Jun 29, 2024, 06:11:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: Skidanje masnih naslaga  (Pročitano 12412 puta)

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Skidanje masnih naslaga
« poslato: Februar 04, 2010, 08:38:01 posle podne »
Pozz...

Imam 16 god. Treniram kosarku . Svaki dan imam trening osim nedjelje.Trenutno sam u mogucnosti ici 3x nedjeljno u teretanu.
Imam 12-15% BF. mozda za nekog ko ima 16 god je to nizak BF ali meni smeta i malo sala.

Jedem minimalno 5x dnevno.
Imao sam oko 92kg ujutro.Prije 10ak dana krenuo sam sa konzumiranje kofeina u obliku red bulla(uvijek prije kosarkaskog treninga+2-3 kafe ujutro) , istina ovo mi je dalo snagu , i ali ono sto je najbitnije mase naslage se nisu bas toliko smanjile(jesu malo).  I ja nisam se vagao odavno pa reko haj da vidim kolko imam kad ono 89.5kg i to ujutro.Zadnja 2 dana osjecam slabo energicnost.
Pitao sam jednog covjeka u protein shopu , on mi je rekao da mi kofein nije nikako dobar izbor jer izbacuje tecnost iz organizma sto vremenom dovodi do pada snage.
Rekao mi je da prvo sredim prehranu(ovo vec sredjeno) i da si kupim omega 3 , CLA , amino , bcaa i najvaznije glutamin.
Malo sam procaskao na forumu i vidim da je lik dobro govorio.Ovo sam narucio.

Kkako da radim kardio trening ?
Da trcim 20 min. poslije teretane?(ovo pitam jer svaku vecer osim nedjelje imam kosarkaski  trening)

Vjezbe radim sa 12-15 ponavljanja.U ovih 10 dana samo sam kuci radio anaerobne vjezbe.(nemam supl. , a i skola pocela)
Prvi mi je put da radim definiciju , da li mogu da ocekujem povecanje misicne mase?
U Pon krecem sa teretanom nakon pauze 10ak dana.
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #1 poslato: Februar 04, 2010, 10:29:39 posle podne »
Uzimati toliko kofeina i iz tog izvora koji si naveo je prava katastrofa
a kazes sredjena ishrana-a sta je red bull?
To bi bilo isto kao da kazes da imas sredjenu ishranu a pred trening se nalivas kolom.
Inace-taj i takav kofein nema veze sa onim u tabletama i u preparatima koji se koristi u
odredjene svrhe-tipa povecanja energije itd...da ne duzim
20 min trcanja je malo sem ako ne radis hilt.
Definicija i povecanje misicne mase dva su razlicita pojma-i sad cu upotrebiti omrazenu recenicu
-CiTaJ FoRuM-

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #2 poslato: Februar 04, 2010, 10:43:21 posle podne »
-CiTaJ FoRuM-

Sto mi  je ovo poznatooooo...da li sam ovde negde na forumu ovo video...ili ipak ne  ;D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #3 poslato: Februar 04, 2010, 11:20:52 posle podne »
Kazu da imaju te informacije na http://www.realx3mforum.com



Van mreže Marko88_BG

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #4 poslato: Maj 25, 2010, 11:08:30 posle podne »
 Interesuje me da li ima neko savet kako da istopim salo sa zadnjice.Problem je u tome sto mi se salo akumulira samo u zadnjici a stomak mi je potpuno ravan.Kada krenem sa dijetom i kardiom svuda se istopim ali i dalje ostane salo na zadnjici,i ne znam kako da resim ovaj problem.Hvala

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #5 poslato: Maj 26, 2010, 12:32:25 pre podne »
Onda nastavis sa dijetom i treningom dok ne ode i to salo sa zadnjice

Pogledaj teme o dijetama sa rotacijom Uh i ketogenu dijetu,probaj pa javi...rezultata ce biti 100% ako ispostujes sve
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Natasa78

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 3
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #6 poslato: Maj 28, 2010, 07:47:14 posle podne »
Cao,ja imam 32 godine,u trudnoci sam se mnogo ugojila,ali je ostalo 10 kilograma viska,to se nesto extra i ne primecuje,jer sam visoka,ali kada sednem obavezno mi se i stomak ocrta i to me izludjuje,i imam jos jedan problem,njega sam imala i pre nego sto sam ostala u drugom stanju,a to je vrlo malo sala na unutrasnjim butinama,znaci i kada sam bila najmrsavija imala sam salo na unutrasnjim butinama...Sta vi meni predlazete od treninga,sem odlaska u teretanu,pokusala sam jednom i strasno mi je bilo neprijatno,jer tu imas najmanje posto devojaka i zena,ali imam sobnu biciklu i da hranu sam svela na minimum,a slatkise ne okusam,ali vrlo cesto kriziram...
Pozdrav od Natase
P.S.ako je neophodna slika poslacu je.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #7 poslato: Maj 28, 2010, 10:15:26 posle podne »
hranu za pocetak nemoj da svedes na minimum,nego jedi 5 puta dan ali pravu hranu
meso,jaja,sir,ovsene,povrce,lesnike,bademe,maslinovo...
izbaci sokove,hleb,so(moze ali ne preteruj)masno itd
krenu u teretanu stavi sluske na glavu i bole te brige za druge;)
10kg moze da se resi
70% izgleda je hrana,napisi sta si juce sve pojela i popila pa da resimo problem
DOBRO DOSLA:D:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Natasa78

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 3
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #8 poslato: Maj 28, 2010, 11:59:01 posle podne »
Pa ja i ne pijem gazirane sokove ,ne jedem slano,jer ne volim,ali obozavam slatkise i oni me najvise goje,mogu u toku dana samo da jedem slatko,a slano da ne okusim,hleb koji jedem,je ili razeni hleb,razena kifla ili dvopek{koji sada jedem)jer sam na dijeti.Imam utisak da mi je posledica stomaka,prvo sto sam se ugojila u trudnoci mnogo,drugo porodila sam se u maju,pre 3 godine,kada je bilo neizdrzljivo podnositi sebe od vrucine,a narocito staviti pojas za vracanje stomaka.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #9 poslato: Maj 29, 2010, 06:11:46 pre podne »
cao natasa
dok se ne resisi ruzne navike oko izjedanja slatkisa na zalost mozes da zaboravis kisanje kg.
izivni mozda ti zvuci surovo ali to je tako
uradi plan i progra za ishranu i toga se drzis bar 6 nedljea i rezluatati nece izostati
to sto ti kazes NE JEDEM MNOGO je samo kontraproduktivno i to sto se trudis sa smanjis kolicinu hrane nije dobro jer ces tako da zaustavis metaboliza i napraviti ces jos vecu stetu

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #10 poslato: Maj 29, 2010, 11:35:57 pre podne »
pa da
ja jedem malo,i jede malo a ne mrsavi KAKO?
pa metabolim se navikao na to malo i funkcionise sa 1000kcal npr...i to onih najgorih 1000kcal....MORAS JESTI DA BI SMRSALA!!!
zapamti;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže locko

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #11 poslato: Jun 15, 2010, 12:14:34 posle podne »
Pozz ljudi,

Imam problem koji ce mozda biti smesan ali jbg sta da se radi. Imam problem sa grudima tj kad pogledam oko bradavica nekako mi je spicasto pa me interesuje da li bi mi mozda pojas za mrsavljenje pomogao kad bi ga stavio visoko na grudi i tako skinuo taj visak masnih naslaga ako je uopste to do masnih naslaga...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #12 poslato: Jun 15, 2010, 12:20:47 posle podne »
Pozz ljudi,

Imam problem koji ce mozda biti smesan ali jbg sta da se radi. Imam problem sa grudima tj kad pogledam oko bradavica nekako mi je spicasto pa me interesuje da li bi mi mozda pojas za mrsavljenje pomogao kad bi ga stavio visoko na grudi i tako skinuo taj visak masnih naslaga ako je uopste to do masnih naslaga...
ne bi ti pojas pomogao
djeta bi ti pomogla;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže locko

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #13 poslato: Jun 15, 2010, 12:29:49 posle podne »
Pozz ljudi,

Imam problem koji ce mozda biti smesan ali jbg sta da se radi. Imam problem sa grudima tj kad pogledam oko bradavica nekako mi je spicasto pa me interesuje da li bi mi mozda pojas za mrsavljenje pomogao kad bi ga stavio visoko na grudi i tako skinuo taj visak masnih naslaga ako je uopste to do masnih naslaga...
ne bi ti pojas pomogao
djeta bi ti pomogla;)


A da ne znas mozda da li bi taj problem nestao kasnijim vecim razvijanjem grudnih misica?

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #14 poslato: Jun 15, 2010, 12:35:42 posle podne »
Pozz ljudi,

Imam problem koji ce mozda biti smesan ali jbg sta da se radi. Imam problem sa grudima tj kad pogledam oko bradavica nekako mi je spicasto pa me interesuje da li bi mi mozda pojas za mrsavljenje pomogao kad bi ga stavio visoko na grudi i tako skinuo taj visak masnih naslaga ako je uopste to do masnih naslaga...
ne bi ti pojas pomogao
djeta bi ti pomogla;)


A da ne znas mozda da li bi taj problem nestao kasnijim vecim razvijanjem grudnih misica?
koliko godina imas?
mada ne znam ni sto sam te to pitao.....
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!