Septembar 23, 2024, 10:22:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Klitschko nokautirao Chambersa  (Pročitano 1375 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Klitschko nokautirao Chambersa
« poslato: Mart 21, 2010, 12:18:57 pre podne »
Potpuna dominacija Klitschka

U potpunoj dominaciji Klitschko je u 12 rundi tik pred gong nokautirao Chambersa i još jednom dokazao da je vladar teške kategorije...


Pred 51.000 gledatelja Wladimir Klitschko je deklasirao još jednog boksača top klase, Eddie Chambers nije imao odgovora na njegove već poznate napade s dozom sigurnosti i "ziherskog" boksa. Otkad je pobjedom protiv Rusa Ibragimova ujedinio naslove po verzijama IBF i WBO, Ukrajinski boksač je jednostavno nedodirljiv. Posljednji poraz Klitschko je doživio još daleke 2004. godine od Lamona Brewstera i od tada ne zna za poraz u čak 12 borbi zaredom, sve protiv vrhunskih boksača: Samuela Petera, Chrisa Byrda, Lamona Brewstera, Sultana Ibragimova, Tonyja Thompsona, Ruslana Chagaeva a sada i Eddija Chambersa.

Već u prvom dijelu meča Wladimir Klitschko je mogao završiti Chambersa s obzirom da je Amerikanac bio u knokdownu. Chambers se uspio oporaviti a Klitschko je nastavio svojim tempom nedopuštajući protivniku bilo kakvu mogućnost napada ili ugrožavanja titule.

U zadnjem dijelu kada je već bilo sigurno da će Wladimir još jednom obraniti titulu krenuo je prema naprijed tražeći atraktivnost što mu se i isplatilo. U posljednjim sekundama 12 runde, završetak meča je bio više nego atraktivan, Chambers je nakon primljenog lijevog krošea legao kao pokošen.

IBF, IBO i WBO pojasevi i dalje ostaju u vlasništvu ukrajinskog boksača.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Klitschko nokautirao Chambersa
« Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2010, 12:40:30 pre podne »
Vlad jel ima negde neki snimak ?
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Klitschko nokautirao Chambersa
« Odgovor #2 poslato: Mart 21, 2010, 01:32:16 pre podne »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Klitschko nokautirao Chambersa
« Odgovor #3 poslato: Mart 21, 2010, 01:03:52 posle podne »
Kao da je neko i ocekivao drugaciji ishod meca.

Cudi me i da je potrajalo toliko.Posto mi se cini da je Vladimir to mogao resiti i mnogo ranije.