Jun 29, 2024, 07:36:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...  (Pročitano 27133 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #60 poslato: Jun 29, 2006, 12:41:25 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: THEROCK
Od ponedeljka treba da krenem sa tribulusom da bi povratio nivoe testa posle ciklusa. Zanimama me da li je bolje da uzimam 2 puta dnevno ujutru i uvece po 3 kaps ili 3 puta po 2 kaps i koliko dana da uzimam. Resio sam da uzmem DYMATIZE-om posto svi kazu da je ok. Da ne experimentishem sa biotekom posto neki kazu super neki kazu nije za k.....
Remetik odakle tebi da od tribulusa kosa slabi i rastu dlake po ledjima? Koliko sam uspeo da provalim niko se do sad nije zalio na to
..podeli ga na cak 3 dnevne doze..


    Malo sam iskarikirao... MAda sam stvarno u tri meseca, koliko sam ga uzimao izgubio malo kose i prilicno omaljavio, ne mora da ima direktne veze sa njim, ali eto. Razlog iz kog ga ti uzimas je nesto sasvim drugo i koliko sam ja upucen tu je Tribulus Ok. Uzimao sam ga u drugu svrhu i uopste nisam bio zadovoljan. Uopste, suplementima bez upotrebe AAS, neracunajuci pri tom dodatnu ishranu i preparate za preventivu i lecenje... Mislim, pre svega,  na preparate za povecanje snage i misicne mase. Treba ih dugo uzimati, skupi su i svakako stetni ( Moraju biti). Tako da je bolje dva puta godisnje odraditi neku ozbiljniju kuru, nego smarati se i dzabe trositi novac. To je moje misljenje!!!

Van mreže boban

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #61 poslato: Jun 29, 2006, 01:31:28 posle podne »
Ja sam pre nekog vremena dao uzorak glutamina od Biotech-a drugarici da se malo "igra" na poslu.Inace radi u laboratoriji u jednoj prehrambenoj fabrici.Rezultat (nezvanicno) je sledeci:L-glutamina 77%,ostalo 23%.Ovo "ostalo" nismo trazili sta je tako da nemogu reci jesu necistoce ili neki "punjac" kako Ameri kazu.

Van mreže boban

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #62 poslato: Jun 29, 2006, 01:40:44 posle podne »
Nije problem sto je to 77%,i dalje je to glutamin,samo uzmes malo vise po porciji.Problem je nesto drugo.1) sta je u onih 23% 2) glutamin te cistoce kosta od 7 do 14$/kg na veliko.Zasto mi placamo 50$?

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #63 poslato: Jun 29, 2006, 01:43:11 posle podne »
Citat: boban
...ostalo 23%.Ovo "ostalo" nismo trazili sta je tako da nemogu reci jesu necistoce ili neki "punjac" kako Ameri kazu.


Zasto niste trazili sta je?

Van mreže boban

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #64 poslato: Jun 29, 2006, 01:57:22 posle podne »
Zato sto treba vise vremena kada trazis nesto sto je nepoznato,odnosno sto ne pise u sastavu pa treba sve proveriti a to nije bas zgodno kad sef moze da te ulovi :)

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #65 poslato: Jun 29, 2006, 02:42:14 posle podne »
Pa jel' planirate i "ostalih" 23% da proverite? :)

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #66 poslato: Jun 29, 2006, 02:49:32 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: THEROCK
Od ponedeljka treba da krenem sa tribulusom da bi povratio nivoe testa posle ciklusa. Zanimama me da li je bolje da uzimam 2 puta dnevno ujutru i uvece po 3 kaps ili 3 puta po 2 kaps i koliko dana da uzimam. Resio sam da uzmem DYMATIZE-om posto svi kazu da je ok. Da ne experimentishem sa biotekom posto neki kazu super neki kazu nije za k.....
Remetik odakle tebi da od tribulusa kosa slabi i rastu dlake po ledjima? Koliko sam uspeo da provalim niko se do sad nije zalio na to
..podeli ga na cak 3 dnevne doze..

Ok generale delicu ga u tri doze po 2 tabl

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #67 poslato: Jun 29, 2006, 02:56:46 posle podne »
Citat: remetik
Citat: pedjos
Citat: THEROCK
Od ponedeljka treba da krenem sa tribulusom da bi povratio nivoe testa posle ciklusa. Zanimama me da li je bolje da uzimam 2 puta dnevno ujutru i uvece po 3 kaps ili 3 puta po 2 kaps i koliko dana da uzimam. Resio sam da uzmem DYMATIZE-om posto svi kazu da je ok. Da ne experimentishem sa biotekom posto neki kazu super neki kazu nije za k.....
Remetik odakle tebi da od tribulusa kosa slabi i rastu dlake po ledjima? Koliko sam uspeo da provalim niko se do sad nije zalio na to
..podeli ga na cak 3 dnevne doze..


    Malo sam iskarikirao... MAda sam stvarno u tri meseca, koliko sam ga uzimao izgubio malo kose i prilicno omaljavio, ne mora da ima direktne veze sa njim, ali eto. Razlog iz kog ga ti uzimas je nesto sasvim drugo i koliko sam ja upucen tu je Tribulus Ok. Uzimao sam ga u drugu svrhu i uopste nisam bio zadovoljan. Uopste, suplementima bez upotrebe AAS, neracunajuci pri tom dodatnu ishranu i preparate za preventivu i lecenje... Mislim, pre svega,  na preparate za povecanje snage i misicne mase. Treba ih dugo uzimati, skupi su i svakako stetni ( Moraju biti). Tako da je bolje dva puta godisnje odraditi neku ozbiljniju kuru, nego smarati se i dzabe trositi novac. To je moje misljenje!!!


U potpunosti se slazem sa tobom. Bolje odradi 2 kure godisnje i da bar znas za sta si potrosio pare i za sta si rizikovao. Mada po meni nije prevelik rizik ako se odrade 2 ciklusa godisnje ali da se odrade kako treba. Sad sam ovo odradio prvi put i zadovoljan sam nabacio nekih 10-ak kg a nezeljena dejstva nisam osetio. Moglo je i bolje ali i ovako sam zadovoljan. Neko ko se ne bavi profesionalno i nema takmicarskih ambicija ako koristi umerene doze 2 puta god i uz odgovarajucu zastitu rizik od nezeljenih posledica je stvarno minimalan. Tako da od tribulusa neces napredovati bog zna sta ali ko je protivnik aas i to ce biti bolje nego nista

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #68 poslato: Jun 29, 2006, 07:06:47 posle podne »
jedno pitanje...a sta mozes da rizukujes sa upotrebom priordnih preparat..

moci..na sta ovo lici sada.......

nemopjte da vam jezik bude brzi od mozga...

kakav rizik ti imas od upotrebe glm,kreatina,animala..chargea,trubilusa..

i kava je to glupost uporedjvitai nesto sa lekovima od koijh mozes da ostetis zdravlje do kraja zivota..

razmislite

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #69 poslato: Jun 29, 2006, 08:46:43 posle podne »
Citat: boban
Ja sam pre nekog vremena dao uzorak glutamina od Biotech-a drugarici da se malo "igra" na poslu.Inace radi u laboratoriji u jednoj prehrambenoj fabrici.Rezultat (nezvanicno) je sledeci:L-glutamina 77%,ostalo 23%.Ovo "ostalo" nismo trazili sta je tako da nemogu reci jesu necistoce ili neki "punjac" kako Ameri kazu.


"pre nekog vremena" - jel dok je jos bio stari BioTech ili ovaj "novi" ?

Van mreže boban

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #70 poslato: Jun 29, 2006, 09:02:48 posle podne »
Stari,ona bela kutija

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #71 poslato: Jun 29, 2006, 09:07:59 posle podne »
Citat: boban
Stari,ona bela kutija


aha, fino. odlican info u svakom slucaju. mogao bi jos ponesto da proturis drugarici da se "igra"  :)

Van mreže boban

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #72 poslato: Jun 30, 2006, 12:14:30 pre podne »
Pokusacu,mada necu da forsiram,jos da izgubi posao zbog mene.Ipak je zabranjeno donositi privatne uzorke kod njih u lab.Ovo me je zanimalo jer je glutamin prilicno skup na mesecnom nivou pa da proverim gde moze da se ustedi.

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #73 poslato: Jun 30, 2006, 03:43:17 pre podne »
Citat: boban
Pokusacu,mada necu da forsiram,jos da izgubi posao zbog mene.Ipak je zabranjeno donositi privatne uzorke kod njih u lab.Ovo me je zanimalo jer je glutamin prilicno skup na mesecnom nivou pa da proverim gde moze da se ustedi.


mislim da BioTech uopste nije jeftin, posebno taj njihov glutamin, evo 500 grama je oko 2400 dinara, a ista ta kolicina od recimo Prolaba je 3000 dinara. S obzirom da se BioTech pravi u Madjarskoj (neka me neko ispravi, ali ono Made in Germany nema veze sa Nemackom), tako da su troskovi transporta minimalni posto se muti tu u komsiluku. Sad ne znam kolika je nabavna cena toga? Recimi onaj creatine u kesici, economy pack je 800 din u radnji, sta mislite koliko je onda nabavna cena ? 400 din. mozda manje ?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #74 poslato: Jun 30, 2006, 07:44:37 pre podne »
Citat: pedjos
jedno pitanje...a sta mozes da rizukujes sa upotrebom priordnih preparat..

moci..na sta ovo lici sada.......

nemopjte da vam jezik bude brzi od mozga...

kakav rizik ti imas od upotrebe glm,kreatina,animala..chargea,trubilusa..

i kava je to glupost uporedjvitai nesto sa lekovima od koijh mozes da ostetis zdravlje do kraja zivota..

razmislite


 Sad si me bacio u totalnu dilemu... Ja sam dosao do zakljucka konsultujuci se sa ljudima koji su tvoje kolege i koje ti jako dobro poznajes... Sad vise ne znam ni sam... :?:  :!: