Septembar 23, 2024, 09:15:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Savet od iskusnih :)  (Pročitano 16001 puta)

Van mreže YoungStuna

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
  • Traning all day long
Savet od iskusnih :)
« poslato: Mart 02, 2010, 07:23:47 posle podne »
Imam 20 godina,75kg i 180 sam visok.Treniram dugo,pisao sam i pre,ishranu sam sredio donekle,sto znaci da svaki dan jedem jaja,belo meso,pirinac,ne jedem slatko ne pijem gazirano(manje vise :) ),dorucak neke pahuljice,dosta povrca i itd sve sto treba sto mi je stvarno dosta pomoglo od kad sam to sredio.Pre nekih godinu dana sam prvi put uzeo vinstrlo British Dragon jednu kuru,od njega sam imao extra napredak.U medju vremenu sam uzimao glutamin,dekstrozu koju i sad pijem,tribulus i letos sam uzeo neki sagorevac koji ni sam ne znam sto sam ga uzeo al eto.Takodje sam uzeo i metan plava srca 100komada i sa njim sam imao lep napredak.Da skratim pricu uglavnom bio sam kod doktora radio neke osnovne analize sve mi je ok nisam nista poremetio hvala bogu pa me zanima koliko je pametno uzeti testosteron depo posto sam cuo da ga dosta hvale?Do sada sam sve to bzv radio jer niko nije imao da mi kaze pa sam sve napamet sklapao iz nekih prici i tako toga dok nisam nasao ovaj forum gde sam dosta stvari video.Jbg znam da sam pravio nepotrebne greske al to je deo toga kada si ne upucen a zelis nesto,sta da radim sad :/ Znaci uglavnom sam ovo sve ispisao da bi mi vi rekli koliko je pametno se bocnuti :) sta treba pored toga,kako deluje i to ili cak vise neki bolji savet.Hvala unapred :)

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #1 poslato: Mart 02, 2010, 07:54:46 posle podne »
Imas mnogo konfuzije u ovoj prici! Ajd polako, sta hoces da uradis i jel imas neke ideje sta bi i kako?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #2 poslato: Mart 02, 2010, 08:03:48 posle podne »
Au, brate mili.
Sta si sredio ishranu,  kad ti je  dorucak od pahuljica i povrca?
Drugo, nacelno uvijek je bezbjednije da se bodes.
Trece, kao sto kolega napisa, a sta ti zapravo hoces da uradis?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #3 poslato: Mart 02, 2010, 08:16:49 posle podne »
kad je covjek dizorijentisan najbolje nista ne radit niti zapocinjat. stani,sjedi i razmisli.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #4 poslato: Mart 02, 2010, 08:46:47 posle podne »
koje si analize radio??Ako si samo gledao krvnu sliku nisi bas nista mogao iz toga videti sta je s hormonima...a sto ti kazu mnogo si zbunjujuc,polako po redu sta hoces
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže YoungStuna

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
  • Traning all day long
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #5 poslato: Mart 02, 2010, 10:47:15 posle podne »
Jbg raspisao sam se mnogo pa nisam ni pazio toliko :) Pa uglavnom bi uzeo taj testosterom kao sto rekoh cuo sam da je dosta dobar al me zanima o njemu kako on deluje i koliko je pametno njega uzeti.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #6 poslato: Mart 02, 2010, 11:38:50 posle podne »
Druze ako nisi toliko hteo da se potrudis da proucis bar nesto o najcescem steroidu mozda i najbazicnijem,da li stvarno zasluzujens da ti ovde serviramo odgovor?? Procitaj na forumu nesto imas o svakom mogucem steroidu posebno...i ja po tvom opisu mislim da imas jos mnogo da napredujes natural pre nego sto bude bilo potrebno da koristis medikamente da bi video napredak.pozz
« Poslednja izmena: Mart 02, 2010, 11:40:50 posle podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #7 poslato: Mart 03, 2010, 12:54:25 pre podne »
Uzeo bi "taj testosteon" ????????
Ne znam sta da kazem, cuo si da je dobar?
Evo ja ti kazem da ne valja nista?
I?
Prvo sta hoces?
Drugo, za test depo ti ne treba ni forum, ni cuo sam, idi malo guglaj...malo samostalnog istrazivanja ti nece naskoditi. Vjeruj mi.
« Poslednja izmena: Mart 03, 2010, 01:02:38 pre podne VeljaP »

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #8 poslato: Mart 03, 2010, 07:31:07 pre podne »
Druze ako nisi toliko hteo da se potrudis da proucis bar nesto o najcescem steroidu mozda i najbazicnijem,da li stvarno zasluzujens da ti ovde serviramo odgovor?? Procitaj na forumu nesto imas o svakom mogucem steroidu posebno...i ja po tvom opisu mislim da imas jos mnogo da napredujes natural pre nego sto bude bilo potrebno da koristis medikamente da bi video napredak.pozz

decko nije vise natural ;)
a stvarno si rano poceo i to si koristio najgore stvari samo da ubrzas napredak,to ti je dalo napredak naravno,ali tako si isto mogao da uradis sa dobrom suplementacijom a ishranom,mi smo npr.isto godiste.a ja imam vise kg od tebe u odnosu na kilazu a Natural 8)
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže YoungStuna

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
  • Traning all day long
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #9 poslato: Mart 05, 2010, 01:35:03 posle podne »
Pa dobro niko mi nije rekao sta je najpametnije da uradim.:/ Kazem vam nisam toliko upucen nov sam u svemu ovom :)

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #10 poslato: Mart 05, 2010, 02:33:19 posle podne »
danas ljudima puno nedostaje strpljenja i volje ,o cemu se zapravo radi?
Beat the genetics!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #11 poslato: Mart 05, 2010, 03:10:28 posle podne »
Momce..svako ko koristi AAS je jednom bio nov i neupucen...razlika izmedju pametnih i gl... korisnika steroida je u znanju..onaj ko se vise upozna, cita sa razumevanjem, na kraju i proba na sebi..ce uvek biti kompletniji korisnik, verovatno fizicki veci, ali i najvaznije i zdraviji..sto mora i da ti bude cilj...znaci citaj, citaj, citaj....pa tek onda predji na dela. Klasican primer neukog si ti sa tvojim prvim, ajde da nazovemo kurama...sebi si uradio samo stetu..ali avaj, sta je tu je sad..zato na dalje pamet u glavu..

Taman sad i da ti kazemo sta bi mogao da uzmes...sta ces ako pocnu neke nus pojave da se desavaju...da trcis ovde i da pitas sta sad? A pitanje je i da li ces ih na vreme primetiti i povezati za AAS....Ovde ti svi iz najbolje namere kazemo da prvo naucis osnove, pa i vise od toga...a posle kako god ti zelis..tvoj zivot, tvoje zdravlje...

Van mreže YoungStuna

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
  • Traning all day long
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #12 poslato: Mart 06, 2010, 07:20:51 posle podne »
Hvala Bulldog na savetu.I hocu da se sto bolje upoznam zato sam i napravio ovaj post savet od iskusnih,posto sam mlad realno i ne mogu ni da znam bolje od ovog sto znam.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #13 poslato: Mart 06, 2010, 07:32:16 posle podne »
Hvala Bulldog na savetu.I hocu da se sto bolje upoznam zato sam i napravio ovaj post savet od iskusnih,posto sam mlad realno i ne mogu ni da znam bolje od ovog sto znam.
bato a sto ne probas jedno 3 meseca(to ti je kao malo duza kura)da jedes 3g proteina svaki dan;)
znaci blend i whey,malo posolis sa bcaa,gluta,krea,tecnim(ne moraju neke jake doze samo da bude oko treninga svega po malo)belo pilece,junetina,jaja,ella,pirinac,krompir....
drage volje cu ti napraviti neki jelovnik ali da se ne ubodes;)
jel imamo dogovor?????
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže YoungStuna

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
  • Traning all day long
Odg: Savet od iskusnih :)
« Odgovor #14 poslato: Mart 07, 2010, 01:38:59 pre podne »
Za jelovnik bi ti bio stvarno mnogo zahvalan,da najzad saznam tacno sta treba i kako.A proteine bcaa glutamin i kretan bi naravno rado uzeo pre svih steroida ali mi je problem zbog kesa samo. :/