Septembar 19, 2024, 05:16:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: obrnuti hack cucanj i zadnja loza  (Pročitano 2664 puta)

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
obrnuti hack cucanj i zadnja loza
« poslato: Mart 18, 2010, 02:57:46 posle podne »
gledao sam slike kako to izvodi Milos Sarcev,tj kako trenira one devojke,a sada meni nije jasno kako ja to da uradim,da li je zato sto sam ja visok 183-4 pa mi se pete i prsti odvajaju od podloge pri cucnju i kolena mi udaraju u spravu,e da i koje bi mi vezbe za zadnju lozu preporucili sem masine? hvala
Beat the genetics!

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: obrnuti hack cucanj i zadnja loza
« Odgovor #1 poslato: Mart 18, 2010, 03:57:22 posle podne »
Za zadnju lozu mrtvo sa pravim nogama.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: obrnuti hack cucanj i zadnja loza
« Odgovor #2 poslato: Mart 18, 2010, 06:39:13 posle podne »
Iskorak dosta dobro pogodi zadnju lozu
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: obrnuti hack cucanj i zadnja loza
« Odgovor #3 poslato: Mart 18, 2010, 06:53:40 posle podne »
probaj da radis polu mrtvo,znaci spustas siku skroz dole(stanes na step)i dizes sipku do kolena samo,ima snimak na youtube RONNI radi na stepu,kolena malo gurnes napred uffffff mnogo dobro pogadja zadnju lozu;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: obrnuti hack cucanj i zadnja loza
« Odgovor #4 poslato: Mart 18, 2010, 07:15:22 posle podne »
upravo sam se vratio sa treninga nogu,guzica mi otpade,noge ne mogu da hodam,hiit nisam ni pomisljao posle ovoga,hvala na savetima!!!!!!!!!! a mene jos interesuje ovo za hack cucanj,danas sam pokusavao cak sam i ramena gurnuo do vrha drski(znaci ne blizu podloge nego dalje,medjutim kolena jos uvek tabaju u podlogu,gde noge treba da stoje? inace danas sam malo izmenio i radio sam prvo iskorak 5 serija,pa duboki cucanj 5 serija pa hack masinu 4 serije i zadnju lozu masina 4 serije,zagrevao sam se na sutiranju sa po 2 serije po 1 noga...na cucnju je bilo i ponavljanja do 50 puta,i slow spustanja,na iskoraku gurao do 30 puta...imam osecaj kao da mi je desni guzni obraz veci od levog,majke mi...
Beat the genetics!