Septembar 17, 2024, 04:32:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Ruke su mi veliki problem :(  (Pročitano 5147 puta)

Van mreže bone collector

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Ruke su mi veliki problem :(
« poslato: Mart 03, 2010, 04:08:18 posle podne »
treniram oko godinu dana u teretani,ne bas redovno,ali najduza pauza mi je bila dve nedelje..sve lepo napreduje,noge malo sporije,ali nije tkao strasno ipak napreduje..ali ruke,haos,jako slabo,radio sam prvo jednom nedeljno biceps i triceps,nista,pa sam presao 2 puta nedeljno biceps i triceps,i sa sam vratio na jednom nedeljno jer nema nikakvog efekta...moze neka pomoc molim vas !!!!

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #1 poslato: Mart 03, 2010, 04:16:47 posle podne »
Drugar, vidi ovako. Godine, visina, tezina, program treninga, ishrana suplementacija, ako hoces neko da ti pomogne a ne za 95% informacija da gledamo u pasulj.

Van mreže bone collector

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #2 poslato: Mart 03, 2010, 04:24:53 posle podne »
aha,izvini druze :)
evo ovako,visok sam 185kg imam 72 kg..
trening,ponedeljak grubi biceps,utorak ledja triceps,sreda ramena,cetvrtak noge,petak sve po malo
ishrana,dorucak mleko,pahuljice dok sam  uskoli,rucak tunjevina ili belo mese sa jajim,vecera mleko,tunjevina

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #3 poslato: Mart 03, 2010, 04:35:45 posle podne »
druze ne valja ti trening. dobro si podelio treninge ali trebao bi da ubacis po dan pauze izmedju svakog treninga a onaj dan "sve po malo" izbaci...ili ako vec ides svih 5 radnih dana, radi svaki dan po jedan misic.

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #4 poslato: Mart 03, 2010, 04:52:15 posle podne »
Najveca greska zasto ruke nerastu jeste koristis prevelike tezine za biceps,
evo ja npr imao sam ist gresku radio sam pregib sa 65 kg znaci nidje veze...
Iz sedmice u sedmicu sam snazniji i snazniji ali ruke ko u curice....
E pa zato sam potrazio par savjeta od u to vreme iskusnijih od mene " znaci radi biceps tako da ga osjetis, zapravo ne samo biceps nego svaki misic, ali eto, znaci korist onolike tezine koje ces moci da dignes pravilno bez cimanja, skoncentrisi se na squezz misica na kraju, i polako ga spustaj na dole...
Sada imam jedne od najvecih ruku u cijeloj teretani, i svako me pita kako radis tako male tezine a tolike ruke... Znaci pokusaj jbg...pozz 

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #5 poslato: Mart 03, 2010, 05:23:52 posle podne »
Ja sam sa bucicama od 12 kila nekidan radio biceps i boz sachuvaj koje zlo, puca misic, samo se mora do zadnje kapi krvi pravilno raditi i strogo tempo forsirati...ne trebam spominjati da nisam dugo takvu upalu bicepsa imao...

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #6 poslato: Mart 03, 2010, 05:26:32 posle podne »
Ja sam sa bucicama od 12 kila nekidan radio biceps i boz sachuvaj koje zlo, puca misic, samo se mora do zadnje kapi krvi pravilno raditi i strogo tempo forsirati...ne trebam spominjati da nisam dugo takvu upalu bicepsa imao...
this is what im tlkin about ;)

Van mreže bone collector

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #7 poslato: Mart 03, 2010, 06:08:43 posle podne »
koje vezbe radite(ako moze opis,nzm te nazive strucne :) )..i koliko ponavljanja i koliko serija?

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #8 poslato: Mart 03, 2010, 08:12:39 posle podne »

trening,ponedeljak grubi biceps,utorak ledja triceps,sreda ramena,cetvrtak noge,petak sve po malo


Mozda previse opteretis ruke...ja posle ponedeljka i utorka pravim pauzu,ali ako vec idem radim noge.Nema sanse da bih u sredu mogao raditi ramena ne bih cestito ni 2 vezbe odradio,a ruke bi mi se raspale.

Ja za biceps radim 3 vezbe po 4 serije-8 do 12 ponavljanja-radim dvorucni pregib sa sipkom,koncentracioni pregib sedeci i dvorucni pregib na skotu.

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,17446.0.html
Evo ti,Igor je postavio nazive svih vezbi za biceps sa linkovima da vidis kako se izvode

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #9 poslato: Mart 03, 2010, 09:08:26 posle podne »
ono
treniram oko godinu dana u teretani,ne bas redovno,ali najduza pauza mi je bila dve nedelje..sve lepo napreduje,noge malo sporije,ali nije tkao strasno ipak napreduje..ali ruke,haos,jako slabo,radio sam prvo jednom nedeljno biceps i triceps,nista,pa sam presao 2 puta nedeljno biceps i triceps,i sa sam vratio na jednom nedeljno jer nema nikakvog efekta...moze neka pomoc molim vas !!!!
ono sto ti mozes najvise da uradis jeste da maximalno svaku vezbu radis pravilno,DAS MAXIMUM, MENJAS vezbe (jako bitna stavka) ,nadjes neku zlatnu sredinu odnosno br ponavljanja koja ti odg, i NE PRETERUJ sa vezbama za ruke sa shvatanjem da ce ti porasti,to su vrlo mali misici i ne treba ih forsirati ne znam ni ja koliko..ostalo je stvar genetike na koju tesko mozes da utices ..jbg .pozz
Jedi Master

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #10 poslato: Mart 04, 2010, 10:17:38 pre podne »
vi mu pricate o treningu ruku,a niko izgleda nije video ovo...
meni vise izgleda da je ovo problem a ne to kako i koliko on radi biceps...barem ne u tolikoj meri
ishrana,dorucak mleko,pahuljice dok sam  uskoli,rucak tunjevina ili belo mese sa jajim,vecera mleko,tunjevina

No time...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #11 poslato: Mart 04, 2010, 10:35:42 pre podne »
vi mu pricate o treningu ruku,a niko izgleda nije video ovo...
meni vise izgleda da je ovo problem a ne to kako i koliko on radi biceps...barem ne u tolikoj meri
ishrana,dorucak mleko,pahuljice dok sam  uskoli,rucak tunjevina ili belo mese sa jajim,vecera mleko,tunjevina

Da,verovatno ovo nismo pogledali...Bilo bi jako dobro da napise ishranu.
Posto po ovom on ne jede nista :D

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #12 poslato: Mart 05, 2010, 10:32:03 pre podne »
Pa napisao je ishranu,zato i kazem..Ovde nema dovoljno proteina za dete,a kamoli nekog ko toliko trenira...o hidratima,ostalom i kvalitetu izvora istih bolje da ne pricam
No time...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #13 poslato: Mart 05, 2010, 10:53:24 pre podne »
E jbg, na forumu su svec navikli da svi imaju normalnu prehranu...toliko da vishe niko ni ne obraca paznju na to. :)

Van mreže bone collector

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Ruke su mi veliki problem :(
« Odgovor #14 poslato: Mart 05, 2010, 01:33:21 posle podne »
aha,jbg..
ali kad sam krenuo u teretanu pre god dana imao sam 56,a sada 72 kg