Jul 03, 2024, 05:37:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: pitanja u vezi upale misica  (Pročitano 32873 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #30 poslato: Mart 05, 2011, 09:59:50 pre podne »
sve oni znaju al neke stvari nece kazu dok ne platis :D

Klen ukucaj clenbuterol hydrocloryd na gugl i citaj,mada mislim da na forumu imas sve relevantno sto treba da znas o njemu.

a aas...imas onu seriju anabolic 2006,7 itd itd ,mada najvise ces nauciti iz prica bildera realno :) ja sam toliko toga procitao o aas i koriscenju,i svaki dan mi nesto pobije neko znanje iz knjige :D  tu je praksa mama,tj. prakticari :) ne u smislu probaj :D nego pitaj one koji su probali i znaju zasto i sta su uzimali. Opet,forum je pun iskustava.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #31 poslato: Mart 05, 2011, 10:05:44 pre podne »
Citat
ja sam toliko toga procitao o aas i koriscenju,i svaki dan mi nesto pobije neko znanje iz knjige Cheesy  tu je praksa mama,tj. prakticari Smeško ne u smislu probaj Cheesy

kao sto nelle kaze
MASA JE MAMA
a ja kezem
EMPIRIZIAM JE MAMA i TATA haha

Van mreže FIKI

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
  • 3. smena zauvek! :D
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #32 poslato: Mart 05, 2011, 10:19:43 pre podne »
Anabolic resrc procitao dvaput, sve postove o clenu na vise foruma, savrseno ne zelim da probam, zelim da naucim, price rekla kazala, nisam pristalica toga, prvenstveno zato sto se dosad nisam sretao sa korisnicima clena mano a mano, da od njih direktno dobijem insight. Uglavnom potrudicu se vise, hvala na smernicama, nesto preporucujes i iz oblasti proucavanja hormona, reakcije indukcija itd?
Ne treba prezati nego se NA-prezati.

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #33 poslato: Mart 05, 2011, 10:44:42 pre podne »
od previse faktora.neki ljudi imaju takvu neuronsku mrezu da cak nemaju upale duze od 4 sata  a opet napreduju,meni recimo upala nije dolazila skoro nikada u ramena a to mi je fakticki uz ledja najbolja partija. Komplikovani su neuroni mnogo :)

ista stvar,..ali sto duze treniram, sve bolje znam sta i kako mi odgovara, tako da nema skupine koju ne uspijem da upalim, ..ali bas da upalim.
Samo sto sad puno brze i prodju nego prije,zbog puno bolje ishrane..

a jel ima tih clanaka/knjiga na nasem jeziku.
Imam ja i od polikvina i thib-a,..samo sto nije to to kad je na engleskom :D
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #34 poslato: Mart 05, 2011, 10:59:23 pre podne »
Anabolic resrc procitao dvaput, sve postove o clenu na vise foruma, savrseno ne zelim da probam, zelim da naucim, price rekla kazala, nisam pristalica toga, prvenstveno zato sto se dosad nisam sretao sa korisnicima clena mano a mano, da od njih direktno dobijem insight. Uglavnom potrudicu se vise, hvala na smernicama, nesto preporucujes i iz oblasti proucavanja hormona, reakcije indukcija itd?

lepo
a sta je tvoj konrketno pitanje?

Van mreže FIKI

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
  • 3. smena zauvek! :D
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #35 poslato: Mart 05, 2011, 11:11:29 pre podne »
Konkretno, petljanje sa testosteronom, insulinom to aj da kazem da znam kako se proizvode sta rade i tako, bla bla bla, sad zanima me ono petljanje sa tiroidnom zlezdom i td, isto tako malo i o adrenalinu i onom drugom djavolu. Moze tako? Gdin Petrovic, sad jasnije?
Ne treba prezati nego se NA-prezati.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #36 poslato: Mart 05, 2011, 12:41:26 posle podne »
sada je tek komplikovano
neznam kakve veze imaju sve ove teme (koje su bdw bas male i mogu se obraditi u dva ili tri posta) a pogtovo me zanima ovo oko toridine zlezde,adrenalina i onog treceg djavola?
ja koiko mogu da shvatim da ti NE POZNAJES ELEMENTARNE STVARI a vec si poceo da se raspitivas o nekim koje su ti daleke milion svetlsonih godina
jer npr pitanje
sta zelis da znas o teststorenu ti ces odgovriti sve
e to onda povlaci to da bi ovde trebali da uradimo katedru i da radimo samo za tebe (pored svega onoga sta je ispracno na tu temu) i da forum narednih 3 godine posvetimo samo tamo?

Gsin R FIKI sada jasnije nesto?
« Poslednja izmena: Mart 05, 2011, 02:28:44 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #37 poslato: Mart 05, 2011, 12:45:42 posle podne »
Anatomija nervnog sistema kao nesto strucnije.Mada super bi bilo neki presek sa miologijom da se vidi uzajamno delovanje aksona i miofibrila tj. snopova miofibrila.Nadji neku dobru knjigu iz anatomije misica (miologija) i citaj :) trebalo bi sve da se tu nadje :)

Kineziologija isto,posto se tu poblize izucava ceo sistem pokreta a ne samo pojedinacni sistemi tipa samo msic ili samo kosti,vec uzajamne funkcije svega da se napravi pokret (blabla kontam da smorim ljude kad zvucim ko neki profa ebeni :D :)


 Sacu probati da nadjem neke clanke na ovu temu koje sam davno citao a pisali Polikvin i Thibadeu jer je tu malo pojasnjeno a ne tako shturo strucno.

ovo su sve dicipline koje se bave filipe POKRETIMA,misicma,snopovima i svim ostalom i nemaju nikakve veze sa upalama i stvaranju mlecne kiseline i razlozma za stvarenje iste
ovo ukoliko cita neko kome odista nije potrebe ali ni u jednom elemetnu (npr tebi ili nama) je odista glupo
lepo je od tebe sto na brzinu nadjes neke stvari pa objasnis ili slicno ali pricati o miofribilima i milologji zarad pitanja o upali misica i kreati u izuidavanje necega sto rade magsitri je u njamanju ruku pateticino
a tako sam i mislio da su poliquin i tabi poceli da pisu i o kinzelolgoji,filozlgoji,kineziterpaiji itd a oni nutricioniosti....mashala...mashala!!
ali dobro
lova je lova pa ako treba za godinu dana ce tibi da pise o rasplodnji krmaca u severnom joksiru pa ce mo to da uzmemo kao facat u izgradnji msicne mase samo zato sto je on tibi i carli

jbt da covek ne poveruje
« Poslednja izmena: Mart 05, 2011, 12:47:45 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #38 poslato: Mart 05, 2011, 04:04:49 posle podne »
Ma nisam pricao o njima dvojci,rekoh oni nesto uprostise :D kao sto za vezbaca mozes reci : Uzmi mericu wheya psole treninga. ILi munmozes reci :Insulinska osetljivost psoel treninga je najveca,te se peptidni lanci.... :D Tipa taj clanak sma citao pre tri god,a na miologiju i fiizologiju itd. onanisem zadnje 2 god :D Mislim zanumljivo mi je,nevezano za bodibilding.Covek ej pitao gde to mzoe citati ja sma mu smao preneo.Ne mislim da je potrebno zamarati se sto ti kazes magistarskim radovima i doktoratima citanjem da bi neko bio dobar bb. Ja to citam jer mi je neverovatno zanimljivo koliko recimo stvari je potrebno da se desi u telu da ja uzmem kaziprst i otkucam jedno slovo,sta se sve epokrene,hormoni,tetive....ko sto rekoh ja orgazmiram citajuci ahahah :D


Kao sto sam i napisao,potreban je presek svih tih oblasti jer ne postoji knjiga " Upale u bodibildingu " :D Neko procita dovoljno o misicima,o nervima,o vezbanju,hipertrofiji i onda kada poveze sve to moze dobiti odgovor.Samo sam na to mislio :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #39 poslato: Mart 06, 2011, 05:53:34 pre podne »
a pa da
bilo bi lkepo da ima knjiga
"upale misica u bb"
mada iskreno,kako je krenulo u opste me ne bi cudilo da i to neko izbaci u skorije vreme

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #40 poslato: Mart 06, 2011, 12:45:52 posle podne »
Jel moguce da covek ima upalu do te granice da ne moze da vozi kola? Moj teca kaze da je prvu nedelju teretane ostavljao kola ispred teretane i isao kuci peske, nmg u to nikad da poverujem.. :D
A ja jedino nikad nisam imao upalu ramena, aili bas nikad... Ledja jesam, ali i njih redje....

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #41 poslato: Mart 06, 2011, 12:52:05 posle podne »
Jel moguce da covek ima upalu do te granice da ne moze da vozi kola? Moj teca kaze da je prvu nedelju teretane ostavljao kola ispred teretane i isao kuci peske, nmg u to nikad da poverujem.. :D
A ja jedino nikad nisam imao upalu ramena, aili bas nikad... Ledja jesam, ali i njih redje....

Nije on imao upalu cim je mogao kuci peske... :D :D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #42 poslato: Mart 06, 2011, 03:25:48 posle podne »
Jel moguce da covek ima upalu do te granice da ne moze da vozi kola? Moj teca kaze da je prvu nedelju teretane ostavljao kola ispred teretane i isao kuci peske, nmg u to nikad da poverujem.. :D
A ja jedino nikad nisam imao upalu ramena, aili bas nikad... Ledja jesam, ali i njih redje....

A ja mislim da su te price sa upalama cesto klasicna proseravanja, kao vezbao sam pa sad dva dana lezim u krevetu i ne mogu da ustanem. Posebno ako su u pitanju male misicne partije. 

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #43 poslato: Mart 06, 2011, 07:35:40 posle podne »
Jel moguce da covek ima upalu do te granice da ne moze da vozi kola? Moj teca kaze da je prvu nedelju teretane ostavljao kola ispred teretane i isao kuci peske, nmg u to nikad da poverujem.. :D
A ja jedino nikad nisam imao upalu ramena, aili bas nikad... Ledja jesam, ali i njih redje....

Moguće, ja sam u srednjoj školi imao takve da nisam bio u stanju da podignem normalno kredu i sunđer a da ne stenjem, silazim sa stepenica kao invalid, ustajem iz kreveta sa strane (upala trbušnjaka) ali to mi se uglavnom dešavalo kad nakon duge pauze počnem opet sa treninzima.
I dan danas imam skoro svake nedelje neku upalu mišića, ne tako intezivnu ali imam.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: pitanja u vezi upale misica
« Odgovor #44 poslato: Mart 06, 2011, 10:46:16 posle podne »
kada sam na insu i aas u isto vreme imam preboelsno jake upale propracene grcevima non stop,prvi dan posle ardjenja nogu kunem se majkom ne mogu da mrdnem.Treba mi 5minuta da odem do wc.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure