Septembar 20, 2024, 01:22:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: ZA BACKO PALANCANE  (Pročitano 33667 puta)

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #90 poslato: Maj 28, 2010, 10:25:10 pre podne »
Vidi se da je covjek upucen u sve. :D Cista petarda. ;D

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #91 poslato: Maj 28, 2010, 01:10:24 posle podne »
"sta bre Pedja q.c-kakvo takmicenje,kakav takmicar?gdje je on to bre bio na nekom od takmicenja i kada je igde pobedio i ikada se takmicio?
to sto on prica po gradu mogu i ja-odem u fotokoprinicu,uradim diplome,kupim medalju,nazovem tog iz bg ;D ;D ;D da me slika i fotoshopira slike i onda se kurcim kao da nesto znam!!!"On ti pojma nema ni o cemu,samo zna kako da dobre slike uradi i zna lepo da prica 8) 8) ::) ::).
Ja njega znam jako dugo (a ja njega ne ;D ;D) i znam da sve sto on prica o njegovim takmicenjima je glupost.kada je toliko dobar,sto nije izasao prosle godine za dunavski bal ovde u palanci pa da ga vidimo ;D ;D ;D :D :D :D :D
Jbg Pedja provalili te!
Salu na stranu, treba ih obesiti za muda!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #92 poslato: Maj 28, 2010, 01:15:06 posle podne »
Citat
sa velikom zebnjom ocekujem povratak dzedaja pa da GA JA PRIUPITAM neke stvari

veceras svi forumasi da gledaju dnevnik,ako se doticni vrati danas sa puta bice novosti iz BP i na tv :D  :D :D :D

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #93 poslato: Maj 28, 2010, 01:43:21 posle podne »
Citat
sa velikom zebnjom ocekujem povratak dzedaja pa da GA JA PRIUPITAM neke stvari

veceras svi forumasi da gledaju dnevnik,ako se doticni vrati danas sa puta bice novosti iz BP i na tv :D  :D :D :D

Pasce rafal pesnica iz neposredne blizine :D :D
« Poslednja izmena: Maj 28, 2010, 01:45:53 posle podne mr.perfect86 »

Van mreže bjach

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #94 poslato: Maj 28, 2010, 03:03:34 posle podne »
Pasce leg ekstenzn  :D :D :D :D :D :D :D :D
9 - 12.30 - 16 - 19:00 - 22:00

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #95 poslato: Maj 28, 2010, 04:30:30 posle podne »
ma nikkakvo nasilje i te stvari
samo zelim da ga pitam iz kog razloga on zeli da zna gde i kada sam ja bio i na kojim takmicenjam
znaci-zanima me samo razlog zato on to  hoce da zna i ako odista toliko zeli ja cu DRAGE VOLJE DA MU OBJASNIM tj "KAZEM"/
ali vi meni ne verujete ali mene to odista zanima iz kog razloga je do te mere u opste i moguce da covek ide da izjavi takvu retaridarnu izjavu..mislim jbt.....
pa ljudi samo sto ne pricaju vec vic o pedji i papi umest o muji u papi kada je mujo bio u vatikanu pa se slikao sa papom a ljudi pitaju ko je onaj dziber kraj muje..

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #96 poslato: Maj 30, 2010, 10:13:33 pre podne »
Izvini pedja sto cu ovo ovde staviti, ali moram, hahahhahaahhaha.....
Juce u teretani neki lik radi bench i pati se sa 60kg... i zavrsi i kaze ?ebo mamu nikako da proradi, ja reko sta da proradi?! kaze on MA PLAVA SRCA, hahahahahahaahhahaah
Znaci vise nije naposim u modi sad su plava srca No1 100%

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #97 poslato: Maj 30, 2010, 10:22:39 pre podne »
Ne znam sta taj tip prica,ali ja znam da sam te vidjao po raznim takmicenjima,ma ubedjen sam u to..  ;D  ;D  ;D   ;D   ;D   ;D   ;D   ;D    ;D

  :o   :o    :o

  :-*   :-*   :-*

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #98 poslato: Maj 30, 2010, 10:59:04 pre podne »
Izvini pedja sto cu ovo ovde staviti, ali moram, hahahhahaahhaha.....
Juce u teretani neki lik radi bench i pati se sa 60kg... i zavrsi i kaze ?ebo mamu nikako da proradi, ja reko sta da proradi?! kaze on MA PLAVA SRCA, hahahahahahaahhahaah
Znaci vise nije naposim u modi sad su plava srca No1 100%

kvaris mi temu jbg
u backoj palanci se to ne krosti tj enma potrebe za tim
dovljno je 120 tableta cretaina i doibjas na masi a to je povezanog sa snagom
jos ako uzmes shootgun...pa onda vec nisi normlan ali onda ce pored mase da se skida stomak,a posebno rastu ruke i grudi a o snazi da se i ne prica..

i sada je tebe pitam
kome trebaju plava srca...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #99 poslato: Maj 30, 2010, 01:49:39 posle podne »
ma nikkakvo nasilje i te stvari
samo zelim da ga pitam iz kog razloga on zeli da zna gde i kada sam ja bio i na kojim takmicenjam
znaci-zanima me samo razlog zato on to  hoce da zna i ako odista toliko zeli ja cu DRAGE VOLJE DA MU OBJASNIM tj "KAZEM"/
ali vi meni ne verujete ali mene to odista zanima iz kog razloga je do te mere u opste i moguce da covek ide da izjavi takvu retaridarnu izjavu..mislim jbt.....
pa ljudi samo sto ne pricaju vec vic o pedji i papi umest o muji u papi kada je mujo bio u vatikanu pa se slikao sa papom a ljudi pitaju ko je onaj dziber kraj muje..
kapiram tacno o cemu pricas ...hehe nema svrhe zalaziti u dubinu i razlog njegove izjave, jer ne mozes pronaci nista pametno ni logicno kad neko tako na taj nacin pljune po tebi... ili mu das po pichci :) ili iskuliras budalu, a u kakvom vremenu zivimo bolje iskulirati budalu ... znam tacno, jebeno je to sto faktor malog mesta i uopste glasine krenu tako od mentola pa to moze da se odrazi na svasta pa i na posao , ali surova je istina da ce toga uvek biti i da je borba protiv toga- borba protiv vetrenjaca ...tako da samo rezultati i dobar marketing svih uspeha je dovoljan protiv takvih malih ljudi ... to ce ih i najvise jebati kao sto ih vec jebe ;)

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #100 poslato: Maj 30, 2010, 04:39:38 posle podne »
osnovi psihologije mase- vecina mase ce se ponasati kao i najgluplji pojedinac...
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #101 poslato: Maj 30, 2010, 05:53:56 posle podne »
osnovi psihologije mase- vecina mase ce se ponasati kao i najgluplji pojedinac...

Hah...

Jel ne mozes Pedja da bacis neki flejm na njega i da se povuce podvijenog repa?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #102 poslato: Maj 31, 2010, 06:37:38 pre podne »
osnovi psihologije mase- vecina mase ce se ponasati kao i najgluplji pojedinac...

OVO JE NAJVECI RPOBLEM
BRAVO!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #103 poslato: Maj 31, 2010, 06:41:22 pre podne »
Citat
Jel ne mozes Pedja da bacis neki flejm na njega i da se povuce podvijenog repa?

SA LJUDSKOM GLUPOSTI SE JAKO TESKO BORITI I NOSTITI
ali meni to nije rpoblem
onaj ko je dovljno glup i npr uzme talbete kreatina za ogromnu masu ili shootgun da skida stomak i dobija grudi i ruke neka ostane tamo i neka bude glup sebi i njemu..takvi me ne zaniamju niti mi trebaju.
ovde je rpoblem u tome sto sada pored gluposti na koje sam oguglao krece sranje PO MENI I MOJIM REZULTATIMA a to dopustiti necu.
jer koliko god mene neko voleo ili ne voelo ja sam tu i ja sam taj i iza sebe imam te i te reuzlatete
za nekoga nista za mene dosta-to nije upitino niti se pric ao tome ali da neko kaze.MA GDE SE ON TAKMICIO I KADA e to je vec zadiranje u neke mnogo teze stvari
ja sam zdravlje izgiubio zbog takmicnje ai ovog sporta,pa sve i da sam ceo zivot bio zadnji na sve i jednom takmicenju imam do sada 90 izlazaka na BINU
da sam se samo namazao 90 puta sa kremom za takcmienje to je za postivanje i da sam uradio puenjenj i praznjenje 90 puta..a ne.......

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #104 poslato: Maj 31, 2010, 08:05:33 pre podne »
Imas jedan veliki problem. Ti si uspesan BB koji je radio na sebi. Ovi new age gym boys (kako ih ja zovem...pun mi ih i kraj i qrac) su odlucili da za mesec dana postignu nesto sto je neko pravio godinama pisajuci krv i znoj. E sad kad ode on kod nekog prevaranta i pita kako je jedan Pedja postao sta je postao taj ce odmah da se posere po tebi i da kaze da si niko i nista i da proba da mu uvali suplemente (ne razumem se u njih ne koristim) i da mu napuni glavu idejama kako je samo to dovoljno da pije da bude super. Nece mu ispricati da mora da promeni zivot, ishranu, da trenira pravilno i da ce prvi rezultati krenuti da se pomaljaju tek za koji mesec. Isti problem sam imao dok sam se bavio borenjem. Ja 7 godina treniram, slomio nos preko 5x, vilicu, oko, vrat, rame itd...i dodje mi indijanac sa pricom da on hoce za mesec dana da postane najjaci.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!