Septembar 20, 2024, 01:33:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???  (Pročitano 5194 puta)

Van mreže keno-shift

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« poslato: Februar 24, 2010, 07:20:03 posle podne »
Poceo sam sa drugacijom ishranom od 1. februara, skinuo sam sa 93 kg na 85 kg... znaci dnevno od 4-6 manjih obroka, izbacio sam brasno, slatkise, gazirana pica, vocne sokove, grickalice, suhomesnate proizvode, svinjetinu i tako ta sra** ostala znate vec da ih ne nabrajam bzvz...e sad izbacio sam i grasak i pasulj kuvani mislim da nisu bas za zdravu hranu, hleb ni razani nisam ni okusio...Ne jedem posle pola 7, ili pojedem ellu i zelenu salatu npr...meso samo kuvano jedem ili peceno sa malo maslinovog...tunjevinu sam prao u vrucoj vodi, i bas je totalno bez ukusa...    za to vreme sam i smrsao najvise...od 16. februara  kad su mi pocela predavanja na faksu sam pravio sendvice od integralnog hleba sa tunom ili ellom ili   za ona prva dva obroka...i tunjevinu nisam prao nego samo cedio od ulja, koliko toliko ima ukusa... i  tih dana sam prestao da skidam salo, a ima ga jos na butinama...
I kardio treninge sam ubacio uglavnom kucni bicikl, i trcanje... Narucio sam i whey i pocecu sa njim  u cilju dobijanja misica na ramenima, jer sam tu bas ''zakrzljao''...sad me zanima da li je ova slececa ishrana OK...i zasto sam prestao da gubim salo??mozda zbog ovog hleba sto sam ubacio, ali to je u veoma malim kolicinama i nije svaki dan..Pijem dosta vode takodje... od pocetka ove dijete od junk food-a pojeo sam sve ukupno pola plazme, i dve krem bananice...Mislim da je to ok...i procitao sam kod neki plan da prvih 5 dana totalno smanjim UH, 6 dan malo povecam  i 7 jos malo povecam....pa posle ispocetka...Evo i ishrane konacno :D   :

1. 2.  3. 4. 5. 6.  obrok kuvano povrce, salata i tunjevina...ili ella i tunjevina...ili ovsene i rizu ubacim u blender pa bude kao mlevena plazma, nekad dodam suvo grozdje :D i dodam mleko ili jogurt 0 mm..... krompir i riba i salata....pa belo meso ili tunjevina, junetina, teletina sa belancima....integralni pirinac sa nekim navedenim mesom....i tako...nekad ali to je bas retko ubacim voce kao obrok...bananu i npr 2 jabuke ili pomorandze...mozda 2-3 puta nedeljno...

ovu hranu uglavnom miksujem svaki dan, nemam bas tacno odredjeno za prvi obrok npr ovsene i to da cepam svaki dan...

Jel valja ovo uopste?? i da li se ovo moze nazvati sredjenom ishranom da bi poceo sa whey-om i dextrozom (grozdjanim secerom- za to samo imam para :) ) ...posto sam zeleo prvo ishranu kao najbitniju da sredim pa posle na suplemente...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #1 poslato: Februar 24, 2010, 09:08:17 posle podne »
pa ako ti je cilj BB onda moras to malo da sredis;)
a ako ti je cilj kao neki zdrav zivot malo fitnesa onda i nije lose,ali opet treba neke stvari menjati
ovo sam na brzinu sada iskucao posto idem u grad...ali pomocicu ti sutra da malo sredimo ovo
i napisis sta ti je cilj da znam
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #2 poslato: Februar 24, 2010, 10:07:59 posle podne »
Citat
Poceo sam sa drugacijom ishranom od 1. februara, skinuo sam sa 93 kg na 85 kg... znaci dnevno od 4-6 manjih obroka, izbacio sam brasno, slatkise, gazirana pica, vocne sokove, grickalice, suhomesnate proizvode, svinjetinu i tako ta sra** ostala znate vec da ih ne nabrajam bzvz...e sad izbacio sam i grasak i pasulj


kako si izb meso???
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže keno-shift

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #3 poslato: Februar 24, 2010, 10:24:37 posle podne »
Prvobitni cilj mi je bio da smrsam, da skinem to salo sa butina, posto sam licio na piramidu sa ovako malim ramenima :) ... Smrsao sam dosta uz pravilniju ishranu, ali jos tu ima sala, koje je kao sto sam napisao gore iznenada prestalo da se topi bez neke drasticno promenjene ishrane, znaci samo sam ubacio malo hleba, tunu nisam prao,,,nista posebno
Sada mi je cilj da nabacim malo misica na ramenima, i da nastavim sa zdravijom ishranom... pa me zanima kao sto sam gore napisao da li to moze uz ovakvu ishranu + dex + )whey (inace od 500 gr, zbog finansija,,,) iz ovog razloga bi samo posle treninga uzimao, a ostalo nadoknadjivao hranom... i naravno trening...teretana, sklekovi, zgibovi, propadanja...itd

Jos jedna stvar u vezi ishrane... mogu li da se jedu corbasta jela (supe, corbe) i npr ne zaprzeni grasak ... protiv tvorza u stomaku :D

I sta bi tu trebalo menjati, sta ne valja?


Citat
kako si izb meso???

ne razumem??

Spartak

  • Gost
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #4 poslato: Februar 24, 2010, 10:55:33 posle podne »
Citat
Poceo sam sa drugacijom ishranom od 1. februara, skinuo sam sa 93 kg na 85 kg... znaci dnevno od 4-6 manjih obroka, izbacio sam brasno, slatkise, gazirana pica, vocne sokove, grickalice, suhomesnate proizvode, svinjetinu i tako ta sra** ostala znate vec da ih ne nabrajam bzvz...e sad izbacio sam i grasak i pasulj


kako si izb meso???

izbacio je svinjsko meso

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #5 poslato: Februar 25, 2010, 06:50:29 pre podne »
Citat
pa ako ti je cilj BB onda moras to malo da sredis;)
a ako ti je cilj kao neki zdrav zivot malo fitnesa onda i nije lose

x2

Van mreže keno-shift

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #6 poslato: Februar 25, 2010, 08:30:51 pre podne »
Pa cilj mi je da nabacim misice na ramenima, da li je to moguce uz ovakvu ishranu i whey + dex...napisao sam gore vec??? znaci ne BB jos uvek zato mislim da su mi preslaba ramena ali ako to uspem definitivno BB...pa ako moze, ako ne mrzi nekog...nek mi koriguje ishranu dva puta... za pocetak, ,... i jos jednom za BB, da znam koje navike polako da menjam...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #7 poslato: Februar 25, 2010, 11:42:36 pre podne »
pa nije ovo TUNING radionica,da ti stavimo malo spojlere na ramena itd;)

Narucio sam i whey i pocecu sa njim  u cilju dobijanja misica na ramenima
ovo si napisao
ja ti predlazem da malo citas malo teme o ishrani da bi ti neke stavi bile malo jasnije,posto ne moze se u par postova reci sve;)
ok si na dobro putu,samo citaj
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže keno-shift

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #8 poslato: Februar 25, 2010, 12:04:47 posle podne »
Pa nisam ni trazio od bilo koga da mi stavi spojlere na ramena...Ova ishrana napisana u prvom postu je rezultat citanja foruma...hteo sam malo da se koriguje, sta vec...

samo na jedno pitanje ste mi odgovorili ''valja li ovo uopste'' ?? napisali ste da je solidna...
pitao sam sta ne valja, sta bi trebalo menjati..,,,,,,,,pa sam pitao u cemu sam pogresio kad je salo prestalo da se topi...
Ako bi neko mogao da mi pomogne sto se ovoga tice, bio bih mu zahvalan...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #9 poslato: Februar 25, 2010, 12:12:14 posle podne »
organizam se posle odredjenog vremena navikava na broj kalorija,onda se menjaju neke stvari
ja  tj MI da bi ti pomogli moramo da znamo kako si se pre hranio
ali ne da napises meso,jaja,sir,pirinac...........nego po obrocima i GRAME da pises
ok je hrana sto si jeo(plazma cao!)ali dzaba ako si jeo pre spvanja 200g mesa i 200g pirinca.KONTAS?
moras po obrocima,vode koliko si pio,da li si preterivao sa natrijumom(treba ga uzimati ali ne previse voda se zadrzi i onda si kao naduvana zaba)trening kako je izgledao,koliko si puta radio kardio,koliko je trajao taj kardio
kada budes dao sve ove info.onda ces dobiti ono sto ti treba
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #10 poslato: Mart 01, 2010, 11:43:15 posle podne »
Ko ti reko da izbacis GRASAK I PASULJ?!?!?! I otkud ti da oni nisu "za zdravu ishranu"?!?
To su brate mahunarke, jedan od stubova ishrane coveka, a ti to izbacujes, svaka ti cast....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #11 poslato: Mart 02, 2010, 06:11:01 pre podne »
Ko ti reko da izbacis GRASAK I PASULJ?!?!?! I otkud ti da oni nisu "za zdravu ishranu"?!?
To su brate mahunarke, jedan od stubova ishrane coveka, a ti to izbacujes, svaka ti cast....

bare!!!!

a lepo smo se dogvorili da neces da lupetas...

kakav grasak i pasulj stub ili stup ishrane coveka??/
sta pricas ti covece??/

koji je tebi q..c???

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #12 poslato: Mart 02, 2010, 10:39:04 pre podne »
Ko ti reko da izbacis GRASAK I PASULJ?!?!?! I otkud ti da oni nisu "za zdravu ishranu"?!?
To su brate mahunarke, jedan od stubova ishrane coveka, a ti to izbacujes, svaka ti cast....
bare kako napredujes sa pasuljom i graskom???
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #13 poslato: Mart 02, 2010, 10:42:24 pre podne »
dobri su da zasite i zauzmu mesto u zeludcu nekoj nutritivno bogatijoj hrani..za onog ko leba ne jede, tad cemo se sloziti da je pasulj dobar, bolji od supe sa slanim kamenom.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Da li ovakvom ishranom mogu da se vrate kg???
« Odgovor #14 poslato: Mart 02, 2010, 11:07:16 pre podne »
Ma super, vidis da p**i na sve strane :D
bare kako napredujes sa pasuljom i graskom???