Septembar 20, 2024, 01:52:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: ZA BACKO PALANCANE  (Pročitano 33679 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #105 poslato: Maj 31, 2010, 10:05:16 pre podne »
u pravu si
a o tome se i radi da sam ja tek sada nakon 12 godina u ovom gradu IZASAO U JAVNOST i poceo da pricam ono sto je trebalo davno da se prica
ali sada ulazim u problem jer JA NE LAZEM i ljudi ne vole da cuju ono sto NE ZELE DA CUJU,a bas to sto ti kazes oni ne zele da cuju da ce od tableta kreatina npr dobiti OGROMNU MASU ili da ce od shootognu skinuti stomak ili od N LARGA dobiti 14 do 17 kg za 20 ak dana sto je trenutno HIT jer je N large pred istokom roka pa se naglo pobljsao kvalitet.
JA TO NE PRICAM
iskreno,ja sam extra zadovljan kako posao ide jer ipak je ovo selo i nisam se nadao celoj prici da ce ici ovako.
ljudi ulaze,pitaju informisu se...sto mi je bitno
ono sto je meni najvaznije DOLAZE MI RODITELJI SA DECOM DA PITAJU STA JE TO TAJ PROTEIN
kada krenem sa pricom i objasnim,obavezno ilzaze sa kupljenim proteinom.
kada mi je god neko usao i rekao JA HOCU OVO a ja smatram da mu to nije potrebno,onda polako da pitam a sta je cilj i ona MU POLAKO PROMENIM MISLJENJE SKROZ KROZ KRATAK CAS EDUKACIJE i covek jednsotavno se nadje zatecen sa svojim neznanjem,ali OBERUCKE PRIHVATA MOJ SAVET i ja mu onda garntujem uspeh
tako da ja nisam ni jedan jedan npr sagorevac prodao sa recenicom..OVO TIU JE SUPER I NE MORAS NISTA DA RADIS vec bas obratno prvu recenica mi je NEMOJ DA KUPUJES TO AKO MISLIS DA SEDIS I DA CES OD IMENA "SAGOREVAC' da se topis...
objasnim fino ljudima a sto mi je narocitao drago ZENEMA i one odlaze vise nego zadlvjne
kazem
u opste se nisam nadao ovoj prici ovako u backoj palanci i odista sam ugodno iznenadjen obimom posla sto mi je izuzetno drago i jako sam zadovljan.
a sto se tice ekipe koja siri jevandjlje po neznam kome...
kazem.
NATEZE MI JE DA SE NOSIM SA NJIHOVOM GLUPOSTI I NEZNANJEM..

jer ovde je problem taj sto je neko rekao..aha..vidis kako je pedja aradio pare na suplemetima i odmah ti je tu znak jednakosti..SUPLEMETNI=PARE...i momak krene to fino da radi
u tereatni gde ja vezbam covek prozivodi sprave i on je valjda po zanimlanju metalo strugar ili sta vec
ocigledno je da je covek uradio veliki posao praveci sprave u prethodnih 30ak godina...
ali to nikako ne znaci da sma ja trebao da kupim tokarski stroj i da krenem da pravim sprave...
JA TO NEZNAM
OVO JE MOJ POSAO I JA OVO ZNAM NAJBOLJE DA RADIM
NE LAZEM LJUDE I NE RPICAM PRAZNE PRICE
JA OD OVOGA ZIVIM I NEMAM DRUGOG IZVORA PRIHODA....
ja bih voleo da sam direktor u nekoj firmi i da ovo radim rekreativno i da imam radnju onako iz zajebancije...ali to ne ide..
u svakoms lucaju
sve st si rekao je tacno i to je tako....

ali polako...mnogi ljudi koji su bili u toj radnji pre nego sam ja otvorio su dosli kod mene,dosli s svojom tuznom pricom i bacenim parama i onda sam im ja objasnio neke stvari i sto se mene tice to je to,.ljudi su zadovljni,redovno se javaljaju i ni njima samimima nije jasno koji im kurac trebalo u opste i da idu tamo...
ali dobro....nije tu niko kriv..ni oni,ni ja ni ti sto to drze niti bilo ko....
jednotavno je to tako.....ljudi pokusavaju da urade nesto od sebe i samu radnju usko povezuju sa onim ko radi unutra ali to je u 80% slucajeva KATASTROFA...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #106 poslato: Maj 31, 2010, 10:57:21 pre podne »
Ja ovde imam tonu klinaca koji nece da citaju o ovim stvarima, njih to ne interesuje, nece ni da znaju kako se metodoloski koncipira trening, oni hoce da budu jaki. E onda mi dodje da me pita sta da radi da bi bio sto jaci (valjda se uvatili mene sto sam trenirao borenje i bio neko vreme na sportskoj akademiji pa u svojim pilecim mozgovoima povezali da znam sve) i kada ga pitam sta on hoce i kako da trenira on odmah prebacuje da radi bench i biceps i da mu nesto ne ide. Ako udjes sa takvim ljudima u pricu malo dublje uglavnom nailazis na agresivnu reakciju sa pricom da veze nemas, imaju oni u teretani jednog koji im rekao da to moze tako itd. E sad, svi se uhvate jednog koji izgleda super u gym-u i koji im normalno uvaljuje qrac i to lepo zapakovan samo zato sto ce pre njemu da daju 50% manje para za "magicni" preparat umesto da procitaju tonu tekstova da bi videli kako telo funkcionise, zasto se to i to uzima, kako se uzima, kad se uzima, sa cim se uzima.

Mozes da ocekujes jos puno ovakvih komentara, napadas ljudima posao a oni nemaju jake argumente uz pomoc kojih ce tebe da obore tako da moraju da pricaju o tebi lazi da bi ti snizili kredibilitet. Najpametnije po meni je da pricas kao i do sad a zadovoljne musterije ce da ti odrade pozitivan marketing. Ipak je to Backa Palanka (bez uvrede al i sam si reko selo) tako da se tu svi manje vise znate, druga bi stvar bila da si u Beogradu od skoro 2 miliona ljudi gde se lose price mnogo brze sire od dobrih.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #107 poslato: Maj 31, 2010, 11:11:54 pre podne »
znam sve o cemu govoris
ali npr bg je trziste gde svi mogu da rade bez obizora kolike gluposti lupali..
jednsotavno 2 mil stanovika i to neko mora da guta...ili proguta..
a ja se u opst ene opterecujem sa tim i nemam nameru apostulno da se upustam u bilo kakvu raspravu
vec cekam velikog sefa da se vrati sa nekog puta i da sa njim porazgovram o tome DALI SAM JA DUZAN I AKO JESAM DA MU OBJASNIM NA KOJIM SAM JA TO TAKMICENIMA I BIO I DA MU JEDNOM ZA SVA VREMENA ZACEPIM USTA KADA SAM JA I MOJ ZIVOT U PITANJU I MOJI TAKMICARSKI REZULATATI
a sto se tice posla....pa tu je na njemu da odluci metodoligiju borbe sa konukrenicjom
ja sam njemu vec jednom rekao da je on tj ne on nego njeogv pokusaj SMESAN i da ja njega ne smatram aposlutno za konkreunciju bas iz svih tih razloga i kvaliteta koje poseduju tj NEZNANJA..
tako da....aposlutno ne obracam paznju na to..ovo jeste selo,ali ovde mene svi znaju i naravno da ima onih koji u mene gledaju sa preizom i radije ce da popiju cijanid nego da kupe kod mene protein ali to je stvar za psihijatre a ne za jedan nutrition shop tako da sam miran i sa te strane...

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #108 poslato: Maj 31, 2010, 11:23:48 pre podne »
ma to ide tako u pocetku svakog posla  postoji problem sa konkurencijom ali posle nekog vremena kad se pusti dobar glas uvek se ljudi odluce za ono sto valja ... to se uvek nekako izdeferencira bilo da je u pitanju selo , grad ... treba edukacije, promocije i vremena ....  nista ti neces postici sto ces se natezati sa njim , samo trosis vreme bezveze...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #109 poslato: Maj 31, 2010, 11:49:00 pre podne »
pa i ne natezem se
krivo si shvatio
ovo sto ovde pisem-to iz dosade a i da ljudi malo vide sta sve se ne edli tj kakvi saveto po ovom mestu...cisto informativno i edukativno
mozda neko nesto i nauci
a ja natezenje ne smatram ukoliko sa nekim hocu da popricam o tome kada ti kaze nesto sto te vredja LICNO jer to sto je on rekao u vezi mene i mog znanja..OK..puca mi tuki za njegovu glupost,ali to sto jer ekao NA KOJIM SAM JA TO TAKMICENJIMA BIO..za mene je to licno
mozda ti to ne razumes jer nikada nisi bio u situaciji takvoj..ali to je za mene licno i to nije natezanje nikakvo..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #110 poslato: Jun 11, 2010, 06:36:54 posle podne »
NOVO NOVO NOVO NOVO NOVO.

kako se blizii leto valjda raste i procenat inteligencije  8) 8)

uzmes ovaj protein (pokazuuci na scitec whey proffesninal ;D) i od njega skida OVO (pokazujuci na spojlere svoje na stomaku) a dobijas SUV MISIC  ;D ;D

PAZI..SUV MISIC ;D ;D ;D ;D

ovo sunce pored stetnosti na kozu defitivno deluje i na isusivanje sive mozdane materije zvane MOZAK kod nekih ljudi ili ga verovatno nikada nisu ni imali 8) 8) 8) 8)

jbt.....da covek ne poveruje......
i da.
ima..
uzmi ovaj kreatin to piju ovi moji sto idu u teretanu  ;D ;D ;D

ali dobro
nisu krivi oni sto drze radnju vec ljudi koji dodju i slusaju nekoga ko izlgeda kao vreca govana okrenuta naopka i deli savete o tome kako se mrsavi ili kako dobijes na masi...

jna koji nacin moze da ti neko ko izlgeda tako prodaje pamet..ja pojma nemam

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #111 poslato: Jun 11, 2010, 07:06:18 posle podne »
Brate,imas li neki whey,ali za vlazan misic,ovi suvi me ne interesuju po ovoj vrucini?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #112 poslato: Jun 11, 2010, 07:07:56 posle podne »
jesi li se ti onomad video sa tim likom? :)
jel moze neko da ga  nagovori da se registruje ovde,da se svi napijemo znanja na samom izvoru :D

Citat
nisu krivi oni sto drze radnju vec ljudi koji dodju i slusaju nekoga ko izlgeda kao vreca govana okrenuta naopka
Citat
jna koji nacin moze da ti neko ko izlgeda tako prodaje pamet..ja pojma nemam

cisto sumnjam da je ta prodavnica u nekom finansijskom plusu... :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #113 poslato: Jun 11, 2010, 07:15:38 posle podne »
Citat
jesi li se ti onomad video sa tim likom

ma jok jbg

Citat
jel moze neko da ga  nagovori da se registruje ovde,da se svi napijemo znanja na samom izvoru

ne verujem da zna i sta je komp a ne kako se pali...

Citat
cisto sumnjam da je ta prodavnica u nekom finansijskom plusu.

pa neznam
al s bozirom da ljudi ovde vole da dobiju suve misice,da se napucaju od talbeta kreatina,da skidaju salo i dobijaju ruke i grudi...jbg...sto da ne

Citat
Brate,imas li neki whey,ali za vlazan misic

jbg..sta da ti kaem

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #114 poslato: Jun 14, 2010, 03:29:02 posle podne »
OPA BATKICEEEEEEEE

AMINO FUEL-TWINLAB..

to ti je POLU STEROID tj na bazi steroida.......radi znaci tako da samo pijes,treniras i da vidis kako ce da te iscrta.. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #115 poslato: Jun 14, 2010, 03:31:17 posle podne »
Hahah ko je ono napisao, kazu metan je steroid, ali ako se koristi sa kreatinom onda je polu-steroid, tako nesto. :D :D :D

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #116 poslato: Jun 14, 2010, 03:34:07 posle podne »
Ok, tog coveka treba prijaviti. On vec ozbiljnije moze da ujebe ljude posto ce im prodati ko zna sta i kako.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #117 poslato: Jun 14, 2010, 03:44:55 posle podne »
Ok, tog coveka treba prijaviti. On vec ozbiljnije moze da ujebe ljude posto ce im prodati ko zna sta i kako.

ma zasto bre?
treba mu dati zlatnu medalju

i treba bre da budalama prodaje maglu kada moze....zasto da ne...
ko mene jebe ako sam ja retard i dozivlim sebi da me neko vuce guzicom za nos..ne jednom..ne dva puta..vec jednom mesceno redovno a ako ukradem mami pare i dva puta na mesec.....
medalju mu treba dodeltii kada moze da izmislja toliko gluposti ...jer ocigledno da je nepresusasn izvor a to se izlgeda trazi....hahhahahhahahhahahhah

jbt..ne mogu da verujem....
pazi da se razumemo
ovo je cudan grad...
stvarnoima ljudi koji su bili na tom mestu i izasli sa neverociom sta je covek sve nalupao u 3 min itd itd itd itdi
sva sreca pa je takvih vise..pa dodju i pricaju jer ljudi se hvala bogu informiseu..postoji internet itd ..
ali jbg..
ostane taj malo broj hardcore driblera koji znaju sta rade...i to ti je to....
i jos jedna stvar ti ej ovde...
onaj ko je debil nikada nece pitati za savet.
ne mene..nece to da uradi od bilo koga iz razloga jer se boji da ce sam sebi dokzati koliko malo zna tj da pojma nema
onda mu je lakse otici tamo gde ce dobti potvrdu onoga sto on hoce da cuje a posto je interes samo da se proda..to je dobitna kominbacija...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #118 poslato: Jun 14, 2010, 05:13:22 posle podne »
Ma kapiram te ja za to...ali hocu da kaze da on ne prodaje stipaljke...ove stvari koje on valja mogu nekoga i da sjebu ako bude uzimao kako im ovaj savetuje...sve sto imas strpaj u sebe 3x vise nego sto ti treba...bices ko Conan
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #119 poslato: Jun 14, 2010, 05:15:10 posle podne »
Nije lako edukovati ljude i svaka tebi cast sto se u opste i trudis. Milion puta sam reko klincima u mojoj teretani  da ne daju vlasniku 100 dinara za mericu gejnera jer je obican secer, posle par dana vidim ih piju opet...