Jul 01, 2024, 02:46:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010  (Pročitano 95795 puta)

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #105 poslato: April 25, 2010, 05:25:58 posle podne »
pa ovde su sitnice i detalji u pitanju ako imas dioptriju preko minus 5,a ne poneses naocare...sve u svemu jedan veliki sampion kao sto je Terzo sigurno ovako nesto nije zasluzio i sta treba da ocekuju takmicari slabijeg renomea kada se njemu ovako sudi
« Poslednja izmena: April 25, 2010, 05:32:00 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #106 poslato: April 25, 2010, 05:32:33 posle podne »
dragi TED pogresno shvacas ja a niti ti neodlucujemo nego suci to reci njima i stim se nositi moras!suci su tu da odluce ne ja i ti;)) hehehehh nit bilo tko na ovom forumu kako su suci odlucili tako je bilo;))

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #107 poslato: April 25, 2010, 05:33:28 posle podne »
Terzo strasno pokraden na osnovu slika koje sam vidio na drugom forumu.Sta se tu moze,izgleda da pravila sudjenja nisu ista za sve.

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #108 poslato: April 25, 2010, 05:37:09 posle podne »
dragi TED pogresno shvacas ja a niti ti neodlucujemo nego suci to reci njima i stim se nositi moras!suci su tu da odluce ne ja i ti;)) hehehehh nit bilo tko na ovom forumu kako su suci odlucili tako je bilo;))
sa cime se nositi da iz takmicenja u takmicenje iste sudije prave budalama i takmicare i gledaoce,e pa zato je ovaj sport tu gde jeste...a moje misljenje o ovim sudijama i savezu je odavo poznato, citaju oni sve ovo nemoj da brines,ali ih bas zabole,jer boze moj ovaj sport zbog njih i postoji. Samo me jedna stvar zanima kakav je osecaj kad tako bezobrazno pokrades nekoga ili kakav je tek osecaj kad okacis oko vrata ne zasluzenu medalju
« Poslednja izmena: April 25, 2010, 05:48:48 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #109 poslato: April 25, 2010, 05:39:28 posle podne »
Terzo strasno pokraden na osnovu slika koje sam vidio na drugom forumu.Sta se tu moze,izgleda da pravila sudjenja nisu ista za sve.

mozes li mi dati link da pregledam slike
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #110 poslato: April 25, 2010, 06:02:11 posle podne »
Drago mi je sto se ne takmičim u BB jer posle tone znoja, pojedenih vlastitih mu.a sto jedem shit a oko mene svi uživaju u čarima hrane, što se uzajmim da napravim formu da bi me tamo neko ko sudi za drugara ili nekog "svog" pokrao.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pera 83

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #111 poslato: April 25, 2010, 06:07:08 posle podne »
meni u opste nije jasno sto zovu Terzu u opste da dolazi covek cak iz Sarajeva,kad se vec zna ko ce da pobedi. A to nije prvi put da se desi gledao sam i Balkansko i Evropsko  kad je bilo i stalno ga zajebu.

Van mreže CrazyVictor

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
  • get big or die tryin...
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #112 poslato: April 25, 2010, 06:14:18 posle podne »
Posto sam bio na takmicenju od pocetka do kraja sto mislim da je trebao da uradi svaki ljubitelj ovog sporta i koji kaze da je karta skupa i da ne vredi , setite se samo koliko ste puta bili na nekoj hebenoj kafi sa nekim cisto reda radi i dali te iste pare !
Da krenemo od organizacije , posto sam rodjen u Beogradu , sramota me je da ona iole mala dvorana Doma Sindikata bude onako jadno popunjena , okrivi bi totalno savez za katastrofalnu organizaciju , tu pre svega mislim na reklamu  pocevsi od postera , a zatim reklamiranja takmicenja , a samim tim i jadnom posetom !

Sramota me je kada vidim kako nam savez funkcionise , pocevsi ko nam je predsednik , a zatim kako sudije sude , pa preko voditelja koji je odradio posao cisto da uzme kintu , novcanih nagrada koje su bedne i sramotne sto pokazuje i sarkasticna reakcija publike na iznos od 100e , price da ce biti i proteini kao nagrada , najave u novinama da ce gost pozer biti Hristomir Hristov ... A bas me interesuje kolika je sudijska dnevnica bila ako neko ima jaja da napise !
 
Ali da se na trenutak zaboravi to sve sto me uzasava u nasem bodybuildingu i da se fokusiram na ono sto je bilo na bini.
Najzad OPEN cup je doneo zanimljivosti neke i dobru konkurenciju i neizvesnost u vecini kategorija.

Juniori - 1. Slovak - zbunio sve , a ledja , noge , pre svega zadnja loza  kojom ni vecina seniora ne moze da se pohvali, da i list takodje . Mozda da je bio u malo manje zaliven , bilo bi ga zanimljivo videti pored Terze i Sase Stankovica !
2. mesto crnogorac dobar potencijal ...

Body classic - Odlicna konkurencija , ali koliko svi navijali za Tozu , realno Djura ga je zasenio , samo tgo izgleda ne prolazi kod sudija vec ko zna sta ! Jovanovic sjajno napredovao cak imao i najbolje grudi u kategoriji i sa njegovom visinom , odusevio barem mene.

Zene bodybuilding - Branislava pobedila Milku , mozda samo zbog nekih drugih stvari sto nemaju veze sa sportom , ali dobro...
Body fitness - sve jasno i realno
fitnes - Bojana je cudo ! Svaka cast !
Veterani - Madjar sjajan i drago mi je bilo videti treceplasiranog italijancica koji u pozira u stilu F.Zane-a
Muski bodybuilding - sve kategorije prosle kako treba , do apsolutne gde sam patriotski navija za Stanka , ali priznajem da je Terza bio bolji , ali ne mnogo koliko svi pricate , po mneni je Djura vise ostecen , ali to ociglledo ovde ne sme da se napise .

Pohvalio bi i Djuru i Terzu koji su prihvatili poraz na pravi nacin i ako ga a nisu zasluzili , ali tu oni ne mogu nista i momci svaka vam cast !

sve u svemu vrfedelo je 5h gledanja i da je srece da se nesto promeni , pa da nagrade budu vece , pravednost sudija , ali to je ocigledno borba sa vetrenjacama !

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #113 poslato: April 25, 2010, 06:22:22 posle podne »
Citat
Body classic - Odlicna konkurencija , ali koliko svi navijali za Tozu , realno Djura ga je zasenio

realno, ako je neko sredio trbusnjake max u toj kategoriji, onda je to djura...!!!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #114 poslato: April 25, 2010, 06:28:55 posle podne »
nije problem Djurina forma, problem je sto je u pitanju bodyclassic,mislim da je Djura pogresio kategoriju


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Pera 83

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #115 poslato: April 25, 2010, 06:31:56 posle podne »
Ma Djuka je bio isecen kao zilet,a za trbusnjake glup pricati covek je ZISKA ;D

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #116 poslato: April 25, 2010, 07:23:37 posle podne »
gde mogu da se vide slike ?????

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #117 poslato: April 25, 2010, 07:31:45 posle podne »
Bice ih ovde..

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #118 poslato: April 25, 2010, 08:02:38 posle podne »
vidio sam par slika po slikama JA DA SUDIM ;D DAO BI TERZI NAJJJACI JE ALI NEODLUCUJEMO MI NEGO SUCI DRAGI MOJI BILDERI!!!
suci su odlucili tako a ako su terzu namjerno pokrali ovo je covjeku jos jaca motivacija da ce im dogodine jeb..ti znanje jer to je on pokazao svaki put...jer on sve jeb.... i jebenije izgleda dominira balkanom tata je mata:))samo sto suci rade to je njihovo vidim neslaze se vecina na forumu sa sudjenjem  zamislite kako je takmicarima.. :-\ al to ce ih motivirati nece ih slomiti ojacat ce jos a taj ako je dobio nezasluzeno pehar toga ce to slomiti....olabaviti:)) vjerujem u buducnosti da ce biti regularnije ali ja da sudim prvo prekidati slobodni pozing to nikakoooooooo iiiiiiii apsolutna terzi ovo ostalo...o tome po tome moje misljenje je to al suci su vec odsudili:))hahah ja sto je tu je ;)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #119 poslato: April 25, 2010, 08:23:07 posle podne »
Presmesno je da se nakon svakog takmicenja vodi polemika...kako je neko pokraden, kako je organizacija sranje, kako su sudije lopovi...i uvek ista prica! Morate se pomiriti da u sportu ne pobedjuju najbolji,a pogotovu ne u ovom gde je sve relativno...ili jos bolje receno odokativno. Misljenja su podeljana pa samim tim nikada se nece desiti da ne bude svega ovoga sto sam naveo u prvoj recenici i da svi sa takmicenja odu sretni!
Kada to budete shvatili mocicete da pratite ovaj sport ili da se bavite njim...u suprotnom uvek cete padati u nesvest nakon svakog takmicenja!
P.S.Pojedince bih zamolio da mi ne salju nikakve PM poruke o svemu gore navedenom...moje misljenje o ovom takmicenju je totalno nebitno jer na njemu nisam ni bio (usput me i ne interesuje ko je trebao da bude bolji ili da izgubi...sudije su rekle svoje i to se ne moze promeniti)! Okrenite se lepsoj strani ovog sporta i uzivajte u njemu! ;)
Jos fotografija sa takmicenja ce biti postavljene vrlo brzo ovde i jos veca i kompletnija galerija na www.x3mgym.com u rubrici aktuelnosti!