Septembar 17, 2024, 04:53:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: pomoc!  (Pročitano 12848 puta)

Van mreže dzoniE

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 151
Odg: pomoc!
« Odgovor #15 poslato: Januar 19, 2010, 04:28:46 posle podne »
Da li to moze da bude neki problem sa hormonima ili losija prokrvljenost uopste??

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomoc!
« Odgovor #16 poslato: Januar 20, 2010, 09:52:30 pre podne »
Meni su i pored mase i malo masti misici nekako mlitavi, nisu tvrdi pa samim tim to ne moze ni da izgleda lepo...kad na primer stegnem biceps on jekao sundjer...i ne znam zbog cega je ovo ovako

pa mozda zato jer i nemas bas neki misic?
jel si razmisljao o tome?
moj cale je sofer i isto ima biceps i isto kada ga stgne to je mekano
znaci..misic je tu jer drugaicje ne bi mogao da funkcinise,ali dali je taj misic kao kod nekoga ko ozbiljno trenira tj bavi se sa sprotom??
NIJE

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomoc!
« Odgovor #17 poslato: Januar 20, 2010, 09:52:43 pre podne »
Da li to moze da bude neki problem sa hormonima ili losija prokrvljenost uopste??

o boze

Van mreže Dyana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 19
Odg: pomoc!
« Odgovor #18 poslato: Januar 20, 2010, 03:15:38 posle podne »
Meni su i pored mase i malo masti misici nekako mlitavi, nisu tvrdi pa samim tim to ne moze ni da izgleda lepo...kad na primer stegnem biceps on jekao sundjer...i ne znam zbog cega je ovo ovako

brate, ti si se istripovao, kad moram tako da kazem... misici ne mogu da budu mlitavi kada su u kontrakciji, stvarno, cak i kad nisu u kontraakciji, kad ne radis nista, ako treniras, oni su teski, puni i oblikovani ali ne i tvrdi. To je normalno. A po onome sto sam vidjala, ispravite me ako gresim, najtvrdje misice u kontrakciji (kao zid sto kazes) imaju likovi koji rade treninge izdrzljivosti a ne mase. To je ono sto sam ja vidjala, i palila sam se da imam takve iste misice, medjutim, tada uzasno smrsam pa izgledam ko Sara Conor u drugom delu Terminatora, sva zilava, uopste nije zenstveno...

Van mreže dzoniE

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 151
Odg: pomoc!
« Odgovor #19 poslato: Januar 20, 2010, 03:35:11 posle podne »
Mozda se ja i ne izrazavam lepo, ali kao da su mi mnogo slabo prokrvljeni misici i zbog toga mlitavi i nikako ne mogu da osetim energiju koju sam imao pre...jer pre dok sam trenirao bio sam tvrd i imao sam vene po rukama i mnogo vise snage...
« Poslednja izmena: Januar 20, 2010, 03:42:00 posle podne dzoniE »

Van mreže dzoniE

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 151
Odg: pomoc!
« Odgovor #20 poslato: Januar 20, 2010, 03:43:18 posle podne »
A skoro sam pio ginkgo bilobu za cirkulaciju i stanje mi je bilo mnogoo bolje, a cim sam prestao opet isto...nije da ja sad nesto tripujem ali bas se jako trulo osecam

Van mreže Dyana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 19
Odg: pomoc!
« Odgovor #21 poslato: Januar 21, 2010, 02:58:26 posle podne »
ne znam koliko treniras nedeljno, ali mozda da odmoris malo? bolja hranica... malo trcanja ponekad... ja imam tu naviku da odmorim jednom u 2 meseca po 7 dana, vrati ti se snaga. Bilo koji sport je odlican da se njime bavis ali treba i odmoriti ponekad...

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: pomoc!
« Odgovor #22 poslato: Januar 21, 2010, 05:04:34 posle podne »
Prijatelju u kojim kolicinama koristis kuhinjsku so u ishrani. Moze biti da si navukao malo vise vode...

Van mreže dzoniE

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 151
Odg: pomoc!
« Odgovor #23 poslato: Januar 21, 2010, 06:33:07 posle podne »
Imao sam i odmor duzi period, so koristim u normalnim kolicinama, hranim se kako treba...uglavnom lepse se osecam kad ne treniram nego kad treniram majke mi

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomoc!
« Odgovor #24 poslato: Januar 21, 2010, 06:45:51 posle podne »
Imao sam i odmor duzi period, so koristim u normalnim kolicinama, hranim se kako treba...uglavnom lepse se osecam kad ne treniram nego kad treniram majke mi
pa onda nemoj da treniras dok ne naucis sve kako treba i stvar resena

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: pomoc!
« Odgovor #25 poslato: Januar 21, 2010, 09:11:39 posle podne »
Cekaj...da li ovde svi mislimo na isti misic...mislim to tvrd ili ne...mozda i ima veze sa hormonima, Pedja...he-he-he  ;D

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: pomoc!
« Odgovor #26 poslato: Januar 21, 2010, 09:27:10 posle podne »
Momak ima problem sa flexijom misica tj. taze je usao u teretanu i ne moze da ostvari punu flexiju tj da mu misicna komtrakcija dovede do pune cvrstine kao nekima koji godinama treniraju. Svakom pocetniku je tako.

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: pomoc!
« Odgovor #27 poslato: Januar 21, 2010, 10:48:43 posle podne »
ne znam nije mi jasno mozda bi nam neka slika pomogla da vidimo kako to izgleda mozda se samo tripujes kao sto kaze Dvana x)
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: pomoc!
« Odgovor #28 poslato: Januar 22, 2010, 01:21:08 pre podne »
ne znam nije mi jasno mozda bi nam neka slika pomogla da vidimo kako to izgleda mozda se samo tripujes kao sto kaze Dvana x)

Sta slika ima tu da pomogne ??? ??? ???

On treba da vezaba dobro, da se hrani dobro pa ce mu vremenom biti cvrsci misici i tu je kraj, a ako se ne oseca dobro onda nek poseti doktora.

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: pomoc!
« Odgovor #29 poslato: Januar 22, 2010, 01:15:02 posle podne »
ne znam nije mi jasno mozda bi nam neka slika pomogla da vidimo kako to izgleda mozda se samo tripujes kao sto kaze Dvana x)

Sta slika ima tu da pomogne ??? ??? ???
pa da vidimo jel ima neki poremecaj misica jel mu vise misici :P

On treba da vezaba dobro, da se hrani dobro pa ce mu vremenom biti cvrsci misici i tu je kraj, a ako se ne oseca dobro onda nek poseti doktora.
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!