Septembar 22, 2024, 07:35:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: dajte ljudi pomazite!!!  (Pročitano 7157 puta)

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
dajte ljudi pomazite!!!
« poslato: Januar 29, 2010, 11:08:59 pre podne »
izbrisao se mozzila sa kompa,i sada se desava nesto cudno,ja kad ocu opet da instaliram on samo prekine na pola instalacije,a ni google chrome ni operu ne mogu da instaliram jer mi sve pokazuje neki error in instalation kao u nekom folderu,ja obrisem taj folder ali se pojavljuje novi,a preko ovog explorera ne mogu da gledam youtube jer kao treba novi adobe flash ili takonesto...a ni to nece da instalira isto tako krene i stane...help!
Beat the genetics!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #1 poslato: Januar 29, 2010, 11:43:15 pre podne »
Najlakse je ako imas napravljen "restore point"...i vratis OS u prethodnu verziju...

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #2 poslato: Januar 29, 2010, 12:14:42 posle podne »
Instaliraj flash player a u registri editoru koji pokreces iz run-a koji se nalazi u start-u napises regedit i sve sto ti se zove mozila i opera obrises i mirna backa. Morace da ti instalira pretrazivace. Daj neki print screen problema.

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #3 poslato: Januar 29, 2010, 01:46:03 posle podne »
evo ovo pise :1152 error extracting
C:\DOCUME1\nexx\LOCAL1\Temp\{4B95C1 installer.msi to the temporary location.  (a inace je extractovan)

Problem je u tome sto ja ne mogu i zbog ovoga da instaliram fles,skinuo sam operu sa neta mislim na setup al kad krene da mi se setapuje ovo se pojavi + ja odem do tog foldera i izbrisem ga u dokument medjutim svaki put se napravi novi

a setup od mozille skinem i on samo dodje do kraja i tu se prekine i kao da ga nisam ni stavio da se instalira
a gde se nalazi restore point!!?!??
ja kada napisem regedikt u searchu on samo izbaci ovo windows cannot find regedikt i ostatak...kao da ga nema...upomoc...
Beat the genetics!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #4 poslato: Januar 29, 2010, 02:31:57 posle podne »
Spyware neki ti je upao u komp ako se ne varam, skini neki dobar anti-spyware i udri. :)

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #5 poslato: Januar 29, 2010, 02:56:41 posle podne »
pogledaj da li imas dovoljno prostora na HDD-u, ocisti temporary fajlove, da li si logovan kao administrator, pokusaj da instaliras novu verziju windows installer-a, ili ako ti je kojim slucajem AV kasperski (jes da je dobar, ali na sve se cima), iskljuci ga pa pokusaj tada sa instalacijom
« Poslednja izmena: Januar 29, 2010, 02:58:30 posle podne marelli »
Samsung NX1000

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #6 poslato: Januar 29, 2010, 03:02:59 posle podne »
nije kaspersky i logovan sam kao administrator,mala pomoc gde se nalazi HDD?   i jos jedna stvar,skinuo sam anti spyware ali samo isto kao i ovi programi dodje do kraja i onda pise retry dole i izgasi ga....
Beat the genetics!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #7 poslato: Januar 29, 2010, 03:04:13 posle podne »
a gde se nalazi restore point!!?!??

U control panelu...sad ne znam za starije OS..ako imas 7-icu, onda cu ti dati tacnu adresu.

...I btw...ukucaj regedit...a ne regedikt

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #8 poslato: Januar 29, 2010, 03:15:17 posle podne »
Instaliraj flash player a u registri editoru koji pokreces iz run-a koji se nalazi u start-u napises regedit i sve sto ti se zove mozila i opera obrises i mirna backa. Morace da ti instalira pretrazivace. Daj neki print screen problema.

problem je do otpakivanja arhive, neznam kako si ti dosao do zakljucka da zeza flash kada uopste i nema instaliran pretrazivac
zasto mislis da ce brisanje sve bazi regustry vezano za FF i Operu resiti problem?

izbrisao se mozzila sa kompa,i sada se desava nesto cudno,ja kad ocu opet da instaliram on samo prekine na pola instalacije,a ni google chrome ni operu ne mogu da instaliram jer mi sve pokazuje neki error in instalation kao u nekom folderu,ja obrisem taj folder ali se pojavljuje novi,a preko ovog explorera ne mogu da gledam youtube jer kao treba novi adobe flash ili takonesto...a ni to nece da instalira isto tako krene i stane...help!

kako si izbrisao, usao si u Program Files i obrisao folder, ili si program deinstalirao iz kontrol panela ili nekog programa?
zasto si brisao/deinstalirao, jel si hreo da upgrejdujes na novu verziju, time sto bi deinstalirao pa ponovo instalirao

ako nije to, a sve je sljakalo, nisi ni trebao da diras  ;D
« Poslednja izmena: Januar 29, 2010, 03:18:40 posle podne marelli »
Samsung NX1000

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #9 poslato: Januar 29, 2010, 03:17:22 posle podne »
napisao sam u searchu regedit  i nista mi se od ovoga ne zove ni mozilla ni firefox,nema mi restore point u control panelu...,sad sta god da skinem sa neta neki setup nista nece da mi se instalira skinuo sam i anty-spyware tj neki spyware terminator i sve je ok i pocne da se setupuje i isto kao ono ne pise isto,sacu napisati sta pise,u kontrol panelu u add remove nemam ni operu nemam ni ff,a u internet explorer ulazim preko helpa dole u startu...
« Poslednja izmena: Januar 29, 2010, 03:18:55 posle podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #10 poslato: Januar 29, 2010, 03:20:25 posle podne »
nije sve sljakalo,problem je se desavao da mi je na pola ucitavanja snimka zakuje youtube(bilo kog snimka) i ff se gasio sam od sebe recimo posle nekih 20ak min,nekad redje nekad cesce
Beat the genetics!

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #11 poslato: Januar 29, 2010, 03:22:14 posle podne »
jel urade nesto od onoga sto sam ti napisao?

za System Restore odradis sledece

Start ---> All Programs ---> Accessories ---> System Tools ---> i klik levi na System Restore

koliko vidim sada nece ni jedan program da ti se instalira
« Poslednja izmena: Januar 29, 2010, 03:30:31 posle podne marelli »
Samsung NX1000

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #12 poslato: Januar 29, 2010, 03:27:42 posle podne »
ja u accessories uopste nemam system tools..
Beat the genetics!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #13 poslato: Januar 29, 2010, 03:28:44 posle podne »
E, jbg...iskoristi kvar i instaliraj onda Windows 7  ;D

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: dajte ljudi pomazite!!!
« Odgovor #14 poslato: Januar 29, 2010, 03:29:54 posle podne »
E, jbg...iskoristi kvar i instaliraj onda Windows 7  ;D

X2  ;D
 
Samsung NX1000