Septembar 09, 2024, 07:42:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Problem oko grudi  (Pročitano 4887 puta)

Van mreže davor013

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Problem oko grudi
« poslato: Mart 30, 2010, 05:20:13 posle podne »
Kada radim radim ravni bench, kosi, kontra-kosi (naravno ne radim ih sve u istom danu) dodje do otkazivanja tricepsa i zbog toga ne mogu da odradim veci broj ponavljanja, a osecam da grudi nisam dovoljno izmorio.. Pa sam odlucio da prvo radim vezbe za grudi koje ne obuhvataju triceps pa tek onda da radim bench-propadanje itd. Pa bih zeleo da mi neko kaze koje vezbe i kojim redosledom je najbolje da radim.
treniram 4 puta nedeljno
utorak-grudi   sreda-ledja   cetvrtak-pauza   petak-ramena i noge   subota-biceps i triceps nedelja-ponedeljak pauza.
Od suplementacije whey dex crea.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.332
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #1 poslato: Mart 30, 2010, 06:11:56 posle podne »
PROBAJ DA SMANJIS TEZINE.
moj ti je to predlog
prinicp pre zamora POSTOJI ali nikako da radis propadanja pre osnovnih vezbi npr

Van mreže davor013

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #2 poslato: Mart 30, 2010, 09:49:25 posle podne »
Probacu svakako, ali opet mislim da cu pre umoriti triceps nego grudi.. no videcemo.
Hvala :)

Van mreže predrag89

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #3 poslato: April 17, 2010, 12:13:53 pre podne »
Ako si visok i imas dugacke ruke, probaj da uhvatis sipku na benchu sire malo, znaci izvan onih crtica, laktove na spolja, posto ako ih drzis na unutra ide na triceps dosta, imam i ja problem malo s tim ali to je normalno.

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #4 poslato: April 17, 2010, 12:34:59 pre podne »
Ako si visok i imas dugacke ruke, probaj da uhvatis sipku na benchu sire malo, znaci izvan onih crtica, laktove na spolja, posto ako ih drzis na unutra ide na triceps dosta, imam i ja problem malo s tim ali to je normalno.
upravo tako.... imao sam isti problem znaci visok sam 183 grudi nikako nisu rasle a bench press mi bio 100-120 kg ravni/kosi
smanji tezine, nadji hvat koji ti pogadja misic...  (meni trenutno medium hvat) skoncentrisano spustaj i dizi sipku i vidjet ces napredak.... a tezina to je tek sporedna stvar ( trebalo mi je vremena to dok skontam)
ja sam jedno vreme izbacio kosu/kontrakosu klupu dok grudi nisam dotjerao na pravo mjesto.....
pokusaj nemas sta izgubiti :)

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #5 poslato: April 17, 2010, 05:31:54 posle podne »
ne pricaj mi nista druze znam muka kava je....zamisli mene sa 198 cm i raspon ruku 211 cm...kad krenem da se lomatam po tertani..hahahah

nego ako te ne mrzi ima jedan sjajan clanak koji je postavio vladar bas za takve probleme,mislim da se zove zasto lurc ne raste!
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #6 poslato: April 17, 2010, 06:30:55 posle podne »
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže rema31

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #7 poslato: April 19, 2010, 10:40:24 posle podne »
zdravan narode.treba mi  pomoc kako da 'naduma" grudi?kako da i oblikujem i sta da radim,ako moze i neki program treninga.a trbujnsaci pa tu me muci salo oko struka.od suplemenata sam koristi whey supreme i kre-alkalyn,trenutno koristim extreme amino.molim Vas pomagajte

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #8 poslato: April 19, 2010, 10:58:50 posle podne »
a trbujnsaci pa tu me muci salo oko struka.
Ovo se resava ishranom i cardiom.

Van mreže kengur

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #9 poslato: April 30, 2010, 11:19:15 pre podne »
Treniram grudi jednom nedeljno,pa me interesuje da li moze doci do katabolizma iste grupe ako bih je radio svaki dan?...negde sam procitao da su grudi misicna grupa koja ne moze navodno da se pretrenira.....e sad koliko bi moj triceps izdrzao...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #10 poslato: April 30, 2010, 11:24:04 pre podne »
Naravno da ce doci do pretreniranosti...

Napravi pauzu od min 3-4 dana
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže kengur

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #11 poslato: April 30, 2010, 11:50:55 pre podne »
Ok.To sam pitao jer su mi grudi najslabija grupa.Mislio sam da imam ginekomasiju jer mi bradavice idu malo u spic.
Bio sam kod doce opste prakse,napipao mi je grudi i rekao da nije gino vec nerazvijenost.

Sta mislis da li bi skodilo da svaki dan roknem 3-4 serije po 50kg...cisto da ne bude da ih nisam radio?

Van mreže kengur

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #12 poslato: April 30, 2010, 12:01:07 posle podne »
Vidi o cemu se radi.Kao osoba koja 23 godine nije imala dowoljno testosterona kao posledicu imam
nerazvijen grudni kos.

Zato imam preteranu zelju da i tu misicnu grupu uskladim sa ostalinm.

Jbg,karakter do bola.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #13 poslato: April 30, 2010, 12:25:56 posle podne »
Znam da imas zelju da ih razvijes,ali ces svakodnevnim treniranjem napraviti samo surotno...

Potrazi na forumu malo o gihantskim serijama,izmeni nesto u treningu,pa vidi hoce li biti promena...ali ako genetski imas slabe grudi,ne ocekuj cuda
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže kengur

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Problem oko grudi
« Odgovor #14 poslato: April 30, 2010, 12:40:18 posle podne »
Imao sam komsiju koji je bio sa genetski slabim grudima na kubni.Ipak je svaki dan umest 45min. ostajao 2h na treningu u teretani,
pa je posle godinu dana pokazao da genetika nije nista...