Jun 29, 2024, 01:42:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU  (Pročitano 11881 puta)

Van mreže Trogdor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #30 poslato: April 16, 2010, 07:53:05 posle podne »
A slusajte ovo :) imam drugaricu koja je isla par puta kod neke bioenergeticarke na terapije (mislim "bioenergija" BLAAAH) ,i otisao ja sa njom prvi put kad je bila nesto slucajno ! I posle drugi put kad je bila,pomene ona mene ,pita me sta radim ito ,a drugarica kaze da idem u teretanu,a ona ce : (inace se zena tripuje da se u SVE razume) "neka jede banane plazmu i eurokrem posle treninga i uvece" nabacice misicnu masu HAHAHHAHA :) ja kad sam cuo ismejao sam se za medalju :)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #31 poslato: April 16, 2010, 07:57:02 posle podne »
Moj cimer je rekao kad sam kupio Gold protein (on je pakovan u crno)...to mora da je bas zdravo,vidis u koju boju je upakovan,znas sta znaci crna boja...

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #32 poslato: April 16, 2010, 10:42:07 posle podne »
Pa kada se orion i tele poklope u dvanaestoj nedelji ako si rodjen u podznaku lososa mozes ici sa gold wheyom, plazmom, i preradjenim uljem za masu ako pak nisi onda ide regularno piljevina za dorucak i u pwm.  Samo da dodam za one sto jedu jaja od prepelice, jaja se spremaju u kristalnom loncu i zagrevaju se kombinacijom plavog i ljubicastog lasera talasne duzine tacno 385 nm.

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #33 poslato: April 16, 2010, 10:53:33 posle podne »
Talasna duzina se ne meri u  meri u nm :P
For me , life is continously being hungry.

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #34 poslato: April 16, 2010, 10:59:59 posle podne »
« Poslednja izmena: April 16, 2010, 11:04:13 posle podne nickey »

Van mreže predrag89

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #35 poslato: April 16, 2010, 11:55:54 posle podne »

- Па ето (одмахује руком и враћа се на струњачу) и онда се убацује докторка и каже: "Ијаааааааааооооо, само се ти зезај па ће тако да ти настрада јетра..."


Pa iskreno da znas i jeste doktorka donekle u pravu, protein prolazi kroz jetru da bi se razlozio, a i prolazi kroz bubrege, bubrezi od previse proteinske ishrane umeju da stradaju. Treba voditi racuna. Whey protein sadrzi globularne proteine, ogromni makromolekuli, koji moraju da se razbiju na manje da bi se ugradili, tu jetra isto radi. Whey jeste kvalitetan zato sto sadrzi skoro sve proteine a najvise leucin, od koga nastaje izoleucin, valin itd. A ono sto su mnogi u zabludi sto izbegavaju ugljene hidrate, ako ne razumes sta su oni i kako deluju, dzaba ti i najkvalitetniji protein u neogranicenim kolicinama. :)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #36 poslato: April 17, 2010, 07:15:03 pre podne »
Kako onda isti ti doktori preporucuju sirovu surutku ako zelimo da poboljsamo rad jetre (cini mi se da je to neko od forumasa napomenuo prije)?

Takodje znam jednog covjeka koji pije surutku jer ima problema sa jetrom?

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #37 poslato: April 17, 2010, 01:50:42 posle podne »

- Па ето (одмахује руком и враћа се на струњачу) и онда се убацује докторка и каже: "Ијаааааааааооооо, само се ти зезај па ће тако да ти настрада јетра..."


Pa iskreno da znas i jeste doktorka donekle u pravu, protein prolazi kroz jetru da bi se razlozio, a i prolazi kroz bubrege, bubrezi od previse proteinske ishrane umeju da stradaju. Treba voditi racuna. Whey protein sadrzi globularne proteine, ogromni makromolekuli, koji moraju da se razbiju na manje da bi se ugradili, tu jetra isto radi. Whey jeste kvalitetan zato sto sadrzi skoro sve proteine a najvise leucin, od koga nastaje izoleucin, valin itd. A ono sto su mnogi u zabludi sto izbegavaju ugljene hidrate, ako ne razumes sta su oni i kako deluju, dzaba ti i najkvalitetniji protein u neogranicenim kolicinama. :)


Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #38 poslato: April 17, 2010, 03:17:17 posle podne »
ban  o'ma :D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #39 poslato: April 17, 2010, 03:36:58 posle podne »
Hahaha Oktagon stavio smajlija!!! :D

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #40 poslato: April 17, 2010, 03:41:56 posle podne »
Nisam smio, jel' ?  :-X  ;D

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #41 poslato: April 17, 2010, 03:56:21 posle podne »
Kod mene u teretatani  svi se mere pre i posle tegova, bicikl se vozi pre treninga, tokom treninga se pije voda, cedevita ili energis a postoji i program treninga za smanjene kilograma gde vezbac tokom teninga radi gigantsku seriju za sve misicne partije, e nju je sastavio trener u klubu, posle treninga se pije dyma lean. E da svi rade potiske za ramena iskljucivo stojeci a noge moz da radis kad oces jer ih niko ne radi, bukvalno masina zhrdjala.
« Poslednja izmena: April 17, 2010, 03:59:37 posle podne icko »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #42 poslato: April 17, 2010, 07:00:40 posle podne »
Nisam smio, jel' ?  :-X  ;D
Ma odlican smajli, mislim da se stvarno 90 % ljudi uhvatilo za glavu kad su to procitali. ;D ;D

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #43 poslato: April 17, 2010, 11:57:46 posle podne »
Kako onda isti ti doktori preporucuju sirovu surutku ako zelimo da poboljsamo rad jetre (cini mi se da je to neko od forumasa napomenuo prije)?

Takodje znam jednog covjeka koji pije surutku jer ima problema sa jetrom?

ovo ni meni nije jasno ako bi neko mogao da pojasni, znaci ta surutka je jos jedna urbani mit ko i plazma sex :)

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: PREDRASUDE O BODYBUILDINGU
« Odgovor #44 poslato: April 18, 2010, 12:06:44 pre podne »
Kako onda isti ti doktori preporucuju sirovu surutku ako zelimo da poboljsamo rad jetre (cini mi se da je to neko od forumasa napomenuo prije)?

Takodje znam jednog covjeka koji pije surutku jer ima problema sa jetrom?

ovo ni meni nije jasno ako bi neko mogao da pojasni, znaci ta surutka je jos jedna urbani mit ko i plazma sex :)

i ja znam ljude koji su svoju jetru alkoholicarsku , povratili surutkom, e sad kako to funkcionise .... ????? pitam se pitam
Samsung NX1000