Septembar 09, 2024, 08:40:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Noge!!!  (Pročitano 5934 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.332
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Noge!!!
« Odgovor #30 poslato: Maj 10, 2010, 06:52:49 pre podne »
ja tebe nisam spomenuo u ni jedno kontextu vec kada kazem TI mislim na sve koji to rade a takvih je 90%
dalje..
neznam o kakvom trenju ti pricas i kakvu smith masinu ti imas tj gde vezbas ali ja ti govrim znaci iz licnog iskustva i onoga sto vidjam u zadnjih 5 godina po teretanma sirom evrope da se i najbolji vrhunski takmicri a pogtovo rekreatvici OGRANICAVAJU NA RAD CUCANJA AKO GA U OPSTE I RADE NA SMITH MASINI
raditi cucnjeve sa slobodnom opterecenjem je dobro za onoga ko zna sta radi i u nekom drugom sportu.
ovo je sport koji konstavno napreduje i stalno se desava nesto novo
pa tako je prilicno vec staro da se svi oblici cucnjeva rade na smith masini bas iz razloga ogrnaicavnja pokreta i bolje izolacicije vezbanog misica a to koliko je staro natezati se na cucnjeve da bi nekoga zadivio necu ni da govorim.
dakle
SVAKO KO I MALO IMA ZNANJA o ovom sportu i svako onaj ko uz sebe ima onoga ko ima i malo znanja ZNA da se u savrsenom pokretu moze horizontalno raditi na smith masini
e sada..to sto nemozes da gurnes onoliko koliko mozes sa slobodnim tegovm TO JE DRUGA PRICA i vracm se na pocetak ove gde kazem da 90% radi nepralvino obican cucanj a smith nece da radi jer ne moze da gura tezine sa kojima ce da imrpesionira nekog drugog debila u teretani
dakle.
to je stvar sujete a ne toga dali smtih valja ili ne
ja nikada bolje noge nisam imao nego kada sam se povredio i popio herniju verovanto radeci besomucn o cucnejve i dok nisam shvatio kako stvari deluju i poceo da najprije da hodam pa da se spremam za takmicenje i posle toga je sve ostalo historija a vec 6 godina ne radim KLASICAN CUCANJ..
toliko

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Noge!!!
« Odgovor #31 poslato: Maj 10, 2010, 09:09:56 pre podne »
E bas dobro da si to spomenuo Pedja, jer sam bas razmisljao kako bi mozda bilo bolje raditi cucnjeve za slobodnim utegom.Ali nakon ovoga sigurno ostajem raditi cucnjeve na smith masini. :)