Jun 20, 2024, 01:50:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.204 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: poboljsati jacinu udarca?  (Pročitano 51774 puta)

Van mreže JedemSiPrsut

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: poboljsati jacinu udarca?
« Odgovor #45 poslato: Mart 12, 2010, 12:24:35 posle podne »
Bog vam pomogo decki..    ima jos par stvarcica ....

ja sam trenirao karate dovoljno  kad sam imao crni pojas.. naruicali smo iz japana jednu spravu... MAKIWARA.... to je za rucne kosti.i nozne... samo udaras sa prva dva....i
ostalo saku nediras...  nit treniras....     al nemoze svak tu spravu da koristi.. jel moze da fibrira...i da upropasti srce... dada narode.. veoma opasno..  tu treba tehnika... tek onda moze makiwara...      na ulici  nemoj razmisljat..odma  rooeeem  u bradu.. kolki god bio.. pada...  il u celo   ako si trenirao na makiwaru..  ostat ce mu rupa....       ovo bilding sve to.. nece ti pomoc direktno.. al  ako ti imas vise mase
normalno onda si tezi.. i veca je snaga udarca jbg...      znaci MAKIWARA JE MAJKA...     mozes ga i kesom zadavit..       aj vozdra   :-*

Van mreže JedemSiPrsut

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: poboljsati jacinu udarca?
« Odgovor #46 poslato: Mart 12, 2010, 12:28:59 posle podne »
@JOY93 se rese pa moras i da se potuces (iako znas da time ne resavas nista i da te opet sutra mogu cekati neki debili ispred skole ispred zgrade''


pa zato ga izmlatis ko staru kantu...  jer je doso na tvoj put... nema tu razmisljanje...   pa mu utjeras  strah u kostiju... saceka ce te ... al u drugom zivotu...
« Poslednja izmena: Mart 12, 2010, 12:32:09 posle podne JedemSiPrsut »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: poboljsati jacinu udarca?
« Odgovor #47 poslato: Mart 12, 2010, 12:43:47 posle podne »
Citat
pa zato ga izmlatis ko staru kantu...  jer je doso na tvoj put... nema tu razmisljanje.
reci iz usta BOZIJEG COVEKA.. ;D ;D ;D ;D :Djavascript:void(0);

Van mreže JedemSiPrsut

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: poboljsati jacinu udarca?
« Odgovor #48 poslato: Mart 12, 2010, 01:03:09 posle podne »
a zivot je takav... mi smo kao zivotinje... il ti il on...   dao mi je Bog ruke da se branim ..   normalno  molim Boga  da toga nebude...  al nesmije se dati na sebe...   :-*