Septembar 28, 2024, 01:17:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Poplava u Zajecaru - hans  (Pročitano 12175 puta)


Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #1 poslato: Mart 09, 2010, 10:01:12 pre podne »
Hans, jesi li i ti imao tu nesrecu da te poplavi TImok?
Samsung NX1000

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #2 poslato: Mart 09, 2010, 10:10:43 pre podne »
au kakv bedak.....
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #3 poslato: Mart 09, 2010, 10:17:10 pre podne »
a u picku lepe materine...
NE MOGU DA VERUJEM OVO
jebote hans pa uradilo ti je stetu NENORMALNU.....

Spartak

  • Gost
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #4 poslato: Mart 09, 2010, 11:39:18 pre podne »
Brate koje sranje .....

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #5 poslato: Mart 09, 2010, 01:38:54 posle podne »
U bre brate, kakvo sranje, bas velika steta!Nisam siguran kako to vec ide ali mislim da bi trebao da dobijes neku nadoknadu od Opstine, trebalo bi da postoji budzet za elementarne nepogode koji bi trebao da nadoknadi stetu!
P.S. Dolazim u petak u ZA pa ce da se vidimo!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #6 poslato: Mart 09, 2010, 01:46:48 posle podne »
Citat
ali mislim da bi trebao da dobijes neku nadoknadu od Opstine, trebalo bi da postoji budzet

ma dobiti ce onu stvar od ove drzave
negde sam cuo na tv da je za dobio oko valjda 7 miliona dinara ako se dobro secam
ovoa njegova steta  je skoro toliko..dobro..mozda malo preterujem,ali ono sto dobije nece mu biti dovljno ni da istera vlagu od vode a ne da obnovi celu pricu...
bojim se da je na zalost tako kako sam rekao

Spartak

  • Gost
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #7 poslato: Mart 09, 2010, 02:02:21 posle podne »
Kuca ako je gradjena blizu rijeke, osiguranje nikad nece pokriti stetu nastalu od iste

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #8 poslato: Mart 09, 2010, 02:04:50 posle podne »
to ne daje osiguranje nego drzava. mada i ja mislim da na zalost od te price nema nista.samo kenjaju o tome dok traje cim se zavrsi ta poplava zaborave te ljude.
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #9 poslato: Mart 09, 2010, 02:10:23 posle podne »
Velike stete su nanete mnogim kucama, daj boze da se sve to isplati ovim nasim napacenim sugradjanima,dosta je ljudi priteklo u pomoc,sto finansijski sto fizicki .


Akciji pomoći poplavljenima priključio se i zaječarski Sportski savez. Za novčane priloge postavljeni su drveni sandučići u prostorijama Sportskog saveza u Hajduk Veljkovoj 5 i u ulici Vojvode  Mišića 13 u sali bivšeg društva “Partizan”. Zaposleni u Sportskom savezu odvojiće za poplavljene  deo februarske zarade, a poziv za učešće u akciji odnosi se na plaćena lica u klubovima i predstavnicima klubova koji su zaposleni u preduzećima i ustanovama. Za proleće se planira organizacija dobrotvornih turnira na Popovoj plaži a u toku su pregovori sa nadležnim ministarstvima da kros RTS-a, koji bude održan u Zaječaru, ima humanitarni karakter.






Povodom teške situacije u kojoj se našao grad Zaječar pogođen poplavama, koje nisu zabeležene u istoriji grada, apelu za pomoć su se odazvale i bratske opštine i gradovi iz inostranstva. Tako je naš bratski grad Monfalkone / Italija / na čelu sa gradonačelnikom Đanfrankom Picolitom organizovao prikupljanje pomoći za Zaječar koju će činiti kako finansijska sredstva tako i sredstva za higijenu, garderoba, obuća, ćebad, posteljina i sve ono što će pomoći  porodicama koje su pretrpele štetu. Takođe smo obavešteni da je naša pobratimljena opština iz Slovenije - Tržič, sa kojom ove godine obeležavamo trideset godina od bratimljenja, donela odluku da na račun koji je otvoren za pomoć ugroženima od poplava uplati 4.000,00 eura pomoći i da će organizovati prikupljanje sredstava za higijenu, ćebad, gardarobu i ostalih stvari koje će biti upućene najugroženijima u ovim poplavama.
« Poslednja izmena: Mart 09, 2010, 02:13:41 posle podne MIKSA »
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #10 poslato: Mart 09, 2010, 03:13:17 posle podne »
Strasno,na zalost.Bilo sta reci nakon svega.............................

Van mreže Mihajlovic_Nenad-HANS

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 233
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #11 poslato: Mart 09, 2010, 07:45:58 posle podne »
DA LJUDI OVO JE INACE MOJA KUCA I MOJA TERETANA  STETA JE OGROMNA U SAMOJ TERETANI KAO I U MOJIM SOBAMA GDE SAM INACE ZIVEO SA MOJOM GAGOM ( ZENOM ) VISINA VODE DOSTIZALA JE 1M 70 CM TERETANA JE SKROZ UNISTENA KAO I SOBE I  NEKE OD STVARI ,STO SE TICE NADOKNADEOPSTINA JE OBEZBEDILA PO 30 000 DIN . TAMAN DA POKRPIM LAMINAT ZA JEDNU SOBU KATASTROFA I TO JE PITANJE DA LI CU I TO UOPSTE DOBITI  .

Van mreže Mihajlovic_Nenad-HANS

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 233
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #12 poslato: Mart 09, 2010, 07:46:30 posle podne »
Hans, jesi li i ti imao tu nesrecu da te poplavi TImok?

RAZVALILOME DO KOSKE

Van mreže Mihajlovic_Nenad-HANS

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 233
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #13 poslato: Mart 09, 2010, 07:47:11 posle podne »
U bre brate, kakvo sranje, bas velika steta!Nisam siguran kako to vec ide ali mislim da bi trebao da dobijes neku nadoknadu od Opstine, trebalo bi da postoji budzet za elementarne nepogode koji bi trebao da nadoknadi stetu!
P.S. Dolazim u petak u ZA pa ce da se vidimo!

vazi  Sale javi se pa cemo se videti

Van mreže Mihajlovic_Nenad-HANS

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 233
Odg: Poplava u Zajecaru - hans
« Odgovor #14 poslato: Mart 09, 2010, 07:48:24 posle podne »
to ne daje osiguranje nego drzava. mada i ja mislim da na zalost od te price nema nista.samo kenjaju o tome dok traje cim se zavrsi ta poplava zaborave te ljude.

tu si druze u pravu evo sve manje i manje  pricaju a vestima o samoj polavi i steti koja je naneta nama smrtnicima