Jun 29, 2024, 06:06:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc! sta, kako ? :(  (Pročitano 2904 puta)

Van mreže Perfecto

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Pomoc! sta, kako ? :(
« poslato: Jun 19, 2010, 12:04:01 pre podne »
Caos ljudi, visok sam 182cm i imam 76kg...e sad, imam onako stomacic mali, ima sala malo pa bih to da skinem i malo da izdefinisem ruke jer sam u sustini dosta jak u rukama ali ima sala po malo... Da li uzimati Animal Cuts , da li ce mi pomoci? I da, treniram borilacki sport, tako da trening postoji ali bih ubacio jos treninga....znaci teretana me ne zanima, samo u kuci, trbusnjaci, sklekovi i zgibovi....trcanje naravno.


pozz i hvala unapred ! ;)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Pomoc! sta, kako ? :(
« Odgovor #1 poslato: Jun 19, 2010, 12:33:20 pre podne »
Jesi procitao i jednu temu ,i jedan post na forumu>?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Dule123

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • BB IS LIFE!!!
Odg: Pomoc! sta, kako ? :(
« Odgovor #2 poslato: Jun 19, 2010, 12:50:34 pre podne »
Brate, ishrana prvo, pa tek onda suplementacija... Sto kaze Igor citaj malo forum...

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Pomoc! sta, kako ? :(
« Odgovor #3 poslato: Jun 19, 2010, 01:12:13 pre podne »
Caos ljudi, visok sam 182cm i imam 76kg...e sad, imam onako stomacic mali, ima sala malo pa bih to da skinem i malo da izdefinisem ruke jer sam u sustini dosta jak u rukama ali ima sala po malo... Da li uzimati Animal Cuts , da li ce mi pomoci? I da, treniram borilacki sport, tako da trening postoji ali bih ubacio jos treninga....znaci teretana me ne zanima, samo u kuci, trbusnjaci, sklekovi i zgibovi....trcanje naravno.


pozz i hvala unapred ! ;)
Cao i tebi...
Kao sto su ti vec rekli trebao si prvo da citas forum pa tek onda da postavis pitanje jer je na njega odgovoreno dosta puta do sada, ali ajde da te malo uputim mada postoje i dosta strucnije osobe od mene.
Prvo, ne mozes samo da izdefinises ruke, ili samo da skines stomak. Nema parcijalnog mrsavljenja, kilogrami se skidaju ravnomerno sa celog tela, s tim da tamo gde imas najvise sala najsporije odlazi, jbg :)
Animal Cuts moze da ti pomogne, ali moze da bude i propala investicija ukoliko ti nije sredjena ishrana (u tom grmu lezi zec :D)
Da bi postigao ono sto ti zelis, moras da korigujes svoju ishranu o tome imas ovde pisano pa malo "prelistaj"
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,7.0.html
Uz trcanje, trening i ishranu izdefinisaces ruke i izgubices stomak ;)
Poz

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Pomoc! sta, kako ? :(
« Odgovor #4 poslato: Jun 19, 2010, 10:43:02 pre podne »
Trening
Hrana
Odmor
Po mom mishljenju nema tu mudrolije neke,samo zavisi sve kako trenirash i koliko
 :)

Van mreže Perfecto

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pomoc! sta, kako ? :(
« Odgovor #5 poslato: Jun 19, 2010, 02:45:34 posle podne »
U pravu ste, video sam da ima dosta tema ali sam prvo postavio pa onda gledao  :(

Da, kapiram da ce da pomogne ako promenim i ishranu, to i planiram!  8)


jbg zezno sam se, ovo moze da se brise ili sta vec, a ja lepo da iscitam forum malo  ;D

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Pomoc! sta, kako ? :(
« Odgovor #6 poslato: Jun 19, 2010, 03:55:30 posle podne »
Niko ti ne moze napisati u jednom postu koliko ti mozes procititi za npr sat vremena!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates