Septembar 28, 2024, 03:21:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.304 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: kura  (Pročitano 61637 puta)

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: kura
« Odgovor #135 poslato: Mart 18, 2010, 05:48:11 posle podne »
Spartak
 Ako se hranimo na svaka 3h onda u svakom slucaju nece da manjka  :) :) :)

Matt BRATE ne smaraj,
Niko ne bukvalise i ne kaze da ce da umre ako pojede pola kila mesa od jedanput nego da je bolje da to podeli u dva obroka,
znaci NATURALNI je samo dao jedan od predloga sta bi  nikola1985 mogao da izmeni u svojoj ishrani...

Spartak

  • Gost
Odg: kura
« Odgovor #136 poslato: Mart 18, 2010, 05:54:06 posle podne »
Ma naravno da je bolje, koliko ce se ugraditi to ne znamo, al eto ne treba svaki obrok tako, zalomilo mu se,ogladnio coek :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: kura
« Odgovor #137 poslato: Mart 18, 2010, 07:58:27 posle podne »
U 12 je moja klopa zato sto ustajem u 11 i 30!Meso 400gr je zive mere pa kada se skuva to je nekih 300gr a na hemi se to moze ugraditi!Fico ja sam zato i naveo da se posao moze odraditi sa depoom i clenom.Clenbuterol utice na rezanje i uzima se u fazama defke,dok se anadrol uzima za masu i bilo bi suludo da je kontra!tako da razlika ocito postoji.Klopa je najvaznija!!!jebiga sad mozda bi bila najbolja opcija da idem prvih 6 ned  dva testa deca i nap a drugih 6 propi svaki drugi dan boldu 300 mg ned i clenbuterol.Ubacio bi i wins  jos .

a jel znas da takmicari u pripremama za takmicenje u nekim zadnjim nedeljama uzimaju anadrol?

losa ti je logika sta drugo da ti kazem,opet po stoti put ponavljam da tebi rekreativcu nema veze s vezom navlacenje litra ili dva vode a ti kako oces.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: kura
« Odgovor #138 poslato: Mart 18, 2010, 08:26:41 posle podne »


 
Niko ne bukvalise i ne kaze da ce da umre ako pojede pola kila mesa od jedanput nego da je bolje da to podeli u dva obroka,
znaci NATURALNI je samo dao jedan od predloga sta bi  nikola1985 mogao da izmeni u svojoj ishrani...

I ja kazem super je predlog i naravno da je bolje da se podeli u vise manjih...ALI ako jednom to uradi NECE PROPASTI
No time...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #139 poslato: Mart 18, 2010, 09:07:25 posle podne »
Citat
nekim zadnjim nedeljama uzimaju anadrol?

ma to je glupost provikana KOD NAS
jer je neko nesto cuo i onda usko poveza pa daj onda ovo kada nema onoga..
uzima se HALOTESTIN i to je potpuno drugacija prica od ANADROLA
ali kod nas kao i uvek se nadje neko pametan i kaze ma moze i anadrol;moze q..c...ne moze..mislim moze..samo neka proba da uradi pravu dijetu pa da vidis jel ce imati rpavu formu sa androlom..nece
a sa halotestinom u kombinaciji sa provirnomom i matreonom... ;) ;) ;)

pusti price sa asfalta...

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: kura
« Odgovor #140 poslato: Mart 19, 2010, 09:12:46 pre podne »
Ma moze sve Pedja,samo zna se ...posle bude vreca .... i to sto bi ti rekao ,naopako  :o ;D
No time...

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #141 poslato: April 01, 2010, 01:45:13 posle podne »
moze li mala pomoc..u vezi trena!?

.....Trenbolone je takođe progestin, odnosno on se veže na receptor ženskog hormona progesterona (sa oko 60% od aktualne snage progesterona). Kod osetljivih korisnika to može dovesti do zadržavanja vode i ginekomastije, i što je još gore trenbolonov aktivni metabolit 17beta-trenbolon ima potrebu da se veže na progesteronske receptore koji su zapravo potentniji od samog progesterona. Nema potrebe za panikom jer anti estorgen letrozole (Femara) snižava razinu progesterona pa uklanja progesteronske neuspojave. Upotreba 19-nor komponente kao što je trenbolone takođe povećava razinu prolaktina. ...

da li bi,i sta trebalo ubaciti od pomagala..uz nedeljnu dozu tren enant od 400mg,u 10 week!?

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #142 poslato: April 01, 2010, 04:46:38 posle podne »
da li moze samo proviron to izregulisati (posto uz tren idem i testo) u dozama od 50-75mg?
..ovo pitam iz prostog razloga,sto me jedna osoba ubedjuje u suprotno..da samo proviron to ne moze odraditi..
« Poslednja izmena: April 01, 2010, 04:48:24 posle podne drasko13 »

Van mreže testosteron rules

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: kura
« Odgovor #143 poslato: April 02, 2010, 02:58:14 pre podne »
Kratki odgovor na tvoje pitanje. Proviron nece nista znacajno uticati na prevenciju ginekomastije uzrokovane osetljivoscu na progesteron. Niti ce ti pomoci Nolva ili Adex.

Ono sto se uglavnnom uzima kao prevencija je bromocriptine i vitamin B6. Neki se kunu u male doze winstrola koji kao derivat DHT u nekoj meri sprecava ovakvo dejstvo trenbolona.

No ono sto je bitno u celoj prici je ili si osetljiv na tren ili nisi. Ako jesi, bolje ga mani, jer sprega trenbolona i progesterona nije ni malo jednostavna kako izgleda.

Malo je problem sto imas enatat verzju koja sporije izlazi iz sistema u slucaju da dodje do frke.

Moja preprouka bi bila sledece: nemoj ici vise od 200mg nedeljno (podeli u dve doze), suplementiraj kvalitetnim kompleksom B vitamina (Natrol ima dobar B kompleks) i drzi nesto winstrola kod sebe, koji ce ubalziti nuspojave. Naravno, ako primetis simptome ginoa, odmah prekidaj s trenom.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #144 poslato: April 02, 2010, 06:18:49 pre podne »
dobar odgovor osim ovog u vezi bromocrpitina jer to je neka druga tema koa je veoma opasna igra
uzima ti male doze wins i ocekivati da spreci neg dejstvo trena je po meni dosta nerazumeno ili prevedno koljes vola zbog jednog kg mesa!!!
a i sa dozama od 200mg wekk trena jako je tesko nesto ozbiljno uraditi tj moras biti genetski freek da bi reagovao na 200 mg tren
iz mog iskiustva 300 mg podeljeno na 3 puta...meni cini cuda..hehehheo

po meni je najbolje-uzmi tren ako nisi osetljiv i imati ces ludacke rezulatete
ako si osetljiv..jbg..onda je bolje traziti alternativu nego pokusavati neke druge stvari koje kasnije mogu da dovedu do jos gorih posledica..
« Poslednja izmena: April 02, 2010, 06:48:05 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #145 poslato: April 02, 2010, 10:59:48 pre podne »
da tako sam i nacuo,da bi eventualno trebalo vitamin B6 200-300mg,ili wini 10-20mg ED..
a da li bi imalo logike krenuti sa TREN AC 75mg EOD i ici tako 4 week,pa nastaviti sa ENANT jos 6 week..eventualno da li bi to nekako moglo da se ukombinuje?
ranije sam koristio propy,boldu,naposim,i winy..od toga nisam imao problema..e sad da li sam osetljiv na tren,jos ne znam

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #146 poslato: April 02, 2010, 11:55:40 pre podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #147 poslato: April 03, 2010, 07:06:00 pre podne »
o boze..

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #148 poslato: April 03, 2010, 10:34:52 pre podne »
nije mi engleski bas naj,naj..pa sto sam shvatio,shvatio sam...no moze li konkretniji neki odgovor,da li ima nesto pri ruci da se drzi ako krenu simptomi ili ne!? pa da znam ne bih pitao! ili ajde dajte link gde ima vec napisano posto ja ocigledno ne mogu da nadjem..!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #149 poslato: April 03, 2010, 10:50:19 pre podne »
pa moze
isto kao i sto sam ti dao VEOMA KONRKETNE savete na Pm i ti opet kreces sa nebulozama
znaci
postoji jedan generlano veliki rpoblem u zadnjih 2 ili 3 godine
koliko god da je internet doneo dobrog i napretku u bilomkojoj sferi,konkretno je mrtva trka kada je ovaj sport u pitanju i vodi se borba izmedju GOMILE BUDALA KOJE LUPERDAJU po forumima i truju sve okolo sebe i tu naravno ne milsim za samo ovaj nas prostor vec globlano i borba onih koji su merodavni i dobronamerni u davanju saveta
pa tako npr za TRENBLON kao lek koji je us irkoj upotrebi se zna od pre 30ak godina i zna se prodcudrra i postivanje pravila igre sa istim
kao i danas isto se i tada znalo da on utice na povisenje progestreona i da ljudi koji koriste tren su imali rpoblema
postojle su i tada studije i TO MNOGO MERODAVNIJE OD DANSANJIH koje su na veoma lep nacin to dokazivle i pokazive
tadasnje studije nisu bile u svrhu prdaje bilo cega i nisu pisane u svrhu bb gurua ili slicno vec su bile studije koje su zasnovne na nacnim cinjenica i radjene od ljudi kojih nije zanimlo dali arnold ili mike ktez ili rich gasprai koriste TRENBLON vec su izucavali upotrebu i zloupotrebu LEKA
i tada kao i danas su psotojali ljudi koji su koristili trenbolon
ali za raliku od onih danas koji ga UGLAVNOM NISU KORISTILI ali znaju da u svrhu zaisite od trenbolona treba uzimati i dostinex i femaru pa cak i neke MNOGOOOOO OPASNE LEKOVE KAO STO JE BROMOCRIPITN ili cak kombinovati jedan od najtoksincijih lekovova tipa oralni winstorl u svrhu suzibjanja negativnih strana trenbolona a ocekujuci maximlan ucinak istog na smesnim dozaama
E PA GOSPODO DRAGA MALO STE SE ZEAJEBALO
svi oni koji glase za velike sampione ovog sporta NAPOLJU A ZNAM IH SIGURNO 400 kao i kod nas su koristili TRENBOLON kao i ja sam ali bez zavlacanje u dubioze i radjenja zla od svog tela.
danas se na internetn [pojavljuju STRAHOVITI STRUCNJACI PO STRAHOVITIM NICOVIMA davajuci savete ovog ilis licnog tipa a da o njima ili za njih NIKO NEZNA NITI IH IKO POZNAJE
njihvoe refernce su sto su citali psrano anabloc book npr koji je willaim napisao..gle cuda u svrhu sto je posle te knjige otvorio OPEN PHONE SAVETOVALISTE gde je zaposlio 5 momaka koji su davali FREE CALL ADIVCE ABOUT DRUG USE IN BB i glea cuda uvek su se gradili NEPOZNANICOM OVO STO GOVRIM JE IZ LICNOG ISKSUTVA I MIS MO KORISTILI TU TI TU FIRMU....
odista divan feonomen i pojava....ali dobro..to su americka morlalna nacela i na tome im se zanisva celo drustvo..
elem...
onda se pojavljuju keyuboard strucnjaci koji su nakon nekoliko procitanih studija koje je naravno neko bojavnio na nekom bb boardu stranom sebe shvatili kao vrhunkse endorkiniloge ili gure da bi bili sposobni da daju savete
pa tako oni ZNAJU da uz TRENBOLON treba uzimati ostale lekove radi subijanja negativnih efkeata trenbilona
A O NEGATIVNIM EFKETIMA UZIMANJA NPR DOSTINEXA,BROMOCIRPITNA I WINSTOLA skupa e o tome se ne rpica IZ RALOGA STO TO NISU MOGLI DA PROCITAJU NIGDE PA ONDA SE TREBA VODITI LOKIKOM AKO NEKI GLUPI AMERIKANAC NIJE NAPISAO NISTA O TOME TO ZNACI DA NIJE STETNO AND iM READY TO GO!!!!!
JOS JEDNO..MALO STE SE ZJAEBALI GOSPODO

ali nemam vise zivaca da nekoga ucim ko je upro u nesto gde mi nije mesto...
IGRA SA HEMIJOM SPADA DANAS NA ZALOST U LAKO KATEGORIJU IGARA SA TELOM ali vi ste deco poceli da se IGRATE SA HORMONIMA I SVA SRECA PA JOS UVEK IMATE DISTANCE ali se bojim kako je ovo sve krenulo gde ce da zavrsi....jer ako neko ko ide prvi ili drugi put na kuru razmilja o kuri koju DANAS KORISTE PROFEISNILCI..SKORO....ili ako neko ko u prinicpu i ne postoji i niko nenza kako izlgeda a izlgeda tako da nece ni da stavi svoje slike DAJE SAAVET EO UPTREBI VRHUNSKI PPASNIH LEKOVA U NJIHOVOJ KOMBINACIJI....ONDA...

ALAH EKBERUM deco draga....