Septembar 27, 2024, 11:31:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.299 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: kura  (Pročitano 61624 puta)

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: kura
« Odgovor #225 poslato: April 15, 2010, 02:45:36 posle podne »
da burki ali ti ako uradis odma posle kure hormonske pretrage a recimo radio si sa dugim esterima ciklus onda i ne mozes bas da dobijes komplet sliku...
Pedja nisi me shvatio,naravno da treba odrediti jacinu i dali se radi pct u zavisnosti od toga koja je duzina trajanja,i jacina ciklusa...ali me zanima u ODNOSU na koje parametre znam,u KOJIM dozama,I na kraju krajeva STA koristim kao PCT....razumem ja sta hoces ti da kazes generalno,ali lepo bi bio neki primer,malo je zbrka kazem ti
No time...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #226 poslato: April 15, 2010, 04:02:34 posle podne »
pa kako da dam primer kada imas 2000 kura razlictih
ali ono sto ljude obicno zanima je galenika i tren ili propi itd u razumnim dozama i moj stav tada o pct je jako dobro poznat sta i kako
e sada
nema mnogo ni mudrolije ako je neko na bilo kakvoj hemiji kroz 12 ili duze nedlja cak i da su doze dosta minimalne ostecenje ce verovato biti sa dosta %
ali i onda se postavlja pitanje KOLIKO I KOJE DOZE
jer nikome nije isti stepen ostecenja
ja znam da me razori 1000 mg week dok znam da jedan moj veoma dobar drugar ide i 1500 mg i to dosta dugo i nikada nije radio pct vec je radio razumne pazue izmedju ciklusa
naravno da mu je sigurno trebalo duze vremena da se oprovai nego sa ortpodsekim pomagalima ali defitivno nije radio "klasicne"pct koji se mogu naci po netu i sl...
ja necu i ne smem da pisem o dozama jer to neko moze krivo da protumaci ali onaj ko je i malo upucen u ono sta pricam shvatiti ce veoma dobro o cemu govrim

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: kura
« Odgovor #227 poslato: April 15, 2010, 09:24:39 posle podne »
aaaaaaaa pa to te pitam,znaci kad ti kazes PCT koji nije ''klasican'' smatras da ukoliko steta nije velika da se ne uzima nista ,vec samo trib itd ...ispravi me ako sam opet lupio,i fala na strpljenju ,jbg nemogu da nadjem nigde to sto kazes da se tvoje misljenje zna vezano za recimo propi i gal... al ako je ono sto si pisao na ex yu da je ne potrebno kljukati se lekovima posle ciklusa ako isti nije napravio veliku supresiju,onda kapiram
No time...

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #228 poslato: April 15, 2010, 09:37:37 posle podne »
da je ne potrebno kljukati se lekovima posle ciklusa ako isti nije napravio veliku supresiju,onda kapiram

pa cekaj,supresiju ces napraviti svakako, sa 250mg,isto kao i sa 750mg (testa,recimo) ..zar ne..prirodno prestaje pa prestaje..ispravljajte me..!?

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: kura
« Odgovor #229 poslato: April 15, 2010, 09:47:49 posle podne »
da je ne potrebno kljukati se lekovima posle ciklusa ako isti nije napravio veliku supresiju,onda kapiram

pa cekaj,supresiju ces napraviti svakako, sa 250mg,isto kao i sa 750mg (testa,recimo) ..zar ne..prirodno prestaje pa prestaje..ispravljajte me..!?

Pa da prestaje ali će se pre povratiti sopstvena proizvodnja testa sa 250mg nego sa 1gr.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #230 poslato: April 16, 2010, 06:37:11 pre podne »
aaaaaaaa pa to te pitam,znaci kad ti kazes PCT koji nije ''klasican'' smatras da ukoliko steta nije velika da se ne uzima nista ,vec samo trib itd ...ispravi me ako sam opet lupio,i fala na strpljenju ,jbg nemogu da nadjem nigde to sto kazes da se tvoje misljenje zna vezano za recimo propi i gal... al ako je ono sto si pisao na ex yu da je ne potrebno kljukati se lekovima posle ciklusa ako isti nije napravio veliku supresiju,onda kapiram

pa tako
oproavk ce ti biti brzi sigurno od brzih estera nego od slow action
e onda ovisi od doza
ovisi od duzine trajanja
i ono sto je najvaznije je subjektvni osecaj
sta to znaci
pa veoma jednostavno
raditi PCT samo iz razloga sto je to neko rekao je GLUPOST.
naravno da nije glupost koristi lekove za povrat hormonalnog statusa kada su u pitanju teske kure i to se podrazumeva
ali ako ti radis 2 kure godisnje sa veoma pametnim i isplaniranim pristupom onda znaci koje ces da pratis posle kure veoma JASNO UKAZUJU sta dalje i dali treba HCG koje bi doze bile primerene.dali treba novladex,trublus ce sigurno trebati u velikim dozama,.koje kombinacije da radis,u koje vreme i koliko dugo...
a da bi dosao do toga moras da poznajes dobro em osnove,em sovje telo em znakove koje ti telo salje
tacno je da iskustvo igra kljucnu ulogu u ovome ,ali neije iskuljucivo te onaj ko rauzme znakove hormonalnog poremcaja ce znati sta mu je ciniti ili NE ciniti
jos jednom
uzeti PCT zato sto je to neko rekao je glupost
ili dali je moguce u opste da neko veruje da je isti PCT nakon kure sa 500 mg propinata.300 mg trenbolona i 50 mg winstola ISTI kao i sa 1000 mg galenike,600 mg dece i 10 metana??
ZNACI GODINIMA CITAM FORUME I POSTPUAK ZA PCT JE ISTI I ZA JEDNU I DRUGU KURU..
e malo ste se zajebali...ne malo..nego malo vise...
i jos kada vidim recenicu.
IDEM STANDARD PCT
pa kaze.
2 clomifena dnveno 6 week
4 tamoxifena 6 week
1500 IU HCG nedljeno kroz 6 ili 8 nedlja.

a pre toga mu je kura naravno bila.
500 mg galenike i 400 mg dece!!!

HOROR FILM!!!!!!!!!
problem je sto se ljudi ovde prvo rapistaju KAKO DA SE ZASTITE a pri tome misle na zasititu OD GUBITKA MASE a ne na zaisttiu zdravlja pod 1,a pod 2 prvo pitaju kako da se zasitete a da pri tome pojma nemaju sta i hemija radi
dakle
ono sta ce hemija da uradi je potpuno nebitno i enma veze,bitno je da ja znam kako da se zaisttim
tj ovo je tipicna linija manjeg otpora gde se misli da ces sanirati posledice od upotrebe aas sa pct..
u neku ruku ovo jeste tacno,ali gledjauci dugorcno i onaj ko se razume i malo u ovu tematiku zna da su posledice upotrebe aas mnogo dugorocnije te da je pct samo mali deo price na koji se mnogi pouzdaju da ce da ih spasi
probem je sto svako hoce da uzima hemiju a niko nece da se nosi sa mogucim posledicama

e q..a malo...ne ide to tako....ako ces da se igras sa vatrom,znaj da mozes da budes i oprezen!!!

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: kura
« Odgovor #231 poslato: April 16, 2010, 10:51:33 pre podne »
E sada je vec jasnije...nego u slucajevima samo blagih padova posle ne previse jakih kura...sta bi jos moglo da ide uz tribulus?sta mislis o ovim ostalim prirodnim sitmulatorima tipa johimbin,i ova nova cuda trioxi metoxi flavoni?
No time...

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #232 poslato: April 16, 2010, 11:13:11 pre podne »
eto tebi je jasnije,meni je samo malo drugacije ispisano,ali mi i nije bas jasno ovo..procitao sam na par mesta kako je pedja 2,3 puta "ranije" odradjivao PCT..e sad da li je stvarno moguce,da je to uvek bila tako blaga kura,kratka,itd..pa je moglo bez HCGa,nolve..,samo tribulus na lopate,i udri..;)
..ili je mene pojela ova keto dijeta,pa ne kopcam vise nista ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #233 poslato: April 16, 2010, 12:10:40 posle podne »
pre ce biti da si od gomile inforamcija potpuno napravio haos sebi u glavi
a to sto ja moguce kod pedje pa tako i kod rugih sa kojima sam u kontaktu evo vec 10 godina nije MIT vec je ZBILJA i stvari stoje tako kako stoje
zasto ti mislis da po defatultu treba raditi pct sa posranim clomifoenom i hcg nakon 750 mg enathata?
i da..za tvoj info pedja nikada nije isao preko 1000 mg..jesam jednom i to je bio razor sistema..
a vi klinci jbg.....sve se vez zna,,
galenika..jednda na dan..rulles.....

i da..pedja je za tvoj info u ovih 11 godina TAKMICARSKE KARIJERE a ne zajebanicje kao sto ti radis i svi ostali pred leto malo se drkntete sa necim ali pre toga ramziljate o zastiti tj jebali bi ste se al da vam ne udje...koristio pct 2 puta...
dobro si cuo..2 puta...
i ne samo ja..vec mnoge moje veoma dobr i cenjene kolege.....
ja o njima necu da pricam vec o meni i mojim horm rezualtatima koje sam vec toliko ptua govrio kako i kada radim i u koja doba  godine..
hvala bogu tu sam gde jesam..hahahahhah

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #234 poslato: April 16, 2010, 01:07:38 posle podne »
da vise ne raspravljamo o tom PCTu,ja za njega i nisam bio,ali su se iz konteksta izvalici zakljucci...ocigledno je da nisam jedini kome je ispao haos u glavi...mene je ovo zbunilo do kraja

"nikako da uzimas samo trubulus kao pct pri ovakvim kurama..ja to nism rekao jer pri ovkavim kurama treba pametno i zatvoriti hormone ali to ti niko ziv ne moze reci dok ne vidis sam i onda odredjujes tezinu i duzinu pct ciklusa"

...znam masu ljudi koja je dosta dugo na galenici,i ne male doze..a uz to kombinuju ono od cega se ljudima dize kosa na glavi,i takvih kombinacija(metan,naposim....) i nikada nisu odradili PCT sa....vec smao tribulus,kreatin,gluta i ostali supsi....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #235 poslato: April 16, 2010, 01:47:32 posle podne »
jbg....
osetiti ce..ne brini

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: kura
« Odgovor #236 poslato: April 16, 2010, 02:42:17 posle podne »
e to je meni jedino ostalo ne jasno..kako recimo neko ko prvi put krece kuru cak i ako oseti tu slabost posle ciklusa da zna da li je to prejako ili samo delimicno jaka supresija,jer ako prvi put uzima ne moze ni sa cim da uporedi....

i reci mi za ove gore dodatke sto sam te pitao ,jesi njih nekad koristio?
No time...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #237 poslato: April 17, 2010, 11:19:58 pre podne »
pa ako iz oviliko interent sranja neko ko uzima hemiju ne prepozna pokazatelja loseg hromonalnog stanja ONDA GA JA JEBEM I NJEGA I NJEGOVO CITANJE BILO CEGA
trebalo je da se bavi sa veterinom i da kravi ruku zavlaci u vaginu.....

svi stimulatori hormona su OK samo su neki skuplji a neki jefitniji a dobijas istu vrstu muzike....
znaci..
nema mase od tribulusa i nema mase od GH maxx..ali mogu da e kroiste u neke druge svrhe

Van mreže kengur

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: kura
« Odgovor #238 poslato: April 25, 2010, 07:01:15 pre podne »
@ Pedja

Posto primam jednom nedeljno Depo 250mg,...da li ova doza ima kakav takav
efekat kod izgradnje misica...posto za mesec dana spartanskog rada i ishrane primecujem promene u izgledu
za koje sam ranije mogao da sanjam.Naravno,imam takvu dijagnozu da moram da primam 250mg/week.

Poenta price je da nisam imao nikakav efekat sa 250mg na 3 nedelje...pa definitivno prelazak sa 10 na 30 jedinica testa u
krvi imam za posledicu rapidno povecanje snage i kvalitetne mase...

P.S.Meni nije potreban PCT  ;D
« Poslednja izmena: April 25, 2010, 07:10:31 pre podne kengur »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #239 poslato: April 26, 2010, 06:28:06 pre podne »
kako mislis 30 jedinica?
pa ne meri se on u IU vec u mg?
ali dobro..
u svakom slucaju doza od 250 mg week sigurno moze da donese neke rezulatete ali to ce na zalost biti kratkog daha tj dok ti se telo ne adaptira na dozu
ali kod tebe je drugi problem a to je taj sto ti enathat primas iz zdravstvenih razloga pa je onda i glupo u opst epricati  bilo cemu daljem jer niko ovde nije lekar niti sme da se upusta u igru da ti kaze bilo sta drugo jer ne daj boze da se nesto desi..