Jun 30, 2024, 08:32:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Paypal u Srbiji 2010 ?  (Pročitano 2260 puta)

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Paypal u Srbiji 2010 ?
« poslato: Februar 22, 2010, 07:15:03 posle podne »



  Cuo sam ovu informaciju davno jos , a 2009 je receno da bi trebalo u 2010 to i da se desi . Trazio sam malo po netu ,ali nista od nekih svezijih informacija nema , da li neko zna nesto o ovome , mozda malo blize .Ko radi sa interentom recimo malo vise , transakcije i sl.
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Spartak

  • Gost
Odg: Paypal u Srbiji 2010 ?
« Odgovor #1 poslato: Februar 22, 2010, 07:37:45 posle podne »
Da su nam drzave u kurcu, jesu, pa i mogu da razumijem zasto nismo na listi...Ali da paypal podrzava neke zemlje dje ljudi zive jos u sojenicama e to ne mogu shvatit nikako !!!

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Paypal u Srbiji 2010 ?
« Odgovor #2 poslato: Februar 22, 2010, 07:45:08 posle podne »
Pa dobro ,bili su njihovi predstavnici  kao sto rekoh 2009 , znaci sve zvanicno nista rekla-kazala fore . Pa evo ih i u hrvatskoj jos ja mislim od pre par godina . Nisu ni oni neka vele sila ni bog zna koja super sredjena drzava . A ima i Albanije tako da .... neke druge stvari su u pitanju ,odnosno nasi zakoni koji trebaju da se koriguju koji se ticu e trgovine . 
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Paypal u Srbiji 2010 ?
« Odgovor #3 poslato: Februar 22, 2010, 07:52:10 posle podne »
@driver
Nema Vlado veze kakav je standard u kojoj zemlji, u pitanju su zakoni koji se kod nas protežu iz doba SFRJ i nisu menjani, pa zato PayPal i ne dolazi - kao što neko reče, oni su banka, a po zakonu zemlje Srbije državljani Srbije nemaju pravo da imaju otvoren račun u stranoj zemlji, ako su rezidenti u Srbiji. PayPal samo poštuje zakon doslovce, a to što se on krši kod nas sve u 16 i nije neka novost, krše se kod nas i mnogo važniji zakoni, pa što ne bi i ovaj. Ali to ne znači da će i PayPal da se ovako ponaša - NEĆE i NE TREBA. 
______________________________ 
Evo ja verujem da je podosta  od ovog tacno , plus gomile prevara iz srbije tokom devedesetih godina . . . Ovo sam preuzeo sa nekog forma ako nije problem .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Paypal u Srbiji 2010 ?
« Odgovor #4 poslato: Februar 22, 2010, 08:10:52 posle podne »
Glavni problem - PayPal Europe je bank u Lux i Lhn (ne znam kojoj beshe zemlji napamet), a mi nemamo pravo da imamo racun u drugoj drzavi.
Ima i drugih sitnica (zakonskih) koje moraju da se srede prvo. Mi kocimo - PayPal bi odavno bio kod nas. Sto neko rece ima zemlja koje ne znaju ni sta je kuca i standard im je na nivou zimbabve-a ali ipak imaju PP.

Van mreže Grof of Milutovac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Grof of  Milutovac - sfposta
Odg: Paypal u Srbiji 2010 ?
« Odgovor #5 poslato: Februar 23, 2010, 12:20:54 pre podne »
Moj drugar ima PayPal. Otvorio racun u Intessi. Jedino kad popunjava formular kod placanja izabere zemlju Hrvatsku a pod provincija stavi Srbija-Beograd i sve mu stize sto naruci.

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Paypal u Srbiji 2010 ?
« Odgovor #6 poslato: Februar 23, 2010, 11:03:10 pre podne »
Da se ovde ne bacaju informacije tek tako, bolje pogledajte celu temu vec na Benchmark.rs forumu (IT forum).
A ko nema zivaca da cita prepirke na Benchu, neka samo saceka javne vesti o PP-u ;)

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Paypal u Srbiji 2010 ?
« Odgovor #7 poslato: Februar 23, 2010, 02:28:05 posle podne »
Bio sam na tom forumu , nikakvih nagovestaja nema , pa sam zato pitao mozda ovde ima neko ko je direktno u tim vodama .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow