Septembar 22, 2024, 07:22:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Vladika niški Irinej novi partijarh  (Pročitano 8528 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #30 poslato: Januar 27, 2010, 12:03:25 pre podne »
Dan pre nego sto je izabran citao sam njegovu izjavu gde kaze da ne bi imao nista protiv da Papa Benedikt dodje u Srbiju. Cak je naglasio da to moze doneti samo dobro. Cak je nesto spominjao o ujedinjenju pravoslavne i katolicke crkve sto mi se veoma svidja. Ne znam sta je govorio ranije, ali ovo mi se veoma svidja.
Radomire ti ko da si sa marsa pao jbt! Vec sam ti rekao jednom pre nastavi ti i dalje podrzavati gej paradu, dugine gacice, i "ujedinjenje kat i PRAVOSLAVLJA"  svashta se tebi svidja ko zna i kog si ti razloga na bb forumu;)

Nisam pao sa Marsa, a vidim tebi su samo pederi u glavi, ko o cemu ti samo o njima. Nego da se vratim na temu. Objasni mi u cemu je razlika izmedju nas dvojice koji smo pravoslavci, i nekog Jure iz Zagreba koji je Katolik. Svi smo Hriscani, verujemo u istog Boga, imamo iste praznike, i Biblija nam je sveta knjiga. Razlikujemo se u sitnicama, oni se krste sa pet, a mi sa tri prsta, crkve su nam razlicite, i na razlicite datume slavimo iste praznike. Oni Bozic i Uskrs slave pre nas. Koliko je to mala razlika, evo ti primer Grka, koji su pravoslavci, a slave Bozic 25. decembra. I svi mi smo dozvolili da te sitne razlike stvore medju nama mrznju, i zbog toga se medjusobno ubijamo. Da li je to Hriscanski, da se Hriscani medjusobno ubijaju zbog takvih razlika? Po medni nije, ne znam z a druge.
Moje je misljenje da bi ujedinjenje donelo mnogo vise mira. Naravno ne mislim da bi odma svi problemi bili reseni, ali bi bio veliki korak ka boljoj buducnosti.

Radomire nekada su te dve crkve bile zajedno.
Dali mozda znas zasto su se te dve crkve odvoile?
haha jebo oca svog !!!!
pa eto reko je zato sto se ovi krste sa 5 a ovi bradati sa 3 i to je to. ma da zbilja minorne sitnice.pa ljudi smo majku mu, svi smo mi necija deca, pa necemo oko toga da se svadjamo majka mu stara i pizda dijevina. evo bogu fala grci su se nasli pametni od sledece godine ce cujem da se krste sa 4 prsta i vec slave 25 decembra bozic. znaci krenulo je. hriscani ce biti ujedinjeni. supeeeer.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #31 poslato: Januar 27, 2010, 12:10:54 pre podne »
Ma da bas super ,mozemo posle svi zajedno da se uhvatimo za ruke pa da idemo u Vatikan da se poklonimo papi  :)
« Poslednja izmena: Januar 27, 2010, 12:13:30 pre podne IGOR_X3M »

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #32 poslato: Januar 27, 2010, 12:16:16 pre podne »
tako je! fino odemo na trg svetog petra, radosno jedemo ovsene pahuljice i uzivamo u Isusovim prisustvu. i ne vidim u cemu je razlika izmedju jureta iz zagreba i dragana iz vlasotinca stvarno
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #33 poslato: Januar 27, 2010, 12:33:27 pre podne »
Dan pre nego sto je izabran citao sam njegovu izjavu gde kaze da ne bi imao nista protiv da Papa Benedikt dodje u Srbiju. Cak je naglasio da to moze doneti samo dobro. Cak je nesto spominjao o ujedinjenju pravoslavne i katolicke crkve sto mi se veoma svidja. Ne znam sta je govorio ranije, ali ovo mi se veoma svidja.
Radomire ti ko da si sa marsa pao jbt! Vec sam ti rekao jednom pre nastavi ti i dalje podrzavati gej paradu, dugine gacice, i "ujedinjenje kat i PRAVOSLAVLJA"  svashta se tebi svidja ko zna i kog si ti razloga na bb forumu;)

Nisam pao sa Marsa, a vidim tebi su samo pederi u glavi, ko o cemu ti samo o njima. Nego da se vratim na temu. Objasni mi u cemu je razlika izmedju nas dvojice koji smo pravoslavci, i nekog Jure iz Zagreba koji je Katolik. Svi smo Hriscani, verujemo u istog Boga, imamo iste praznike, i Biblija nam je sveta knjiga. Razlikujemo se u sitnicama, oni se krste sa pet, a mi sa tri prsta, crkve su nam razlicite, i na razlicite datume slavimo iste praznike. Oni Bozic i Uskrs slave pre nas. Koliko je to mala razlika, evo ti primer Grka, koji su pravoslavci, a slave Bozic 25. decembra. I svi mi smo dozvolili da te sitne razlike stvore medju nama mrznju, i zbog toga se medjusobno ubijamo. Da li je to Hriscanski, da se Hriscani medjusobno ubijaju zbog takvih razlika? Po medni nije, ne znam z a druge.
Moje je misljenje da bi ujedinjenje donelo mnogo vise mira. Naravno ne mislim da bi odma svi problemi bili reseni, ali bi bio veliki korak ka boljoj buducnosti.

Brate,jel ti stvarno mislis da je do sranja doslo samo zato sto je neko katolik,a neko pravoslavac?

A razlike su malo vece (ko imalo zna o pravoslavlju,shvatice) nego sto si napomenuo,i to nikome ne treba da smeta...

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #34 poslato: Januar 27, 2010, 01:06:34 pre podne »
Ljudi bolje nek neko zakljuca ovu temu pre nego sto padnu teske reci pa posle da se izvinjavamo jedni drugima ili da se prepucavamo i dalje na nekim drugim temama!
Ovo je ipak forum o BB-u, sportu i zdravijem i lepsem zivotu zar ne?! ???

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #35 poslato: Januar 27, 2010, 02:02:14 posle podne »
Dan pre nego sto je izabran citao sam njegovu izjavu gde kaze da ne bi imao nista protiv da Papa Benedikt dodje u Srbiju. Cak je naglasio da to moze doneti samo dobro. Cak je nesto spominjao o ujedinjenju pravoslavne i katolicke crkve sto mi se veoma svidja. Ne znam sta je govorio ranije, ali ovo mi se veoma svidja.
Radomire ti ko da si sa marsa pao jbt! Vec sam ti rekao jednom pre nastavi ti i dalje podrzavati gej paradu, dugine gacice, i "ujedinjenje kat i PRAVOSLAVLJA"  svashta se tebi svidja ko zna i kog si ti razloga na bb forumu;)

Nisam pao sa Marsa, a vidim tebi su samo pederi u glavi, ko o cemu ti samo o njima. Nego da se vratim na temu. Objasni mi u cemu je razlika izmedju nas dvojice koji smo pravoslavci, i nekog Jure iz Zagreba koji je Katolik. Svi smo Hriscani, verujemo u istog Boga, imamo iste praznike, i Biblija nam je sveta knjiga. Razlikujemo se u sitnicama, oni se krste sa pet, a mi sa tri prsta, crkve su nam razlicite, i na razlicite datume slavimo iste praznike. Oni Bozic i Uskrs slave pre nas. Koliko je to mala razlika, evo ti primer Grka, koji su pravoslavci, a slave Bozic 25. decembra. I svi mi smo dozvolili da te sitne razlike stvore medju nama mrznju, i zbog toga se medjusobno ubijamo. Da li je to Hriscanski, da se Hriscani medjusobno ubijaju zbog takvih razlika? Po medni nije, ne znam z a druge.
Moje je misljenje da bi ujedinjenje donelo mnogo vise mira. Naravno ne mislim da bi odma svi problemi bili reseni, ali bi bio veliki korak ka boljoj buducnosti.

Brate,jel ti stvarno mislis da je do sranja doslo samo zato sto je neko katolik,a neko pravoslavac?

A razlike su malo vece (ko imalo zna o pravoslavlju,shvatice) nego sto si napomenuo,i to nikome ne treba da smeta...



x2

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #36 poslato: Januar 27, 2010, 02:16:31 posle podne »
nikad izvini zbog toga sta neko nesto misli..malo vise uvazavanja doduse ne bi isteralo oci..a u crkvu verujem koliko i u deda mraza, tj samo kad hocu poklon
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #37 poslato: Januar 27, 2010, 09:19:40 posle podne »
nikad izvini zbog toga sta neko nesto misli..malo vise uvazavanja doduse ne bi isteralo oci..a u crkvu verujem koliko i u deda mraza, tj samo kad hocu poklon

E pa i ja verujem u crkvu kao i ti :) verovatno sam zbog toga i ateista jer, po mom misljenju, religija unosi veliku podelu medju ljude.

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #38 poslato: Januar 28, 2010, 12:22:28 pre podne »
Pavla niko ne moze zameniti. Irinej mi deluje inertno i iskreno, priglupo.

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #39 poslato: Januar 28, 2010, 01:13:46 pre podne »
nikad izvini zbog toga sta neko nesto misli..malo vise uvazavanja doduse ne bi isteralo oci..a u crkvu verujem koliko i u deda mraza, tj samo kad hocu poklon

E pa i ja verujem u crkvu kao i ti :) verovatno sam zbog toga i ateista jer, po mom misljenju, religija unosi veliku podelu medju ljude.

I Antony Flew je bio NAJVECI ATEISTA MEDJU ATEISTIMA, medjutim vise nije, sada je vernik  :o

Ono sto ja mislim nasuprot tebi je to da covek bas treba da se vrati veri :)

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #40 poslato: Januar 28, 2010, 11:45:39 posle podne »
Nemam ja nista protiv vernika ako u tome nalaze svoju srecu i mir, a pritom ne ugrozavaju druge.

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #41 poslato: Januar 29, 2010, 12:23:05 pre podne »
nikad izvini zbog toga sta neko nesto misli..malo vise uvazavanja doduse ne bi isteralo oci..a u crkvu verujem koliko i u deda mraza, tj samo kad hocu poklon

E pa i ja verujem u crkvu kao i ti :) verovatno sam zbog toga i ateista jer, po mom misljenju, religija unosi veliku podelu medju ljude.

Ne postoji "religija", postoji jedna jedina Apostolska Crkva Hristova na zemlji. To je Pravoslavna Crkva sa svojim patrijarsijama, medju kojima je i Srpska, recimo.
A "ono" na sta ti mislis su idolosluzitelji, da, i oni unose probleme u ljude, tacno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #42 poslato: Januar 29, 2010, 06:51:01 pre podne »
Citat
Dali mozda znas zasto su se te dve crkve odvoile?

ZBOG KRETENLUKA!!!!!!


Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #43 poslato: Januar 29, 2010, 08:54:08 pre podne »
politika bato..sve je isto samo njega nema, obrni okreni, a mi isti tuki zivimo hiljadama godina vec..sa dzakom preko glave, a neko nam o bolji radi
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Vladika niški Irinej novi partijarh
« Odgovor #44 poslato: Januar 29, 2010, 10:34:25 pre podne »
Najveća religija je : "ne čini zlo, ne mrzi, ne odmaži, budi pošten prema dobrim ljudima a prema lošim kad ti neko udari šamar ti lepo bejzbol palicu pa mu smrskaj tu ruku ;)"
Jednom rečju, dobar sam ne diram te, ne diraj me ali ako me dirneš ... :)
Sa Radomirom se ne slažem u mnogim stvarima ali što se tiče ujedinjenja crkava, mislim da je bolje da bi se smirile strasti, jer religiju zloupotrebljavaju majmuni, tumače je na neki svoj način i pozivaju na mržnju, ratove... ljudi koji su previše opterećeni religijom u 99% slučajeva "zalutaju" pa postanu religijski "otpadak" mada oni i dalje tripuju da je samo "njihova vera ok" .
Pain is temporary, Pride is forever