Septembar 28, 2024, 09:26:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: kura  (Pročitano 61689 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: kura
« Odgovor #75 poslato: Mart 09, 2010, 03:21:33 posle podne »
Nece valjati bas za jetru da uzme oral kao priming..bolje mu ovako ;D ;D

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #76 poslato: Mart 09, 2010, 03:30:04 posle podne »
jetra,sta je to..gde to ima da se kupi..  :D

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #77 poslato: Mart 09, 2010, 04:00:41 posle podne »
 e bre ovaj decko dobi sva uputstva..a meni niko ne rece konkretno da li ima to cudo od winy tabsa 50mg?
jedino na netu sto sam nasao je da ga proizvode u koreji...msm neam pojma to je sa nekog švedskog foruma...ako lupa on,lupam i ja..da se ogradim :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #78 poslato: Mart 09, 2010, 07:40:05 posle podne »
e bre ovaj decko dobi sva uputstva..a meni niko ne rece konkretno da li ima to cudo od winy tabsa 50mg?
jedino na netu sto sam nasao je da ga proizvode u koreji...msm neam pojma to je sa nekog švedskog foruma...ako lupa on,lupam i ja..da se ogradim :)


pa cek
zar mislis da su svi ostali budale a samo korejci pametni i da su oni jedini uspeli spakovati 50 mg te supstance u tbl?

Van mreže dijamant

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: kura
« Odgovor #79 poslato: Mart 09, 2010, 09:18:36 posle podne »
He he ,sta reci o Rusima koji su napravili stanozolol od 65 mg po jednom tabsu
Ista firma koja pravi Helios...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #80 poslato: Mart 10, 2010, 06:29:53 pre podne »
He he ,sta reci o Rusima koji su napravili stanozolol od 65 mg po jednom tabsu
Ista firma koja pravi Helios...

maa.....
 ;D ;D ;D
« Poslednja izmena: Mart 10, 2010, 07:18:08 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #81 poslato: Mart 10, 2010, 01:20:24 posle podne »
e bre ovaj decko dobi sva uputstva..a meni niko ne rece konkretno da li ima to cudo od winy tabsa 50mg?
jedino na netu sto sam nasao je da ga proizvode u koreji...msm neam pojma to je sa nekog švedskog foruma...ako lupa on,lupam i ja..da se ogradim :)


pa cek
zar mislis da su svi ostali budale a samo korejci pametni i da su oni jedini uspeli spakovati 50 mg te supstance u tbl?

oki doki

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: kura
« Odgovor #82 poslato: Mart 10, 2010, 02:10:25 posle podne »
po poznatoj semi se odnosilo za clenbuterol.winstrol zadnjih pet uz propi i bold.Kako je to malo nije mi jasno??Pa koliko si samo puta predlozio propi 300mg nedeljno,pa nemoj mi reci da je sad tih 300super a 250 je lose??A zasto ne naposin  po dozi od 4 do 5 tableta da nece to da me napuni voduracom>Pa da jedem smece verovatno bi ali tu je super klopa i vodicu o kolicini natrijuma takodje tu je nolva od neke trece i sagorevac koji takode ima diurecko dejstvo.a ti drasko nepravi se pametnjakovic jel tvoji komentari su stvarno bespotrebni!!!

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #83 poslato: Mart 10, 2010, 02:36:24 posle podne »
po poznatoj semi se odnosilo za clenbuterol.winstrol zadnjih pet uz propi i bold.Kako je to malo nije mi jasno??Pa koliko si samo puta predlozio propi 300mg nedeljno,pa nemoj mi reci da je sad tih 300super a 250 je lose??A zasto ne naposin  po dozi od 4 do 5 tableta da nece to da me napuni voduracom>Pa da jedem smece verovatno bi ali tu je super klopa i vodicu o kolicini natrijuma takodje tu je nolva od neke trece i sagorevac koji takode ima diurecko dejstvo.a ti drasko nepravi se pametnjakovic jel tvoji komentari su stvarno bespotrebni!!!

nidzo ljubi te deda,pa sto se ljutis bre ;) "ne pravi se pise odvojeno" :) propi je malo 250mg week!! i da si se malo potrudio da procitas,video bi sta je meni receno za winy i naposim (tabs)..pa izvuci zakljucak.. za nolvu bi video kad,sta,gde i kako se ubacuje...

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: kura
« Odgovor #84 poslato: Mart 10, 2010, 06:08:06 posle podne »
!JA SE DEDINO NELJUTIM NEGO MI NISU POTREBNI TVOJI SAVETI A TI STO TI JE LEPO DA SE TRIPUJES DA KAO NESTO EKSTRA ZNAS ODMORI ME!!!mALO PROPIJA PA BURAZERU JA SE NESPREMAM ZA NEZNAM STA PA DA SAD MOJA KONKURENCIJA UZIMA NEZNAM KOLIKO PA DA I JA MORAM DA UZMEM.A DRASKO DAJMI BROJ MOLIM TE DA DAM KOMSI SPREMA PRIJEMNI PA POSTO TI IZIGRAVAS PROFESORA DA MU POMOGNES JEL OVDE OCITO SI BESKORISAN !!!!!!A JA SAM ISCITAO I IMAM ISKUSTVA I U PRAKSI KAKO KOD MENE TAKO I KOD DRUGIH

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #85 poslato: Mart 10, 2010, 06:28:16 posle podne »
!JA SE DEDINO NELJUTIM NEGO MI NISU POTREBNI TVOJI SAVETI A TI STO TI JE LEPO DA SE TRIPUJES DA KAO NESTO EKSTRA ZNAS ODMORI ME!!!mALO PROPIJA PA BURAZERU JA SE NESPREMAM ZA NEZNAM STA PA DA SAD MOJA KONKURENCIJA UZIMA NEZNAM KOLIKO PA DA I JA MORAM DA UZMEM.A DRASKO DAJMI BROJ MOLIM TE DA DAM KOMSI SPREMA PRIJEMNI PA POSTO TI IZIGRAVAS PROFESORA DA MU POMOGNES JEL OVDE OCITO SI BESKORISAN !!!!!!A JA SAM ISCITAO I IMAM ISKUSTVA I U PRAKSI KAKO KOD MENE TAKO I KOD DRUGIH

da se ti i ja ne bi smo prepucavali! ja ti kazem da je propija malo,kao i boldenona..isto tako i naposima!! od 4 tablete,mozes jedino vodu u cipelice da navuces od silnog treninga ;)

ja sam isao po 100mg propija EOD,400mg bolde,i 50mg winy...(mislim da su to minimalne week doze)..bas me zanima da li ce jos neko prokomentarisati ovo?..pa da uporedimo ti i ja ko je ako nista,bar malo vise u pravu...
a o nolvadexu da ne govorim,mislim da tu temu nisi ni u prolazu sreo ;) ..koliko se ja secam,nolva treba da ti je pri ruci,ma da u tvom predlozenom ciklusu,nije potrebna ni u fijoci! ;)

to bi bilo to..i pozz komsiju,nadam se da ce malo vise od tebe citati,i da ce nesto zakljuciti i nauciti!! ;)
« Poslednja izmena: Mart 10, 2010, 06:29:59 posle podne drasko13 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #86 poslato: Mart 10, 2010, 06:42:20 posle podne »
momci malo lakse
n ikola
nije stvar u tome dali se spremas ili ne tj neznam kakve to veze sada ima?
ja sam se sprmeao za takmicenja i uzimao 600 mg propija a ti ne ides nigde pa  ces uzmati 250 ili 300?
zar po toj logici onda ne bi trealo da ti uzimas 50 mg a ja 400 a npr roninie 1000 mg itd itd itd?
nema tu nikola mnogo pametovanja
ti supresujes isto svoj test i na 150 mg i na 500 mg...
samo je pitanje dali si dovljno ok da shvatis to da ces istu stetu uraditi sa tim ajd da kazem "normlaninm"dozama ali da sa smesnim neces iuraditi nista ali ce steta biti svejedno ucienjna..
o tome se radi
250 mg protpeionata i 200 mg boldoena je MALO
nije rpoblem u naposima i nemoj da se za njega hvatas
a i pitao sam te za solo winstorl?
od kuda je to stara dobra proverena shema i iz kog razloga winstorl zadnjih 4 ili 5 nedlja pred cega ili pred sta ako se vec ne sprmeas za nista??

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: kura
« Odgovor #87 poslato: Mart 11, 2010, 03:45:24 posle podne »
Dobro ok u pitanju je kes jel mi treba jos dodatnih 150 evrica za pojacanje a ja cu se jedva izboriti i za navedeno tako da odoh ja na dva depoa nedeljno .A za wins kada vec se dovede formica da wins ucini svoje a  to je naravno zbog bolje forme

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #88 poslato: Mart 11, 2010, 03:49:33 posle podne »
e jbg

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: kura
« Odgovor #89 poslato: Mart 11, 2010, 07:59:24 posle podne »
Prosto ne verovatno,nekim ljudima koliko god da se prica toliko olako ulaze u sve ovo,kao da im sopstvena dobrobit uopste ne znaci.....
Pedja divim ti se kako ne poludis da citas ovakve stvari  :-\
No time...