Septembar 20, 2024, 02:40:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: ishrana i treninzi?  (Pročitano 11661 puta)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #30 poslato: Mart 02, 2010, 08:25:41 pre podne »
jebote ja sam bio sarkastican....
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

NE RADI OVO COVECE!!!!!!!!!
Sta ako si zakasnio i ako je vec probao? :D

Saznacemo u blicu ;)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #31 poslato: Mart 02, 2010, 12:06:07 posle podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #32 poslato: Mart 02, 2010, 02:44:29 posle podne »
di je niki jbt

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #33 poslato: Mart 05, 2010, 12:04:42 pre podne »
znao onu NA GLUPO PITANJE DOBIJES GLUP ODGOVOR :)
ako je neko pravio sprdnju, to je bilo samo zato sto je to bilo toliko ocigledno da se nije ocekivalo da ces to shvatiti ozbiljno, niko nije hteo da te usmeri u pogresnom smeru, ovde su clanovi voljni da pomognu, ali tvoja pitanja su bila toliko smesna i to samo iz razloga sto nisi citao forum, pa trek onda otvarao temu. posto da si citao, ne bi sigurno postavljao neka od pitanja. sta ti mislis da ovi momci koji dele sa nama svoje znanje, da oni svaki dan svakom na tacnu stavljaju sve odgovore na takva i jos gora pitanja, pa oni nebi imali zivot. baci se malo na citanje i videces da mozes naci skoro sve sto te zanima a ako vec postavljas pitanja, trudi se da ona budu barem malo normalna. pozdrav

Van mreže nidza

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #34 poslato: Mart 05, 2010, 12:40:29 pre podne »
ma ja sam za zezanje uvek ja sam veci od vas zajebant, al zna se kad trebas biti ozbiljan a kad ne, znaci niste mi dali odgovor i krecete sa zezanjem ??vtf??? ja kazem da sam video tu sliku koja je iz casopisa mens healt i da to pise da ako niste zadovolji velicinom BICEPSA -.- trebate staviti maximalnu kilazu na vezbama za noge... ja sam to dosao i pitao vas sta je to cudno ???bolje vas da pitam nego neke tamo indijance ...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #35 poslato: Mart 05, 2010, 06:33:23 pre podne »
ok
ajde onda ovako..

Citat
ako niste zadovolji velicinom BICEPSA -.- trebate staviti maximalnu kilazu na vezbama za noge..

dali je tebi ovo normalno??
tj dali ti ovo deluje kao normlano..?
jer ocigledno je da neznas ni osnovne korake a vec si krenuo u glavu sa pitanjima i naravno KAKO DA POVECAM RUKE a da nisi ni jedan jedini trenutak proveo citajuci ovaj forum
@djokica
djokiceeeeee milo dete..jos jednom napisi neku glupost kao sto si napisao i LETIS KAO ZMAJ ZMAJSKI SA FORUMA i da..pitanja su ti I VISE NEGO GLUPA
« Poslednja izmena: Mart 05, 2010, 10:57:15 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #36 poslato: Mart 05, 2010, 10:14:55 pre podne »
Povecati biceps vjezbama za noge, hahahahahahahahahahahahaha!!!! ;D ;D ;D ;D

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #37 poslato: Mart 05, 2010, 10:54:09 pre podne »
Jos kad bi znao ko uredjuje te strane u Men's healt..ako je domace izdanje...sve bi ti bilo jasno  ;D

Van mreže nidza

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #38 poslato: Mart 05, 2010, 11:58:18 pre podne »
1. citao sam ovaj 4um i dosta znam...
2.MENI NIJE LOGICNO DA KADA RADIS NOGE DA I POVECAVAS RUKE ALI ME TERATE DA VAM POKAZEM SLIKU JER TO NISAM JA IZMISLIO !!!

@tenssa vidi ovako, znaci
1. izgledam zgodnije od tebe sem ako ovo nije tvoja slika, slikao si se u ogledalo jel imas DEBELI sloj sala pa ti se to jedino tako od ogledalo da ti se vide "trbusnjaci" ...plocice???vtf??? gde su ???aha eo su iza tebe sry...
2.to sam procitao i zato sam dosao da vas pitam a kad budem okacio sliku onda cemo da vidimo...

a pre svega ja se razumem mnogo vise nego sto vi mislite ... sad ste videli da sam vas ovo pitao i sad kao on je nob -.-.... i imam sasvim dobar trening i ishranu ali sam vas pitao za noge jer se slabo razumem oko vezbi za noge, jer imam gentski jake i velike noge i slabo ih radim da mi se ne povecaju :S
tj uopste se ne razumem oko vezbi za noge iskreno ...ali za ostale se razumem vezbe koje pogadjaju ostale grupe misica se dosta dobro razumem ...

okacicu sliku i zavrsiti vise druzenje sa vama pozz hvala

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #39 poslato: Mart 05, 2010, 12:01:50 posle podne »
ma razumes se ti dobro ,!!!svaka cast.ccc
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #40 poslato: Mart 05, 2010, 12:11:49 posle podne »
Citat
ALI ME TERATE DA VAM POKAZEM SLIKU JER TO NISAM JA IZMISLIO

bilo bi odista lepo..hvala u napred..

Citat
pre svega ja se razumem mnogo vise nego sto vi mislite

pa pokazi nam to jebiga onda..sto pitas GLUPOSTI...onaj ko se razume u ovu matreiju i 1% SIGUGNO NIKADA NECE PITATI GLUPOST TIPA..sta je BELANCEVINA ili dali da radim cucanj da bi pvoecao ruke....ili slicno...

Citat
i imam sasvim dobar trening i ishranu

PA DAJ DA VIDIMO JEBOTE...da vidimo jel imas ili ti MISLIS da imas..

Citat
li sam vas pitao za noge jer se slabo razumem oko vezbi za noge, jer imam gentski jake i velike noge i slabo ih radim da mi se ne povecaju :S

ahaaaa..tu je kvaka...cenim da prirodni su ti noge jake jel si se nekada bavio fudbalom pa su ti sada jace nego godnji deo tela..?
a sta mislis da slucjano nemas TANAK gornji deo a da su ti noge poptuno normlane,pa da ako slucajno dobijes koji kg gore ne izlgeda kao petao sofronije onda??/

DA BI SE NOGE VEZBALE TREBA IMATI MUDA I ZAPETI..A NE PRAVDATI SE DA IMAS VELIKE NOGE
daj TVOJE slike pa da vidmo i to..

Citat
uopste se ne razumem oko vezbi za noge iskreno ...ali za ostale se razumem vezbe koje pogadjaju ostale grupe misica se dosta dobro razumem ...

pa kako se rauzmes u to kada ti moze pasti na pamet takva stvar covece...o cemu ti pricas jebote..

koliko ti godina u stvari imas u opste?

Citat
avrsiti vise druzenje sa vama

okaci slike
 :) :) :)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #41 poslato: Mart 05, 2010, 12:23:48 posle podne »
Citat
@tenssa vidi ovako, znaci
1. izgledam zgodnije od tebe sem ako ovo nije tvoja slika, slikao si se u ogledalo jel imas DEBELI sloj sala pa ti se to jedino tako od ogledalo da ti se vide "trbusnjaci" ...plocice???vtf??? gde su ???aha eo su iza tebe sry...
2.to sam procitao i zato sam dosao da vas pitam a kad budem okacio sliku onda cemo da vidimo...
Vidim da cu morati slikati trbushnjake...da dodam da je jadna taktika omalozavati drugog...na nivou malog djeteta...no to je offtopic...
ONTOPIC:

Jedino sto je realno moguce da je pisalo je to da se rade noge jer 80 % seljacica u teretanama rade grudi+biceps...drugim rijechima mozda je pisalo da se valja noge trenirati jer jednostavno organizam, tijelo ne dozvoljava nesimetriju, necesh vidjeti nekoga da ima ruku od 50 cm i noge kao cackalice, niti da ima balvane kao pr0 bilder a ruke kao balerina...to je jedino sto je moguce da je pisalo u tom men heltu (jedino realno)...sto i dalje imponuje cinjenici da si se opasno provalio...

« Poslednja izmena: Mart 05, 2010, 12:32:41 posle podne tenssa »

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #42 poslato: Mart 05, 2010, 12:40:09 posle podne »

@djokica
djokiceeeeee milo dete..jos jednom napisi neku glupost kao sto si napisao i LETIS KAO ZMAJ ZMAJSKI SA FORUMA i da..pitanja su ti I VISE NEGO GLUPA

nadji mi jedno glupo pitanje i sam odlazim.......

Van mreže nidza

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #43 poslato: Mart 05, 2010, 12:49:35 posle podne »
@ pedja ok pedja samo nemoj lock na ovu temu treba mi vremena tj da kad budem krenuo u tu drugu teretanu da slikam to i napisem moj program sve sve ... u guzvi sam sa skolom inace imam 17 god

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ishrana i treninzi?
« Odgovor #44 poslato: Mart 05, 2010, 12:57:05 posle podne »
@ pedja ok pedja samo nemoj lock na ovu temu treba mi vremena tj da kad budem krenuo u tu drugu teretanu da slikam to i napisem moj program sve sve ... u guzvi sam sa skolom inace imam 17 god

ok