Septembar 23, 2024, 10:24:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?  (Pročitano 4374 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« poslato: Mart 24, 2010, 12:38:19 pre podne »
Japanski Dream nudi Nizozemcu Alistairu Overeemu borbu s Amerikancem Joshom Barnettom, uz garanciju da će pobjednik ići na Fjodora Jemjeljanjenka.

"Naravno, u tom slučaju će i pojas biti u igri. Kao i u nadolazećim ovogodišnjim mečevima između Dream i Strikeforce boraca." - izjavio je Dreamov predsjednik Sasahara nakon jučerašnjeg eventa u Yokohami.

I Alistair i Fjodor su pod Strikeforce ugovorima, no izvan SAD-a mogu se boriti gdje god žele. Tu opciju u posljednje dvije godine debelo koristi upravo Alistair, koji nastupa uglavnom u K-1 i Dream ringovima, a Strikeforce povratak ostvarit će u svibnju protiv Bretta Rogersa. Fjodor se pak u Japanu nije borio od novogodišnjeg eventa Yarennoka 2007 kada je pobijedio korejskog diva Hong-Man Choija.

Izvor: www.profightstore.com
 
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #1 poslato: Mart 24, 2010, 01:36:16 pre podne »
Kako bi blo lepo da se sa spekulacija predje na batinjanje!?

Licno bih voleo da se Allistair bori s Fedorom!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #2 poslato: Mart 24, 2010, 02:56:00 pre podne »
kako moze da drim garantuje borbu sa fedorom kad je ovaj jos pod ugovorom sa strajkforsom, a po svemu sudeci potpisace i novi?
svejedno, voleo bih da vidim tu borbu.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #3 poslato: Mart 24, 2010, 03:09:29 pre podne »
kako moze da drim garantuje borbu sa fedorom kad je ovaj jos pod ugovorom sa strajkforsom, a po svemu sudeci potpisace i novi?
svejedno, voleo bih da vidim tu borbu.
JA BI VOELO fedora u ufc, on je dokazao dosta toga,ali ako hoce da drzi titulu najaceg teskasa na svetu treba se okusati sa mirom,vaskelezom,lesnerom,overimom,,a ne borba svakih 10 godina,i uvek pravi neki ugovor kao ne odgovara mu ovo ono,razumem da hoce da zaradi ali toliko da se covek cuva ili sta vec radi!???
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #4 poslato: Mart 24, 2010, 08:43:55 pre podne »
bilo bi fino samo ako i on i barnett prodju doping test heheehhe sala mala :)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #5 poslato: Mart 24, 2010, 10:30:27 pre podne »
Licno bih voleo da se Allistair bori s Fedorom!

Da, mada je i Barnet vise nego dobar test za Alistara.

kako moze da drim garantuje borbu sa fedorom kad je ovaj jos pod ugovorom sa strajkforsom, a po svemu sudeci potpisace i novi?
svejedno, voleo bih da vidim tu borbu.

Zato sto za razliku od UFC-a, Strikeforce ima "pravo" na Fedora samo na americkom tlu, znaci covjek moze da se bori u Japanu, Rusiji na Sambo takmicenjima ili bilo gdje drugo samo da to nije USA, kao sto i radi... a kako je Draem japanska organizacija, ne vidim prepreke.

JA BI VOELO fedora u ufc, on je dokazao dosta toga,ali ako hoce da drzi titulu najaceg teskasa na svetu treba se okusati sa mirom,vaskelezom,lesnerom,overimom,,a ne borba svakih 10 godina,i uvek pravi neki ugovor kao ne odgovara mu ovo ono,razumem da hoce da zaradi ali toliko da se covek cuva ili sta vec radi!???

Bilo bi zanimljivo vidjeti Fedora sa tim momcima... Ali niko od tih navedenih nema ni broj borbi, ni tako impozantnu listu protivnika koje su porazili kao Fedor... UFC sampion ima skor 4-1...Fedor ima preko 30 borbi... ne moze ni da se poredi, a ne da on treba da dokazuje nesto pacerima u UFC-u.

Sto se tice ugovora, lako je... kada UFC da fer ugovor, a ne robovlasnicki kakav potpisuje sa svojim borcima on ce tamo vjerovatno i doci... sve se vrti oko novca, a Fedor u UFC-u ce da donese mnogo novca amerima... a UFC nece da da pravo parce za Rusa, plus opstruiraju ga da se bori van USA... i da.... Fedor je u karijeri pobjedio 5-6 bivsih UFC sampiona, zadnja dvojica (Sylvia i Arlovski) su ukupno izdrzali manje od 4 minuta.

Poenta je da ameri, kao i u svemu sto rade, zele da se svira iskljucivo po njihovim notama, a Rusa boli patka, ima dovoljno i ne pristaje na kompromise.

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #6 poslato: Mart 24, 2010, 02:12:47 posle podne »
ma jasno da ima pravo na borbu, al mi malo pretenciozno da drim. GARANTUJE.
a dobro videcemo.
a sto se tice UFC, mislim da strajkfors trenutno ima makar podjednako dobre teskase

Van mreže HikMik

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #7 poslato: Mart 25, 2010, 06:42:46 posle podne »
Ne razumijem ljude koji pričaju nešto tipa "Ako Fjodor 'oće da dokaže...", to može da kaže samo neko ko je neupućen ili neinformisan. Fjodor iza sebe ima veliki broj borbi, tj. pobjeda, i IMPOZANTNU LISTU PROTIVNIKA, a to sve govori.
To što odbija da potpiše, što rekoste robovlasnički ugovor, predstavlja samo dodatni razlog da ga još više cijenim.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #8 poslato: Mart 26, 2010, 12:28:29 pre podne »
Normalno da nema sta dokazivati,to nisam ni rekao..Sve je ovo jedan veliki posao , ali bilo bi lepo videti kako bi se Fedor ponasao sa Mirom, Vakelezom, JDS. Po meni  Mir pokusava napraviti od sebe nekog istorijskog borca,ali to mu nece uspeti ,po meni fedor,minotauro,cro cop ulaze u istoriju ovog sporta. Sva trojica imaju preko 30 profi meceva,  a jadni lesner omjer 4-1 a ponasa se ko da je boga uhvatio za onu stvar,samo je dovoljno pogledati kako su minotauro i cro cop izgledali u najboljoj formi u Pridu onda ovi danasnji UFC HW teskasi izgledaju smesno!!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže HikMik

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #9 poslato: Mart 26, 2010, 01:14:50 posle podne »
Naravno, i ja bih volio da vidim Fjodora protiv nekoga od aktuelnih ufc boraca, naročito protiv nekog dobrog parteraša poput Mira, Rogers se dobro pokazao na tom polju ali ipak nije to to.

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #10 poslato: Mart 27, 2010, 02:25:21 pre podne »
fedor, izgovara se fedor :)

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #11 poslato: Mart 27, 2010, 02:31:33 pre podne »
fedor, izgovara se fedor :)

Bas se izgovara Fjodor - Fyodor Vladimirovich Yemelyanenko!
Nisi u skoli ucio Fedora Dostojevskog, vec Fjodora!  ;)



@ Vladar

Ma, navodno su Fed i Barnett trebali da se bore nakon sto su pobedili Arlovskog, odnosno Yvel-a, pa od toga nije bilo nista, ali ko god dodje E-Fedu imace posla i bice dobar mec!   :)
Kakav god mec bude u kombinaciji ove trojice, to je spektakl u najavi!
« Poslednja izmena: Mart 27, 2010, 02:33:08 pre podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #12 poslato: Mart 27, 2010, 02:33:18 pre podne »
oces se kladimo?
mislim, i ja sam dugo izgovarao fjodor.
pogledaj klipove gde rusi pricaju o njemu i slusaj kako mu izgovaraju ime.

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #13 poslato: Mart 27, 2010, 02:38:59 pre podne »
Фёдор Миха́йлович Достое́вский
Фёдор Владимирович Емельяненко


Dostojevski se u svakoj knjizi prevedenoj na ovog govornom podrucju "zvao" Fjodor, tako da ti logika nema veze s vezom!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Alistair protiv Barnetta u Dreamu?
« Odgovor #14 poslato: Mart 27, 2010, 02:41:06 pre podne »
pusti ti logiku, nego poslusaj kako rusi izgovaraju.
imena se ne prevode, inace.
mislim, nije sve ovo previse bitno, naravno.