Septembar 19, 2024, 05:23:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: TRENING 4 puta za masu  (Pročitano 2227 puta)

Van mreže JedemSiPrsut

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
TRENING 4 puta za masu
« poslato: Mart 11, 2010, 01:00:41 posle podne »
Zdravo decki...  ima razlicitih treninga     ali  ja nerazumjem  kako moze neko da trenira   u ponedeljak..  grudi i triceps??  to je prica  za djecu
 evo ja treniram  ovako.. pa mi recite  narode...    ako nisam u pravu
 pon...   biceps  grudi
utorak..  kardio
srijeda.. triceps   ramena...
cetvrtak  kardio
petak  ledja
subota noge
nedelja   2 cheat meals.. +  odmor..  a ujutru  na plazu trcanje...                pa nek mi objasni neko...    te cudne treninge..  npr..   kako mozes trenirat i noge  i ruke u istom treningu... ja to nemogu da shvatim...   i kako mozes trenirat  ruke u pon.. i dan iza toga.. il dva dana zatim  opet....   nemre to  ljudi...  mozes  biceps  samo jednom u sedmicu.. i  vozdra
tako vazi i za sve ostale misicne grupe...    logicno mi je...  a i misic neraste dok treniras....  ajde decki  zivjeli!!

Spartak

  • Gost
Odg: TRENING 4 puta za masu
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2010, 01:56:12 posle podne »
Pa npr ja sam trenirao grudi+triceps 2 godine i ne vidim da mi je triceps losa misicna partija,cak stavise, trening grudi ga malo zagrije prije pocetka torture.Mada za dalji napredak morao sam da odvojim triceps od grudi da bi mogo jace da ga izmasakriram :)

Van mreže JedemSiPrsut

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: TRENING 4 puta za masu
« Odgovor #2 poslato: Mart 12, 2010, 08:52:57 pre podne »
ja sam izmislio toplu vodu  ne?