Septembar 19, 2024, 06:07:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko definicije  (Pročitano 1413 puta)

Van mreže Chelsea

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Pomoc oko definicije
« poslato: Mart 29, 2010, 11:40:05 posle podne »
Pozdrav ! Imam 19 god. Visok sam 192 i tezak 96 kg. Smrsao sam 10 kg za 2 meseca i sad hocu da se zategnem malo  :). Naravno da ima tu jos malo da se skine. Razmisljam  da kupim ISO 100 i ANIMAL CUTS. Upucen sam kako se koriste. Ono sto mene interesuje je kakav program da radim u teretani i ako mozete da mi pomognete oko ishrane, jer mi je problem skola. Jedne nedelje ujutru, jedne popodne. Hvala unapred !

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Pomoc oko definicije
« Odgovor #1 poslato: Mart 29, 2010, 11:50:34 posle podne »
ISO 100 mislim da nemas potrebe za tim a jebeno je skup a razlike su samo u nijansama
taj iso 100 koriste uglavnom profesionalci tako da ti je moj savet da ne uzimas to bzv bacas pare
imas odlicne proteine do 5000 dizndzi

Animal Cuts dobar preparat al ako kazes da si skinuo za 2 meseca 10 kila a oces "jos malo" pa ulozi jos 2 meseca truda pa skini to malo ako ti vec ide i bez preparata.... :D

Van mreže Chelsea

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pomoc oko definicije
« Odgovor #2 poslato: Mart 30, 2010, 12:13:11 pre podne »
Hvala na savetu. Necu onda ISO 100, ANIMAL CUTS bih uzeo da bih skinuo salo i sa drugih delova, a ne samo sa stomaka. Ajde ako neko ima visak slobodnog vremena da mi napravi program ishrane i teretane. Znam da smaram, ali neko je mozda dobre volje :D

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Pomoc oko definicije
« Odgovor #3 poslato: Mart 30, 2010, 12:28:06 pre podne »
Ne moze niko da ti tako nesto narpavi ko zna kakve ti sprave imas u teretani sta ne volis da jedes na sta si alergican sta nemas mogucnost da kupis sta ti je jefitno sta skupo
.. naprai sam pa ce drugi da te koriguju
For me , life is continously being hungry.