Septembar 20, 2024, 12:27:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: pomoc :)  (Pročitano 6809 puta)

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: pomoc :)
« Odgovor #15 poslato: Februar 05, 2010, 05:18:32 posle podne »
ma ne moguce da ne moze bez tih cuda whey i kako se vec zove da se nesto postigne :S
i vlada ns je lepo shvatio voleo bi samo malo definicije ne zelim da se bavim bb....nego samo malo snage i def ?
mozda sam pogresio forum i mesto gde sam postovo temu :( :S ?

ti si rekao da hoces da skines salo,jel tako?ja i jos par momaka smo ti objasnili kako,ja ne znam sta je tesko u toj ishrani toliko?ja radim 8 sati dnevno pa nosim na posao 3 obroka kako bih se hranio zdravo a jedem duplo viseod tebe,tako da se sve moze......
naravno da moze i bez wheya i dextroze da se vezba ali kao sto sam ti rekao rezultati su ravni nuli.....tako da pro ishrana a posle whey i dextroza i da te vide.....
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: pomoc :)
« Odgovor #16 poslato: Februar 05, 2010, 05:31:57 posle podne »
Naravno da se moze bez wheya, al on je ipak osnova u suplementaciji i oporavku misica...prvenstveno je ishrana najbitnija pa onda suplementacija...

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: pomoc :)
« Odgovor #17 poslato: Februar 05, 2010, 07:05:47 posle podne »
ma ne moguce da ne moze bez tih cuda whey i kako se vec zove da se nesto postigne :S
i vlada ns je lepo shvatio voleo bi samo malo definicije ne zelim da se bavim bb....nego samo malo snage i def ?
mozda sam pogresio forum i mesto gde sam postovo temu :( :S ?

citam i ne verujem...ti bi da se ebes a da ti ne udje...naravno da moze bez "tih cuda" ali moras ishranu srediti! you are what you eat! e sad to sto ti neces da prihvatis stvarnost, onda mozda i jesi promasio forum...jbg kad moram ovako...

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: pomoc :)
« Odgovor #18 poslato: Februar 05, 2010, 07:45:16 posle podne »
brate ja se namuci objasnjavajuci a on i dalje tera svoje.....nek radi kako hoce
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže Kaciga

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: pomoc :)
« Odgovor #19 poslato: Februar 10, 2010, 09:39:34 pre podne »
Prvo trening nije dobar, previse se opterecujes sa trbusnjacima, od njih sigurno neces dobiti plocice, plocice se dobivaju sredenom ishranom i kardio treningom.Zbog cega ne treniras prsa,noge,ledja,ramena...?
Skola nije nikakav problem dok je ishrana u pitanju, poneses u skolu bijelo meso sa orasima,ljesnjacima, eventualno neki sendvic sa pilecim prsima i integralnim kruhom.... Moras imati barem 5-6 kvalitetnih obroka u danu, i to piletine,ribu,rizu,krumpir,posni sir,jaja.....
I poslije treninga obavezno whey i dex.
A sto se tice kardia, mozes za pocetak 15-20min na biciklu, classic kardio.
pa prvo da vas sve pozz ovo mi je prvi post ovde :)
procitao sam veci deo tema i vidim da ste aktivni :) i da pomognete kolko mozete
nadam se da sam pogodio mesto za temu....

da pocnem
visok sam 172 cm i tezak sam 70 okruglo :) kg  imam 16 god....
nije neka visina al sta cu
e sad poceo sam da radim ovaj program pre 2 nedelje  cilj mi je definicija i da skinem malo sala sa stomaka da otkrijem plocice kolko tolko ako ne to barem da
zategnem stomak malo i sise :)

ovo je program koji sada radim
4x15 sklekova    ---> 2x15 uskih (ruke u sirini ramena,laktovi uz telo brzo radim)  2x15 sirokih
4x30 trbusnjaka ---> 1. obicni noge savijene u kolenima  2. na levo 3. na desno 4.noge podizem da dodju na 90 stepeni u kukovima....valjda sam lepo objasnio  stim sto ovih uradim 15,16 posto ne mogu vise na 14 ubija stomak i ovaj 16 izvucem ono sa dusom u nosu al povecavacu...)
jedan mi lik reko da te najteze vezbe stavim na pocetak npr da te trbusnjake gde podizem noge stavim prve da bi "odmoran" prvo to uradio sto vise
onda uradim 2,3x100 ponavaljanja izdizem se na prste kao da cupkam :D to sam procitao da je za listove posto ne bi da gore budem nesto ok a dole bzvz....pa bar malo .... i posle ovih vezbi bole listovi pa msm da ima efekta vezba
i na kraju 3x3 zgiba...ruke okrenute ka meni....drzim se u sirini ramena (one siroke jos ne mogu al pokusavam pa cu i njih da ubacim malo kasnije ako po vama ima potrebe ? ) i pauza izmedju svih ovih serija po 30 sec,1 min....

i njega ^ sam poceo pre 3 dana a pre toga do sad sam radio
4x15 uskih
4x20 obicnih trbusnjaka
3x3 zgiba
pa sam malo izmenio...

e sad ishrana je cini mi se ne zdrava al msm da ne mogu da uradim puno povodom toga :S
znaci skola itd kuci ne mogu posebno jelo da pravim samo za mene :D i tako
i plus recimo odem ujutru u skolu oko 7 i dodjem kuci uvece u 8....ne svaki dan al uglavnom 4 dana u nedelji mi je da dodjem oko 5 il posle...
i onda tu ide uzina u pekari :( brza hrana sendvich :S itd nadam se da se pored bzvz hrane moze skinuti salo uz vezbe....?
sad sam hteo da uvedem trcanje ono po kraju dzoging (15-20 min ?)....negde sam citao pricaju svasta te puls preko ovolko te ovo te ono meni to komplikovano :S !
e sad jel moze da se trcanje obavi u bilo kojem delu dana ono kad stignem a vezbe uvece kako radim :S (jel lose sto je uvece ? i onda legnem oko 1,2 ne mogu pre i ujutru ustanem npr u 6 u sk i nije puno sna jel to problem ? ) il mora da idu vezbe pa odma iza trcanje ?
i da jel moze umesto trcanja da se vozi bicikla ? to mi je mnogo zanimljivije :) i ako moze koliko vremenski ?

eto to je to :) pozz hvala unapred na odgovorima
izvinjavam se sto sam se ovoliko nakucao :D al nadam se da sam sve naveo :)
pitajte dajte savete pomagajte
druze ubijash se bez potrebe
pa prvo da vas sve pozz ovo mi je prvi post ovde :)
procitao sam veci deo tema i vidim da ste aktivni :) i da pomognete kolko mozete
nadam se da sam pogodio mesto za temu....

da pocnem
visok sam 172 cm i tezak sam 70 okruglo :) kg  imam 16 god....
nije neka visina al sta cu
e sad poceo sam da radim ovaj program pre 2 nedelje  cilj mi je definicija i da skinem malo sala sa stomaka da otkrijem plocice kolko tolko ako ne to barem da
zategnem stomak malo i sise :)

ovo je program koji sada radim
4x15 sklekova    ---> 2x15 uskih (ruke u sirini ramena,laktovi uz telo brzo radim)  2x15 sirokih
4x30 trbusnjaka ---> 1. obicni noge savijene u kolenima  2. na levo 3. na desno 4.noge podizem da dodju na 90 stepeni u kukovima....valjda sam lepo objasnio  stim sto ovih uradim 15,16 posto ne mogu vise na 14 ubija stomak i ovaj 16 izvucem ono sa dusom u nosu al povecavacu...)
jedan mi lik reko da te najteze vezbe stavim na pocetak npr da te trbusnjake gde podizem noge stavim prve da bi "odmoran" prvo to uradio sto vise
onda uradim 2,3x100 ponavaljanja izdizem se na prste kao da cupkam :D to sam procitao da je za listove posto ne bi da gore budem nesto ok a dole bzvz....pa bar malo .... i posle ovih vezbi bole listovi pa msm da ima efekta vezba
i na kraju 3x3 zgiba...ruke okrenute ka meni....drzim se u sirini ramena (one siroke jos ne mogu al pokusavam pa cu i njih da ubacim malo kasnije ako po vama ima potrebe ? ) i pauza izmedju svih ovih serija po 30 sec,1 min....

i njega ^ sam poceo pre 3 dana a pre toga do sad sam radio
4x15 uskih
4x20 obicnih trbusnjaka
3x3 zgiba
pa sam malo izmenio...

e sad ishrana je cini mi se ne zdrava al msm da ne mogu da uradim puno povodom toga :S
znaci skola itd kuci ne mogu posebno jelo da pravim samo za mene :D i tako
i plus recimo odem ujutru u skolu oko 7 i dodjem kuci uvece u 8....ne svaki dan al uglavnom 4 dana u nedelji mi je da dodjem oko 5 il posle...
i onda tu ide uzina u pekari :( brza hrana sendvich :S itd nadam se da se pored bzvz hrane moze skinuti salo uz vezbe....?
sad sam hteo da uvedem trcanje ono po kraju dzoging (15-20 min ?)....negde sam citao pricaju svasta te puls preko ovolko te ovo te ono meni to komplikovano :S !
e sad jel moze da se trcanje obavi u bilo kojem delu dana ono kad stignem a vezbe uvece kako radim :S (jel lose sto je uvece ? i onda legnem oko 1,2 ne mogu pre i ujutru ustanem npr u 6 u sk i nije puno sna jel to problem ? ) il mora da idu vezbe pa odma iza trcanje ?
i da jel moze umesto trcanja da se vozi bicikla ? to mi je mnogo zanimljivije :) i ako moze koliko vremenski ?

eto to je to :) pozz hvala unapred na odgovorima
izvinjavam se sto sam se ovoliko nakucao :D al nadam se da sam sve naveo :)
pitajte dajte savete pomagajte
pa prvo da vas sve pozz ovo mi je prvi post ovde :)
procitao sam veci deo tema i vidim da ste aktivni :) i da pomognete kolko mozete
nadam se da sam pogodio mesto za temu....

da pocnem
visok sam 172 cm i tezak sam 70 okruglo :) kg  imam 16 god....
nije neka visina al sta cu
e sad poceo sam da radim ovaj program pre 2 nedelje  cilj mi je definicija i da skinem malo sala sa stomaka da otkrijem plocice kolko tolko ako ne to barem da
zategnem stomak malo i sise :)

ovo je program koji sada radim
4x15 sklekova    ---> 2x15 uskih (ruke u sirini ramena,laktovi uz telo brzo radim)  2x15 sirokih
4x30 trbusnjaka ---> 1. obicni noge savijene u kolenima  2. na levo 3. na desno 4.noge podizem da dodju na 90 stepeni u kukovima....valjda sam lepo objasnio  stim sto ovih uradim 15,16 posto ne mogu vise na 14 ubija stomak i ovaj 16 izvucem ono sa dusom u nosu al povecavacu...)
jedan mi lik reko da te najteze vezbe stavim na pocetak npr da te trbusnjake gde podizem noge stavim prve da bi "odmoran" prvo to uradio sto vise
onda uradim 2,3x100 ponavaljanja izdizem se na prste kao da cupkam :D to sam procitao da je za listove posto ne bi da gore budem nesto ok a dole bzvz....pa bar malo .... i posle ovih vezbi bole listovi pa msm da ima efekta vezba
i na kraju 3x3 zgiba...ruke okrenute ka meni....drzim se u sirini ramena (one siroke jos ne mogu al pokusavam pa cu i njih da ubacim malo kasnije ako po vama ima potrebe ? ) i pauza izmedju svih ovih serija po 30 sec,1 min....

i njega ^ sam poceo pre 3 dana a pre toga do sad sam radio
4x15 uskih
4x20 obicnih trbusnjaka
3x3 zgiba
pa sam malo izmenio...

e sad ishrana je cini mi se ne zdrava al msm da ne mogu da uradim puno povodom toga :S
znaci skola itd kuci ne mogu posebno jelo da pravim samo za mene :D i tako
i plus recimo odem ujutru u skolu oko 7 i dodjem kuci uvece u 8....ne svaki dan al uglavnom 4 dana u nedelji mi je da dodjem oko 5 il posle...
i onda tu ide uzina u pekari :( brza hrana sendvich :S itd nadam se da se pored bzvz hrane moze skinuti salo uz vezbe....?
sad sam hteo da uvedem trcanje ono po kraju dzoging (15-20 min ?)....negde sam citao pricaju svasta te puls preko ovolko te ovo te ono meni to komplikovano :S !
e sad jel moze da se trcanje obavi u bilo kojem delu dana ono kad stignem a vezbe uvece kako radim :S (jel lose sto je uvece ? i onda legnem oko 1,2 ne mogu pre i ujutru ustanem npr u 6 u sk i nije puno sna jel to problem ? ) il mora da idu vezbe pa odma iza trcanje ?
i da jel moze umesto trcanja da se vozi bicikla ? to mi je mnogo zanimljivije :) i ako moze koliko vremenski ?

eto to je to :) pozz hvala unapred na odgovorima
izvinjavam se sto sam se ovoliko nakucao :D al nadam se da sam sve naveo :)
pitajte dajte savete pomagajte
Brate  previshe se leshish ,radi osnovu, a hranu spremi i ponesi u shkolu nebudi lenj ,jedi kvalitet i normalno suplementi dobro bi ti doshli

Van mreže Kaciga

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: pomoc :)
« Odgovor #20 poslato: Februar 10, 2010, 10:23:24 pre podne »
STA ima veze visina ,koliko nam je majka priroda dala<ti brate peglaj da budesh sto veci, ja sam 173 a 135 kg dobro ja se bavim disciplinama snage, pozdravicu moga trenera  MISHU ANTONIJEVICA,prvo sam bio takmicio se kdt hins PARTIZAN  iz NOVOG SADA.A ONDA SAM SEprebacio teshkom mukom jer mi klub nije dao ispisnicu u STVARNO SUPER KLUB KOJI SE NALAZIO NA BANJICIA VODIO GA JE PO MENI SUPER STRUCNJAK MISHA ANTONIJEVIC KLUB SE ZVAO PARTIZAN VOZDOVAC A POSLE CRVENA ZVEZDA VOZDOVAC.U TOM KLUBU SU BILI OLIVER NASTINIJEVIC,ZELJKO SHKRBA,I MANOJLOVIC,eto dva clana nashe postave nisu  sa nama tragicno su poginuli inace smo bili drim tim.mislim da je nash     Shomi bio zadovoljan,pozdravljam i vrhunskog sportistu i strucnjaka PEDJU MILOSHEVICA, i bodu building takmicara i osvajaca mnogih nagrada shto kod nas to i u evropi i svetu.  A pozdravljam i Petra celika kod njega sam se spremao i trenirao za takmichenje