da znam pa sutra kod doktora pa gde me posalje ona tamo idem

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #6 poslato: April 06, 2010, 02:07:22 pre podne »
burazeru da ti ja kazem nesto..cim primetis da nesto nije u redu i cim dodje u situaciju da to pitanje STAVIS NA FORUM i to sa naslovom "molim z za pomoc ako boga znate" znaci da i TI SAM znas da nesto ni u redu..i ne znam zasto ljudi traze odgovore ili jos gore UTEHU na forumu ko da je to ne znam ni ja kakva enciklopedija znanja.postoje lekari koji su strucni i najbolje je da odes kod njih.. pogledaj ti sta si pisao : "trapezni misic koji ide preko lopatice pobegne ispod nje,utrnuli misici sa leve i desne strane ledja pa onda pocela leva noga da mi trne pa desna sad me jako bole na dodir i ledja i noge" i onda dodje neko poput tebe i pita "da li je to normalno?"  i sta ako ti taj neko neuk ili najgori laik kaze "da,jeste" onda ces da se valjas u bolovima i izbacujes penu na usta samo zato jer neces da odes kod lekara.toliko..zelim ti brz oporavak i da se sto pre vratis treningu.sportski pozdrav.
Jedi Master

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #7 poslato: April 06, 2010, 05:33:43 posle podne »
dali je moguce da trapezni misic koji ide preko lopatice pobegne ispod nje mislim da mi lopatica stoji preko a ne ispod kao sto bi valjda trebal
molim vas ako neko zna o ovome sto ja pisem da mi odgovori dali je to moguce ili nije

i meni se to desava, I po mom misljenju to nije trapez pobegao ispod lopatice nego je neka tetiva upaljena. Meni se to obicno desi kada sam ne zagrejan i napravim nagli pokret ili dignem neku vecu tezinu, i u toku tog stanja pokreti vrata i ledja su mi veoma ograniceni, a sto se tice oporavka  gledam da sto vise mirujem (lezim) i da imam masazu makar jednom dnevno.

Van mreže mali gaga

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • i am the best
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #8 poslato: April 07, 2010, 01:01:49 pre podne »
ma ok samo sam hteo da pitam dali jos neko to doziveo nista vise idem kod lekara pa ce on da kaze sta je i kako verovatno ce da mi da neke strujice da se misici malo opuste ili tako nesto i to ce proci cisto sam hteo da cujem vasa misljena znam da me ovde na forumu necete izleciti valjda ovaj forum sluzi za razmenu razlicitih dogadjaja i iskustva razlicitih osoba a ne za lecenje

Van mreže mali gaga

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • i am the best
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #9 poslato: April 07, 2010, 01:04:26 pre podne »
123 znam ali ne bih da lezim tad mi trunu trapezi pa imam osecaj kao da gore malo je zajebano najbolje se osecam kad setam

Van mreže zdravko

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #10 poslato: April 15, 2010, 02:51:21 posle podne »
ponedelljak grudi
utorak ledja
sreda ramena
cetvrtak pauza
petak ruke
subota butina
nedelja pauza

moje pitanje je sledece:

1.gde da ubacim trening listova,da li sa grudima ili ramenima?

2.posto neki kazu da ce biti slaba prokrvljenost misica ako se rade 2 misica na istom treningu,sta mi vi preporucujete,kako da ubacim listove?

3.oni mi poprilicno zaostaju i hteo bih da im posvetim punu paznju,ali ne znam gde da ih ubacim a da ne naskodim treningu druge misicne grupe ?

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #11 poslato: April 15, 2010, 03:21:38 posle podne »
1.gde da ubacim trening listova,da li sa grudima ili ramenima?
Sto ih ne radim posle butina.Odradis cele noge jedan dan.

Van mreže zdravko

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #12 poslato: April 15, 2010, 03:42:41 posle podne »
ne radim ih s nogama zato sto se nakon pravog trening za noge,jedva stoji na nogama,a kamoli odrade i listovi.
ako uspes da odradis to sve zajedno,znaci da ne radis dobro quadse.

preporucujem ti da procitas ovu temu,jer u njoj lezi odgovor na tvoje pitanje,zasto ne raditi kompletne noge za 1 dan.

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,8854.0.html

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #13 poslato: April 15, 2010, 04:00:37 posle podne »
Ja ne mogu prdnut nakon quadsa, a kamoli listove raditi...

Van mreže zdravko

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: molim za pomoc ako boga znate
« Odgovor #14 poslato: April 15, 2010, 06:00:25 posle podne »
o tome i pricam :)

zato se pitam,gde je bolje ubaciti listove,da li sa ramenima ili grudima ?

i da li ih raditi prve ili poslednje na treningu ?

ako ih radim prve,odradicu ih punom snagom,ali ce morati da cekaju jos jedno pola sata na hranu dok ne odradim ramena.

ako ih radim druge,odradicu ih mozda malo slabije,ali ce da dobiju hranu odmah nakon treninga.

to je ono sto mene brine,pravilan raspored svega.