Septembar 17, 2024, 04:22:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Moj Plan  (Pročitano 2550 puta)

Van mreže sasa85

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
  • Mir sa savješću, mir sa celim svetom
Moj Plan
« poslato: Jun 21, 2010, 02:39:17 posle podne »
Pokusat cu ovako

3x sedmicno po 1,5 h teretana sa manjim težinama.... ( lakši tegovi a više ponavljanja )
2x cardio po 40 min

Što se tiče ishrane tu je problem sada je post tako da za 3 glavna obroka ide tuna, oslić, sardina ili lignje
Povrća dosta( salate),pirinač, žitarice,

Težina 87 kg, Visina 175cm, obim struka 102, grudi 94cm, kukovi(karlica)92cm :D da umreš od smeha kada me ugledaš....

Pokušat ću da skinem to salo sa stomaka..... mada imam problem sa rezistencijom inzulina.....

Uzimat ću omega3 kapsule, i 12vitamina, 12 minerala

Molim komentar


Imam 26g ;)
Trudi se uvek da budeš pravedan i da govoriš istinu.I ne moj se bojati osude drugih. Jer osuda je samo za vreme.U ovom vremenu možda će te osuđivati, a u nekom drugom poštovati i citirati...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Moj Plan
« Odgovor #1 poslato: Jun 21, 2010, 02:40:29 posle podne »
Citat

3x sedmicno po 1,5 h teretana sa manjim težinama.... ( lakši tegovi a više ponavljanja )

 ;D ;D ;D ;D

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Moj Plan
« Odgovor #2 poslato: Jun 21, 2010, 03:02:48 posle podne »
Manje tezine a vise ponavljanja, za def je notorna glupost.
1.5h provesti u teretani, a raditi tegove, takodje.
Kardio 2x, malo
Ishrana, uzas
Rezistencija insluina, ne moze da bude izgovor za tu debljinu i takav izgled
Sta treba da uradis, da iscitas podforume ishrana, trening i suplementacija i da se javis za 10 dana

Van mreže sasa85

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
  • Mir sa savješću, mir sa celim svetom
Odg: Moj Plan
« Odgovor #3 poslato: Jun 21, 2010, 03:16:49 posle podne »
Citat
Manje tezine a vise ponavljanja, za def je notorna glupost.
1.5h provesti u teretani, a raditi tegove, takodje.
Kardio 2x, malo
Ishrana, uzas
Rezistencija insluina, ne moze da bude izgovor za tu debljinu i takav izgled
Sta treba da uradis, da iscitas podforume ishrana, trening i suplementacija i da se javis za 10 dana

Manja težina tako mi je rekao profa sa medicinskog faxa koji predaje fiziologiju ishrane i sporat.....

Ja niti  hoću niti mogu da se bavim bb ( ali nemam nameru da se tebi ispovedam zašto i kako) Peđa zna moju zdravstvenu problematiku....

a sta se radi u teretani ako se ne dižu tegovi ..........
Ishrana znam da je uzas ali život je takav........od 12.07 bit će tu i msa mleka sira jaja......

Citat
3x sedmicno po 1,5 h teretana sa manjim težinama.... ( lakši tegovi a više ponavljanja )

Koliko ti tenssa preporučuješ sedmično treninga u teretani i koliko da traje taj trening, Neću da nabijam mišiće samo da
skinem kilograme i budem fit........

Onaj ko ne želi da pomogne neka džaba ne piše Hvala.....( pametnjakovića ima dosta u teretani tako da vas više nije potrebno, a pretežno su to nekakvi kvazi sportisti)
Trudi se uvek da budeš pravedan i da govoriš istinu.I ne moj se bojati osude drugih. Jer osuda je samo za vreme.U ovom vremenu možda će te osuđivati, a u nekom drugom poštovati i citirati...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Moj Plan
« Odgovor #4 poslato: Jun 21, 2010, 03:33:38 posle podne »
PA jedan dan jedna grupa misica, znaci 5x sedmicno je najbolje.

Nemoj da sebi stvaras vrmenska ogranicenja u vezi treninga vec napravi sebi plan koje ces vjezbe raditi, u koliko serija i ponavljanja i kolika ce biti pauza izmedju serija i vjezbi i po tome radi...

Van mreže sasa85

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
  • Mir sa savješću, mir sa celim svetom
Odg: Moj Plan
« Odgovor #5 poslato: Jun 21, 2010, 03:39:39 posle podne »
Hvala
Trudi se uvek da budeš pravedan i da govoriš istinu.I ne moj se bojati osude drugih. Jer osuda je samo za vreme.U ovom vremenu možda će te osuđivati, a u nekom drugom poštovati i citirati...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Moj Plan
« Odgovor #6 poslato: Jun 21, 2010, 04:30:08 posle podne »
PA jedan dan jedna grupa misica, znaci 5x sedmicno je najbolje.

Nemoj da sebi stvaras vrmenska ogranicenja u vezi treninga vec napravi sebi plan koje ces vjezbe raditi, u koliko serija i ponavljanja i kolika ce biti pauza izmedju serija i vjezbi i po tome radi...
X2

Ali gledaj da ne traje vise od 40-50 min. jer mislim da je to sasvim dovoljno za jednu partiju.
1,5 sat je stvarno previse.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Moj Plan
« Odgovor #7 poslato: Jun 21, 2010, 04:39:55 posle podne »
Vidi mozes da pametujes, no nebitno, ja sam ti fino rekao da ono sto si napisao ne valja...s obzirom da imas zdravstveni problem, samim tim bi trebalo ozbiljnije da shvatis sta sam ti napisao ( been there, done that )....radi kako ti volja...u svakom slucaju zelim ti brzo ozdravljenje
Pozz...

Van mreže Gluteus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Moj Plan
« Odgovor #8 poslato: Jun 21, 2010, 05:50:45 posle podne »
Posto imas 26 god tvoj max puls je 194,da bi smrsao treba ti ciklicna aerobna aktivnost(bajs,trcanje,roleri,brzo hodanje...)intenziteta 60-70%(sto znaci da puls treba da ti bude oko 120,125)u tom rezimu ces najbolje sagorevati masti.Popij crnu kafu bez secera pola sata pre fizicke aktivnosti jer tada lipidi(masti)izadju iz depoa nakon 10 min i koriste se kao gorivo.Posto planiras i teretanu preporucujem ti 3-4 nedeljno da ovo praktikujes,a teretana 2x...Sto se tice treninga treba da bude iskljucivo kruzni,a nikako parcijalni i da se sastoji od 8-10 vezbi sa po 10-12 ponavljanja,a intenzitet je od 40-70%...
Srecno!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Moj Plan
« Odgovor #9 poslato: Jun 21, 2010, 08:25:56 posle podne »
kukovi 92cm a struk 102cm:D
kod mene obrnuto kukovi 88cm a struk 78cm:D
samo cepaj i nestace stomak;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže sasa85

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
  • Mir sa savješću, mir sa celim svetom
Odg: Moj Plan
« Odgovor #10 poslato: Jun 21, 2010, 08:57:01 posle podne »
Hvala momci na savetima.....sad sam razgovarao sa bratom od moje koleginice  koji je trener kick boxa i on mi je takođe rekao da idem
Ponedeljak-kružni
utorak- trcanje do 45min 130 puls
sreda-kružni
četvrtak-kružni
petak-do 45min 130 puls
subota- kružni

Dok se ne potroši nešto masnog tkiva, a poslije nakon mesec dva da idem parcijalni.......

Hvala na savetima sutra ću vidjeti sta nudi teretana pa javljam, nadam se da ćemo i dalje sarađivati.....
Trudi se uvek da budeš pravedan i da govoriš istinu.I ne moj se bojati osude drugih. Jer osuda je samo za vreme.U ovom vremenu možda će te osuđivati, a u nekom drugom poštovati i citirati...

Van mreže Gluteus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Moj Plan
« Odgovor #11 poslato: Jun 21, 2010, 10:32:56 posle podne »
Za pocetak ti je moj savet da vise imas aerobije,ali kako hoces...

Van mreže sasa85

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
  • Mir sa savješću, mir sa celim svetom
Odg: Moj Plan
« Odgovor #12 poslato: Jun 24, 2010, 12:05:43 pre podne »
Ok.
Citat
Posto imas 26 god tvoj max puls je 194,da bi smrsao treba ti ciklicna aerobna aktivnost(bajs,trcanje,roleri,brzo hodanje...)intenziteta 60-70%(sto znaci da puls treba da ti bude oko 120,125)u tom rezimu ces najbolje sagorevati masti.Popij crnu kafu bez secera pola sata pre fizicke aktivnosti jer tada lipidi(masti)izadju iz depoa nakon 10 min i koriste se kao gorivo.Posto planiras i teretanu preporucujem ti 3-4 nedeljno da ovo praktikujes,a teretana 2x...Sto se tice treninga treba da bude iskljucivo kruzni,a nikako parcijalni i da se sastoji od 8-10 vezbi sa po 10-12 ponavljanja,a intenzitet je od 40-70%...
Srecno!
Evo ići cu ovako za početak pa vidjet ćemo sta se dešava...... Bajs 4 puta sedmični a teretana isto 4 puta.......
Danas se trčalo.... teretana nije radila ne znam iz kog razloga seljaci su zatvorili bez najave a na mobitel se nisu javljali ( mada kod nas je to česta pojava)

Sutra ću okačiti plan.....
« Poslednja izmena: Jun 24, 2010, 12:09:15 pre podne sasa85 »
Trudi se uvek da budeš pravedan i da govoriš istinu.I ne moj se bojati osude drugih. Jer osuda je samo za vreme.U ovom vremenu možda će te osuđivati, a u nekom drugom poštovati i citirati...