Septembar 23, 2024, 06:21:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop vs Barry?  (Pročitano 7289 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Cro Cop vs Barry?
« poslato: Februar 27, 2010, 11:59:59 posle podne »
Verbalni dogovor navodno postignut
Mirko Cro Cop Filipović će zasigurno u lipnju ući u oktagon UFC organizacije, mjesto održavanja je Vancouver a protivnik možda Patrick Berry...

Hrvatskom gladijatoru još nije potvrđen protivnik na sljedećoj UFC priredbi na kojoj će nastupiti, špekulira se o dva imena, prvotnom protivniku za UFC 110 Ben Rothwell ili Patrick Berry, američki kickboksač.

-Istina je da su me sinoć kontaktirali iz UFC-a i rekli mi da bi se gotovo sigurno trebao ponovno boriti 12. lipnja u Vancouveru, no ne znam od kuda Novoj TV informacija da ću se boriti protiv Pata Barryja, rekao je začuđeni i pomalo ljutiti Filipović i nadodao

- Koliko sam čuo, a mislim da sam dobro čuo, Dana White je rekao da bi moj sljedeći protivnik trebao biti Ben Rothwell za kojeg sam se pripremao uoči svog posljednjeg meča. Dok ne saznam drugačije, računam na njega.

Patrick Joseph Barry je rođen 1979. godine u New Orelansu. Profesionalni je kickboksač i borac mješovtih borilačkih vještina. Trenutno se bori u UFC organizaciji a njegov trener je Jeff Roufus. U svojoj MMA karijeri je imao 6 borbi od čega je u 5 slavio pobjedom dok je tek 1 izgubio. Njegov zadnji protivnik je bio solidni Anthony Hardonk kojega je nokaturiao serijom u drugoj rundi.

www.croring.com

http://www.youtube.com/watch?v=egwpJakjzzY&feature=player_embedded
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2010, 09:14:40 posle podne »
MIRKO FILIPOVIĆ – Može li postati prvak UFC-a?
«Bitno je da ima volje i motivacije, a gdje ima volje i motivacije biti će i načina i šanse!» Riječi su kojima najčešće Filipovićevi obožavatelji izjašnjavali po pitanju njegova osvajanja UFC naslova.

Mirko naravno ima velike šanse da postane UFC prvak. Jedino je bitno da ga što prije imamo priliku vidjeti u oktogonu! Njegovo vrijeme još traje i treba ga iskoristiti na najbolji mogući način. On ima motiv za borbu, a mi za gledanje. Trenutno nema razloga da to ne doživimo jer smo već dovoljno dugo čekali na njegov povratak.

Svi znamo da borba počinje puno prije samog ulaska u ring, Mirkova već traje!
Promjenom principa treninga i načina odrađivanja priprema smanjio si je psihički pritisak i povećao efikasnost. Priznao je da mu više onaj «vojnički dril» ne odgovara i uveo promjene koje mu mogu samo koristiti. Primijenio je nove načine treniranja što mu je dalo bolju spremu i jaču volju za ulaskom u ring. Naučio je slušati «sebe» i svoje tijelo te izvršavati njegove želje.

Gotovo nikada fizički nije bolje izgledao iz čega se da zaključiti da je u odličnoj formi! Po tom pitanju itekako je moguće da ćemo još jednom slaviti njegove uspjehe, ali opet s druge strane, sve je na njemu i njegovoj psihičkoj spremi.

Preveliko naglašavanje njegovih godina nije toliko potrebno. On ima dovoljno kondicije, a s godinama je dobio dovoljno samopouzdanja i iskustva da se uzdigne iznad boraca mlađih od sebe.

Novi način treniranja i priprema sigurno će pokazati svoje. Da Mirko ne vjeruje u sebe ne bi imao snage ponovno se dovesti u odličnu formu i u taj povratak uložiti toliko vremena i truda. Vratio se jači nego ikada i ovo je njegov drugi početak.

U ovoj fazi nikako mu ne odgovara da svoju priliku za ulaskom u ring čeka mjesecima jer će tada doživljaji i fizička sprema splasnuti. Što prije dobije šansu za borbu za naslov UFC prvaka veće su šanse za njegovo osvajanje. On je sada borac željan borbe i pobjede a ta njegova želja ne smije «izgorjeti» do njegovog idućeg ulaska u ring.

Treba što prije izredati par borbi sa vrhunskim borcima da bi sam sebi potvrdio svoju spremu i dodatno ojačao samopouzdanje, a onda je vrijeme da svima dokaže da se vratio iz «otpisanih» i zavlada oktogonom.

Iako mnogi sumnjaju u njegovu šansu za osvajanjem UFC naslova sve više je onih kojima se to čini sasvim mogućim. Oni naglašavaju da šansa postoji ali samo ako Mirko «zaigra» sa borcima iz svoga ranga jer tek s pobjedom u tim borbama uvjeriti će ih da se uistinu vratio i da će do borbe za naslov doći.

Dok na radost vjernih obožavatelja, koji ga nisu napustili niti u najtežim trenutcima, Filipović ponovno kreće u «lov» na UFC naslov oni zavidni morati će se pomiriti s činjenicom da on misli ozbiljno te da su javnost i mediji bili željni njegovog povratka.
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #2 poslato: Mart 10, 2010, 09:38:42 posle podne »
Sta mislite , bilo bi dobro kada bi filipovic istamburo ovog barryja koji je odlican u stojci, ili cak fino bi bilo za gledat da ga filipovic baci u parter to bi sve iznenadilo posebno barrya!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Spartak

  • Gost
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #3 poslato: Mart 10, 2010, 11:12:16 posle podne »
Ma kakav Barry i bakraci, trebaju da mu daju razbijaca da ga malo pokrenu.Mislim ono ,koji je sledeci borac ? Mark Coleman ? Garry Goodridge ?:))

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #4 poslato: Mart 10, 2010, 11:37:04 posle podne »
ma ok,idemo polako,ali volio bi da ga baci u parter da ga malo ground and pound!:D
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Spartak

  • Gost
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #5 poslato: Mart 10, 2010, 11:57:30 posle podne »
Tesko da ce Cro Cop ikoga bacat,jednostavno mu to nije u krvi koliko god on vjezbao, to se radi od starta kad se pocne sa mma, znaci pravi mma kampovi

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #6 poslato: Mart 11, 2010, 12:01:20 pre podne »
Tesko da ce Cro Cop ikoga bacat,jednostavno mu to nije u krvi koliko god on vjezbao, to se radi od starta kad se pocne sa mma, znaci pravi mma kampovi
ma ne mora on njega bacati,ali bi voleo da zavrse na parteru i da ga dole masakrira,da sjevne koji hammer udarac ,lakat !
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže JedemSiPrsut

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #7 poslato: Mart 12, 2010, 03:38:10 posle podne »
mirko is back.....

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #8 poslato: Mart 15, 2010, 01:37:19 pre podne »
Barry o Cro Copu: Borba protiv njega je gubitak vremena


I dok je Mirko Filipović u najavi borbe, koja će 12. lipnja održati u Vancouveru, pohvalio svog idućeg protivnika Patricka Barryja, Amerikanac je krajem prošle godine prilično podcjenjivački pričao o Cro Copu, prenosi net.hr.
Hrvatski je borac otkrio ime sljedećeg suparnika u UFC-ovom kavezu. Bit će to Patrick Barry, američki odličan kickboxer s bogatim K-1 iskustvom, koji je u svijetu mješovitih borilačkih sportova debitirao u svibnju 2008.

Dosad je odradio šest borbi, upisao pet pobjeda nokautom, a jedini poraz je doživio u svibnju prošle godine kada mu je Kanađanin Tim Hague napravio 'giljotinu' iz koje se nije mogao izvući.

Posljednji nastup je odradio krajem listopada 2009. na turniru UFC 104 u Los Angelesu kada je tehničkim nokautom pobijedio Nizozemca Antonija Hardonka, a njihov je meč proglašen najboljom borbom večeri.

I baš uoči meča s Hardonkom u razgovoru za Fighters Only Magazine dotaknuo se i Mirka Filipovića, koji je već tada figurirao kao njegov potencijalni UFC protivnik. Barry tada baš i nije pokazao previše poštovanja prema hrvatskom gladijatoru koji je već cijelo desetljeće u samom vrhu ultimate fighta.

"To je borba koju dugo priželjkujem, ali ne znam što se dogodilo tom čovjeku. Čini se da više nije onaj stari, a neki mi čak govore da bi borba protiv njega sada bila čisti gubitak vremena jer to nije Cro Cop kakav je nekada bio. Prije dvije godine je to bio borac protiv kojeg se želiš boriti, ali sada više nisam siguran", rekao je Barry za Fighters Only Magazine.

"Zanimljivo je da bi se radije borili sa Cro Copom kada je bio na vrhuncu moći nego sada protiv njegove 'slabije' verzije kada možete bez previše truda i rizika upisati njegovo ime na svoju listu pobjeda", bio je komentar novinara Fighters Only Magazine na što mu je američki borac odgovorio:

"Pa naravno, jer bi tada to bio pravi test za mene. Mislim, ja uvijek mogu izaći na ulicu i nokautirati desetoro djece i ljudi bi pričali: 'Hej! Pa tri imaš deset nokauta!', ali to su samo djeca, to ništa ne dokazuje. Ali dečki poput Cro Copa, to je pravi test. Želim pokazati da sam najbolji udarač i kickboxer u ovom sportu i zato želim pobijediti Cro Copa", pričao je još u listopadu 2009. Patrick Barry.


Au kako ce dobit ovaj bary po picici,au ko ce docekat jun covece jos 3 meseca!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #9 poslato: Mart 18, 2010, 11:29:01 pre podne »
mislim da ce ga CROCOP pobediti, ali samo iz jednog razloga, konacno se opustio u UFC-u
poslednja borba je bila totalna sprdnja, ali mislim da mu je omogucila da se opusti u oktagonu konacno
Pat Barry je jezivi udarac i trenutno je u momentu (nokautirao Hardonka kao vunu)  ali blagu prednost dajem CC-u 55:45
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #10 poslato: Mart 18, 2010, 06:57:25 posle podne »
Cro Cop se u tom smislu dotaknuo i njegovog meča s Barryjem. Obojica su poznati kao vrsni kick-boxing majstori.

-Protiv Barryja ću zadržati svoj stil borbe u stand up-u. Naravno, ako bude prilike probat ću ga srušiti u parter jer sam tu u velikoj prednosti. Duže sam u tome od njega, duže treniram i mislim da sam danas solidan jiu-jitsu borac, iako u borbi to izbjegavam. Vidjet ćemo hoću li ga uspjeti baciti, on je snažan borac.- rekao je Crocop.
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #11 poslato: Mart 19, 2010, 05:39:50 posle podne »
Sve najbolje zelim Mirku, ali samo da ne bude ono - ko visoko leti, nisko pada!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Spartak

  • Gost
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #12 poslato: Mart 19, 2010, 06:53:13 posle podne »
Sve najbolje zelim Mirku, ali samo da ne bude ono - ko visoko leti, nisko pada!
Nikad Mirko nije omalovazavao protivnike koliko se ja sjecam.cak naprotiv

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #13 poslato: Mart 19, 2010, 09:53:22 posle podne »
Da, ali ce mnogi protivnici (narocito oni koji se tek dokazuju) imati dodatni motiv da pobede nekog ko je ime u ovom sportu.

Sto se tice Mirkovig ponasanje, pre i za vreme meca, tu nema mnogo sta komentarisati, steta sto se tako ne ponasa vecina spotista uopste.
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop vs Barry?
« Odgovor #14 poslato: Mart 20, 2010, 03:56:18 posle podne »
Ja mislim da bi cro cop trebao pokusati baciti barryja u parter,i pokazati sebe kakav je na parteru,steta tolike i tolike godine da trati na trening partera a da to ne primjeni u borbi,u parteru je sigurno bolji ..dok u stand up borbi jeste bolji ali tu mu barry itekako moze parirati,tako da treba da ga baci u parter i malo gnp!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates