Jul 05, 2024, 06:53:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...  (Pročitano 27275 puta)

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #15 poslato: Jun 23, 2006, 10:57:34 posle podne »
LABRADA je jedina firma na svetu koja se reklamira ovako: "ONO STO JE NA ETIKETI,TO JE I U BOCI"! This is END of this story! 8)
A vi izvucite pretpostavku sta to znaci u USA...ako nije tako svako moze da odnese bilo koji proizvod na analizu i da im bukvalno uzme milione!  :!:

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #16 poslato: Jun 24, 2006, 12:09:17 posle podne »
Samo da vec neko postavio i ovu temu...
Ja mislim da vicina clanova ovog foruma kao ja ne bavi se bobdibildingom na pofi nivo. Pa zato mozda jer ili nemaju vremena, ili zbog kesha...recimo, ja ne bi dostupio sebi tako skupe proizvode kao npr. LAB. Sup. Ch...dobro, to je drugi stvar ako bi imao...
I kad neko kupi kreatin od BIOTecha, pa mu dobro radi, kako sam vec napisao i mom drugaru, zasto odmah svi kazu da je smece...
I zastava je smece, ali i ja vozim zastavu jer nemam para za bolji..ide dobro, i lako se nadje delove kad pokvari :D
u stvari sad sam uzeo tribulus od dymatiza..svaki dan uzimam 3 kapsule, malo sam povecao dozu. Pa sam kupio od sciteca, na koji pise 90 posto saponin content, i kupio sam od biotecha...pa cu napisati kako su ove stvari radili.
Uzeo sam od sciteca attack, jer sa srebrno karticom kosta 2,5hiljade, mondogo jeftinije nego xpand...dobro..da bi imao kesha...ali ja mislim, vecina ljudi ovde su koristili ili universal ili scitec, dok nisu bili u prodaji proizvode od dymatiza i sl...
da, mozda steti, mozda je smece nekim firmama kreatin, i steti organizam..a sat je onda sa steroidima...mnogi su vec uvde nisu naturali, pa ja mislim da a.s. vise stetu organizam, nego bilo kakvo smece od natural stvari...
Ja sam hteo samo da kazem...da ako od @losije@ firme neki su uzeli suplemente, pa su dobile dobre rezultate, onima jesu oni bolji, a za one koje imaju para....to je druga prica...evo ako vec boris havli do boga za labradu i kaze da je za njega najbolji tribulus od biotecha....
Ja sam uzeo sve od sciteca, jer na to imam srebrne cene, i ovako su me dostupne i izolati i gaineri, i tribulus, i njihov kreatin. Pa sad cu da vidim u stc=vari kako ce raditi @naj@ stvari od malo loshe firme...

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #17 poslato: Jun 24, 2006, 12:10:47 posle podne »
Citat: BORIS
LABRADA je jedina firma na svetu koja se reklamira ovako: "ONO STO JE NA ETIKETI,TO JE I U BOCI"! This is END of this story! 8)
A vi izvucite pretpostavku sta to znaci u USA...ako nije tako svako moze da odnese bilo koji proizvod na analizu i da im bukvalno uzme milione!  :!:

uzme milione? 8O
to mislis, da recimo kupitcu proteine nekih firma, pa na analizu, i ako recimo nije unutra izolat, dobit cu neku pare za stetu :twisted:

Van mreže boban

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #18 poslato: Jun 24, 2006, 02:05:55 posle podne »
Svaki proizvod koji se proizvede/uveze ide na neku analizu u laboratoriju(VMA,ZZZ...).Sad,nisam siguran sta tamo ispituju,sastav ili samo stetne materije ali mislim da nije veliki problem fotokopirati izvestaj pa istaci negde ili deliti uz svaki proizvod,cisto da se ljudi uvere.Posto se to ne desava razlozi mogu biti: 1) niko se nije setio, 2) nije dozvoljeno (?), 3)nesto se krije 4) ...

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #19 poslato: Jun 24, 2006, 02:07:54 posle podne »
Citat: boban
Svaki proizvod koji se proizvede/uveze ide na neku analizu u laboratoriju(VMA,ZZZ).Sad,nisam siguran sta tamo ispituju,sastav ili samo stetne materije ali mislim da nije veliki problem fotokopirati izvestaj pa istaci negde ili deliti uz svaki proizvod,cisto da se ljudi uvere.Posto se to ne desava : ili se niko nije setio,ili nije dozvoljeno (?) ili se nesto krije...

Ili nekog boli k.... za tim kao recimo mene. Znam sta je brand name i toga se drzim. Over and Out ;)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže boban

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #20 poslato: Jun 24, 2006, 02:10:38 posle podne »
"Brand name" se placa,ne nastaje samo od sebe(kako mi mislimo),stvara se planski,u njega se ulaze vreme i novac pa mora i da kosta.I ne,nije uvek sinonim za kvalitet,uglavnom jeste ali ne uvek.

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #21 poslato: Jun 24, 2006, 02:13:27 posle podne »
Citat: boban
"Brand name" se placa...

Znam...po novcaniku :( ... al jbg, tako me vaspitali... kupuj sta valja, il ne kupuj nikako (nemoj sad bukvalno shvatiti) ;)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže boban

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #22 poslato: Jun 24, 2006, 02:18:21 posle podne »
Pa valja verovatno sve ono sto je kvalitetno a ne samo ono sto ima zvucno ime

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #23 poslato: Jun 24, 2006, 02:25:21 posle podne »
Nego da ja vas nesto pitam, jel valja ili ne ;)
Ovako... redovno koristim Dymatize Pro 85 (Albumin, Casein, Whey). Ali ja ga sprzim za 7 - 10 dana (750g pakovanje)
E sad sam naleteo na  Cytogen - Cytopro, isto 3 komponente protein: whey protein concentrate, milk protein, calcium caseinate, samo sto je ova 4kg pakovanje.
Jel ko od vas probao Cytogen - Cytopro, il jel mozda neko nesto zna o firmi, jer ja prvi put cujem za nju ;)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #24 poslato: Jun 24, 2006, 02:43:48 posle podne »
pa ja mislim da je cytogen u rangu sciteca

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #25 poslato: Jun 24, 2006, 03:15:08 posle podne »
E vidite ja sam naprimer cuo da je cytogen cisto djubre ali nisam ga probao pa necu da gresim dusu.Ali eto ako Markoni kaze da je u rangu sciteca moze se reci da je neki srednji kvalitet.
Nego sta mislite o American muscle i MLO?
Interesuje me licno AM  protein 80% jel neko probao..koliko je dobar,los itd...?
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #26 poslato: Jun 24, 2006, 03:34:05 posle podne »
pa scitec je djubre , kao i MLO i American muscle

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #27 poslato: Jun 24, 2006, 03:49:39 posle podne »
Ok, ako je tako necu ni probavati. ;)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #28 poslato: Jun 24, 2006, 04:25:03 posle podne »
Citat: FANATIC
E vidite ja sam naprimer cuo da je cytogen cisto djubre ali nisam ga probao pa necu da gresim dusu.Ali eto ako Markoni kaze da je u rangu sciteca moze se reci da je neki srednji kvalitet.
Nego sta mislite o American muscle i MLO?
Interesuje me licno AM  protein 80% jel neko probao..koliko je dobar,los itd...?

Am djubre, SCITEC je ok za te pare.
cytogen o tome ja ne pricam, ja sam jednom kupio i posle 2 nedelje dobio tonnu bubuljca...i dangerous gases...bljack...tolko o koristavanje brendova :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #29 poslato: Jun 24, 2006, 05:17:19 posle podne »
Ja sam jednom kupio scitec pure creatin i odusevio sam se. Mozda scitec jeste smece jer je to jedini njihov proizvod koji sam probao, i nemam mnogo iskustva sa suplementima i kreatinom (probao sam samo 4 vrste kreatina) ali scitec je bio najbolji. E sad...